PDA

View Full Version : Моето момиче иска по-безотговорно отношение от моя страна!



vamp
03-09-2008, 17:01
Значи,реших аз да стана по-свестен,да започна на ново,хванах си сериозна приятелка,поне аз така я възприемам,имам чувства към нея,обаче има няколко "проблема" или изненади за мен.
1-вото е,че се виждаме през няколко дни,за времето от което ходим,сме се виждали някъде на 3 дни веднъж.
Ок,не ми е много гот,но няма проблем.
2-ро.Мил съм с нея,ама много,тя цени и обожава това,но знам,че си пада по-лошото момче в мен.Привличам я именно с другата си същност,за всички останали.
3-то.Ако се държа с нея както с останалите ще я нараня и тя ще ме остави,тя го знае и ми го е намеквала леко.Че не би ме харесала,това е защото се страхува от мен.
4-то.Нещото от което останах шокиран беше,че ми каза,че оставя хората защото с времето и чувствата охладнявали и не ги обичала.Веднага си помислих колко рядко се виждаме и ми стана гадно.Пита ме дали ще запазим добрите си отношения ако скъсаме.На мен ми стана много кофти,казах и ,че ако иска да скъсаме може още веднага да ми каже и няма проблем.И наистина е така,обаче тя ми каза,че не иска това и ме харесва.
Просто обичала да се чувства свободна.
Разбирам я,аз също съм така,никога не съм я ограничавал,цялата ни връзка се гради на компромиси от моя страна,защото съм много гаден и нервен човек,но се влюбих в нея.
И сега след последния разговор,разбрах все едно,че няма чувства към и се мъчи да ме заобича.Почувствах се тъпо и като боклук.
Сигурен съм,че никой не би се отнасял по-добре с нея от мен,нито някой ще бъде така търпелив и чист в намеренията си.
Обаче сега след всички тези приказки съм много объркан.
Мисля,че ме смята за твърде добър и за даденост и че винаги ще правя компромиси и ще бъда нейното мило момче.Искам да бъде така,обаче имам гордост,не мога да бъда хленчещ боклук.Ако ме отблъсне ще загуби,ще загубя и аз,защото съм влюбен в нея,тя е моето момиче.
Харесвам жената в нея и човека,тя дори и девствена и не съм с нея заради секс или нещо такова,въпреки,че я намирам доста готина.
И сега какво да правя мамка му.
Мислех си да не и се обаждам докато тя не ми се обади,но не съм сигурен,че ще го направи,всъщност знам,че ще ми се обади,обаче ако се отдръпна това би я наранило,ще си помисли,че съм като всички боклуци с които е била.Аз не съм като тях,тя много ме цени,но не знам къде е проблема.Все едно,че харесва човека в мен,обаче не и мъжа.Или понякога ме харесва като външност,но иска да бъда по-груб с нея.
Не знам вече какво иска,объркан съм.А и усещам в себе си,някак си,кофти ми е като си го мисля,но все едно,че не е момичето за мен и в същото време не искам да си представям ако скъсаме,аз не искам да късаме,влюбен съм в нея,държа на нея!
Мисля си,че има нужда да и кажа,че я обичам,обаче не знам как и кога да го направя,а и тя ще сметне ,че я притискам и пак лошо за мен...И сега се чувствам обречен на провал май...

sexy_momi4e
03-09-2008, 18:02
:( стана ми ужасно гадно,напомняш ми на моя приятел,с който скъсах скоро...повярвай ми прекалените грижи и милото отношение все някога писва,отдръпни се малко от нея(няма да я нараниш)не бъди досаден...казвам ти всичко това от лечин опит :)

nadito93
03-09-2008, 18:15
abe pove4eto momi4eta si padat po po-lo6i mom4eta neznam za6to to i az sum si haresvala takiva :) sigorno za6toto vduhvat pove4e zakrila,no moeto mnenie e 4e trabva da se otrebne6 malko no ne prekaleno
:wink:

w0sh
03-09-2008, 18:23
Някой да иска да резюмира?

Presley
03-09-2008, 20:37
Вкарваш се в ебати смотаните филми.Спри.Това ми е съветът. :D
На колко си?

