PDA

View Full Version : Необи4айна тема



sladur4eto12
03-09-2008, 10:35
Abe iskam da popitam mom4etata. Predtsvaete si 4e si padate po dadeno momi4e , svalki tui uniu i mn iskate da trugnete s neq. Tq su6to 6te pitam direktno . :( Problema e 4e imam leka skulioza na grubna4niq stulb ( ni6to osobeno) ,NO :( sum prinudena da nosq plastmasov korset (na gurba ako nqkoi e 4uval ne6to) koito stoi po tqloto i ne si li4i izpod drehite a trqbva da go nosa postoqnno . Mn mi ekofti za6toto sum momi4e na 16 a na taq vuzrast prez lqtoto si me4taq da nosq tesni bluzki i potni4eta a ne moga :( :( :( puk i mi e dosta toplo no kakto i da e . Dogodina nqma da e nujno da go nosq. Ta vuprosa mi e dali bi bilo mn gadno za mom4eto . Ako trugnem nqma da mu davam da me bara nito po gurba nito po krusta . Kakvo da pravq i vuob6te da pravq li ne6to . Principno sum mn haresvana . Vuzmojnosti ot vsqkude no nikoi ne znae za koreseta . :( :( Molq vi nedeite da se gavrite :( :( :-# :-# :cry: :cry: :cry: i ako nqkoi ima su6tiq porblem da pi6e :cry: :cry: :cry:

BlueFace
03-09-2008, 10:43
Трябва да му кажеш за проблема.Ако наистина те харесва ще те разбере.Всеки има някакви проблеми.Няма нищо срамно в това.Според мене само някой пълен олигофрен може да ти се подиграва за това.
Просто му кажи сигурен съм ,че ще те разбере ! :)
Успех! :wink:

sladur4eto12
03-09-2008, 10:46
Dobre a ako govorim za po neangajira6ta otdelno ot toq slu4ai vruzka bez 4uvstva a samo privli4ane? Bili mu bilo gadno na mom4eto? :( Iskam 4estni otogovori :( :(

BlueFace
03-09-2008, 10:50
Еми примерно на мене не би ми било гадно ако те харесвам.Но все пак всеки човек е различен.Не мисля ,че някой тук може да ти каже какво ще си помисли той. :( !Трябва да го разбереш сама като проведете един сериозен разговор. :)

B3B0K
03-09-2008, 10:55
mislq 4e ako napravi dori i ai malkiq problem za tva ne si struva i da se zanimava6 s nego

Naman07
03-09-2008, 12:00
Ako naistina te haresva ,nqma da mu pravi vpe4atlenie ,dori i nai-o4evidniq defekt v teb ... :D

sladur4eto12
03-09-2008, 12:19
e to tva ne e defekt to4no :? prosto e nepriqtno 6toto trqbva da go nosa za da ne se izgurbvam puk i to ne si li4i izpod drehite :o :o

valentinka_1990
03-09-2008, 12:38
намери си момче,което да те разбере.аз лично,ако бях момче нямаше да се възпротивя да бъда с теб само заради това,но може би разсъждавам от типично женска гледна точка.

kifla
03-09-2008, 12:43
Трябва да му кажеш за проблема.Ако наистина те харесва ще те разбере.Всеки има някакви проблеми.Няма нищо срамно в това.Според мене само някой пълен олигофрен може да ти се подиграва за това.
Просто му кажи сигурен съм ,че ще те разбере ! :)
Успех! :wink:
+1111 :-) И недей толкова много да обръщаш внимание на проблема си ,защото когато някой истински държи на теб за него няма да е от такова значение ..!
Успех! :-)

norulesforme
03-09-2008, 12:45
Съгласен съм с някои от горните мнение, като обобщение - Ако някой те харесва, то това което носиш не би трябвало да го притеснява (мен лично не би ме притеснило), ако пък се получи обратното, то значи той е поредната претенциозна мъжка к**ва, и няма смисъл да се занимаваш с подобен.Друг е въпроса, че няма нищ срамно и неприятно да споделиш на момчето до теб за случая ти. Последно, до колкото разбрах, няма да го носиш постоянно, затова горе главата и смело напред :)

