PDA

View Full Version : Кажете какво разбирате под лошо момче..



tan0
03-09-2008, 18:25
chesto v foroma se spomenava che momichetata haresvat loshi momcheta kajete kakvo tochno razbirate pod losho momche kakvo predstavlqva to za vas kak si go predstavqte....che az posledno vreme se obarkah i nemoa se opredelq kav sam mamkamu...

lipsvashh_mi
03-09-2008, 18:55
за мене определението лошо ...за някое момче е смешно...и 100 процента е измислица на някви лиглички дет не знаят и те кво искат :-o ....тъй ,че най-добре..Бъди такъв какъвто си и забрави тея глупости с лошите момчета и добрите момичета :-D :-D

tan0
03-09-2008, 18:57
emi predi prochetoh neshto po toq vapros i zatova pitam shtot nemoa da razbera kvo e tva opredelenie losho na koi vikat loshi momcheta tiq det se vozat v gotini begachki,det grackite dupeta sa im bratovchedi...koi?

monkata93
03-09-2008, 18:57
Бившия ми :lol:

tan0
03-09-2008, 18:58
Бившия ми :lol:
a toi kav e bil?

Spider4eto
03-09-2008, 19:02
Бившия ми :lol:
a toi kav e bil? Лошо момче :razz: :razz: :razz:

led_i_ogyn
03-09-2008, 19:03
Ами така наречените лоши момчета за мене са такива бройкаджии...Момчета, който не се интересуват от чувствата на момичетата...Големите газари, който пият, пушат, налитат на бой...Ддз аз това разбирам под определението "лоши момчета"...

tan0
03-09-2008, 19:06
seriozno me zatapihte shtot znachi piesh pushish ok moje vseki ima poroci,piq no ne mn i ne pusha boishta tva za men sa nekvi selski i parovbitni ispalneniq no vse pak se nalaga ponqkoga zashtoto nemoje vse da te tapkat?
Izvoda e che ako piesh i napraish 1-2 boq si losho momche taka li ?

evelinka1122
03-09-2008, 19:08
ммм да и моето мнение е такова, From Hell :)

st1ka
03-09-2008, 19:11
Лошо момче....що за простотия?!? 99% от момичетата,които казват че харесват някое "лошо" момче я пак са сънували нещо или са се впечатлили от някой напудрен лилипутчо,дето се прави на голям отворко...

tan0
03-09-2008, 19:35
8) :o evala veche sme loshi momcheta tva e polojenie :D:D:D bate si kupi noviq X5 shetame si barovci sme i sme loshi momcheta shtot sme zashtitili edno mimiche ot gadjeto i psihopat :grin: :grin: :grin: :grin:

teen-age-R
03-09-2008, 19:38
такъв дето само те ебе, а за тебе не го ебе

bonbon4e__f
03-09-2008, 19:39
Еми значи " лошите момченца " в същност са едини бебенца които се праат на гъзарчета 8)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
03-09-2008, 19:41
Еми значи " лошите момченца " в същност са едини бебенца които се праат на гъзарчета 8)

+1 ... пият, бият и така ... леле колко съм компетенттен

bonbon4e__f
03-09-2008, 19:46
Еми значи " лошите момченца " в същност са едини бебенца които се праат на гъзарчета 8)

+1 ... пият, бият и така ... леле колко съм компетенттен


Много много :D :D :D :D

tan0
03-09-2008, 19:46
Еми значи " лошите момченца " в същност са едини бебенца които се праат на гъзарчета 8)

+6

Alabalaportokala
03-09-2008, 20:21
Хахах колко вариации за лошо момче има , но така и не уцелихте правилното определение. :grin:

Chess
03-09-2008, 20:34
chesto v foroma se spomenava che momichetata haresvat loshi momcheta kajete kakvo tochno razbirate pod losho momche kakvo predstavlqva to za vas kak si go predstavqte....che az posledno vreme se obarkah i nemoa se opredelq kav sam mamkamu...


Пълни загубеняци :)

hooliganka89
03-10-2008, 05:53
Horata ne se nauchihme da ne slagame etiketi na drugite hora :-o
Ne e samo da se biesh i da piesh,che da zaslujish ranga "Losho momche",ima i drugi kriterii,koito sega ne sam sigorna kak da opredelq.
Imam mnogo poznati momcheta,koito piqt i pushat i se biqt,no pak ne popadat v klasaciqta na loshite momcheta.
Moq grad e mnogo malak,palno e s kompleksari.
Ima golemi drugi ot loshi momcheta,grupite se opredelqt po vazrasta.
Poznavam strashno mnogo momcheta na gore-dolu moqta vazrast,koito iskat da budat ot loshite momcheta,i strashno mnogo imitirat po-golemite v tova otnosheniq,i im se vazhishtavat,koeto e smeshno v moite ochi.
Nai-haresvaite momicheta sa taka narechenite feshanki,az ne sam takava.
I ako pochna da gi imitiram,shte buda bezkraino smeshna v ochite na horata.
Az si imam moq si stil na oleklo i na darjanie,koito ne se opredelq kato feshanka,a prosto moq si stil,i horata me uvajavat takava kakvato sam.
Za tva nikoi nikoi da ne imitira,che e mnogo smeshno.

Madness
03-10-2008, 06:21
Лошото момче трябва да разправя постоянно колко яки путки е наебал,но да е невидял момиче,лошото момче трябва да е най-големия пияч и пушач,да слуша най-яката хаЛс музика,непременно да има розова фанелка и очила колкото гъзъ ти...
Кво друго...дас и пада по лоши момичета сигурно...

tan0
03-10-2008, 09:58
Хахах колко вариации за лошо момче има , но така и не уцелихте правилното определение. :grin:

emi dai go ti de nie chakame..!

scene_lady
03-10-2008, 20:21
Tova,4e vsi4ki momi4eta si padat po lo6i mom4eta e mit!Na vsqko momi4e mu se iska gadjeto mu da e lo6o mom4e,za da budi v1zhi6tenie sred drugite momi4eta i saotvetno tq da se kefi,4e xodi s nai-golemiq pi4.A dokolko e lo6o v1prosnoto "lo6o" mom4e si zavisi izcqlo ot nego.

ANTI
03-10-2008, 20:42
леле колко сте смешни , кво общо има пушенето и пиенето с лошите.
Аз къркам понякога бая, пуша и да съм голмия страшен и зъл метъл. :razz: Тея лошите не беха ли некви рапарчета.


Die for metal :evil:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-10-2008, 23:37
А под лош не трябва ли да разбираме лош човек.. :? Близко е до акъла, преведете си думата лош :D Някой, който се държи лошо/гадно с хората :D Ко толко трудно има, мн нашумя модата да сме гадняри... и позьори :D Ми, давайте, ставайте такива ... :-D тцтцт... :? :D

5StaR
03-10-2008, 23:51
Ето ти лошите момчета : Marcus Burnett (Martin Lawrence) and Mike Lowrey (Will Smith) are detective sergeants in the Miami Police Department. Те са лоши момчета, в пълния смисъл на думата! За повече инфо wiki (dot) com "bad boys" ае радвай.

ПС. Яко го измислих а ? :P 8) 8) 8)

malkata_shmatka
03-11-2008, 01:10
debelo, sus nqkvi sinio-sivi o4i. svetlo rusa kosa(kum bqlo) s pantalonki i bluzki po nego, da slu6a 4alga i da ima prekaleno maluk. a i da e umstveno nerazvit. :) 8-) :P :D

xxxSS
03-11-2008, 05:07
Това че бухаме цигани и разни други лигли лиглювци прави ли ни Лоши момчета ? :razz:

monkata93
03-11-2008, 20:34
tan0 в днешно време "лошите момчета" са някакви много нахакани,побойни,не им пука за нищо,щом имат връзки,а може би и с поддържани тела...борчаги.Е такъв беше бившия ми...за мое сажаление :lol: :lol: :lol: Както искате разбирайте тва, което написах. :?

love_veselka
03-11-2008, 21:36
Значи по принцип лоши момчета няма,както и момичета.Друго е когато е попаднал в лоша компания,но в крайна сметка всеки си има слабо място,всеки има чувства както и сърце.

w0sh
03-11-2008, 21:56
Тез дето правят много бели.

5StaR
03-11-2008, 22:37
Тез дето правят много бели.

И майките им се карат след това?

prettyIdeath
03-12-2008, 12:30
Лошо момче за мен - не му пука за чувствата на другите и ги нагробява при всеки удобен за него момент, пуши тревичка, селски тарикат тип фешан и т.н. - това е за мен лошо момче ...

Alabalaportokala
03-12-2008, 14:11
Хахах колко вариации за лошо момче има , но така и не уцелихте правилното определение. :grin:

emi dai go ti de nie chakame..!

"Лошо момче" - измислица от холивудските екшън филми която днешните момчета се мъчат да копират безуспешно, защото ако отидеш и им изтокатиш два десни ще увяхнат като препикано мушкато(говоря от личен опит). Алкохола, наркотиците,ходенето по дискотеки и гъзарските дрехи не правят лошо момчето. Правят нормален човек който разпуска и стила му е WannaBeAHollywoodstar. Характера и манталитета на едно момче показват колко е лошо, добро, печено и т.н.

kifla
03-12-2008, 14:13
Лошо момче за мен е момчето ,което не го интересува какво мислят другите прави си каквото иска ,постоянно е в центъра на някоя разправия ,бой ....ам ей такива работи!И въпреки всичко е супер сладур 8-)

BlueCat
03-13-2008, 11:06
За мен лошото момче бяга от часове, разправя се с бой, има хипер високо самочувствие, отворко, по-кухите момичета му се възхищават за това колко мацки е нае*ал, колко алкохол е изпил, колко цигари и трева е изпушил, колко отсъствия има...

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-13-2008, 11:32
slabi ocenki , vurshi prostotii , ... da ne si dava mn mn zor za kfoto i da e bilo da nqma cetka na ustata .. :) no v sushtoto vreme trqbva da uvajava momi4eto s koeto hodi i da ne q luje nito da i izneverqva .. .. :)

ad_infinitum
03-13-2008, 11:45
Е пък тея дето не им пука за НИЩО, " ТУЗАРЧЕТАТА " ем те са лоши момечта........дет ходят се хвалят на ляво и дясно с кой и как са спали :o :-o :-o :-o :razz: :razz: :razz: :( :-) :-) :booooomb:

thedutchess
03-13-2008, 13:28
Ами така наречените лоши момчета за мене са такива бройкаджии...Момчета, който не се интересуват от чувствата на момичетата...Големите газари, който пият, пушат, налитат на бой...Ддз аз това разбирам под определението "лоши момчета"...

jessicaaa
03-13-2008, 14:30
mmm 6te ti kaja az kakvo mislq.mnogo mom4eta mogat da badat nare4eni lo6i i naistina te sabujdat interes u momi4etata te gledat lo6o imat vajna pohodka sabujdat respect a ne smqh u drugite no ako iska6 naistina da bade6 haresan vatre6no trqbva da si dobar,gledai da sa4etae6 dvete ne6ta kato biv6iq mi toi be6e tipi4noto lo6o mom4e,no vsa6tnost az dostignah do sarceto mu i tam vidqh kolko nejen ranim 4uvstvitelen i mil e tai 4e opitai se da sa4etae6 dvete ne6ta i na kakavto i da se pravi6 ne zabravqi kakav si bil vna4aloto ;)