PDA

View Full Version : И сега какво ?



TvOeTo_mOmcHe
03-09-2008, 16:05
Ох,вече незнам всичко е много объркано.Има прекалено много момичета в живота ми и всичко е мазало.Така сега ходя с Деси ,която е супер сладка и мила с мен и всичко е много хубаво влюбен съм в нея неспирам да мисля за нея ,но има още 3-4 момичета.Едната е Ивето момиче което от година и половина е в живота ми и това ,което сме имали е било само физическа връзка и тя ходеше с "най-добрия ми приятел" и аз спях с нея много глупаво ама факт.Те скъсаха и с нея останахме мн добри приятели само че тя вика обичам те,защото съм се държал винаги много добре с нея.След това идва друго момиче Петя,която е много хубава уникално красива е и ме харесва като по чудо хаха обаче аз мислех ,че иска да сме само приятели а тя просто неискала да и разбият сърцето и за това не ми показвала че ме харесва и сега аз съм с Десито и тя страда.След това идва Мимето момиче от мойто училище колкото мен от другия клас винаги идваше на мачове все викаше и преди няколко месеца бяхме в една дискотека и празнувахме и тя беше там и нещо се целувахме тфа онова и тя си помислила,че има нещо тя е едно от най-сладките момичета в училище ама е някаква тиха такава смисъл не се прай на некфа мн отворена и някакви такива и мн момчета я харесват и едно от тея момчета е едно от моя отбор той е влюбен в нея и аз мн ясно няма да се занимавам с нея.И другото момиче е бившата ми приятелка,която има някакво влиание над мен само като ми каже Гошо искам да сме пак заедно и това е зарязвам всичко и се връщам при нея.Та много си харесвам Десито обичам си я,но тези други момичета ме изкушават много и се опасявам да не нараня Деси защото тя не го заслужава,но не мисля че съм толкова силен за да се сдържа та въпроса ми е какво мога да направя за да не я нараня ии какво да правя с тези момичета?

koalka
03-09-2008, 16:08
Остави другите и се съсредоточи върху Деси...
Трябва поне една от тях да избереш, защото явно ти се чудиш и маеш какво да правиш.Не може да си с всичките.

mislitelka
03-09-2008, 16:10
Ако беше момиче, сички щяха да се разпищят, че си курва. :lol:
По темата нямам какво да кажа. Ти нещо фукаш ли се, че толкова момичета тичат след тебе? :lol:

Liar
03-09-2008, 16:14
Ако нямаш волята да си с Деси-остави я,кажи и че мислиш,че не си пасвате.Ще и е зле,но не толкова,колкото ако те хване да и изневеряваш.

TvOeTo_mOmcHe
03-09-2008, 16:30
Апфф не се хваля!! Просто неискам да нараня Десито,защото я обичам,но си нямам доверие и искам по някакъв начин да ми кажете как да съм и верен ли незнам и аз как да удържа на другите момичета и да не се забърквам с тях ??

love_veselka
03-09-2008, 16:36
Ако нямаш волята да си с Деси-остави я,кажи и че мислиш,че не си пасвате.Ще и е зле,но не толкова,колкото ако те хване да и изневеряваш.

aham +1

Nik4o_Spain
03-09-2008, 16:43
Spored men v celiq tozi roman iska6 da kaje6 ..... vijte me kolko me haresvat momi4etata :D nali nali 8-)

LovePoisoned
03-09-2008, 16:49
как да удържа на другите момичета и да не се забърквам с тях ??
Слаба воля! :lol:

mislitelka
03-09-2008, 16:54
Апфф не се хваля!! Просто неискам да нараня Десито,защото я обичам,но си нямам доверие и искам по някакъв начин да ми кажете как да съм и верен ли незнам и аз как да удържа на другите момичета и да не се забърквам с тях ??
Ако наистина я обичаш, няма да ти пука за никоя друга освен за нея...Ако не я обичаш, няма смисъл да се залъгваш и да си с нея. Просто игнорирай останалите, кажи им, че имаш сериозна приятелка, на която държиш. Така е по-добре отколкото Д. да те хване в изневяра или да ти излезе име на жинкар, който се забива със сички, а пък като ти дойде време за сериозно гадже или дори жинитба да не можеш да намериш подходящо момиче заради старата слава. :wink:

Roiroi
03-09-2008, 16:54
Nai-dobre prekarvai poveche vreme s Desi ... I ostavi drugite momicheta nastrana . Edva li shte prodyljavat da te haresvat, obichat ako ne im obryshtash vnimanie .
Osven ako ne ti e tova ideqta ... da si imash neshto za vseki sluchai ako te ostavi priqtelkata ?!

sexy_momi4e
03-09-2008, 17:15
Spored men v celiq tozi roman iska6 da kaje6 ..... vijte me kolko me haresvat momi4etata :D nali nali 8-)май да...

Nik4o_Spain
03-09-2008, 17:17
Spored men v celiq tozi roman iska6 da kaje6 ..... vijte me kolko me haresvat momi4etata :D nali nali 8-)май да...




Ako e istina e mnogfo hubavo i 6te se radvam :)

evelinka1122
03-09-2008, 19:35
Ако беше момиче, сички щяха да се разпищят, че си курва. :lol:
По темата нямам какво да кажа. Ти нещо фукаш ли се, че толкова момичета тичат след тебе? :lol: На това винаги ме е било яд! Момичета са курви в тоя случай, а момчетата женкари ! И на всичкото отгоре повечето плейболи са фукат и са кефят някви там... :( И ся по темата: Избирай едната! След това- въоръжи са със силна воля и ги забравяй другите мацки ! 8-)

hooliganka89
03-10-2008, 06:31
Of na kolko si godini ti be "futbolistche"?Obichal q... :razz:
Znaesh li izobshto znachenieto na tazi fraza?Ako obichash nqkoe momiche,shte si kato kon s kapaci,nqma da vijdash nikoq druga,a ti osven da se oglejdash na strani,drugo ne si napisal,che pravish.
Po-dobre si sednina na sportniq zadnik,i ne se misli za geroq na daskaloto.
Tolkova ste mi smeshni,che nqma poveche na kade.

NeLLy_BaBy
03-10-2008, 09:09
Abe pi4 6tom ve4e ima edno momi4e v jivota 6to i go obi4a6 kakvo te intersuvat drugite? Ako ne iska6 da narani6 priqtelkata si po-dobre se otkaji ot drugite. Ili ako se samnqwa6 w 4uwstwata si po-dobre se razdelete za izvwestno vreme,dokato izqsni6 ne6tata. Super kofti e za edno momi4e da se otnasqt taka s nego. Az ne bih go tarpqla ot moq priqtel li4no.

BlueFace
03-10-2008, 10:35
Abe pi4 6tom ve4e ima edno momi4e v jivota 6to i go obi4a6 kakvo te intersuvat drugite? Ako ne iska6 da narani6 priqtelkata si po-dobre se otkaji ot drugite. Ili ako se samnqwa6 w 4uwstwata si po-dobre se razdelete za izvwestno vreme,dokato izqsni6 ne6tata.
+1

sweety_blondy
03-10-2008, 11:00
Ако беше момиче, сички щяха да се разпищят, че си курва. :lol:
По темата нямам какво да кажа. Ти нещо фукаш ли се, че толкова момичета тичат след тебе? :lol:


хахахха а+2

TvOeTo_mOmcHe
03-10-2008, 11:15
ApF ne se fukam !! Prosto mi e trudno i neznam kakvo e si4ko tova .. obicham si mn Desi dneska ne hodih na u4ili6te hodih na sutri6nite trenirovki i posle bqh s edna fr na kafe 4e ne se bqhme vijdali 6ot beshe v Italiq za 10 dni ii samo za Desi si misleh prez 20minuti i se obajdah i nemoga mnogo zna4i tfa momi4e za men nespiram da mislq za neq... Ve4er nemoga da zaspa ot misulta za neq sno6ti do 3 sutrinta sum se vurtql v legloto i sum si mislel za neq i za tfa 4e tq e nai hybavoto ne6to v jivota mi dosega radvam se 4e q ima az nespiram da i go povtarqm.. dneska se pribirame ot u4ili6te az hodih da q vzema i v metroto sednala vuv men i ima6e nekuf debel 4ovek sre6tu nas i az vikam ayy vij go toq i tq mi vika e kvo ako stana tolkova debela 6te budesh li s men?? I az i vikam milo 6te te obi4am kakto i da izlgejdash ti si nai hubavoto mi ne6to v jivota i se radvam 4e te ima i nikoga nqma da te ostavq .. I tq se razplaka kato i go kazah tova :D I az samo si q gyshnah mnogo q obi4am ama yse6tam 4e tq mi nqma mn mn doverie i iskam da mi ima no neznam kak da go napravq ;(