PDA

View Full Version : Как да му кажа???



lostsoul92
03-09-2008, 09:04
Значи на 15 години съм и имам интимна врузка с рриятеля си ,но по някакъв начин ми писва непрекъснатото искане за свирки или за всякакви други щуротии :( Нямам нищо против интимната врузка но вече ми писва по какъв начин да му кажа да не иска толко често.На мене ми е ясно че ако му кажа неискам толко често тои ще се почуства гадно ако може внимателен начин да ми кажете благодаря предварително:)

zvezdichka777
03-09-2008, 09:16
ми от къде да знам,абе няа да го нараниш,кажи му просто да не го иска толкова често защото ти писва и тфа е .. кфо толкова ще се нарани като му го кажеш ?

Seducti0n
03-09-2008, 10:05
Казваш му го в прав текст-"Укроти малко топката"А на теб сексът не ти ли доставя удоволствие.Говориш все едно го правиш насилствено, по задължение... :-o

Alice Fox
03-09-2008, 10:14
Казваш му го в прав текст-"Укроти малко топката"А на теб сексът не ти ли доставя удоволствие.Говориш все едно го правиш насилствено, по задължение... :-o
+1 Свиквай ,че мъжете от намек не разбират.. :)

hottie
03-09-2008, 10:32
Ам съм малко като теб. Предпочитам да поемам инициативата. Ако той непрекъснато иска ми се отщява. А ако ми каже - не сега мила направо полудявам и го искам още повече.
Мисълта ми е , че може да е на психична основа, затова му го сподели. Аз на моя от началото му казах, че предпочитам аз да поемам инициативата повечето време(но не винаги) и всичко е тип топ 8-)

Alice Fox
03-09-2008, 10:36
Ам съм малко като теб. Предпочитам да поемам инициативата. Ако той непрекъснато иска ми се отщява. А ако ми каже - не сега мила направо полудявам и го искам още повече.
Мисълта ми е , че може да е на психична основа, затова му го сподели. Аз на моя от началото му казах, че предпочитам аз да поемам инициативата повечето време(но не винаги) и всичко е тип топ 8-)
Иаз съм така ако аз искам - правя.Имах едно гадже,което ми каза "айде да го цункаш" - Никога не му направих свирка!!! Ако ми дават зор нищо не прая ..сичко е само по желание.. 8)

lostsoul92
03-09-2008, 12:06
Казваш му го в прав текст-"Укроти малко топката"А на теб сексът не ти ли доставя удоволствие.Говориш все едно го правиш насилствено, по задължение... :-o Razbirase 4e mi dostavq udovoltvie i to mnogo ama da ti kaja pisva mi neprekusnato mi povtarqt aide aide

Seducti0n
03-09-2008, 12:14
Да но все пак ти го правиш не толкова защото сама си го пожелала в даден момент, а защото гаджето ти казва-"айде, айде".Да не си някое чифтокопитно за разплод...
Никога недей да преглътваш достойството ти, ами научи авера си да се съобразява с твоте потребности и готовност за интимни ласки!

ubuntu
03-09-2008, 12:19
Хах споко най-много да те зареже ... ;)

Alex^N
03-09-2008, 12:37
Кажи ми, че за всяко нещо си има време и място, че от непрестанния секс може да си омръзнете.
На негово място, ако ми го кажеш по този начин, бих реагирал най-спокойно :)

menta_loverka
03-09-2008, 12:40
kaji mu sega sum izmorena i ne mi se pravi...sledva6tiq put kaji sega ne za6toto trqbva da svur6a edi kvo si....dano razbere nameka ti ina4e trqbva da mu kaje6 4e prekalenata sexualna vruzka vodi do apatiq po tova otno6enie i ne e polewzna i 4e ako sprete za malko posle kogato po4nete otnovo toi 6te po4uvstva 100 puti po-glqma naslada

Sarabi
03-09-2008, 14:13
А хахах, "Айде да го цункаш" аххаха , баси отвратителното ми звучи :lol: ... еми цункаш го и толкоз :lol: .

v3n0ma
03-09-2008, 20:19
ami dokato mu prai6 svirka go uhapi i gotovo :grin:

fuklu
03-09-2008, 20:25
ami dokato mu prai6 svirka go uhapi i gotovo :grin:

DevilWish
03-09-2008, 22:27
Of trqq si pogovorite ,tykmo 6e vidi6 struva li si da si s nego - ako ne6to ti naprai problem -qsno e ;)

led_i_ogyn
03-09-2008, 22:34
Ами ако не искаш не го прави и му кажи, че е прекалено....

eblio
03-09-2008, 23:13
Значи на 15 години съм и имам интимна врузка с рриятеля си ,но по някакъв начин ми писва непрекъснатото искане за свирки или за всякакви други щуротии :( Нямам нищо против интимната врузка но вече ми писва по какъв начин да му кажа да не иска толко често.На мене ми е ясно че ако му кажа неискам толко често тои ще се почуства гадно ако може внимателен начин да ми кажете благодаря предварително:)

По-скоро не ти е приятен самия процес, отколкото периода през които ти се 'налага' да го правиш. Поне аз така виждам нещата.