PDA

View Full Version : Ай отворете си очите най-накрая!



zleto
03-09-2008, 10:58
Искам да ви кажа,че сте много заблудени. Искам да ви кажа,че тази 'анти-емо' мода е по-смешна и от самите емота! 1во-не съм емо/имо/. 2ро-не ги харесвам и аз,но не ги и мразя. 3то-вижте какво,деца наивни.... Говорите,че 'имовщината' е само фешън стайл и 'имотата' въобще не слушат 'емо-музика'. А сещате ли се колко метали позьори има,колко псведо-пънкарчета,колко АрЕнБи 'гъзарчета' има,колко 'чалга-принцески' и т.н. Хахаха,с какво едно 'имо' е по-лошо от гореспоменатите? И емотата,и другите са някакъв вид позьори. Е,и? С какво 'емотата' са по-лоши от тези измислени 'хаусъри' дето слушат някво тупца-тупца и те не знаят кво слушат,но заявяват 'аз съм хаусър ,аз това-аз онова' или ония 'куклички' в розово,дето са се напудрили и са сложили някви токчета и слушат Преслава и клатят глава в ритъм и друскат цицки и дупенца,а? Хах,ако искате да ми кажете,че до голяма степен тези,които открито заявяват какво слушат и го 'демонстират' с облеклото си,не са позьори,просто-ХА! Ще ви се изсмея. С какво едно 'емо' е нещо по-лошо? Така,относно тва,че са депресари-не е така. Така се говори. Правят си някви прически,приличат си взаимно,уж имат някви разбирания...но,за Бога-толкова много други псевдо-пънкарчета,метали, диви чалгари и етц. има,че злобата ви към тая прослойка,точно тая изглежда по детски наивна! Такам...чакам да ми кажете откъде се зароди тая 'анти-емо' мода и няма ли да ви е по-лесно да концентрирате някъде другаде злобата си? Защото спрямо тях ми се вижда необоснована. Нека тук да пишат само хора,които могат да се изказват и да си дадат гледната точка,а не от сорта на 'Емотата на сапун,да мрат всичките,те са боклуци,мразя емотата' и т.н. без грам обяснения. Според мен е глуповато подобен вид отношение към дадени хора. Тва е. Айде да ви видим вас.

sexa_na_kompleksa
03-09-2008, 11:02
И какво си мислиш сега? Че с една тема ще промениш света ли?

zleto
03-09-2008, 11:05
Не,мисля си,че е интересно някои хора да се изкажат,щото в 90% от времето се оказват неподготвени и не знаят как да защитят 'тезата си',която е провокирана не от техния личен начин на мислене,а от стадния ефект...

Pedigree
03-09-2008, 11:14
Знам,че искаш да си излееш мисълта някъде,но това скоро ще е поредната яка тема,в която всички се храним,а ти ще съжаляваш,че си повдигнал въпроса.Позьори,та позьори.Еми,като са тъпи позьорчета защо им обръщате внимание?Оставете ги да си позьорстват,а вие гледайте себе си.Боли ме г.ъза кой бил истинско имо или пънкар.I don't care. :)

kindergarden
03-09-2008, 11:19
Аз нямам нищо против никой стил.Всеки има право да бъде каквото си иска.Тъпо е всички да се изказват "компетентни" по даден въпрос.Какво толкова ви бъркат имотата или пък за онази група Токио Хотел били гейове еми вас какво ви бърка кой какъв е има хора който им се кефят.

vanPersieFan11
03-09-2008, 11:26
Искам да ви кажа,че сте много заблудени. Искам да ви кажа,че тази 'анти-емо' мода е по-смешна и от самите емота! 1во-не съм емо/имо/. 2ро-не ги харесвам и аз,но не ги и мразя. 3то-вижте какво,деца наивни.... Говорите,че 'имовщината' е само фешън стайл и 'имотата' въобще не слушат 'емо-музика'. А сещате ли се колко метали позьори има,колко псведо-пънкарчета,колко АрЕнБи 'гъзарчета' има,колко 'чалга-принцески' и т.н. Хахаха,с какво едно 'имо' е по-лошо от гореспоменатите? И емотата,и другите са някакъв вид позьори. Е,и? С какво 'емотата' са по-лоши от тези измислени 'хаусъри' дето слушат някво тупца-тупца и те не знаят кво слушат,но заявяват 'аз съм хаусър ,аз това-аз онова' или ония 'куклички' в розово,дето са се напудрили и са сложили някви токчета и слушат Преслава и клатят глава в ритъм и друскат цицки и дупенца,а? Хах,ако искате да ми кажете,че до голяма степен тези,които открито заявяват какво слушат и го 'демонстират' с облеклото си,не са позьори,просто-ХА! Ще ви се изсмея. С какво едно 'емо' е нещо по-лошо? Така,относно тва,че са депресари-не е така. Така се говори. Правят си някви прически,приличат си взаимно,уж имат някви разбирания...но,за Бога-толкова много други псевдо-пънкарчета,метали, диви чалгари и етц. има,че злобата ви към тая прослойка,точно тая изглежда по детски наивна! Такам...чакам да ми кажете откъде се зароди тая 'анти-емо' мода и няма ли да ви е по-лесно да концентрирате някъде другаде злобата си? Защото спрямо тях ми се вижда необоснована. Нека тук да пишат само хора,които могат да се изказват и да си дадат гледната точка,а не от сорта на 'Емотата на сапун,да мрат всичките,те са боклуци,мразя емотата' и т.н. без грам обяснения. Според мен е глуповато подобен вид отношение към дадени хора. Тва е. Айде да ви видим вас.

EVALA,6APKA TI SVALQM BATE....

ToySoldier
03-09-2008, 12:21
koi li bi xaresal nekvi depresirani idiot4eta ? :?

zleto
03-09-2008, 12:55
koi li bi xaresal nekvi depresirani idiot4eta ? :?
Това са предрасъдъци. Че 'емотата' са депресари. Откъде сте толкова сигурни? Да не би да сте 'емо-та'?

zleto
03-09-2008, 13:04
И задължително ли е да си 'харесван' ?

machine_shot
03-09-2008, 13:14
Какво да си отварям очите...Те са си отворени :) Не ме кефи че примерно Емотата не се усмихват , но какво толкова 8-) Тяхна си работа , ако ще от модата да си ампутират крайниците , пак няма да ме грее,само ще ме е яд че заради едното ''забелязване'' са направили глупости.

Briseis
03-09-2008, 13:17
Ама те чалгарките не са пози :shock:
Ти си слушат чалгиика бе 8-)

SuNsEt
03-09-2008, 13:30
Охххх...стига толкова!Всеки има право да мрази,да харевса и т.н. Тази тема е безсмислена и ти няма да промениш нищо.За времето,в което живеем е съвсем нормално да има и такива хора 8) Теб нещо да те притеснява по въпроса?Проблем ли имаш или просто днес ти е крив света?

izmislenata
03-09-2008, 14:21
Не,просто ми писна хората да мислят клиширано. Чули нещо и веднага го приемат. Ами мислете малко,бе! Нещо имате право да не ви харесва,ако не ви харесва по обясними причини,а не само защото 5000 човека мислели така! Искам да кажа,че сте като овце...стадо нещастни овце,които си вярват на разни лозунги. Ами вярвайте си-като искате да живеете в лъжи и с разни предрасъдъци!

Diam0nD
03-09-2008, 14:58
а бе емотата яко простотия ... оня ден варя си аз с приятели и ги гледам в гръб хмм кои са момичета ,кои момчета :razz: малко са ми еднакви ... и освен това с тия прически (косата пред очите) мязат на несресан пудел .... а другите така наречение "фиешани" или слушащите хаус ... те са още по -смешни ... всичките с едни и същи прически (тип петел ,като бекам преди 4 години ... ) със скъсани дънки и якета с пухчета .... момичетата пък с бухнала коса ... а бе смешни са си ... да живее хип хопа ! а и да ти кажа в момента пънкарите металите и рапарите ми се виждат най-готини и свестни ... другите просто яко sux!