Lav40
03-09-2008, 13:51
...NO :( sum prinudena da nosq plastmasov korset (na gurba ako nqkoi e 4uval ne6to)....
Не вярвам да имаш проблем с това :) Ако се харесвате едва ли 1 парче пластмаса,ще ви раздели...
Как се казваш? :-P

menta_loverka
03-09-2008, 13:56
edna moq priqtelka ima6e suvsem su6tiqt problem i za tova i be6e mn tupo za6toto mom4etata q svalqt a tq se durpa i q misleha za naduta i tn prosto trqbva da kaje6 na mom4eto koeto haresva6 za tova i mislq 4e za nego nqma da e problem tova (tq pone taka napravi)

sladur4eto12
03-09-2008, 15:49
...NO :( sum prinudena da nosq plastmasov korset (na gurba ako nqkoi e 4uval ne6to)....
Не вярвам да имаш проблем с това :) Ако се харесвате едва ли 1 парче пластмаса,ще ви раздели...
Как се казваш? :-P

:oops: :oops: :-) :-)

koalka
03-09-2008, 16:19
Спокойно, ако наистина те харесва няма да е проблем с него.Това въобще не е никакъв проблем, че го носиш.Нали казваш, че не си личи, като носиш дрехи?Не се притеснявай толкова.

love_veselka
03-09-2008, 16:26
Не мисля,че това е пречка,ако момчето найстина те харесва.

sexy_momi4e
03-09-2008, 18:18
Не мисля,че това е пречка,ако момчето найстина те харесва.+1

tan0
03-09-2008, 18:29
Трябва да му кажеш за проблема.Ако наистина те харесва ще те разбере.Всеки има някакви проблеми.Няма нищо срамно в това.Според мене само някой пълен олигофрен може да ти се подиграва за това.
Просто му кажи сигурен съм ,че ще те разбере ! :)
Успех! :wink:
+1

TheNewReligion
03-09-2008, 18:48
I az imam sushtiq problem (skoliozata) ,no nishto ne napravih po vuprosa i sega se opravih ot samo sebe si ! Golqma rabota , che nosish ! Nikoi ne go interesuva , taka che spokoino i uspehi s momcheto ! :-D

bonbon4e__f
03-09-2008, 20:09
Не мисля,че това е пречка,ако момчето найстина те харесва.

+1 :p

NeLLy_BaBy
03-10-2008, 09:00
Ne mislq 4e tozi fizi4eski problem bi bilseriozen za dadenavrazka,ako mom4eto do darji istinski na teb. No razbira se trqbwa da mu kaje6 za towa nezawisimo dai wrazkata e seriozna ili ne. Ako mom4eto po4ne da praj i naj malkite nameci 4ene mu haresana4i moje6 da si dade6 qsna predstava kolko darjina teb.Edin vid test. :) Ajde uspeh!

Bonbonche_to
03-10-2008, 09:15
Abe iskam da popitam mom4etata. Predtsvaete si 4e si padate po dadeno momi4e , svalki tui uniu i mn iskate da trugnete s neq. Tq su6to 6te pitam direktno . :( Problema e 4e imam leka skulioza na grubna4niq stulb ( ni6to osobeno) ,NO :( sum prinudena da nosq plastmasov korset (na gurba ako nqkoi e 4uval ne6to) koito stoi po tqloto i ne si li4i izpod drehite a trqbva da go nosa postoqnno . Mn mi ekofti za6toto sum momi4e na 16 a na taq vuzrast prez lqtoto si me4taq da nosq tesni bluzki i potni4eta a ne moga :( :( :( puk i mi e dosta toplo no kakto i da e . Dogodina nqma da e nujno da go nosq. Ta vuprosa mi e dali bi bilo mn gadno za mom4eto . Ako trugnem nqma da mu davam da me bara nito po gurba nito po krusta . Kakvo da pravq i vuob6te da pravq li ne6to . Principno sum mn haresvana . Vuzmojnosti ot vsqkude no nikoi ne znae za koreseta . :( :( Molq vi nedeite da se gavrite :( :( :-# :-# :cry: :cry: :cry: i ako nqkoi ima su6tiq porblem da pi6e :cry: :cry: :cry:


