PDA

View Full Version : PUNK'S NOT DEAD БЪЛГАРИЯ!



www.PunksNOTdeaD.net
03-09-2008, 13:21
Слушайте сега, какво ще ви кажа. Вкарах пари в идеята за български пънк портал (първият такъв за БГ), след като всичко беше умряло почти 5 месеца и сега се надявам на повече ентусиазъм от ваша страна.

Ще се събираме ли пак по 40 човека да пием бира, когато си решим?
Ще бъдем ли и ние организация, без политически пристрастия?
Жива ли е изобщо пънк сцената в България или това са отминали времена?

Който се чувства част от тази култура, нека си направи регистрация с актуален имейл, да получава новини за актуални събития, коцерти, запивания, ревюта, интервюта и всичко останало.

За да сеприсъединиш, просто цъкни подписа ми, или препиши юзъра ми в Internet Explorera.

ПС> ...който мисли да псува в тази тема, нека преди тва си направи сметката, дали има смисъл.. :wink:

psychopath
03-10-2008, 20:50
не са ли доста разделите?

TellMeYourName
03-10-2008, 21:21
регнах се ... :)

fuckingwhore
03-10-2008, 21:48
ей ся идвам и аз..(:

psychopath
03-10-2008, 22:28
бих се регнал, но съм ънтру позърхед

5StaR
03-10-2008, 22:53
The Offspring > all , но цба да се занимавам :)

RAWRRR
03-11-2008, 01:13
Като нямате политически пристрастия,защо имаш "chaos" в банера?
Защо и 90% процента от потребители имаха анархии като аватари/сигнатури в стария форум?

Аз съм регната там и ми направи впечатление,че в темата за пънк музика имате хм 5-6 керливи теми,но в chaos секцията поне 100 безсмислени..

Disrespect
03-11-2008, 05:09
аз вече забравих, че имам акаунт там...

абе кво може да се очаква от ИРС пикльовците, които обитават форума?...

EarthShaker
03-11-2008, 06:54
пънк из дет

FTFOI
03-11-2008, 07:57
мдам, знам че повечето в портала ше ме намразят щото слушам предимно поп-пънк...но си харесвам много и Ramones примерно. Абе евала за идеята, регвам се... 8)

skatemore
03-11-2008, 09:06
пънк из дет


има пънк бе чкш

ама хиподил си заминаха :(

www.PunksNOTdeaD.net
03-11-2008, 12:25
Ще отвърна на критиките за ниското ниво на някой теми така: Черта на българина е, да пита безразлично "защо", "защо", "защо", но никога да не предприема нищо, това защо да получи отговор. Ако всеки един от вас дойде и си каже мнението, по настоящите въпроси там, без да си губи времето да мисли 3 часа, кой ще го напсува заради него, или кой ще му се присмее, сега нещата щяха да покриват вашите очаквания. Самоче, това не става от самосебеси нали така? Трябва някой преди това да се застъпи за мнението си, не да го подхвърля като вестник с който си е избърсал гъза еи така междудругото.

Ай със здраве на всички и помислете над казаното

SiNiStEr
03-11-2008, 12:59
The Offspring > all , но цба да се занимавам :)

+1

psychopath
03-11-2008, 18:20
Ще отвърна на критиките за ниското ниво на някой теми така: Черта на българина е, да пита безразлично "защо", "защо", "защо", но никога да не предприема нищо, това защо да получи отговор. Ако всеки един от вас дойде и си каже мнението, по настоящите въпроси там, без да си губи времето да мисли 3 часа, кой ще го напсува заради него, или кой ще му се присмее, сега нещата щяха да покриват вашите очаквания. Самоче, това не става от самосебеси нали така? Трябва някой преди това да се застъпи за мнението си, не да го подхвърля като вестник с който си е избърсал гъза еи така междудругото.

Ай със здраве на всички и помислете над казанотонещо против българите ли имаш или не те разбрах правилно?

www.PunksNOTdeaD.net
03-11-2008, 18:47
Прави разлика между държава и родина

DisciplineAndOrder
03-11-2008, 19:04
секция 'емо'

пфхахаха

TellMeYourName
03-11-2008, 19:05
секция 'емо'

пфхахаха ](*,)

psychopath
03-11-2008, 19:10
Прави разлика между държава и родинаправя я...но какво общо имат държавата и родината в случая? 8-)

www.PunksNOTdeaD.net
03-12-2008, 08:48
Psychopath*

Не четеш между редовете а гледаш отделните думи. Горе ти говоря за едно качество или по скоро липса на такова сред нас бългърите, което е, да отстояваме мнението си. Мога да ти дам доста примери един от които е гражданското ни общество (каквото няма всъщност). Всеки си прави каквото си иска с нас безнаказано. Това засяга всеки един от нас, но никой не отива да се застъпи. Та както един голям бългърски поет беше заключил: Умни хора, прост народ. Прекалено големи индивидуалисти сме всички, че не отстояваме дори за нещата, които ни касаят в глобален аспект. Както и да е, вярвам, че това ще се промени в скоро време, въпросът е колко още трябва да патим за да се осъзнаем...

