PDA

View Full Version : Neshto moe si :P



zaraaa
03-09-2008, 15:32
Защо мълчиш?

Защо мълчиш,защо кажи?
Не ме Обичаш вече,нали!?Виждам го- в очите ти личи!
Защо мълчиш,защо кажи?
Угасна Любовта ти като огън от вода и остана само пепелта!
Аз виждам нея ти Обичаш…..Тогава защо мълчиш,защо кажи?!!


Измама

Обичаше ли ме ти?
Обичал ли си ме някога,или измама е била Любовта между нас двама?
От таз Измама-как боли…незнаеш Ти…Таз Измама,ранява ми душата!

Тази нощ


Тази нощ-пак сама!
Тази нощ-пак без теб!
Тази нощ-пак сълзи в очите има!
Тази нощ-пак сърцето крещи:”Къде си Ти?Защо не идваш?Без Теб душата ще умре,ще повехне като цвете без вода!”
Тази нощ-пак сама!
Тази нощ-пак без теб!
Тази нощ-тъй дълга е тя!
Тази нощ-кога ще свърши тя?

Иди си късно е за Любовта,не гори вече в нашите сърца!Не мъчи ме и себе си недей,сълзите мои,аз ще скрия,за да не ги видиш ти!Ще си идеш,ще остана сама,но какво от това?Ти вече не ме Обичаш-има ли смисъл по тебе да горя!?

Спомни си за мене,за моите сълзи в нощта!Спомни си за мене,за твоите хиляди лъжи,за пропилените ми мечти,за разпилените ми дни!Спомни си за Обичта ми и пак обикни ме Ти,за да те заболи,когато ти кажа:”За мене забрави!”


Ами мое си творчество надявам се да ви хареса :-D Изкажете си мнението :)

BWald0rf
03-14-2008, 18:12
Това ''Тази нощ'' е хубаво .. :)

zaraaa
03-14-2008, 20:12
Мерси,надявам се и другите да са ти допаднали 8)

evi_vd
03-15-2008, 13:21
ау и на мен ми харесва третото, първото също е хубаво, второто също ама е мн кратко, иначе браво душко :)

zaraaa
03-15-2008, 16:17
Хехе мерсииииии многоооооо :grin: :-) Много се радвам,че оценявате това,което съм написала и това ме стимулира да пиша и нови неща :-D

MIKROBA
03-15-2008, 17:36
Много са яки. Ако няма проблем напиши и други ако имаш. :)

zaraaa
03-15-2008, 19:04
Щом ги харесвате ще обмисля варианта да публикувам още мои нещица :)

stealthyGirl
03-17-2008, 15:40
Тази нощ


Тази нощ-пак сама!
Тази нощ-пак без теб!
Тази нощ-пак сълзи в очите има!
Тази нощ-пак сърцето крещи:”Къде си Ти?Защо не идваш?Без Теб душата ще умре,ще повехне като цвете без вода!”
Тази нощ-пак сама!
Тази нощ-пак без теб!
Тази нощ-тъй дълга е тя!
Тази нощ-кога ще свърши тя?

Иди си късно е за Любовта,не гори вече в нашите сърца!Не мъчи ме и себе си недей,сълзите мои,аз ще скрия,за да не ги видиш ти!Ще си идеш,ще остана сама,но какво от това?Ти вече не ме Обичаш-има ли смисъл по тебе да горя!?

Спомни си за мене,за моите сълзи в нощта!Спомни си за мене,за твоите хиляди лъжи,за пропилените ми мечти,за разпилените ми дни!Спомни си за Обичта ми и пак обикни ме Ти,за да те заболи,когато ти кажа:”За мене забрави!”
Това ми хареса, другото е малко... без рима и има много подобни съчинения. :)

zaraaa
03-17-2008, 18:04
Радвам се,че си харесала тези мои стихове,а за другите приемам и критика :-D :) :)