Imam go sashtiq problem :cry: :cry: :cry: Mn e gadno.Imam i korset no ne go nosq :smt022 :smt022 super gadno mi e na men zashtoto sam leko prigarbena.No ti ne se pritesnqvai ot tva be kvo ti puka momcheto ako e stoka nishto nqma da ti kaji za tva :P :P

Spiderm@n
03-10-2008, 14:17
Аве я стига, всеки си има някакви дефекти, няма съвършени хора, и ся к'во праим, да мрем освен. Ти като носиш пластмасов корсет та какво, догодина няма да го носиш и ше си на 6, а той кат е дефектен ше е дефектен и догодина (евентуално). Тия които правят проблеми за подобни неща често имат по-голям проблем.

mickelangelo
03-10-2008, 20:25
Бъди с него .. ако наистина те харесва няма да му направи впечатление .. пък и к'во се притесняваш да не ти пука човешко е ... ;) запомни че всичко естественно е красиво просто си такава ..

Pliok0019
03-11-2008, 06:38
e to tva ne e defekt to4no :? prosto e nepriqtno 6toto trqbva da go nosa za da ne se izgurbvam puk i to ne si li4i izpod drehite :o :o
Сама го каза...аман от комплекси и излишни притеснения.

eblio
03-11-2008, 11:05
Дай снимка да те видим ;)
Иначе на тоя етап няма какво да криеш, много е важен начина по които му го кажеш, обаче. И трябва да си търпелива, защото първоначално може да реагира по отблъскващ начин.

tan0
03-11-2008, 11:48
mislq 4e ako napravi dori i ai malkiq problem za tva ne si struva i da se zanimava6 s nego
;)

alkobalko
03-11-2008, 11:55
Не мисля, че това ще представлява проблем з момчето. Ако наистина държи на теб, няма да е нужно да се криеш. Кажи му за състоянието си. В това няма нищо срамно, не се притеснявай.

5StaR
03-11-2008, 13:21
Дай пик и ще ти кажа дали ще ти прави проблеми или не ;)

shiT_ShiT=]
03-15-2008, 18:59
няма от какво да се притесняваш!всеки си има проблеми, а в твоя случай ти не си виновна, така че споко и давай напред, а и пак ще кажа, че ако наистина държи на теб и те харесва няма да има никакъв проблем!Айде успех! :-)

bub4eto_933
03-15-2008, 19:53
Я по-смело и нахъсано! :wink:

zoben_pitbul
03-15-2008, 20:01
E разбирам да се притесняваш за някакъв сериозен проблем,ама това...Абсолютно без значение е,голяма работа че носиш корсет.

Rofl4e
03-15-2008, 22:10
:( Naistina gadno..no ... nz po dobre kazva6 mu za problema i taka nqma da te bara po garba ili 4aka6 do dogodina kogato nqma da go nosi6..

class
03-15-2008, 22:24
Аз пък не вижвам защо се притесняваш ? Колкото до мигновенни флиртове , няма да има проблем . Приципно на мен , ако някое момиче не ми даде да го прегърна или нещо такова , си мисля че проблема е в мен .


ПС: Може да прозвучи грубо , но попадна на такова момиче , дори ще ми бъде любопитно , да разбера какво е това по тялото и.

krem4et0
03-16-2008, 07:05
И все пак не мисля, че всяко 1 момче, което харесваш трябвао да знае. Нека сте заедно да речем седмица и тогава да споделиш. Не е нужно и да показваш. Аз имам балег от опрация(а това е за цял живот), гаджето ми също. Казахме си го още в началото, но ги видяхме чак при първят ни сексуален опит. Все пак не е нещо, с което се гордея и не го развявам като картина наляво и надясно. Твоето ще мине и след година ще си бомба. няма защо да се притесняваш. Даже е много похвално, че си взела мерки.

sladur4eto12
03-16-2008, 12:17
mn thank i mersi za suvet4etata mn ste mili vsi4ki :-) :-) :-)