Madness
03-09-2008, 16:16
I don't care. :)

xxKiFlAx
06-22-2011, 01:17
на мен ми харесват такива момичета и нямам против тях. В училище има няколко :D :-)

xxxmyheroinexxx
06-22-2011, 05:27
Какво би трябвало да значи "анти-емо мода", защото нещо не схващам... :lol:

JZfan
06-22-2011, 11:21
Емо е другата дума за гей :D

OddBird
06-22-2011, 11:57
И задължително ли е да си 'харесван' ?

И аз това питам, да ви кажа честно. И какво като някой не го кефиш, света свършил. Оставете си ги всички да позьорстват и да се имат за големи пичове и пички, да си друсат гъзовете на някакви чалгии, да кълцат вени на кубчета, да правят каквото им душа иска. То ще се види кой е човек и кой не един ден. Айде, със здраве.

mixii017
06-22-2011, 15:07
koi li bi xaresal nekvi depresirani idiot4eta ? :?
Това са предрасъдъци. Че 'емотата' са депресари. Откъде сте толкова сигурни? Да не би да сте 'емо-та'?

ок всички знаят че емотата са мнооого неща които не са за коментиране тук :D :D

WesCraven
06-22-2011, 16:02
Искам да ви кажа,че сте много заблудени. Искам да ви кажа,че тази 'анти-емо' мода е по-смешна и от самите емота! 1во-не съм емо/имо/. 2ро-не ги харесвам и аз,но не ги и мразя. 3то-вижте какво,деца наивни.... Говорите,че 'имовщината' е само фешън стайл и 'имотата' въобще не слушат 'емо-музика'. А сещате ли се колко метали позьори има,колко псведо-пънкарчета,колко АрЕнБи 'гъзарчета' има,колко 'чалга-принцески' и т.н. Хахаха,с какво едно 'имо' е по-лошо от гореспоменатите? И емотата,и другите са някакъв вид позьори. Е,и? С какво 'емотата' са по-лоши от тези измислени 'хаусъри' дето слушат някво тупца-тупца и те не знаят кво слушат,но заявяват 'аз съм хаусър ,аз това-аз онова' или ония 'куклички' в розово,дето са се напудрили и са сложили някви токчета и слушат Преслава и клатят глава в ритъм и друскат цицки и дупенца,а? Хах,ако искате да ми кажете,че до голяма степен тези,които открито заявяват какво слушат и го 'демонстират' с облеклото си,не са позьори,просто-ХА! Ще ви се изсмея. С какво едно 'емо' е нещо по-лошо? Така,относно тва,че са депресари-не е така. Така се говори. Правят си някви прически,приличат си взаимно,уж имат някви разбирания...но,за Бога-толкова много други псевдо-пънкарчета,метали, диви чалгари и етц. има,че злобата ви към тая прослойка,точно тая изглежда по детски наивна! Такам...чакам да ми кажете откъде се зароди тая 'анти-емо' мода и няма ли да ви е по-лесно да концентрирате някъде другаде злобата си? Защото спрямо тях ми се вижда необоснована. Нека тук да пишат само хора,които могат да се изказват и да си дадат гледната точка,а не от сорта на 'Емотата на сапун,да мрат всичките,те са боклуци,мразя емотата' и т.н. без грам обяснения. Според мен е глуповато подобен вид отношение към дадени хора. Тва е. Айде да ви видим вас.

Авторе ..
http://prikachi.com/images/504/3482504Y.png

Extremescream
06-22-2011, 18:16
Ъъъъ, темата е от 2008-ма.
Оооо, кифле, тебе отбаннаха ли те уа?