PDA

View Full Version : Той ме упреква...........



menta_loverka
03-09-2008, 18:59
Геджето ми ме упреква, че не съм се явила на music idol ...... като приятелите ми, с които ходя по конкурси......и особенно като една която ще участва а аз я бия по конкурсите ......прав ли е?.....ако се бях явила трябваше да прекарам повече време в репетиции и нямаше да се виждаме изобщо и аз за това се отказах за да сме заедно ......как бихте постъпили на мое място?

tan0
03-09-2008, 19:01
moje bi moje da iska da e po malko vreme s teb moje da go zadushavash s prekalenoto si prisastvie...obarkavshto e anketata trea da ima i 3 otg moje bi

evelinka1122
03-09-2008, 19:04
Ох малко оплетено си ни разказала, но мисля че разбрах основната идея... според мен си постъпила правилно, като си го заразяла тоя! Какво гадже е то ако не подкрепя половинката си във важните за нея неща и събития... ?! :? :? :?

menta_loverka
03-09-2008, 19:05
Ох малко оплетено си ни разказала, но мисля че разбрах основната идея... според мен си постъпила правилно, като си го заразяла тоя! Какво гадже е то ако не подкрепя половинката си във важните за нея неща и събития... ?! :? :? :?
ne sum go zarqzala a zarqzah "karierata" si zaradi nego s nego sum i go obi4am adski mn

lipsvashh_mi
03-09-2008, 19:14
според мен момчето ти е искаало доброто само..смисъл след като пееш хубаво е трябвало..да се явиш на кастингите..от друга страна изборът си е бел лично твой и той няма право да те кори.. :-o

evelinka1122
03-09-2008, 19:16
Ох малко оплетено си ни разказала, но мисля че разбрах основната идея... според мен си постъпила правилно, като си го заразяла тоя! Какво гадже е то ако не подкрепя половинката си във важните за нея неща и събития... ?! :? :? :?
ne sum go zarqzala a zarqzah "karierata" si zaradi nego s nego sum i go obi4am adski mn Сега разбрах... ами в такъв случай жалко ако имаш хубав глас... пропуснала си шанса да се реализираш по-напред заради приятеля си! Мисля че той е постъпил малко нетактично като те упреква... ако те обичаше и той толкова много, колкото и ти него, нямаше да постъпи така! Щеше да те подкрепи и да е до теб през цялото време... нз...

Nik4o_Spain
03-09-2008, 19:58
Pravi vinagi tova koeto ti se iska osobenno za bade6teto ti az ne vqrvam v ve4nata liubov no ot li4en opit znam 4e trqbva da pravi6 to4no tova koeto te pravi 6tasliva a ne kakvo ti kazvam drugite se pak si jivee6 sobstveniq jivot i nikoi nqma kontrol nad teb

sh3_1s_7h3_0n3
03-09-2008, 20:18
Приятелката ми беше същата като теб. Заради приятеля си не искаше да отиде в София, защото видите ли щели да бъдат няколко дена разделени, че и ако случайно останела там... съвсем и даже можело да се разделят... :? Филми...
Добре, че една вечер й промихме мозъка и я записахме, та сега има невероятни впечатления оттам, да не говорим, че се запозна с такива хора..., че не й се тръгваше от София.
Така че и ти можеше само да се пробваш... :) никога не знаеш какво може да се случи, докато не опиташ. Приятелката ми с такова нежелание тръгна за София, с такава апатия, а после не й се прибираше. Луда работа. :) Жени! И те не знаят к'во искат. :)

sh3_1s_7h3_0n3
03-09-2008, 20:21
Ох малко оплетено си ни разказала, но мисля че разбрах основната идея... според мен си постъпила правилно, като си го заразяла тоя! Какво гадже е то ако не подкрепя половинката си във важните за нея неща и събития... ?! :? :? :?
ne sum go zarqzala a zarqzah "karierata" si zaradi nego s nego sum i go obi4am adski mn Сега разбрах... ами в такъв случай жалко ако имаш хубав глас... пропуснала си шанса да се реализираш по-напред заради приятеля си! Мисля че той е постъпил малко нетактично като те упреква... ако те обичаше и той толкова много, колкото и ти него, нямаше да постъпи така! Щеше да те подкрепи и да е до теб през цялото време... нз...

Е, аз разбрах, че той я упреква, задето НЕ се е явила, т.е. че е трябвало поне да опита. :) Кое му е нетактичното? :-o Точно, че той я подкрепя. ;)

Presley
03-09-2008, 20:30
Ебати проблема... :D
Эаряэала си кариерата...хахахахаха.

evelinka1122
03-09-2008, 20:33
Ох малко оплетено си ни разказала, но мисля че разбрах основната идея... според мен си постъпила правилно, като си го заразяла тоя! Какво гадже е то ако не подкрепя половинката си във важните за нея неща и събития... ?! :? :? :?
ne sum go zarqzala a zarqzah "karierata" si zaradi nego s nego sum i go obi4am adski mn Сега разбрах... ами в такъв случай жалко ако имаш хубав глас... пропуснала си шанса да се реализираш по-напред заради приятеля си! Мисля че той е постъпил малко нетактично като те упреква... ако те обичаше и той толкова много, колкото и ти него, нямаше да постъпи така! Щеше да те подкрепи и да е до теб през цялото време... нз...

