PDA

View Full Version : Мислите ли, че лошите моменти ни сплотяват в една връзка?



PepiDesigns
03-09-2008, 14:35
Значи .. разказвам конкретно са моята ситуация ,въпроса е най-отдолу .. който иска - нека прочете , и да пусне един коментар ..

Мислите ли , че в една връзка трябва всичко да е само усмивки и т.н. ... защото аз мисля , че ако има някакъв ... кофти момент , случка и т.н. , ако ги споделите , това ще ви сплоти повече ... не знам , но днес се почувствах точно така ..

Сутринта разбрах , че Пра-Баба ми е починала ... ;(
Не знам .. цял ден ми нямаше нищо , наистина бях малко по-тих от обичайното , но не тъгувах ... не мислех за това ..
След като излезнах , да се видя с приятелката ми ... точно докато отивах към нея си помислих .. дали моето е странна реакция ..

Защото .. още нещо споделям - когато Дядо ми почина , бях по-малък .. прибирах се от училище , и на вратата ми Майка ми и Чичо ми ме посрещнаха , и ми казаха , че е починал .. не знам защо , но до сега не съм плакал .. и кучето ми почина , и котките ми изчезваха .. да , тъгувах , но много малко , но не съм плакал ..
И се замислих , дали това е нормално ... мога да разкажа още нещо , защо мисля ,че не плача в такива моменти но може по-нататък ...

Когато се видяхме с нея .. седнахме един до друг , и тя ме попита - Какво има .. ?
Еми .. кратко и ясно й казах ,че е егати тъпия ден ... и тя ме попита какво е станало .. и аз й казах ..

И .. не знам , но .. тя ме прегърна , и още не бях заплакал .. замислих се за секунда .. че тя е до мен , ии .. споделя мъката и болката ми ..
И аз се разплаках .. точно тогава ... почувствах я супер близка .. само с нея споделих това , само пред нея плаках за това .. тя беше човека който ме видя да плача за първи път в този ден ..
Радвам се , че споделих с нея , радвам се , че тя ме изслуша ..

И ... както бяхме двамата прегърнати ... когато видях , че и тя плаче ... :( :( ;( Просто .. разбрах , че .. тя е специална .. тя наистина споделя това което чувствам и мисля .. ии .. не знам , почувствах се щастлив , истински щастлив ,че е до мен в този момент , който не е нищо приятно в интерес на истината ...

Въпроса ми е - Мислите ли , че такива лоши моменти в личен план трябва да се споделят - Защото аз мисля , че трябва , и дали когато половинката ви разбере какво ми е .. и когато ви изслуша , мислите ли , че това ще подсили връзката ви ..
Защото ... аз усетих точно това .. осъзнах ,че за първи път споделям с някой такава емоция .. нещо тъжно и лично ...

Миличко .. Благодаря , че те има ...

Благодаря Ти много , и една молба - не обръщай внимание , на това което се случи след това , не трябваше да ми се обаждаш .. за да ми се извиняваш.
Благодаря Ти!

Моля отнесете се сериозно по темата.

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Mementomori
03-09-2008, 14:44
Определено съм на мнение,че връзките не са само усмивки,хубави моменти и неиживяни мечти,напротив те,както и самият живот,са смесица от тъга и радост,колкото и контрастни да са,те ни крепят жизнени и ни предизвикват да оцеляваме.Колкото и парадоксално да звучи,ако я нямаше мъката,как щчхме пълноценно да се насладим и да различим щастието!Връзката между двама освен на любов се основава на доверие,споделяне,разбиран е.Естествено,че трябва да се споделят не само прекрасните,но и тъжни новини,защото тогава човек има нужда от морална подкрепа,някой просто да му кажа-"Не се тревожи,не си сам!"Понякога колкото и приятели да има,той изпада в състояние на самотност и неразбиране,най-подходящият човек,с когото може да поговори,е именно приятеля/ката.Ненапразни са думите в заветния обет-"Да се обичате в радост и болка..."

SweeT_FreaK
03-09-2008, 14:52
ммм ... хубаво е че поне на време си осъзнал, че трябва да се споделя с човека, когото чувстеаш най-близък и си сигурен, че той ще те изслуша и помогне с каквото може. И "ДА" според мен трябва да се споделя .. точно това прави приятелството .. любовта .. по-силни .. така по този начин се укрепва по-силно връзката и се създава повевче доверие .. успех от мен :) :) :)

Karamel4e_to
03-09-2008, 14:56
ммм ... хубаво е че поне на време си осъзнал, че трябва да се споделя с човека, когото чувстеаш най-близък и си сигурен, че той ще те изслуша и помогне с каквото може. И "ДА" според мен трябва да се споделя .. точно това прави приятелството .. любовта .. по-силни .. така по този начин се укрепва по-силно връзката и се създава повевче доверие .. успех от мен :) :) :)


+1 :)

PepiDesigns
03-09-2008, 14:56
Благодаря Ви!
И отново благодаря на Приятелката ми.

MartyParty
03-09-2008, 15:06
В началото все едно гледах историята на приятеля ми,самоче нашата имаше по-гаден край.Аз му се обадих и той,като ми каза какво е станало,се разплака.. :( Беше ми адски кофти че не съм до него и не мога да направя нищо за да го успокоя.Реших ,че е най-добре да го оставя,защото в такива моменти...какво може да каже човек. :( Аз бях тогава в Приморско и ми беше толкова гадно,че не съм при него...че всяка вечер до края на почивката не спирах да рева все едно на мен се беше случило.
Хубаво е било,че сте били заедно и,че е могла да те прегърне.Повярвай ми тя е изпитвала също толкова болка от това,че ти тъжиш,колкото ти от загубата.Точно в това се корени истинската връска.Да си с някого във всички моменти от живота му,без знамение дали са лоши,или добри.Да знаеш че някой винаги ще те подкрепи и не е нужно да се срамуваш от него,а просто да бъдеш какъвто си. :) Според мен момичето наистина те обича.Не забравяй ,че така както тя те е подкрепила,така и ти трябва да си нейната упора в трудни моменти.Успех за напред и на двамави! :-)

PepiDesigns
03-09-2008, 15:07
Благодаря за новото заглавие на
sh3_1s_7h3_0n3

Не знаех просто колко символа може да има отгоре , и го написах кратко ..
Пак благодаря на всички!

evelinka1122
03-09-2008, 15:26
Да, сплотяват такива моменти в една връзка :) Когато по-малка на гаджето ми му се случиха толкова гадни работи... бях до него през цялото време и определено се сближихме повече :) :-)

LovePoisoned
03-09-2008, 15:35
Щастливец си ти с твоята приятелка. :) Споделената мъка е половин мъка, казват някои ппл. Разбирам, изпитал си много особено чувство на вълнение, изживял си нещо различно във връзката си... и съм сигурна, че нещата ще стават още по-добре във връзката ви. Искрено ви го пожелавам. :-)