VinDiesel
03-09-2008, 20:41
Колкото по-добре се държиш с едно момиче толкова по ти се качва на главата 95% от момичетата по им хареса да се държиш хладно с тях :)

led_i_ogyn
03-09-2008, 22:13
Някой да иска да резюмира?
+1

BuBi008
03-10-2008, 02:31
смятам че на момичето не и е интересно с теб. Всмисъл харесва й това че си мил и добър с нея но все пак те чувства като даденост която винаги ще бъде до нея и никога няма да я остави . Колкото и хубава да е сигурността не е винаги в +. Ако няма баланс в една връзка няма връзка изобщо тъйче се опитай да направиш така че и тя да трябва да бъде мила и грижовна за да те задържи до себе си.

vamp
03-11-2008, 12:04
Била е наранена,техните я държат изкъсо,не знае как да се забавлява,не може да повярва в мен,уж нещата се оправиха,но снощи скъсахме.Тя така поиска и аз я пуснах,при което тя почти се разплака,иска да си останем приятели,тая реплика много я мразя,но тоя път не беше просто реплика.Държи на мен,когато се прибрах унас,не бях на себе си,почти и аз щях да се просълзя.Цял ден мисля за скапаната вечер снощи и съм убеден,че тя ще се върне при мен,обаче ми е гадно.Разочарова ме,загубих вярва.
И не искам да и тичам след гъза,да и казвам как се чувствам и т.н.Тя е добро момиче,наистина държи на мен,искам да я разбера,говорих с приятели и приятелки и всички ми казаха да и се обадя и да говоря с нея.
Нямам желание мамка му,направо съм разбит.И все пак знам,че ще и обадя след няколко дни,може би 2-3-4,искам просто добре да помисли и да реши иска ли наистина да е с мен.

hooliganka89
03-11-2008, 12:10
Била е наранена,техните я държат изкъсо,не знае как да се забавлява,не може да повярва в мен,уж нещата се оправиха,но снощи скъсахме.Тя така поиска и аз я пуснах,при което тя почти се разплака,иска да си останем приятели,тая реплика много я мразя,но тоя път не беше просто реплика.Държи на мен,когато се прибрах унас,не бях на себе си,почти и аз щях да се просълзя.Цял ден мисля за скапаната вечер снощи и съм убеден,че тя ще се върне при мен,обаче ми е гадно.Разочарова ме,загубих вярва.
И не искам да и тичам след гъза,да и казвам как се чувствам и т.н.Тя е добро момиче,наистина държи на мен,искам да я разбера,говорих с приятели и приятелки и всички ми казаха да и се обадя и да говоря с нея.
Нямам желание мамка му,направо съм разбит.И все пак знам,че ще и обадя след няколко дни,може би 2-3-4,искам просто добре да помисли и да реши иска ли наистина да е с мен.

Sigorno si nqkaksi psihichno izmoren.Nqkaksi mi e poznato tova.Iskash q,no sqkash nqmash sili da se borish ili ne vijdash smisal v tova.
Vsichko koeto trqbva da napravish za neq sega,sigorno si go pravil mnogo pati,i veche e nqkaksi ednoobrazno :-o

vamp
03-11-2008, 12:56
Била е наранена,техните я държат изкъсо,не знае как да се забавлява,не може да повярва в мен,уж нещата се оправиха,но снощи скъсахме.Тя така поиска и аз я пуснах,при което тя почти се разплака,иска да си останем приятели,тая реплика много я мразя,но тоя път не беше просто реплика.Държи на мен,когато се прибрах унас,не бях на себе си,почти и аз щях да се просълзя.Цял ден мисля за скапаната вечер снощи и съм убеден,че тя ще се върне при мен,обаче ми е гадно.Разочарова ме,загубих вярва.
И не искам да и тичам след гъза,да и казвам как се чувствам и т.н.Тя е добро момиче,наистина държи на мен,искам да я разбера,говорих с приятели и приятелки и всички ми казаха да и се обадя и да говоря с нея.
Нямам желание мамка му,направо съм разбит.И все пак знам,че ще и обадя след няколко дни,може би 2-3-4,искам просто добре да помисли и да реши иска ли наистина да е с мен.

Sigorno si nqkaksi psihichno izmoren.Nqkaksi mi e poznato tova.Iskash q,no sqkash nqmash sili da se borish ili ne vijdash smisal v tova.
Vsichko koeto trqbva da napravish za neq sega,sigorno si go pravil mnogo pati,i veche e nqkaksi ednoobrazno :-o

Горе-долу си права.Не ми се прави нищо,не виждам смисъл в нищо и не искам много...Все едно,че съм умрял,нямам мечти и не ми пука от нищо.
Пукаше ми единствено за нея и сега тя ми обърна гръб,защото е като всички момичета,не вярва много на думи,затваря си очите за делата и има нужда пак да "провери",да те "изпробва" и тогава да реши каквото си иска.Толкова се старах,исках да бъде щастлива,тя уж беше,приятелките и ме хвалели и накрая все аз съм прецакан.
Ако говоря с нея тя сигурно ще се върне при мен,обаче не искам да се излагам,не искам да и казвам нищо,поне не днес или утре,защото ще си помисли,че съм нейната играчка,твърдо зарибен или че я притискам.Тя мрази да бъде притискана.Пък и вече мога и без нея,още помня времето когато нямах нищо и знам,че идва момент когато губиш всичко което си спечелил.Искам да бъда с нея,обаче сега нещата са в нейните ръце.