Е, аз разбрах, че той я упреква, задето НЕ се е явила, т.е. че е трябвало поне да опита. :) Кое му е нетактичното? :-o Точно, че той я подкрепя. ;) Оххх мега съм тъпа!!!! :( Ужас всичко погрешно разбрах... мн съм разсеята тази вечер... :-# :-# :-# Много се извинявам на menta_loverka

hooliganka89
03-10-2008, 06:41
Shtom mojesh da peesh,veche drugata godina moje da se qvish.
I da mislq,che si postapila greshno,zashtoto vse pak priqtelqt ti mojeshe da idva s teb do Sofiq ili do kadeto i da e bilo.V kraina smetka shtqhte da q naredite nqkaksi.

zvQr_nO_s_ChAr
03-10-2008, 06:48
Ебати проблема... :D
Эаряэала си кариерата...хахахахаха.

xXx +1 :lol:

koalka
03-10-2008, 09:58
Глупаво е заради няколко дена да си се отказала от явяването на тоя конкурс.И той не е прав да ти се сърди.Ако малко беше помислил щеше да те подкрепи и да ти пожелае късмет, а не да е егоист и да гледа как на него ще му е добре.

BlueFace
03-10-2008, 10:20
Глупаво е заради няколко дена да си се отказала от явяването на тоя конкурс.И той не е прав да ти се сърди.Ако малко беше помислил щеше да те подкрепи и да ти пожелае късмет, а не да е егоист и да гледа как на него ще му е добре.
Аз разбрах ,че той е искал тя да отиде ,но тя е искала да остане с него! :? Ако съм разбрал грешно поправете ме.

kifla
03-10-2008, 10:37
Ми да си се явила бе 8-)

Mono_Blok
03-10-2008, 10:40
pffff music idol az mislq 4e si postapila mn dobre tva ozna4ava 4e go obi4a6 :) :)

prettyIdeath
03-10-2008, 11:15
Мм.. по принцип е трябвало да пробваш. Но ако тези от комисията не те бяха избрали и ти се подиграят за нещо /все щяха да намерят за какво / .
Просто за в бъдеще ако ти се отвори някаква такава възможност не я пропускай. Ся файда няма да ти натяква защо не си отишла.. Тъпо е...

fuklu
03-10-2008, 13:09
stimulira6to NE :grin:

juchoche
03-10-2008, 13:13
според мен той няма право да те възпира.. ако си талантлива не трябва да се отказваш заради някой нито е първият нито последният ... :-D в край на сметка това може да ти е призванието в живота... :) а ако толкова държи на теб ще те разбере в карй на сметка ако има желание двете неща могат да се сачетаят... :-D :-D :-D

Abigoria
03-10-2008, 13:24
Мм.. по принцип е трябвало да пробваш. Но ако тези от комисията не те бяха избрали и ти се подиграят за нещо /все щяха да намерят за какво / .
Просто за в бъдеще ако ти се отвори някаква такава възможност не я пропускай. Ся файда няма да ти натяква защо не си отишла.. Тъпо е...
Защо трябва да ходие на тея глупости? За да докажете на някого, колко сте добри? Или си мислите, че е мн лесно по цял ден да репетираш и да те боли гърлото от пеене, да не ти се говори от пеене... За вас тва жури е само от едни злобари, които режат крилца... Еми режат, кво да се прави, баси... Не може, след като ще го пращат по конкурси, по турнета, ала бала, тоя да грачи като... нз... Примерно оная с песента за химията... Ругаят журито, че са я отрязали, ако я бяха взели, пак щяха да ги ругаят... нямам думи просто...

И за ква "кариера" става на въпрос, извинявай? Предполагам, професионално се занимаваш с пеене... Ако е така, за къв чеп ти е да се дъниш на такива долнопробни местенца? Когато се почувстваш готова, казваш на учителя ти по пеене (ако имаш, а щом те навиват да ходиш на тоя Мюзик Айдъл, следователно имаш...), да врътне един, два, три телефона, отиваш на прослушване и ако те харесат, правиш песен, ако стане хит- албум... другото е ясно :? Интересни сте ми, честно... Като не можете да пеете, не ходете бе! :-x

gangstata
03-10-2008, 13:34
Ми тва ,че не си пробвала си е било твое решение и не мисля,че той има право да те упреква...

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-10-2008, 14:02
Ти пък ко толкоз се вайкаш, че не си отишла.. Мен ако питаш тая година журито е ужасно... Другата година пак можеш да се явиш. :) Няма за какво да съжаляваш. :) А и както някой каза, това е означава, че държиш на него мн:):) Другата година - успех ти пожелавам, няма ко да се притесняваш, правилно си постъпила - така, както ти е казало сърцето ;) :-$

koalka
03-10-2008, 16:31
Глупаво е заради няколко дена да си се отказала от явяването на тоя конкурс.И той не е прав да ти се сърди.Ако малко беше помислил щеше да те подкрепи и да ти пожелае късмет, а не да е егоист и да гледа как на него ще му е добре.
Аз разбрах ,че той е искал тя да отиде ,но тя е искала да остане с него! :? Ако съм разбрал грешно поправете ме.Напълно прав си, аз пак съм чела-недочела. :D
А относно темата - наистина не е трябвало да пропиляваш шанса си, още по-малко, че и той те е подкрепял.Иначе отново не трябва да ти се сърди, защото това е твоето решение и той трябва да го уважи.Пък и не е болка за умиране.