PDA

View Full Version : Какво да й напиша?



dimitko92
03-09-2008, 20:04
Искам малко помощ значи харесвам много едно момиче но се знаем колкото за здравеи здрасти.Не мога да говора много с нея понеже е малко НАДУТА но пък много е харесвам и се чуда ко да праа.Имам 1-н въпрос:Можели да ми кажете нещо да и напиша? (Щото сичките ми гаджета до ся са ми били за по 1 2 седмици и само за секс а,сега искам сериозно връзка но маи съм харесал грешно момиче. :)

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

w0sh
03-09-2008, 20:08
Досега не си имал гадже не ни лъжи. Особено ако си некъф бройкаджия въобще нямапе да имаш проблеми със заговарянет, камо ли да искаш да и пишеш нещо.
Признай си.
Ай господон спец. Как се прави Фелацио.

Gothique♫
03-09-2008, 20:09
Ами колкото и да е надута примерно ако сте от едно даскало или тя да е от твоя клас говорете си за нещо което е свързано с даскало,или пък виж дали те заглежда тва онва ако ти се усмихва и такива неща ние не сме някви медиуми все пак трябва да направи някво действие за да покаже отношението си към теб ;)

dimitko92
03-09-2008, 20:12
Тоа па пич нямал съм гадже .... следи ми въпроса де.А на другия отговор не е от моито даскало засича ме се по даяната в плд ако е знаете де или в някоя дискотека :) И за тва питах.

w0sh
03-09-2008, 20:24
Тоа па пич нямал съм гадже .... следи ми въпроса де.А на другия отговор не е от моито даскало засича ме се по даяната в плд ако е знаете де или в някоя дискотека :) И за тва питах.

В яките дискотеки дето не пускат непълнолетни.
Братле ако си имал гадже ще си достатъчно отракан за да я заговориш. След 1-вото гадже идва смелостта.

Gothique♫
03-09-2008, 20:25
Еми щом се засичате по дискотеки ако си отракан заговори я танцувайте заедно но както казах не мога да гадая,наблюдавай реакцийте и относно теб и тогава действай ;)

dimitko92
03-09-2008, 20:28
Пак не ми следиш мисълта искам да ти кажа че въобще не се спира да говорим а пък като се спре се спира за 1 минута и почвам да и говора но си тръгва щото неините приятелки постоянно е викат.И за дискотеките:Не децките дето са от 6 до 9 а нощни.Да си чувал за фалшиви лични карти и познати охрани?

Gothique♫
03-09-2008, 20:30
Ох приятелите са доста трудната част а не мислиш ли че те са причината тя да се държи 'надуто' ами доста трудна задача,тогава е щом си я заговарял значи все пак има накакъв напредък..Намеи и скайпа или нещо телефон а у ;)

Skoklev
03-09-2008, 20:34
Тоа па пич нямал съм гадже .... следи ми въпроса де.А на другия отговор не е от моито даскало засича ме се по даяната в плд ако е знаете де или в някоя дискотека :) И за тва питах.

В яките дискотеки дето не пускат непълнолетни.
Братле ако си имал гадже ще си достатъчно отракан за да я заговориш. След 1-вото гадже идва смелостта.

Хехех :) Не съм съгласен :-D Хич не съм бил страхлив и на 1-вото :-D
В 4-ти клас :D Даже не я и питах, казах "...Ще си ми гадже!" (ходихме цял ден :-D , после трябваше да ходя на село май и я зарязах :-D )

dimitko92
03-09-2008, 20:36
Ми да ти кажа те са причината щото са некви глезли.Мислят си че като имат пари техните светът им е в краката и т.н. покраи тях и тя е станала такава щото познавам едно момиче от неиния клас и тя ми каза :) .Това момиче което харесвам нема скаип само импулс а номера не съм питал :)

Gothique♫
03-09-2008, 20:41
Ми да ти кажа те са причината щото са некви глезли.Мислят си че като имат пари техните светът им е в краката и т.н. покраи тях и тя е станала такава щото познавам едно момиче от неиния клас и тя ми каза :) .Това момиче което харесвам нема скаип само импулс а номера не съм питал :)Ами пиши и там или и набарай номера и почнете със смс и така стават нещата ;) или я издебни да е без неините приятелки щото понякога те са виновничките м/у хората да не се получава ;)

Presley
03-09-2008, 20:42
А эащо ще и пишеш нещо?

dimitko92
03-09-2008, 20:44
Мерси се пак че само ти не се напраи ще вида кво ще свърша и така каквото стане стане.

dimitko92
03-09-2008, 20:45
А эащо ще и пишеш нещо? Защото само в Импулса не си е с приятелките :D и ще може да разбере кво испитвам ....

Presley
03-09-2008, 20:47
А эащо ще и пишеш нещо? Защото само в Импулса не си е с приятелките :D и ще може да разбере кво испитвам ....
Че какво ти пречат приятелките и?
Каниш я някъде да иэлеэете,говорите и толкова.Не е сложно.Мани ги тея писания.И по друг начин може да раэбере какво иСпитваш.. :D

dimitko92
03-09-2008, 20:51
Следващия път като е видя направо ще е целуна и няма да ми пука ко ще и кажат приятелките.

SoVieT
03-09-2008, 20:55
Първо спри да ни лъжеш ако искаш отговор. Иди при надутата когато се е събрала с много хора(компанията и, приятели) и кажи това което ти дойде на момента на ум(е разбира се за това какво искаш от нея или с нея), та да видиш какво само ко ще стане-ще им бъд нна всички весело(включителн на тебе). Така ще имаш по голям шанс да стане нещо. А не вярвам ч те устройва само "здрасти", тъй че ще ти е все тая и без него! 8)

dimitko92
03-09-2008, 21:10
Не ви лъжа но както и да е ..... Админа да истрий или да затвори темата :)