PDA

View Full Version : за изправябето на косата



incr
03-09-2008, 17:00
Сигурна съм че не съм единствената с подобен проблем...значи познатият сюжет отивате на фризйор и той ви изправя косата идеално с кръгла четка ,но без да се подвиват крайчетата и издържа повече от 2 часа....ако си изправяте косата моля ви кажете как да я направя идеално права... :grin:

YourFavoriteMistake
03-09-2008, 18:11
Ем...друг вариант освен преса няма,но си вземи и кристали-те защитават малко или много и заглаждат косата.Също фризиорката ми каза,че преди да се изправи косата кичура се пръска с лак и така държи мн дълго.А за да ти е по гладка и слегната косата си ползвай редовно маски и няма да е зле да си купиш шампоан и балсам за изправяне,също и някакъв крем.На Loreal-Hot Liss е мн добър-специално за изправяне с преса. :) Айде успехи,дано се получи :)

mhmhmhmhm
03-09-2008, 18:20
Товаа хот лисс какво е? :-o
я препоръчайте някви марки шампоани или балсами ....

AliceSw
03-09-2008, 18:35
аз постигам ефекта на фризьора, до начина, по който се изправяш е...обаче не е като да не гори косата...силен сешоар, по-голяма четка с не много гъсти зъбци, много търпение и нивеа за изправяне ми трябват само (;

YourFavoriteMistake
03-09-2008, 19:48
Товаа хот лисс какво е? :-o
я препоръчайте някви марки шампоани или балсами ....
еми тва е нещо като крем.мисля, че го продават в повечето по-големи аптеки.

donkihot
03-09-2008, 20:04
ами...аз рядко се изправям...ползвай подхранващи шампоани и маски,защото от къдренето и изправянето на косата мн се гори и изтощава...мога да ти препоръ4ам на нивея за изправяне на косата серията е доста добра. А ина4е за подхранване глис кюр с подхранващи масла мн добре действа на косата. кристалите са кажи ре4и задължителни,защото предпазват косата ти от изтощаването на пресата...а за да постигнеш ефекта на фризиора, първо със сешуар и 4етка и многоо търпение и после с преса...и с лак ест

ElisaDay
03-09-2008, 20:07
Мии мойта коса квато е .. за преса забравям .. и остават два вариянта 1.при фризьор
2.с ютията :D

•._.•No_NaMe•._.•
03-09-2008, 20:13
Мии мойта коса квато е .. за преса забравям .. и остават два вариянта 1.при фризьор
2.с ютията :D
+1 :P

Yanichka
03-09-2008, 20:16
Мии мойта коса квато е .. за преса забравям .. и остават два вариянта 1.при фризьор
2.с ютията :DС ютия?Още ли има хора, който я ползват за това ужас горката ти коса :( Иначе на Лореал е много добро по мое мнение ползвам го и косата ми е права поне 2-3 дни за сравнение просто като не го използвам е права 2 часа, освен това има предпазно действие така чу би трябвало да защитава от горенето с пресата.Пробвай него като вариант не е скъпо има го в Била и в аптеките, мисля че и в някой козметични магазини го имаше..

GaBiIi__
03-09-2008, 22:45
az sa6to sam dovolna ot krema na loreal kato q izpravq s presa i dokato ne q izmiq sedi pravo :):)

AnIcHkAtA
03-10-2008, 08:28
Мойта коса мн трудно се поддава на обработки обаче аз преди време и фанах цаката как да си я изправям-първо леко я навлажнявам и после просто я изсушавам със сешоар без никви четки.Накрая слагам Sunsilk балсам без отмиване и става идеална се едно съм ходила на фризиор.