PDA

View Full Version : Уважава ли я или не?



ponzi
03-09-2008, 15:01
много ми е трудно да говоря/пиша за това...естествено става дума за любов ако така мога да го нарека...значи имам една приятелка тя се запозна с едно момче по интернет...чернокож...срещна ха се два пъти...и на втория път правиха секс ...беше девствена...почувствала се готова...проблема е,че го правиха без презерватив,за което тя после много съжалява....и беше много притеснена и сподели с майка си...майка й много се разочарова...също както и семейството й,което разбра в последствие...проблема е,че те живеят в различни градове...тя в момента учи и й е много натоварено...аз я посъветвах да продължи да се среща с него,защото това е любов...хубаво...тя се видя пак с него и пак правиха секс,отново без презерватив...тя казва,че докато е с него забравя всичко около нея...сякаш се пренася в друга реалност...родителите й я карат да спре да се вижда с него,защото мислят,че ще се разочарова , и че той само я използва...тя много иска да се вижда с него...аз незнам какво да я съветвам..ако ме разбирате и сте попадали в подобна ситуация моля ви помогнете ми... много ви благодаря от сега...

evelinka1122
03-09-2008, 15:05
Абе това момиче нормално ли е ?! Майка ли иска да става? На по колко години сте вие?

soulja_girl4e
03-09-2008, 15:26
:shock: taq tema me ubi napravo! :shock: Never seen anything like it! :shock:

Cutie_Smile
03-09-2008, 15:33
Сигурно ще прозвучи гадно ама ква е тая любов видяли се два пъти нае*али се два пъти :shock: . Това момче иска от приятелката ти само секс и нищо повече и не му пука за нея поне до толкова че да използва презерватив. сори ама тва не е никаква любов

koalka
03-09-2008, 16:16
Не е важно дали я използва или не, а е важно да не стане гафа, защото нещата определено ще станат по-трудни.Нека да се пренася в друга реалност, като е с него, ама може ли да не съобрази, че трябва да използва предпазни средства! :?

love_veselka
03-09-2008, 16:29
Не е важно дали я използва или не, а е важно да не стане гафа, защото нещата определено ще станат по-трудни.Нека да се пренася в друга реалност, като е с него, ама може ли да не съобрази, че трябва да използва предпазни средства! :?


+1

sexy_momi4e
03-09-2008, 17:23
Сигурно ще прозвучи гадно ама ква е тая любов видяли се два пъти нае*али се два пъти :shock: . Това момче иска от приятелката ти само секс и нищо повече и не му пука за нея поне до толкова че да използва презерватив. сори ама тва не е никаква любовсори,че трябва да го кажа и ще прозвучи гадно ама на тоя негър ли е циганин ли е не знам явно му се е дое**ло българка и тя веднага да му пусне,толкова ли не останаха българи бе...и си мисля че до сега не е имала гадже,права ли съм?

Sintya
03-09-2008, 17:25
По добре е да спре да се среща с него. Да приемем, че той я използва само, но ако тя забременее той бързо ще я отреже.. така, че е по добре тя да го зарежее, отколкото той нея...

ghostwisper
03-09-2008, 17:52
смао не разбрах къде е любовта в цялата история..в тва да праиш секс без предпазни средства с непознат не виждам любовта.. :?

Co0kIe
03-09-2008, 18:47
А ти какво общо имаш в цялата ситуация? Според мен стой на страна от проблема защото ако стане гафа ти ще излезнеш една от виновните - родителите й не са искали тя да се вижда с него, ти си я насърчавала и т.н.... Внимавай от толкова внимание ти да не останеш прецаканата

tan0
03-09-2008, 18:47
tazi tvoq priqtelka ti li si?

Al3ksandra
03-09-2008, 19:22
Така.
1. Кажи на твойта приятелка да си поговори с него добре и ако мислят да са знаедно нека да ползват предпазни мерки ( презерватив или хапчета ако и понясят..)
2. Найстина трябва да е много силна ако иска да задърви връзката им жива... просто си представям щом е л=юбов какво е... :?

А и найстина на колко години е това момиче?......

hooliganka89
03-10-2008, 06:36
Boje nakraq shte ima bebe ot chernokoj :shock:

led_i_ogyn
03-10-2008, 07:43
Кажи на твоята приятелка, че е пълна шматка...Добре да се срещат...ама за какво без презарватив?!Няма нищо лошо в това да правят секс, обаче накрая ще стане белата...Ако не бебе някоя болест ще си навлече - Това цял живот не се забравя.Не дай си боже спин да хване :-x Много е безотговорна!!!

Sevt
03-10-2008, 08:22
Боже тая тема е ебавка...нали :shock:

BlueFace
03-10-2008, 10:51
tazi tvoq priqtelka ti li si?
+1 И на колко години е(си)

sweety_blondy
03-10-2008, 10:53
Сигурно ще прозвучи гадно ама ква е тая любов видяли се два пъти нае*али се два пъти :shock: . Това момче иска от приятелката ти само секс и нищо повече и не му пука за нея поне до толкова че да използва презерватив. сори ама тва не е никаква любов

++11111111
напълно съгласна!На тоя изобщо не му пука за нея!Само да се внимава да не стане гафа,защото тогава ще я патят

prettyIdeath
03-10-2008, 11:27
Boje nakraq shte ima bebe ot chernokoj :shock:
Ще бъде далматинец :-D .

по темата: Приятелката ти е зле ! Виждат се и правят секс.. после пак ... и без кондом. Болести, нежелани бремености .. и т.н. /да чукна на дърво/ . От различни градове са, не се познават както трябва. Трябваше ли точно той да и бъде първия? Този "чернокож" я използва. Да не би тази другата реалност да е подплатена с нещо беличко ... Кажи и много да внимава. То е ясно че може би е влюбена и квото и да и говориш няма те послуша.

Wrathchild
03-10-2008, 12:30
И какво като е чернокож, чудо голямо.
Проблема е, че го правят без презерватив, а едва се познават...

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-10-2008, 15:45
Много лошо... :? То разбирам любов, ама това да няма никакъв акъл.. :? Ако се пренася в другата реалност като е с него, да пие противозачатъчни !! Ти и кажи за болестите, които се предават по полов път, за факта, че не го познава , дори и да е страшно влюбена! И да си опича акъла, тая глава за какво и е.. Убеди я да ползва предпазни средства!!! :? Ама голям бой заслужава това момиче.. :? Свали я на земята... мн се радвам, че е намерила голямата любов, ама да се пази.. Успех и късмет!

ponzi
03-10-2008, 18:53
хора,благодаря ви много!момичето е на 18!не съм аз!
междудругото забравих да спомена, че той е много мил с нея...постоянно я търси...разбира се мъж е...но все пак..тя го отряза няколко пъти, но той постоянно се опитва да й каже, че им трябва време...да се опознаят...наистина и по смс-ите,които й пише...просто по начина, по който се държи е много трудно да се установи дали я обича или не....просто незнам....

mickelangelo
03-10-2008, 20:16
" Може да има любов без секс - както и секс без любов " просто трябва да говори с момчето ..