Тъй, това са сложни национално-политически въпроси, каквито предлагам да не дискутираме повече тука. Аиде че доидоа момчетата да оправят нета и не мога да разсъждавам повече, надявам се че фанахте идеята на поста ми 8)

RAWRRR
03-12-2008, 12:54
Ще отвърна на критиките за ниското ниво на някой теми така: Черта на българина е, да пита безразлично "защо", "защо", "защо", но никога да не предприема нищо, това защо да получи отговор. Ако всеки един от вас дойде и си каже мнението, по настоящите въпроси там, без да си губи времето да мисли 3 часа, кой ще го напсува заради него, или кой ще му се присмее, сега нещата щяха да покриват вашите очаквания. Самоче, това не става от самосебеси нали така? Трябва някой преди това да се застъпи за мнението си, не да го подхвърля като вестник с който си е избърсал гъза еи така междудругото.

Ай със здраве на всички и помислете над казаното

Еха,мдам..аз веднъж пуснах снимка в твоя форум и ти направи колаж на снимката,като ми сложи полицейски очилца иии нашивка на ризата..

По това съдя колко сте интелектуални и толерантни ;)
Така че не говори за уважение .

skatemore
03-12-2008, 19:57
секция 'емо'

пфхахаха


не кълни ве смешкофор 8-)

www.PunksNOTdeaD.net
03-13-2008, 18:54
PUNKS NOT DEAD форумът се роди преди около 4 години на гърба на неуважението и лошото отношение, като гледам с културни прояви от моя страна и респект нищо няма да се постигне...

skatemore
03-13-2008, 19:18
на поздрав бе


exploited - punks not dead

анархията е на лице :grin:

RAWRRR
03-13-2008, 19:26
на поздрав бе


exploited - punks not dead

анархията е на лице :grin:

Употребата ти на "Кале" също..

Иначе,успех ви,слушайте си Експойтед и си обсъждайте анархията и всички екзистенциални пънкарски въпроси..евала..

www.PunksNOTdeaD.net
03-13-2008, 19:48
Аз па вчера се мъчих да се сетя ти коя си, щото имам някав спомен, че беше пич ама като гледам съм в грешка

DoPye
03-14-2008, 04:44
Пънку нема да умре ако Скину не го утепа

www.PunksNOTdeaD.net
03-16-2008, 13:49
И всепак от време на време можете да казвате по някоя тъпотия, за да седи темата винаги отгоре :D

joalbrito
03-16-2008, 14:36
Контрол - Бий хлапето
Пънку нема'а умре :grin:

Disrespect
03-16-2008, 15:03
И всепак от време на време можете да казвате по някоя тъпотия, за да седи темата винаги отгоре :D

http://www.punksnotdead.net/forum/

NSDAP
03-18-2008, 10:36
Еееееееееее верни другариииииии,песна запейте ПЪНКА спомняйте!
Pun is dead!

joalbrito
03-18-2008, 13:27
Еееееееееее верни другариииииии,песна запейте ПЪНКА спомняйте!
Pun is dead! да ти го ЦЕНЗУРА и в скина да ти го ЦЕНЗУРА :o ако въобще си скин а не е само се праиш на някъв националист :o


2 точка от правилата
moderated by Coki

run
03-18-2008, 22:24
Zabelqzal sym 4e punka go vzimat naseriozno samo totalni sme6nici...Pod naseriozno iam predvid grebeni, 4erveni vryzki i t.n...Ne 4e nazitata sa po-stoka-polovinata i ot tqh sa hera...

RAWRRR
03-19-2008, 00:42
:shock: :shock: :shock:

Ер,пънкарите носят гребени,защото им харесва,а не защото това е общоприетата прическа ..

Гребенът,необичайните цветове на косата..са вид протест срещу нормите на обществото..затова и пънкарите изпитват потребност да носят гребени,защото самата музика изразява същия този протест..

Червените връзки не са символ на пънкарщина,а на политически разбирания.Не е задължително да си анархист,за да си пънкар..

joalbrito
03-19-2008, 12:25
откъде тази омраза към пънка и анархията, толкова ли искате някой да ви командва или по-скоро искате вие да командвате :-D

Disrespect
03-19-2008, 12:30
откъде тази омраза към пънка и анархията, толкова ли искате някой да ви командва или по-скоро искате вие да командвате :-D

ти пък къде тръгна да говориш за пънк и анархия??

joalbrito
03-19-2008, 12:37
откъде тази омраза към пънка и анархията, толкова ли искате някой да ви командва или по-скоро искате вие да командвате :-D

ти пък къде тръгна да говориш за пънк и анархия??значи аз доста често говоря за тези неща, нз какъв ти е проблема, но до голяма степен има връзка между двете. А аз съм анархист и също така слушам и пънк ( не само но и пънк)

Disrespect
03-19-2008, 13:14
Green Day и Sum 41??

И можеш ли да обясниш какво е анархия без да гледаш в уикипедия? А защо си анархист можеш ли да кажеш?

joalbrito
03-19-2008, 13:47
Green Day и Sum 41??

