PDA

View Full Version : ленти за обезкосмяване?!?!?!



Fesho
03-09-2008, 15:48
МОМЧЕ СЪМ
Ае я някой дет наистина е запознат с теа неща да ми каже къф е най добрия начин...са на4и проблема е че епилатор-НЕИСКАМ
самобръсначка-Досега бях с нея ама не съм доволен...
и глеам в магазина има депилатори,за които знам 4е е нещо като самобръсначката малко по добре ама не ме устройва...
и кола маска знам че мое се направи ама не ми се ходи на козметик
и гледам в магазина малко по-скъпи от депилаторите има некфи ленти за депилиране?!?!?!?И ми е много оферта ако наистина действат като кола маска...на фирма:Strep ли нещо такова е кфо мислите?!?!?шот главно за краката ми тряя,досега ги махах със самобръсначка ам вече мн по4наха бързо да растат а и по корема мисля ги махна да ми личат пое4е плочките ама не мисля да го права със самобръсначка плс хелп

krisi_bep
03-09-2008, 16:07
Това,което си видял на стреп ще да е било студена кола маска.Ефекта с нея е същия както при козметик и с епилатор.По-добре използвай нея, отколкото депилатоарите.С депилатоарите все едно,че се бръснеш,а с лентите не е така и космите растат по-бавно ,а след време даже намаляват,но не много.Но няма да имаш проблеми като подкожни косъмчета и др.

momchence_89
03-09-2008, 16:15
казали са ...

valentinka_1990
03-09-2008, 16:50
е зная,че не искаш на козметик,но аз мисля,че е най-правилното решение.аз като ходих при моята и имаше записани повече момчета отколкото момичета,така че ако те е срам,не си заслужава.а за лентите,аз си бях взела на veet нали уж скъпи и най-добрите,мога да ти кажа че след първото дърпане вече не лепнат,а нека уточня,че косъмчетата на краката ми бяха съвсем малко поникнали и не е от мн косми или нещо такова.в опаковката бяха даже допълнително гратис ама не ми стигнаха дори за единия крак.така,че аз все пак ти препоръчвам на козметик да отидеш.

Fesho
03-09-2008, 18:37
ясно на4и от тфа дет отговорихте да разбирам 4е теа ленти са като кола маска суперррррррррр мн изгодно 6е ми излезе,а и може да намера и по скъпи ама пак ще е супер ;):):)
10х

Levane
03-17-2008, 19:30
И той гледа :D отиди на лазерна епилация щи излезне изгодно и щее трайно нали си паралия кфо ти пука че ще се изръсиш поечко важното е че нема да ги има 8)

toni_pro
03-21-2008, 08:16
хора кажете откаде мога да си зема такива ленти (в София) що то в 3 аптеки питах и нямаше такива работи .. (аптеките си бяха големички , да си мислите че са некви местни :shock: )

Fesho
03-21-2008, 18:41
И той гледа :D отиди на лазерна епилация щи излезне изгодно и щее трайно нали си паралия кфо ти пука че ще се изръсиш поечко важното е че нема да ги има 8)
hah сме6ник мое да нямам за лазерна епилация ама имам пове4е от тебе копеленце зависливо

DisciplineAndOrder
03-21-2008, 18:53
краченцата ли ше си бръснеш?

мамин сладък.

EarthShaker
03-21-2008, 19:27
краченцата ли ше си бръснеш?

мамин сладък.

да му личат мускулите, сеш са :lol: :lol: :lol: :lol:

Seducti0n
03-21-2008, 19:56
Аз съм използвала веднъж подобни ленти, само където бяха на Veet.Марката в случая не мисля, че има кой знае какво значение, на един и същи принцип са.
Според мен, обаче не си заслужават парите.
1-во не премахват изцяло космите
2-ро ставаш на прасе, целия лепкав /все пак е кола маската, а за да премахнеш лепкавото трябва да използваш някаква мазнинана или едни специални кърпички/
С 2 думи много разправии.
По-добре върви на козметик.На хората, това им е работата.Отиваш, плащаш, махат ти излишното окосмявене и си готов.Успех. :)

5StaR
03-21-2008, 20:05
Er, щом си си ги махал до сега, с тия ленти :
1во- Ще те боли доста
2ро- Няма да може да махнеш всички мисля...

Bolt_f
03-21-2008, 20:18
МОМЧЕ СЪМ [/b] mi ne sym syglasna! 8-)

Wrathchild
03-22-2008, 08:31
Ей, стига бе ебати... мъж без косми на краката е като жена със! Отврат...
Както и да е де, щом искаш... само не и Strep, а искам да ти кажа, че лентичките ще ти излезнат по-скъпо от колата... Пък и става по-бавно.

Fesho
03-23-2008, 11:03
краченцата ли ше си бръснеш?

мамин сладък.
ас и до сега съм си ги махал ве и кфо /!?