PDA

View Full Version : доброволно отглеждане на кучета водачи



mp3f
03-09-2008, 18:20
Преди малко като превъртах каналите се спрях на реклама
В нея се гласеше нова програма за отглеждане на кученца водачи за слепи хора.В рекламата се казваше,че семейство може да отгледа кученце в рамките на една година,като през това време фондацията поема всички разноски по одглеждането на малкото кученце-като храна,ваксини и т.н
Рекламата мисля че я гледах по бтв и въпроса ми е какво мислите за отглеждането на такъв вид "домашни любимци" ако мога така да се изразя ?
И също така бих била много благодарна ако някой успее да запише телефоните или e-mail за връска

П.с Идея си нямах къде да пусна темата но щом е реклама реших да я пусна в този раздел :lol:

valentinka_1990
03-09-2008, 19:05
и аз съм гледала рекламата и мисля,че е добра идея,но това лично за мен не става.аз много силно се привързвам и няма да мога после да се разделя с него:)

st1ka
03-09-2008, 19:23
и аз съм гледала рекламата и мисля,че е добра идея,но това лично за мен не става.аз много силно се привързвам и няма да мога после да се разделя с него:)

и аз така...

jim_beam
03-09-2008, 19:25
tova e ujasno.... ako gleda6 edno jivotno 1 godina se privarzva6 adski mnogo kam nego i posel sled kato trqbav da se razdeli6 s nego se edno ti vzimat 4ast ot sarceto... ujasno e... az sam imala ku4e i to4no taka go gledah po4ti edna godina sled koeto trqbva6e da se razdelq s nego poradi red pri4ini i mi be6e mn kofti... :cry: :cry: :cry:

Jamalska
03-09-2008, 19:54
Ние с наще го обмисляхме преди време и даже бяхме решили да вземем обаче голяма пречка се оказа котката ми,която не търпи други животни вкъщи.най-малко пък кучета,...и то щеше да се нуждае от хамстер-водач,ако беше срещнало котката ми.
Та не взехме
иначе ми се струва хубава идея,с изключение на тъжната раздяла после

mp3f
03-10-2008, 06:42
Да и аз мисля че е хубава идея,защото все пак чрез помагането в отглеждането на тези кученца човек има възможността да помогне и на човек в нужда.
Аз имам зайче и ми е много интересно как ще се разбирас други животни.Веднъж го заведах у един фр който има котка-котката се плашеше от него а зайчето никаква реакция :razz: