PDA

View Full Version : Има ли разлика?



beautiful-disaster :)
03-09-2008, 14:07
Amm iskam da vi popitam nqkoi slu4aino da znae kakva e razlikata mejdy EMO style i Scene style?????6toto az ne namiram takava.I vaob6te ima li razlika??az ne s1m nito Emo,nito Scene,no molq priv1rjenicite na tezi... (i az nz kak da gi nareka) da me prosvetlqt po v1prosa?A i ako moje da mi kajete nqkoi Emo-grupi,6toto edna fr se interesuva.? ;-)

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Disrespect
03-09-2008, 14:15
на теб за какво ти е тоя интернет? за чаткане и писане на тъпи въпроси?

има тоооооооооооооооооооооооо лкова много информация точно по тези въпроси, ама НЕ! вие искате някой да я лапне и сдъвче тая информация, па вие след това да кълвете от него...

Nik4o_Spain
03-09-2008, 14:29
A tva e ne6to novo kakvo zna4i emo na koe mu vikate taka ? ne se bazikam prosto ne sam v bg apak seki govori za nqkvi emota v bg tva nqkakakva nova moda li e sega tam 8-)

SuNsEt
03-09-2008, 14:39
A tva e ne6to novo kakvo zna4i emo na koe mu vikate taka ? ne se bazikam prosto ne sam v bg apak seki govori za nqkvi emota v bg tva nqkakakva nova moda li e sega tam 8-) А такааа... :shock: :lol: :lol: ...Я по-добре напиши във ви бокса емо и Ше разбереш...има и гуугъл...и онова йахуу ли кво'т беше там ...някаква др. търсачка :-D

Madness
03-09-2008, 15:50
Ххаа...мен някой ми беше казал,че емотата са тъжни ие депресирани,а сииновете са весели емота :lol:

Qnchety
03-09-2008, 15:53
Ххаа...мен някой ми беше казал,че емотата са тъжни ие депресирани,а сииновете са весели емота :lol:


И аз съм чувала, че разликата е в тфа. Докато емотата са некфи депресирани, то сииновете или скиновете(не ги зн кфи са) са по весели!

B3B0K
03-09-2008, 15:56
moje li s edna duma da kajem 4e sa zbarkani ot vsekade :shock:

Madness
03-09-2008, 16:01
Ххаа...мен някой ми беше казал,че емотата са тъжни ие депресирани,а сииновете са весели емота :lol:


И аз съм чувала, че разликата е в тфа. Докато емотата са некфи депресирани, то сииновете или скиновете(не ги зн кфи са) са по весели!

хахахахаххахахахахахахах
сийновете и скиновете...да :lol:

Qnchety
03-09-2008, 16:18
Ххаа...мен някой ми беше казал,че емотата са тъжни ие депресирани,а сииновете са весели емота :lol:


И аз съм чувала, че разликата е в тфа. Докато емотата са некфи депресирани, то сииновете или скиновете(не ги зн кфи са) са по весели!

хахахахаххахахахахахахах
сийновете и скиновете...да :lol:

А... бе те скиновете други ли беха? :lol:

RoyTheReaper
03-09-2008, 21:00
Не, същите са. :razz:

Boot
03-09-2008, 21:02
хахаххахахаха
факт.
:lol: :lol: :lol: