PDA

View Full Version : Въпрос относно Гарниер 3 в 1?!



Transporter
03-09-2008, 18:44
Здравейте!Бихте ли ми обяснили точно процедурите най вече за Акне и матиращата маска...значи за акнето пише само измивате се с него ами в смисъл как по точно,а матиращата себума се нанася и след 3 мин. се измива това го разбрах,но това за акнето ме интересува?!Благодаря ви предварително!

krisi_bep
03-09-2008, 18:58
Ами слагаш си малко на ръката и разтриваш с кръгови движения по лицето.В самия гел има малки топченца,които е хубаво да се разтворят(не е задължително всичките,но поне някои).След това измиваш обилно с вода и си готова :)

Transporter
03-09-2008, 19:19
Само че съм момче :-D :razz: :D Благодаря ти :) А трябва ли да стой известно време или ?!

Yanichka
03-09-2008, 20:22
Само че съм момче :-D :razz: :D Благодаря ти :) А трябва ли да стой известно време или ?!Ако го ползваш като измиващ гел няма нужда да стои..просто след като го разтъркаш го измии

i'm so excited!
03-10-2008, 08:16
съветвам те да избягваш тия продукти 3 в 1.
по-добре си вземи 3 отделни продукта

VilleBaby
03-10-2008, 09:00
имам гарниер 3 в 1 и съм мнооого доволна , наистина...значи,ако го ползваш като измиващ гел не е нужно да стои,просто го измиваш...ако искаш да премахнеш черните точки нанасяш върху лицето и нежно масажираш с кръгови движения...в него има скраб и почиства всичко...а ако искаш да го ползваш като маска трябва да седи 3 минути , докато изсъхне и го итмиваш...айде успех :)

marilyn
03-11-2008, 17:25
имам гарниер 3 в 1 и съм мнооого доволна , наистина...значи,ако го ползваш като измиващ гел не е нужно да стои,просто го измиваш...ако искаш да премахнеш черните точки нанасяш върху лицето и нежно масажираш с кръгови движения...в него има скраб и почиства всичко...а ако искаш да го ползваш като маска трябва да седи 3 минути , докато изсъхне и го итмиваш...айде успех :) ама тва 3в1 наистина ли помага....я дайте мнение щото не съм мн запозната ама имам нужда от такъв продукт...

donkihot
03-11-2008, 17:27
днеска си взех такъв! дано да е добър ина4е съм се изръсила с 10 лв напразно

FTFOI
03-13-2008, 07:06
аз не съм по козметиките изобщо и не съм си взимал почти никакви продукти, но специално от този съм супер доволен. :) И аз се чудех в началото какви трябва да се прави. :D

sLaDkA_GrEsHkA
03-13-2008, 07:33
xexe znaesh kvo da si kupish :) na men mnogo mi se opravi liceto ot nego samo 4e polzvam i o6te edno krem4e ;)

Transporter
03-13-2008, 07:52
Ами не знам но като правя процедурата за акне само вечер я правя от 3 дни но нищо не забелязвам да се е оправило,даже мисля че са ми излезли още повече....гледам че всички го хвалят,но аз лично не виждам ефект от него...уж беше след 3 дни кожата ти ще е чиста а пък то....

sLaDkA_GrEsHkA
03-13-2008, 09:21
xaxa ti na si4ko li vqrva6 ??? az vseki den si pravq i dvete proceduri i moje bi sled 2-3 sedmici se zabelqza efekt.. nqma vul6ebni produkti. ako be6e vqrno dlai shteshe da e 8-9 lv ? q se zamisli malko :) oba4e ako spra da go polzvam 2-3 dni kojata mi po4va mn da se omaznqva i mi izlizat pupki... az sum dovolna :) a moje i da ne deistva na vseki tip koja .. ne znam... az kogato tursih info iz neta predi da si go kupq 4etoh dosta otricatelni komentari puk vij kfo stana :P

zvezdichkaaa
03-13-2008, 11:10
Аз ще ходя скоро да си го взимам дано да има ефект.

vik4etoo
03-13-2008, 11:27
Тоя продукт е много хубав.Много сьм доволна..Всичко от рекламите сьм ползвала,но това само ми помогна!!По едно време обаче спря да действа и се чудех какво да правя..Мисля,че кожата ми свикна..сега обаче рекламата пак я дават и аз пак ще започна.. :) Това за 3 дни не е вярно...просто е невьзможно..аз комбинирам и с отвара от лайка и жьлт кантарион..и ходя на козметик..и тей :oops: надявам се да се махнат..а пьк винаги сьм се чудила как някой хора нямат нито една пьпчица,пьк не се грижат за лицето си изобщо..лягат с гримовете,пьк аз колко неща правя и пак имам ](*,)

donkihot
03-13-2008, 15:54
аз го ползвам от два дни ве4е...мога да кажа 4е найстина по4иства дълбоко,премахва 4ерните то4ки веднаги4ески...но пъпките...трябва малко пове4е от 3 дни,струва ми се...хубавото е,4е не изсушава кожата както пове4ето други по4истващи продукти,макар4е ексфолира много добре кожата..Доволна съм! ВСЕ ПАК Е ГАРНИЕР!

zvezdichkaaa
03-16-2008, 11:20
Иаз го имам от 2 дни,но кожата ми не е мръднала :? .

Transporter
03-19-2008, 09:18
Ами ползвам го вече близо една седмица и съм склонен да кажа че наистина действа за една седмица доста ми се изчисти лицето и наистина хубавото е че не исушава ;)

noname15
03-19-2008, 11:53
Аз също съм много доволна ;-) От доста време го ползвам и определено има ефект.По един път на ден се измивам с него,щото ми е малко силно и ако се мия по-често ми изсушава прекалено много кожата :oops:

s1NNer
03-19-2008, 17:11
Аз нещо не схванах ...
Нали отзад на въпросния Гарниер пише за премахването на черните точки и маската ... обаче после пише ,че може 2-3 пъти седмично - та за кое става въпрос 2-3 пъти седмично ?! За черните точки или за маската ?!

s1NNer
03-20-2008, 16:49
Аз нещо не схванах ...
Нали отзад на въпросния Гарниер пише за премахването на черните точки и маската ... обаче после пише ,че може 2-3 пъти седмично - та за кое става въпрос 2-3 пъти седмично ?! За черните точки или за маската ?!

Никой ли няма представа ?! :[[[[

Transporter
03-20-2008, 19:56
Абе аз лично си го ползвам всеки ден и много добре ми се отрязява на кожата за черните точки и акнето,а маска не си правя

sLaDkA_GrEsHkA
03-20-2008, 20:23
Аз нещо не схванах ...
Нали отзад на въпросния Гарниер пише за премахването на черните точки и маската ... обаче после пише ,че може 2-3 пъти седмично - та за кое става въпрос 2-3 пъти седмично ?! За черните точки или за маската ?!

Никой ли няма представа ?! :[[[[

za maskata ;) ama az si q pravq vseki den i ni6to mi nqma samo 4e imai v predvid 4e kojata mi e mn gadna ... moje i ot tova da mi nqma ni6to :)

***(=+ ~ pi$ank@ ~ +=)***
05-22-2008, 20:32
Аз днес си го купих,изпробвах го само веднъж ,но мога да кажа ,че веднага кожата ми стана някак си по-чиста и тенът й стана по-равен.Струва ми се,че е много добър продукт,пък ще видим...

1410
05-22-2008, 22:42
След като изчетох половината теми от форума за Гарниер 3 в 1 и специално за продуктите на Гарниер, реших да си ги взема. Как аджеба ви действа добре..?! :-o След като го ползвах 3 пъти кожата ми се изсуши супер бързо и станах цялата на червени петна. :x Проблемът сигурно е при мен, защото никой до сега не е получавал този ефект. Кожата ми е мазна, не е нито чувствителна, нито суха. Може би този продукт просто не е създаден за мен.

TasteOfSin
05-23-2008, 05:56
Много съм доволна.Определено не ти почиства лицето за 3 дни както е на рекламата,но все пак помага.Всяка сутрин го използвам като почистваш гел /не маска/ а иначе 2 пъти в седмицата като маска.По едно време бях започнала всяка вечер като маска да го използвам, но страшно много ми се изсуши кожата и сега гледам да не прекалявам.

WhO's`ThAt`GiRl
05-23-2008, 07:50
Много съм доволна.Определено не ти почиства лицето за 3 дни както е на рекламата,но все пак помага.Всяка сутрин го използвам като почистваш гел /не маска/ а иначе 2 пъти в седмицата като маска.По едно време бях започнала всяка вечер като маска да го използвам, но страшно много ми се изсуши кожата и сега гледам да не прекалявам.

+1 :P

Pasific_paradise
05-23-2008, 09:23
Аз му се чудя много..но така и не разбрах как се ползва):
Нали е гел,ексфолиант и маска 3 в 1,само 7-8 лв е и евтинко...но се чудя как може да се ползва като гелче,след като пише 2-3 пъти в седмицата :)