И можеш ли да обясниш какво е анархия без да гледаш в уикипедия? А защо си анархист можеш ли да кажеш?значи аз слушам ГД и СЪМ 41 ама не само тях, слушам групи като рамуунс, но слушам и някои по хард (разбирай хардрок метъл и т.н.) хванал си се за 2 групи ,които аз харесвам а ти не и ми ги вреш в очите. Смешно е.
И да знам какво е анархия. И за да не звуча изтъркано казвайки поредната максима "Без Бог, Без господар" ще го кажа по-нестандартно. Анархия е на кратко казано поставяне на интересите на индивида НАД интересите на обществото. И в този ред на мисли обществото се стреми към анархия откакто съществува. Отстоява личната свобода и интересите и ценностите на ИНДИВИДА
А относно причините да съм анархист тя не е една.
1. Смятам, че човекът е по-важен от обществото, а това присъства в много малко режими, може би освен в анархията само в "демокрацията".
2. Изпитвам нужда да се стремя към някоя утопия и тъй като комунизма и фашизма противоречи на 1. е нормално да се спра на анархия.Така де демокрацията не е утопия.
3. Смятам, че след като в природата не е заложено да има някой ръководител , няма смисъл ние да го създаваме изкуствено, за личната облага на някой.

joalbrito
03-19-2008, 13:53
анархист е.. смешно твърдение защо? Реално погледнато обществото се стреми към анархията от началото на човечеството. Горе съм обяснил защо. А тва за пънкар + анархист е вярно, но не само за пънкари но и за метълчета и рокаджии и въобще не са само децата, е зависи какво рабираш под деца де, но има доста ПЪНКАРИ( с гребените и прочие) анархисити и именно те са най-големите защитници на идеяте, тези дет само се тепат със скиновете. Те въобще не са деца. В интерес на истината аз 25-30 годишен метъл анархист не съм видял, но може и да има.

Disrespect
03-19-2008, 14:18
А относно причините да съм анархист тя не е една.
1. Смятам, че човекът е по-важен от обществото, а това присъства в много малко режими, може би освен в анархията само в "демокрацията".
2. Изпитвам нужда да се стремя към някоя утопия и тъй като комунизма и фашизма противоречи на 1. е нормално да се спра на анархия.Така де демокрацията не е утопия.
3. Смятам, че след като в природата не е заложено да има някой ръководител , няма смисъл ние да го създаваме изкуствено, за личната облага на някой.

анархията не е режим..
човекът е част от обществото..
в демокрацията никой не е по-важен от другия...попринцип
а представи си ако нямаше контрол, ако нямаше закони...щяхме ли да съществуваме? тея неща не са направени за оня дето духа...

joalbrito
03-19-2008, 15:08
[


човекът е част от обществото..
...човекът е част от обществото, но е по-важно обществото да не нарушава интересите на индивида и той да е свободен сам да определя съдбата си. За това не харесвам комунизма( дискриминация към висшето общество) и фашизма (расова дискриминация) а относно дали е режим - просто не намерих по-точна дума, може би модел на управление, не не става, ми да речем структура.

joalbrito
03-19-2008, 15:55
глупости на търкалета...

я като си анархист прочети някоя книжка на Бакунин, Кропоткин, Ема Голдман и другите им забравих им забравих имената вече...


Анархията не отхвърля обществото, а камо ли да пропагандира егоизъм, който е в ущърб на другите. Не знам кой те е лъгал, ама чети преди да дрънкаш дивотии...

Анархизма е философско течение, което се дефинира с липса на йерархично общество, т.е. НЯМА наложен със сила институционен или репресивен апарат. Анархизма отрича съществуването на държавата точно, защото е изменила на функцията си спрямо обществения договр на Русо и вместо да защитва интересите на обществото, добива повече власт и обществото защитава нейните интереси, а властта се институционализира.
Анархия идва от старогръцки и се превежда буквално като безводач (ан- отрицание, архос- водач) и на много места се нарича БЕЗВЛАСТИЕ.

Интересен е момента, че анархията не само не отрича обществото, както ти така нагло твърдиш, ами даже се организира в комуни, където пак има авторитет, но той не е наложен, а е доброволен, т.е. хората признават, че някой е по-квалифициран в дадена обласс и доброволно му делегират права, които може да упражнява докато не изгуби авторитет.

Ако трябва да го направя по-нагледно обществото в момента представлява пирамида

Водач
|
|
репресивен апарат
|
|
обикновен човек



а при анархизма обществото наподобява точно атом:

ядро- това е т.нар. естествен авторитет
и другите обикалят в орбити около него


Ае са бегай да си играеш на пясъка...

ни пънкар, ни анархист не си...1во. Никога не съм казал че съм пънкар. 2ро Аз казах, че анархията разчита на собствената воля на всеки отделен индивид (когато обясних защо е невъзможна) демек нещата, които хората правят да не пречат на други хора, НО БЕЗ СЪД СЪДЕБНА СИСТЕМА и прочие а ти тук твърдиш, че авторитета в комуните е доброволен, което аз си мисля, че пак опира до волята на човека.
За това, че анархията отрича обществото да вярно е - тя слага личността над него.
Така че не виждам къде намираш пълно противоречие между написаното от теб (или от уикипедия) и написаното от мен. Със сигурност съм допуснал малки неточности, но никой не е безгрешен. Надявам се че не ми цитираш думите на някой си (ако е от уики там секи си пише какво то му скимне и за това не винаги е точно) , защото аз пиша това,което мисля, а не което съм копирал от някой сайт. И не съм писател и имам някои неточности и в този пост - еми нз как да формулирам по-правилно тва за волята, не ми звучи добре ама...

fake
03-19-2008, 16:26
сбирщина на интернет-пънкове....

joalbrito
03-19-2008, 16:27
шошко, каква уикипедия...

това ти го пише човек, който е изчел една стая с книги относно анархизма, посещавал лекции по философия на анархизма...

ти откъде си се информирал какво е анархизъм???

Анархическото общество разчита на волята на индивида да е свободен, но да не го обръща на свободия и така да нарушава свободата на другите. Индивида не е издигнат в пиедесетал, а личната НЕЗАВИСИМОСТ от какъвто и да е авторитет, освен доброволно следван.

Анархията не слага личността над нищо, защото поставя свободата над всичко и то свободата от налагана чужда воля.и по точно поставя свободата на ИНДИВИДА над всичко... :oops:

ucnaHчE
03-20-2008, 14:16
i az se regnah :P

www.PunksNOTdeaD.net
03-22-2008, 09:21
i az se regnah :P

Убаво е, че между разправиите от време на време се регва и по някой :D От време на време се замислям, колко по лесно щеше да е, да направя чалга портал :shock: :razz:

ucnaHчE
03-22-2008, 14:54
em az ne slusham punk ama ne e kusno da po4na 8)

Disrespect
03-22-2008, 15:01
em az ne slusham punk ama ne e kusno da po4na 8)

и там са такива, споко ;)

ucnaHчE
03-22-2008, 15:33
kat za na4alo kajete nqkoq qka punk pesni4ka :)

joalbrito
03-22-2008, 15:35
ми мене тая мн ме кефи http://www.vbox7.com/play:97150d5e
ама млъквам щот SL пак ще дойде и ще я обяви за педалска песничка...

Disrespect
03-22-2008, 15:38
ми мене тая мн ме кефи http://www.vbox7.com/play:97150d5e
ама млъквам щот SL пак ще дойде и ще я обяви за педалска песничка...

хахахаха

unfix
03-22-2008, 16:09
ми мене тая мн ме кефи http://www.vbox7.com/play:97150d5e
ама млъквам щот SL пак ще дойде и ще я обяви за педалска песничка...

еми , той е дебел ;>

Disrespect
03-22-2008, 16:38
ми мене тая мн ме кефи http://www.vbox7.com/play:97150d5e
ама млъквам щот SL пак ще дойде и ще я обяви за педалска песничка...

еми , той е дебел ;>

той не е дебел..

unfix
03-22-2008, 16:46
ми мене тая мн ме кефи http://www.vbox7.com/play:97150d5e
ама млъквам щот SL пак ще дойде и ще я обяви за педалска песничка...

еми , той е дебел ;>

той не е дебел..

Човече , излъга , просто си дебел ;>

Disrespect
03-22-2008, 17:00
ми добре като съм дебел...

те дебелите повече държат на бой и налагат по-силно така че...да не ти знае много устата ;)

unfix
03-22-2008, 17:04
ми добре като съм дебел...

те дебелите повече държат на бой и налагат по-силно така че...да не ти знае много устата ;)

Да , човече , ама ти си извънредно дебел бе :/ :>

joalbrito
03-22-2008, 17:05
ми добре като съм дебел...

те дебелите повече държат на бой и налагат по-силно така че...да не ти знае много устата ;)ква тая агресия бе - за втори път заплашваш - peace V

Disrespect
03-22-2008, 17:09
ми добре като съм дебел...

те дебелите повече държат на бой и налагат по-силно така че...да не ти знае много устата ;)ква тая агресия бе - за втори път заплашваш - peace V

пънк и метъл, а?

unfix, ти си бот

unfix
03-22-2008, 17:12
unfix, ти си бот

да ....



.... но ти си дебел ;>

joalbrito
03-22-2008, 17:13
ми добре като съм дебел...

те дебелите повече държат на бой и налагат по-силно така че...да не ти знае много устата ;)ква тая агресия бе - за втори път заплашваш - peace V

пънк и метъл, а?

за 3ти път ти казвам слушам и пънк и рок и метъл и поп пънк и нео метъл и ЛП - престъпление ли е да не се ограничавам с един стил, а да слушам определен тип музкиа - и пак ти казвам дори начина ми на обличане е нещо между пънк и метъл

Disrespect
03-22-2008, 17:16
ми добре като съм дебел...

те дебелите повече държат на бой и налагат по-силно така че...да не ти знае много устата ;)ква тая агресия бе - за втори път заплашваш - peace V

пънк и метъл, а?

за 3ти път ти казвам слушам и пънк и рок и метъл и поп пънк и нео метъл и ЛП - престъпление ли е да не се ограничавам с един стил, а да слушам определен тип музкиа - и пак ти казвам дори начина ми на обличане е нещо между пънк и метъл :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ти си хипи, бате, нито метъл, нито пънкар, нито рокер, нито емо, нито...абе ти си нищо, бе!!!1

а как точно се обличаш? кецки, широки панталонки, значки, гривнички, ала-бала?

ако слушаше пънк немаше да ми правиш забележки за агресията и да ми ревеш за peace \/

unfix
03-22-2008, 17:19
ако слушаше пънк немаше да ми правиш забележки за агресията и да ми ревеш за peace \/

Бате , има едно нещо , което се нарича ирония , има и сарказъм , ако си ги чувал :> Но ти си дебел и ...

Disrespect
03-22-2008, 17:23
ако слушаше пънк немаше да ми правиш забележки за агресията и да ми ревеш за peace \/

Бате , има едно нещо , което се нарича ирония , има и сарказъм , ако си ги чувал :> Но ти си дебел и ...

има и едно нещо, дето се нарича книга, ако си чувал, ама ти си тъп и...

unfix
03-22-2008, 17:34
ако слушаше пънк немаше да ми правиш забележки за агресията и да ми ревеш за peace \/

Бате , има едно нещо , което се нарича ирония , има и сарказъм , ако си ги чувал :> Но ти си дебел и ...

има и едно нещо, дето се нарича книга, ако си чувал, ама ти си тъп и...

и? :> аз може да съм тъп , но ти си дебел

Disrespect
03-22-2008, 17:43
Аз мога да отслабна, ама ти не можеш да поумнееш.

ucnaHчE
03-22-2008, 17:50
llele lele she se stigne i do boi :D

mulgore
03-22-2008, 17:51
ми добре като съм дебел...

те дебелите повече държат на бой и налагат по-силно така че...да не ти знае много устата ;)

Да , човече , ама ти си извънредно дебел бе :/ :>
Той е дебел,ти глупав..така е..

mulgore
03-22-2008, 17:51
Аз мога да отслабна, ама ти не можеш да поумнееш.
хахаха..закопа го..

unfix
03-22-2008, 17:58
Аз мога да отслабна, ама ти не можеш да поумнееш.
хахаха..закопа го..


Боже , чувствам се закопан.../от дебел човек/...к'во ще правим сега ;>

Pedigree
03-22-2008, 18:06
unfix,повтаряш се,та се потретяш,бате.Измисли нещо по-о®гинално.

unfix
03-22-2008, 18:12
unfix,повтаряш се,та се потретяш,бате.Измисли нещо по-о®гинално.

Аз к'во да направя , че той е дебел?

DisciplineAndOrder
03-22-2008, 18:17
unfix,повтаряш се,та се потретяш,бате.Измисли нещо по-о®гинално.

Аз к'во да направя , че той е дебел?

казах ти го и в 'Кофата':тъп педераст си.

mulgore
03-22-2008, 18:20
unfix..
1-во глупак си
2-ро скучен си
3-то повтаряш се и дразниш

;)

Pedigree
03-22-2008, 18:22
unfix..
1-во глупак си
2-ро скучен си
3-то повтаряш се и дразниш

;)

4.жалък е

unfix
03-22-2008, 18:23
unfix..
3-то повтаряш се и дразниш
;)

Еми , супер :> Просто подчертавам , че човекът е дебел :> То и ти си дебел , ама айде :> По-скоро дебил :>

ScionOfStorm
03-22-2008, 19:18
омгсейтн уи хев ей гийк ънфиксд =О

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ucnaHчE
03-22-2008, 19:21
unfix..
3-то повтаряш се и дразниш
;)

Еми , супер :> Просто подчертавам , че човекът е дебел :> То и ти си дебел , ама айде :> По-скоро дебил :>

Ako kajesh 4e e debel oshte 1 pust she ti e za 1vi put :lol: 8-)

unfix
03-22-2008, 19:36
Ako kajesh 4e e debel oshte 1 pust she ti e za 1vi put :lol: 8-)

debel e :> i oshte 1 puSt shte go kaja ;>

mulgore
03-22-2008, 19:44
unfix..
3-то повтаряш се и дразниш
;)

Еми , супер :> Просто подчертавам , че човекът е дебел :> То и ти си дебел , ама айде :> По-скоро дебил :>
сладък..момиче съм.. ;)

и откъде знаеш,че е дебел?да не си спал с него?

lsd43
03-22-2008, 19:50
Ako kajesh 4e e debel oshte 1 pust she ti e za 1vi put :lol: 8-)

debel e :> i oshte 1 puSt shte go kaja ;>


Mi bravo toi e debel ma ti pak si debil .

unfix
03-22-2008, 19:51
сладък..момиче съм.. ;)

и откъде знаеш,че е дебел?да не си спал с него?

1.Грешката е моя , ;>
2.Просто е дебел ;>

mulgore
03-22-2008, 19:52
сладък..момиче съм.. ;)

и откъде знаеш,че е дебел?да не си спал с него?

1.Грешката е моя , ;>
2.Просто е дебел ;>
а ти тъп..

unfix
03-22-2008, 19:52
Mi bravo toi e debel ma ti pak si debil .

Ама и ти си дебе(и)л :>

lsd43
03-22-2008, 19:53
сладък..момиче съм.. ;)

и откъде знаеш,че е дебел?да не си спал с него?

1.Грешката е моя , ;>
2.Просто е дебел ;>


Pi4 prodaljavai v sa6tiq duh samodokazvai kolko si tap . =D>

Disrespect
03-23-2008, 05:59
той е бот, бе...

Пък и от досегашните разговори се оказа, че той и другата фенка на линкин парковците са дебилите, така че няма смисъл вече да се занимаваме с тях.

www.PunksNOTdeaD.net
03-23-2008, 09:15
Бахти работата, отварям темата и гледам 3 страници коментари, започвам да ги чета нахъсан да кажа нещо и аз и виждам, че има само 2 мнения по темата. :shock: Тва е абсурдно!

Няой се срамуваше на 4та страница, че песента на Рамонс щяла да бъде уценена от "дебелия" на педалска. Точно Рамонс ли? Мисля, че не. Ако щете и cum 41, stink 182 както и Green Gay да слушате, стойте зад предпочитанията си, прости са тези които ще седнт да спорят с вас по тоя въпрос, защото след доста сериозни наблюдения на такива спорове съм констатирал, че никой не си е сменил стила, поради факта, че са го сцепили от ебавки 8)

Disrespect
03-23-2008, 09:31
ами той явно не открива разликата между Рамоунс и МТВ лайната...

joalbrito
03-23-2008, 10:35
ми добре като съм дебел...

те дебелите повече държат на бой и налагат по-силно така че...да не ти знае много устата ;)ква тая агресия бе - за втори път заплашваш - peace V

пънк и метъл, а?

за 3ти път ти казвам слушам и пънк и рок и метъл и поп пънк и нео метъл и ЛП - престъпление ли е да не се ограничавам с един стил, а да слушам определен тип музкиа - и пак ти казвам дори начина ми на обличане е нещо между пънк и метъл :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ти си хипи, бате, нито метъл, нито пънкар, нито рокер, нито емо, нито...абе ти си нищо, бе!!!1

а как точно се обличаш? кецки, широки панталонки, значки, гривнички, ала-бала?

ако слушаше пънк немаше да ми правиш забележки за агресията и да ми ревеш за peace \/мерси за комплиментите - никога не съм претендирам да съм хипи, метъл или пънк - аз слушам и рок и метъл и пънк
А относно начина ми на обличане - нз що тряа да ти давам отчет, но добре: ами да нося кецове( ама истински , а не тия широките...), не ходя с широки панталони или гривни, но ходя със суичери ( тва не е мн типично за метъла ама ме кефи) и се обличам предимно в тъмни цветове. също така понякога си боядисвам косата - та общо зето съм зел от къде ли не елементи и се обличам КАКТО МИ Е КЕФ

joalbrito
03-23-2008, 10:41
той е бот, бе...

Пък и от досегашните разговори се оказа, че той и другата фенка на линкин парковците са дебилите, така че няма смисъл вече да се занимаваме с тях.значи до сега те търпях да ми обиждаш групите, но ти започваш да ме обиждаш без да съм ти направи абсолютно нищо - МОМЧЕ СЪМ ИДИОТ ТАКЪВ - мн лесно да обиждаш нали и да се заяждаш и като гледам ти само тва правиш :-x

Disrespect
03-23-2008, 10:43
а какъв си тогава??

УЖ слушаш метъл и пънк, УЖ се обличаш, като метъл и пънкар ( :razz: :razz: :razz: :razz: ) обаче не си? ми къв си??

аз знам какъв си, ама ще се обидиш, ако ти кажа..
8-)

Disrespect
03-23-2008, 10:45
той е бот, бе...

Пък и от досегашните разговори се оказа, че той и другата фенка на линкин парковците са дебилите, така че няма смисъл вече да се занимаваме с тях.значи до сега те търпях да ми обиждаш групите, но ти започваш да ме обиждаш без да съм ти направи абсолютно нищо - МОМЧЕ СЪМ ИДИОТ ТАКЪВ - мн лесно да обиждаш нали и да се заяждаш и като гледам ти само тва правиш :-x

а кво да правя, след като болшенството тука сте олигофрени??

а и искам да ти кажа, че попринцип съм си много добричко и дружелюбно детенце... :::

joalbrito
03-23-2008, 11:00
а какъв си тогава??

УЖ слушаш метъл и пънк, УЖ се обличаш, като метъл и пънкар ( :razz: :razz: :razz: :razz: ) обаче не си? ми къв си??

аз знам какъв си, ама ще се обидиш, ако ти кажа..
8-)ае кажи какъв съм. Мн ми е интересно какво ще измислиш този път. Миналия път заяви че съм момиче този път да видим какво ще ти роди главата

psychopath
03-23-2008, 11:11
unfix..
1-во глупак си
2-ро скучен си
3-то повтаряш се и дразниш

;)4. u 2

Disrespect
03-23-2008, 12:08
а какъв си тогава??

УЖ слушаш метъл и пънк, УЖ се обличаш, като метъл и пънкар ( :razz: :razz: :razz: :razz: ) обаче не си? ми къв си??

аз знам какъв си, ама ще се обидиш, ако ти кажа..
8-)ае кажи какъв съм. Мн ми е интересно какво ще измислиш този път. Миналия път заяви че съм момиче този път да видим какво ще ти роди главата

първо кажи, като какъв се самоопределяш ти

след това аз ще ти кажа какъв си...

joalbrito
03-23-2008, 12:19
а какъв си тогава??

УЖ слушаш метъл и пънк, УЖ се обличаш, като метъл и пънкар ( :razz: :razz: :razz: :razz: ) обаче не си? ми къв си??

