PDA

View Full Version : Какво мога и трябва да направя



ivetoOo
03-09-2008, 12:27
Страшно много обичам едно момче и страшно много държа на него,но той е от друг град и логично нали между нас не може да има нищо поне сега но нали всеки ден си говорим и тн но стана около 3 дни почти не си говорим от което аз се чувствам мн зле и имам чувството че всичко свършва а не мога да направя нищо,а от моя град има едно момче и аз скоро разбрах че той мн ме харесвал но просто не можел да ми каже там срам го било и тн и аз си мисля к'во да направя аз като ми напрая някав намек нещо и той леле караш ме да се изчервявам бля бля такива глупости и той футбол тренира на лагер е сега и ми звани ония ден и аз викам искаш ли да ми кажеш нещо и той ами ....утре имам мач и аз супер мн се ядосах :-x и затворих и се чудя кво да направя нито съм страшна нито говоря някви неща с които да го притесня...

sexa_na_kompleksa
03-09-2008, 13:48
Не си страшна, ама си нетактична! Той ти казва, че има мач и че е притеснен, а ти му затваряш. :-o Ако харесваш момчето, което е от друг град, опитайте се да имате някаква връзка. Тук във форума чета за много хора, които имат връзки от разстояние. Ще ви бъде трудно, но ако чувствата ви са достатъчно силни, ще се справите. Недей да бъдеш с футболистчето, ако нямаш чувства към него, а само така, колкото да не си сама.

TheMaggie
03-09-2008, 14:11
Аз предлагам да се забиеш с това момче от твоя град,ако те кефи,а да заебеш онова другото.Пък току виж този свития се отворил - вземи си кака за да те отрака! :lol:

ivetoOo
03-09-2008, 14:37
kva kaka :razz: toi toq mi e batko be ama kvo mu stava po princip ne e takav nqkav maitap4iq tva onova az go poznavam ot dosta vreme ne e takav ama ... moje i da sam netakti4na

BeZrAzLiChNa
03-10-2008, 11:18
Ami,misli6 li 4e ima smisul da si s mom4eto ot tvoq grad?Pri polojenie 4e obi4a6 drugo mom4e i ako i toi te obi4a opitaite se da budete zaedno raztoqnieto ne e problem a izvinenie stiga da ima jelanie vsi4ko e vuzmojno!! Ama ti si reshavash de no ne mislq 4e e redno da si s mom4eto ot tvoq grad kaza 4e e sramejliv ami ti kato obi4a6 drugo mom4e i trugnesh s tova ot tvoq grad i toi kato razbere za drugoto mom4e misli6 li kakvo 6te mu e? Ama kakto kazvash qvno vsi4ko svurshva mejdu teb i mom4eto ot drugiq grad taka 4e ili se opitai da si opravite otno6eniqta ili go zabravi !!

scene_lady
03-10-2008, 20:17
Ami bila si malko grubi4ka s futbolista.Vse pak ne vsi4ki sa tolkova otrakani i 6te6e da e xubavo da my dade6 6ans.Oba4e ako ne izpitva6 ni6to k1m nego-po-dobre ne si pravi truda da mu razbiva6 s1rceto!A kolkoto do mom4eto ot drug grad,ami tova,4e ne ste si govorili 3 dni ne e povod za panika...vsqko ne6to si ima qki momenti i kofti tr1pki taka 4e... :) Ako iska6 da razbere6 dali ne6to se srinalo mejdu vas...prosto go pot1rsi,pogovorete si i 6te razbere6 :)