PDA

View Full Version : Как ще реагирате ако гаджето ви каже е девствено?



poizon_avy
03-09-2008, 10:32
Само на мен ли ми се струва че е странно 18 год момче да е девствено? Момиче разбирам да не го е правила но момче? в днешно време всички момчета са чукали или са били чукани поне веднъж...не е ли така? :(

Alice Fox
03-09-2008, 10:34
Не е задължително от моя клас има едно много готино момче ,което все още е девствено така ,че няма нищо невъзможно..Пак и какво му е лошото ти да си му първата ? Със сигурност ще те помни цял живот.. :)

hottie
03-09-2008, 10:35
Не ми се вижда странно. Защо не :)
Аз веднъж ходих с един на 19г. и тъкмо щяхме да правим секс и той ми сподели, че е девствен. Не се очудих, но тъй като нямах никакви чувства към него реших да не го правим.

krem4et0
03-09-2008, 10:35
А, не е странно. Даже бих казала, че за момчета като цяло границата е по-висока. Моят приятел беше девствен 1 месец преди да направи 21...Реагирах си нормално на този факт. даже много се кефех.

Vampirella
03-09-2008, 10:37
Не съм съгласна с теб :)

hottie
03-09-2008, 10:40
А, не е странно. Даже бих казала, че за момчета като цяло границата е по-висока. Моят приятел беше девствен 1 месец преди да направи 21...Реагирах си нормално на този факт. даже много се кефех.

И моя беше девствен преди да го срещна, хем всички момичета бяха влюбени в него , той просто не искаше да е с която и да е.

krem4et0
03-09-2008, 10:42
А, не е странно. Даже бих казала, че за момчета като цяло границата е по-висока. Моят приятел беше девствен 1 месец преди да направи 21...Реагирах си нормално на този факт. даже много се кефех.

И моя беше девствен преди да го срещна, хем всички момичета бяха влюбени в него , той просто не искаше да е с която и да е.

е, ама и аз на същата вазраст почти(2 месеца съм по-малка от него) също бях. :D

hottie
03-09-2008, 10:49
А, не е странно. Даже бих казала, че за момчета като цяло границата е по-висока. Моят приятел беше девствен 1 месец преди да направи 21...Реагирах си нормално на този факт. даже много се кефех.

И моя беше девствен преди да го срещна, хем всички момичета бяха влюбени в него , той просто не искаше да е с която и да е.

е, ама и аз на същата вазраст почти(2 месеца съм по-малка от него) също бях. :D

Е аз не ама какво да се прави :oops: Ама беше различно.все едно ми беше за първи път.

bulgarche
03-09-2008, 10:55
Защо за момиче да е нормално, а за момче не? Искаш да кажеш че момичетата след навършване на пълнолетие се скъсват да правя секс с непълнолетни? (за да бъдат девствени преди 18, а момчетата да не са преди)

menta_loverka
03-09-2008, 10:58
emi i ne men mi zvu4i stranno, no kato znam mom4etata ot moq klas 4e sa na po 17 godini i ne sa go pravili pove4e ot polovinata.........

MakeMeLaugh
03-09-2008, 11:07
При момчетата е по-висока границата, поради причината, че по-малкките момиченцая обичат да ходят с по-големи батковци и накрая се оказва, че въртсниците момчета остават на сухо докато не порастнат и не им дойде акъла в главата и си хваната някое малко момиченце и т.н.
Ти не гледай новото поколение 92 и нагоре.. това, че се правят на ебливи и само приказват, а малко правят каквото трябва и това, че някои малки курвета са се хваналаи на някой голям батко на лъжите и се е разкрачила е друг въпрос..
Така, че според мен е нормално. Даже така ще ти е по-слкадко според мен да знаеш, че ти ги първата дето ще го пипа ;) :-P
Не се шашкай, всичко е окей ;)

Saymon90
03-09-2008, 11:07
Тези граници са толкова глупави, че няма на къде. Всъщност съм бил с девствен на 20г. и трябва да ви кажа, че беше страхотно...
Не знам, предполагам, че ако гаджето ми е девствено, ще се постарая да му/й дам най-добрия първи път, който мога... :)

MishitoOo
03-09-2008, 11:30
мммм няма нищо лошо стига ти да не се чувстваш неловко всичко си е наредено :grin:

smiletome
03-09-2008, 17:48
mi ne...ne mislq 4e e stranno. :) i az imam mn hubavi priqtel4eta na po 17/8 koito sa si devstveni..az li4no mn bih im se zaradvala...malko stranno ama mi e ne6to akto me4ta da pravq sex s devstveno mom4e..da sym mu pyrvata da mu kazvam az kakvo da pravi i t.n.... :twisted: mn 6te e qko.. :grin:

v3n0ma
03-09-2008, 17:51
za ko trqa da e stranno. 4esno kazano sexa na 15,16 e mnogo po-razli4en da re4em ako si na 20-21

h0u$e_
03-09-2008, 21:57
Само на мен ли ми се струва че е странно 18 год момче да е девствено? Момиче разбирам да не го е правила но момче? в днешно време всички момчета са чукали или са били чукани поне веднъж...не е ли така? :(
аз съм на 17 по4ти 18 и съм оште девствен ни6то ми няма не съм задръстен или нешто..... просто съм малко срамежлив но смятам в близките 2 месеца да го правя ве4е :) :oops: така4е не мисля 4е е ненормално

DevilWish
03-09-2008, 22:16
Emi...neznam ama ne mislq ,4e 6te sym 6tastliva osobeno ,za6toto edin pyt bqh s devstven i . . . abe to e estestveno ,4e nqma da se predstavi blestq6to ,no toi se predstavi pove4e ot otvratitelno i to ne za6toto ne moje ,a 6toto ne 6te6e... :shock: :oops:

Rise_Against
03-10-2008, 04:44
е и?! и моя приятел беше девствен,както и аз :D странно ми беше като ми каза,защото е страшно харесван и е излизал с доста момичета,но ми каза,че след като това е нещо за севте,не му се струвало редно да е с,който и да е! и е прав! :) може би и това момче разъждава по същия начин! ако имаш чувства към него,защо пък и да не го направиш :)

gilY
03-10-2008, 04:56
ne e stranno.trqbva po princip da e stranno da si na 14-15g i da si go pravil s polovinata grad. :D

Zeratuul
03-10-2008, 05:07
=)) moq pyrvi pyt be6e s po otrakana kaka ot men i be6e rezil ... svyr6ih za 1 sekunda i tq be6e mnogo razo4arovana ot men no whatever who gives a shit ne me zarqza i me razbra i 2oriq pyt be6e prekrasen =)))

Rza
03-10-2008, 05:30
При момчетата е по-висока границата, поради причината, че по-малкките момиченцая обичат да ходят с по-големи батковци и накрая се оказва, че въртсниците момчета остават на сухо докато не порастнат и не им дойде акъла в главата и си хваната някое малко момиченце и т.н.
Ти не гледай новото поколение 92 и нагоре.. това, че се правят на ебливи и само приказват, а малко правят каквото трябва и това, че някои малки курвета са се хваналаи на някой голям батко на лъжите и се е разкрачила е друг въпрос..
Така, че според мен е нормално. Даже така ще ти е по-слкадко според мен да знаеш, че ти ги първата дето ще го пипа ;) :-P
Не се шашкай, всичко е окей ;)
много правилно ;-) \:D/

amatorium
03-10-2008, 10:12
Gluposti. Pulno e s 18 dodishni devstveni momcheta. Neznam zashto izkustveno tsari ubejdenieto che vsickki se plushtqt na 13-15 godishna vuzrast.

mother
03-10-2008, 10:15
Gluposti. Pulno e s 18 dodishni devstveni momcheta. Neznam zashto izkustveno tsari ubejdenieto che vsickki se plushtqt na 13-15 godishna vuzrast.

заради тоя форум със сигурност :)

amatorium
03-10-2008, 11:17
Gluposti. Pulno e s 18 dodishni devstveni momcheta. Neznam zashto izkustveno tsari ubejdenieto che vsickki se plushtqt na 13-15 godishna vuzrast.

заради тоя форум със сигурност :)

Opredeleno toq forum suzdava podobni vnusheniq 8-) No toi foruma e kato uchilishtna nadlugvunka ponqkoga. 8-)

ubuntu
03-10-2008, 11:24
Четох тъпите правила на форума .... там пишеше че е забранено подикването към нередни неща ...
Ама точно тоя форум подтиква 13-14-15годишни лигли да се ебат, комплексира девствените момчета/момичета които вече са по на 17-18-19-20 и не са го направили . . . четат мненията на какичките и батковците и това кво и къде са правили като 90% от разказите които споделят "по-опитните" са плод на въображението им . . . и малките за да не изостанат с материала бързат да наваксат след тва започват да пишат глупости от сорта :
- Духах му дали съм бременна...
-Пипнах му кура възможно ли е да съм забременяла ...
-Целувахме се дали ми наду корема ...
и куп подобни безсмислици .....
Напълно нормално е да е девствен на 18 в класа ми имам такива които са по на 19 и също са девствени познавам и други такива и тва не ги прави по малко пичове ... А кво имам една приятелка която е на 22 почти и също е девствена а е супер красавица, са кво освен да си пререже вените . . .
Дано не съм ви отегчил много ама тва са си истините на ежедневието ни!

macka123
03-10-2008, 13:56
Ми според мен е много яко ти да си му първата.....Дори си имам нещо като малка мечта да го напраа с девствен...Кфо кат е на 18 и е такъф.Дреме тии...

die
03-10-2008, 14:36
:( opredeleno e stranno

sh3_1s_7h3_0n3
03-10-2008, 14:54
Аз бих се учудила, не заради нещо друго, а защото Той би трябвало да е >19г :) Не, че и да е, и да не е ми пука особено (или поне не много), но точно поради същата причина, че вече момиче на 18год трудно можеш да намериш девствено, какво остава за момче, което го пере хормона от рано-рано. :)

PeSh000
03-11-2008, 14:50
Защо трябва да е странно момче да е девствено на 17 - 18 години аз сам на 17 и сам си девствен и не ме е срам от това. Не сам някав задрастен келеш който да се ди на компютъра денонощно, имал сам доста възможности да правя секс, но мисля че не е редно да спя с момиче на което недаржа толкова и на другия ден да и кажа приятно ми беше ама вратата е в коридора вдясно. Би било тапо от моя страна несмятате ли? 8)

i_bleed
03-11-2008, 16:37
Много бих се зарадвала защото както казаха две-три момичета по-нагоре имам голямо желание да спя с девствено момче :) не знам намирам мисълта за страшно възбуждаща :-D

FuReRa
03-11-2008, 17:52
emi i az sum na 16 i sum devstven

CfEtii
03-11-2008, 17:56
Да е странно-не мисля.Даже от една страна е дори похвално.Много малко момчета държат да са с не коя да е.[/b]

Rozav`kosam
03-11-2008, 18:51
абе някой момчета, които малкото мозък им се е насочил в долната глава ги боли фара коя ше им е първата... обаче якото е колкто и да тичат по тебе момичетата да го направиш поне първия път с някоя за коятото ти пука и после след време няма се сещаш как първия ти път е бил на купон у кенефа с няква дет не знайш как се е казвала... сичко първо се помни до края на живота
после праскай колкот искаш 8)

LoLLi4kA
03-11-2008, 18:57
abe koe e strannoto na tova edno momche e devstveno....az bih se radvala ako poznavah poveche takiva hora, koito mislqt nai-veche s mozuka, a ne s h** si...puk i vseki si reshava koga iska da go napravi, tai che nishto neobichaino nqma :o :-P

BOBITURBOTO
03-14-2008, 17:24
Девствен на 18.. нищо странно ;)
Но какво ще кажете ,за 18 годишен ,който не е имал и приятелка даже ..а възможност за секс абсурд :D :?

BaiboCo
03-14-2008, 17:27
Бих го изебал

TopTa
03-14-2008, 18:54
6te mu napravq purvia put nezabravim :-D :P :P :P

Wrathchild
03-14-2008, 19:12
Моят приятел за 1 път го направи на 18, с бившата си приятелка. Добре, че не е бил особено очарован и е било само 1 път. И общо взето с мен прави секс за 2ри път. Определено не бих могла да кажа, че съм особено доволна, че дори си го е 'топнал' в друга... бих предпочела аз да му бях първата... но съдба. Поне бях първата, която го доведе до края :oops:
В този ред на мисли... не, няма нищо странно в 18 годишен девственик!
Боби Турбото, бившият ми приятел пък беше на 19, няколко месеца преди 20 и дори не се беше целувал... а не знам дали не си е изгубил девствеността пък... но е факт, че му бях първото гадже и с мен му беше първата целувка.

krem4et0
03-14-2008, 20:12
Аз бих се учудила, не заради нещо друго, а защото Той би трябвало да е >19г :) Не, че и да е, и да не е ми пука особено (или поне не много), но точно поради същата причина, че вече момиче на 18год трудно можеш да намериш девствено, какво остава за момче, което го пере хормона от рано-рано. :)

Е, не е така. Все пак да не забравяме, че момчетата навлизат в пуберитета поне 2-3 години след момичетата. Днес ми беше 1-вият работен ден и впечатлението ми беше, че част от 10-токласничките бяха по-напред с материла от момчетата в класа, които едва озъптих цял час, че имаха мания да играят на някаква игра, в която трепят кокошки.

Wrathchild
03-14-2008, 20:14
Добре дошла в дебрите на десетокласниците! От край време е така.
поправка: озаптяване и пубертет.

krem4et0
03-14-2008, 20:23
Приемам поправката. Всъщност с много малки изключения съм изключително доволна от учениците ми. Само дето ме омъжиха преждавременно.
П.С. Добре, че не им предавам БЕЛ :D

Wrathchild
03-14-2008, 20:24
Свиквай. Така е вече, не е както ние като бяхме в 6ти клас... 'Искаш ли да си станеме (задължително с е накрая) гаааджетаа?' и да се държат за ръчичка...
Преподаваш на набор 91 нали? Повечето и те са боклучета, обаче са последното що-годе нормално поколение...

krem4et0
03-14-2008, 20:26
Мисълта ми беше, че от момчетата по моя лична преценка НИКОЙ не беше правил секс, а са на 17. От момичетата имам "съмнения" за 2 деветокласнички и 1 от 10-ти клас :D

91 и 92, но 92 бяха направо малки слънчица. Страшно умни и големи сладури.

Anna5339
03-14-2008, 20:26
Приятелят ми беше девствен:) И аз супер се кефех от факта,че ще съм му първата. Беше яко:) И все още е (:

Wrathchild
03-14-2008, 20:28
Мисълта ми беше, че от момчетата по моя лична преценка НИКОЙ не беше правил секс, а са на 17. От момичетата имам "съмнения" за 2 деветокласнички и 1 от 10-ти клас :DА стига бе :D Чак пък цял клас... да не би да преподаваш в музея, по недоразумение :D

krem4et0
03-14-2008, 20:32
Не цял клас-на групи са понеже им преподавам по информатика и информационни технологии. Ама знае ли човек. Но 100% като цяло съм на мнение, че момчетата правят секс за първи път в доста по-късна възраст от момичетата. за това е нормално девствен на 17-18. не би ме впечатлило.
П.С. Гимназията е най-престижната в Свищов. Беше наистина страхотно и ме направи истински щастлива. Почувствах се невероятно :grin: Ама стига съм писала за това, защото до утре сутрин мога да откарам. 1 от най-незабравимите преживявания в живота ми-все пак ми беше 1-вият работен ден :D

Wrathchild
03-14-2008, 20:38
Не е баш така... започват вече към 15-16...
Но като цяло стигаме до извода, че е нормално, пък когато е и твоя мъж си е идеално!

krem4et0
03-14-2008, 20:41
Абе аз се сдобих с неупотребяван екземпляр от породата мъж на възраст близо 21........Супер е да знаеш, че е бил само твой :-)

Ramires
03-14-2008, 21:54
аз за първи път го направих на 18 (съвсем малко преди да ги навърша). Не че преди не ми се е отдавала възможност - просто не исках ... даже изпитвах страх от идеята. Но когато намерих подходящо момиче просто сам го поисках и всичко си беше страхотно. Не виждам смисъл да го правиш преди да се почувстваш готов за това.

WhiteOneBG
03-14-2008, 21:57
средна възраст за започване на секс 14-16! Май няма шанс да го чуя вече
иначе 1во бих я питал дали е готова дали няма да съжелява и тн. и след това да бъда нежен ( ако ме увери че е съгласна )

ZaRiBeN
03-26-2008, 21:35
Абе аз се сдобих с неупотребяван екземпляр от породата мъж на възраст близо 21........Супер е да знаеш, че е бил само твой :-)

да ме извиняваш, но 21....си е малко късничко (да не кажа много) :lol:

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-28-2008, 06:46
Само на мен ли ми се струва че е странно 18 год момче да е девствено? Момиче разбирам да не го е правила но момче? в днешно време всички момчета са чукали или са били чукани поне веднъж...не е ли така? :(

Не, не е така. Приятелят ми например е девствен, става на 18 след по-малко от 3 месеца и не се очаква за тези 3 месеца да се промени състоянието му, да не говорим, че той няма такова желание, освен ако аз не се почувствам готова. И все пак е съвсем нормален, нито има 7 глави, нито е мутант, който притежава лазерно зрение, нито нищо...
Всъщност защо да е ненормално момче да не е правило секс на 18? Не на всеки целите му в живота са секс, ядене, спане. Понякога, макар и рядко, се срещат по-чувствителни и романтични мъже (подчертавам, в никакъв случай женчовци!), за които изживяването е не само физическо, но и психическо, и искат да е със специално за тях момиче в специален за тях момент. :)
Права си, всеки може да се уреди да се изчука ей така, но виж ти! - някои не искат да е само "ей така", някои искат да е с момиче, за което им пука и на което му пука за тях. Не ей така механично да си удовлетворяват нагона.
И не, не си единствената, която си мисли, че е ненормално момче на 18 да е девствена, не си първата, няма и да си последната. Но в интерес на истината, факт е, че няма нищо извън реда на нещата, ако някой (специално момче) не е правил секс на 18. :)