аз знам какъв си, ама ще се обидиш, ако ти кажа..
8-)ае кажи какъв съм. Мн ми е интересно какво ще измислиш този път. Миналия път заяви че съм момиче този път да видим какво ще ти роди главата

първо кажи, като какъв се самоопределяш ти

след това аз ще ти кажа какъв си...аз се самоопределям като човек, който слуша всички подвидове на рока( рок, метъл, пънк)

Disrespect
03-23-2008, 12:28
Аз пък те определям, като човек, който си мисли, че слуша пънк, рок и метъл.

Поза демек.

След време сигурно ще си на същото мнение.

joalbrito
03-23-2008, 13:06
Аз пък те определям, като човек, който си мисли, че слуша пънк, рок и метъл.

Поза демек.

След време сигурно ще си на същото мнение.ми може и да си прав, но не мисля, че има нещо лошо да слушам и ГД и ЛП заедно с класиките

Disrespect
03-23-2008, 13:14
ми както забелязваш аз не съм дошъл да ти троша дисковете..

unfix
03-23-2008, 19:05
Я се успокой ве , потньо ;> Ай влез ми като на тебе ти знае устата ;>
Педалче :) К'во "ше" ни туриш :> Ти нямаш нищо к'во да туриш :> Аз съм се правил на мъж?А ти к'во праеш ;> Нет мутра :razz: ХАХАХАХ смешник ;>

unfix
03-23-2008, 19:10
абе, ще ти влизам, я се виж какъв си прост мангал, откраднал компютър от някъде...

ходи си в махалата и все ще намериш кой да те посети отзад...


деба и интернета го налазиха мангалите...

а то тоя хем мангал, хем педераст...

жалка история

абе



нещастник




к'во




ми се





обясняваш




не ми е





ясно


?



?


Баси простия рикошет от маймунска чикия ;>

lsd43
03-23-2008, 19:13
Are stiga tolkova psuvni i naredbi kat gi kefi LP da go slu6at .Kolkoto po sa6tnosta na temata ideqta mi se struva dobra.

unfix
03-23-2008, 19:14
Are stiga tolkova psuvni i naredbi kat gi kefi LP da go slu6at

Бате , прощавай , ама какво общо имаха ЛП тука :-|

joalbrito
03-23-2008, 19:18
ей ше ви го тура...

1. какъв е тоя мангал или шиптър, или каквато и там резана цев е, където много му знае устата... поредната чикия с очила и криви зъби открила чара на анонимността в нета, за да се прави на мъж...
пародия- когато и да се задавиш със сперма, ънфикс, все ще ти е късно

2. жоа брито..
анархисте
специалисте
рокаджио

що не си завреш компетентното детско мнение и ни спестиш всичките скучни клишета, които приказваш???
Не си първия, няма да си и последния, а си просто поредния, който днес говори глупости, а утре ще друса гюбеци някъде...
просто не се обаждай...



ае толкова от меней педераст - до сеа се въздърах
ама то вие се уляхте - и SL и ти напраихрте от спора съзтезание кой ще измисли най-оригиналната обида - гюбеци съм щял да играя - що говориш глупости не мога да разбера - та нима LP или GD не запалват децата по рока - както някои казаха повечето хора започват с тях и после минават на по-тежка музика и почват да и плюят - тва ми мяза на СДС - дет сичките до един са били мазни комунисти и станаха най-големите демократи... ама кво да говорим, давай обиждай на воля

lsd43
03-23-2008, 19:21
ей ше ви го тура...

1. какъв е тоя мангал или шиптър, или каквато и там резана цев е, където много му знае устата... поредната чикия с очила и криви зъби открила чара на анонимността в нета, за да се прави на мъж...
пародия- когато и да се задавиш със сперма, ънфикс, все ще ти е късно

2. жоа брито..
анархисте
специалисте
рокаджио

що не си завреш компетентното детско мнение и ни спестиш всичките скучни клишета, които приказваш???
Не си първия, няма да си и последния, а си просто поредния, който днес говори глупости, а утре ще друса гюбеци някъде...
просто не се обаждай...



ае толкова от меней педераст - до сеа се въздърах
ама то вие се уляхте - и SL и ти напраихрте от спора съзтезание кой ще измисли най-оригиналната обида - гюбеци съм щял да играя - що говориш глупости не мога да разбера - та нима LP или GD не запалват децата по рока - както някои казаха повечето хора започват с тях и после минават на по-тежка музика и почват да и плюят - тва ми мяза на СДС - дет сичките до един са били мазни комунисти и станаха най-големите демократи... ама кво да говорим, давай обиждай на воля


Are namesihme i politikata ,ujas ,be hora sprete se ,goverete po temata stiga tolkova naredbi i psuvni . Nqma nikakav smisal ot tqh ! :?

Disrespect
03-23-2008, 19:22
иди да се оплачеш на мама, че те обиждаме...

lsd43
03-23-2008, 19:26
иди да се оплачеш на мама, че те обиждаме...

Na men li pi6e6 ?

Disrespect
03-23-2008, 19:27
не

lsd43
03-23-2008, 19:30
не

Mersi za informaciqta :)

www.PunksNOTdeaD.net
03-23-2008, 19:37
Я верно се стегнете малко и говорете по темата.

joalbrito
03-23-2008, 19:54
абе анархистче, що не се запалиш по 50 стинки и не ходиш да си го слагаш с негри, ами се правиш на отворен тук???
деба, ако искаш и с елтън джон се запали, ама си просто музикален помияр и такъв ще си останеш, и гюбеци ще мяташ, защото си твърде прост, за да чуеш и разбереш музиката...

абе лайнархист, какво да ти кажа...
нали все лаете, а никога не хапете...





а онзи другия да ходи да си джвака кура и да не се обяснява, защото се видя, че е и да псува не може...айде давай - избивай комплекси; псувай; обиждай
педераст с педераст :x

Sticky
03-23-2008, 20:11
а какъв си тогава??

УЖ слушаш метъл и пънк, УЖ се обличаш, като метъл и пънкар ( :razz: :razz: :razz: :razz: ) обаче не си? ми къв си??

аз знам какъв си, ама ще се обидиш, ако ти кажа..
8-)

ПУТКААААААААА 8)
дебела, хоризонтална путка дет вика "Туй хуй ли е, туй хуй ли е?"

joalbrito
03-23-2008, 20:23
:lol: :lol: :lol:

какво стана бе лайнархистче???
за пореден път лошите скинари ви свиха сърмите и от безопасно разстояние викате, че са комплексари???

айдееее

анархия, анархия
расова война! :lol: :lol: :razz: :razz:ти кво за скинар ли се имаш?
- а ако е до обиждането казвай ама що да превръщаме темата в кенеф.

Disrespect
03-23-2008, 20:29
:lol: :lol: :lol:

какво стана бе лайнархистче???
за пореден път лошите скинари ви свиха сърмите и от безопасно разстояние викате, че са комплексари???

айдееее

анархия, анархия
расова война! :lol: :lol: :razz: :razz:ти кво за скинар ли се имаш?
- а ако е до обиждането казвай ама що да превръщаме темата в кенеф.


ахахаха, тя откога не е кенеф?

mulgore
03-23-2008, 20:34
:lol: :lol: :lol:

какво стана бе лайнархистче???
за пореден път лошите скинари ви свиха сърмите и от безопасно разстояние викате, че са комплексари???

айдееее

анархия, анархия
расова война! :lol: :lol: :razz: :razz:ти кво за скинар ли се имаш?
- а ако е до обиждането казвай ама що да превръщаме темата в кенеф.


ахахаха, тя откога не е кенеф?
:razz:

joalbrito
03-23-2008, 20:56
:lol: :lol: :lol:

какво стана бе лайнархистче???
за пореден път лошите скинари ви свиха сърмите и от безопасно разстояние викате, че са комплексари???

айдееее

анархия, анархия
расова война! :lol: :lol: :razz: :razz:ти кво за скинар ли се имаш?
- а ако е до обиждането казвай ама що да превръщаме темата в кенеф.

аз какъв съм не те интересува, лайнархисте...

много поздрави на анално се протрива... пардон, анархо съпротива... ходиш ли в стаичката??? Четеш ли памфлетката-вестник, лайнархисте???не бе кажи, или се срамуваш нещо - аз поне не се срамувам да кажа какъв съм

Disrespect
03-23-2008, 21:09
той е човек, който слуша пънк, рок и метъл
също така се облича, като нещо средно между пънкар и метъл..



:::

ucnaHчE
03-23-2008, 23:13
Ebati temata e za punk a ne anarhisti kkvoto slusha si e negova rabota men nemi puka koi kfo slusha ama kat vi gledam tiq det ostanaha po bg she se iztrepat sami

A inache Kajete nekfi pesni 4e si neam na ideq oshte

lsd43
03-24-2008, 04:56
I te prodaljavat da psuvat ! Pohvalno!

joalbrito
03-24-2008, 06:57
абе и той не знае какво е, но очаквам да каже тежката си присъда...

анархист...

не човек, а желязо... :razz:начи 50 пъти обеснявах каъв съм в музикално отношение - а като политически обеждения - да анархист съм.
Сега ти кажи какъв си и престани да ме занимаваш с глупости.
ПП: пиши на български

www.PunksNOTdeaD.net
03-24-2008, 10:18
За да прекратим детската градина, която се заформи тука ето какво:

Който иска да говори за пънк - да дойде във форума от подписа ми!
Който иска да обижда, да се обади на Вучков довечера.
Който иска да коментира темата - нека го направи.

Стига спам и уроци по политика и пънкария.

Kaos_Urbano
03-24-2008, 18:17
:D :razz: :razz: :razz: :D

www.PunksNOTdeaD.net
03-24-2008, 21:04
АДМИНА ДА ТРИЕ ТЕМАТА! СТИГА ТОЛКО ПРОСТОТИЯ НА КИЛО! СБЪРКАХ, ЧЕ Я ПУСНАХ ИЗОБЩО В ТОЯ ФОРУМ!

run
03-25-2008, 22:28
АДМИНА ДА ТРИЕ ТЕМАТА! СТИГА ТОЛКО ПРОСТОТИЯ НА КИЛО! СБЪРКАХ, ЧЕ Я ПУСНАХ ИЗОБЩО В ТОЯ ФОРУМ!
Pz s Dead Kennedys - Soup is good food...

psychopath
03-25-2008, 22:45
омг

run
03-25-2008, 22:51
омг
6to be?

psychopath
03-25-2008, 22:52
омг
6to be?ба ли го 8-)

run
03-25-2008, 22:56
омг
6to be?ба ли го 8-)
Trqa si, da...8-)