PDA

View Full Version : Намам вече приятели



4eere6ka_kiss
03-09-2008, 20:34
Останах без приятели ;( Имах 4 приятелки с които бяхми в много добри отношения ,забавлявахме се ,споделяхме си и всичко беше страхотно. Еното момиче обаче си падаше много клюкарка и не можеше да й се има доверие,но аз направих грешката да и кажа нещо лошо за друго момиче от групата и тя естествено й е казала ... днеспочнах да решавам един тест за частните ми в които сме заедно с въпросното момиче и понеже тя то е правила я папитах за един от въпросите ,но тя не ми отговори под предлог , че трябвало да се справя сама с мои знания :shock: и почна да ми се заяжда и аз почнах до един момент в който си гороихме ужасни думи и псувни :shock: Аз звъннах на оная клюкарка и я попитх защо пак е дрънкала и тя каза , че ми връщала за преди (а тя ми направи куп гадории на които не съм й отвръщала е Нпр го зскандал , защото тя е такава и да ме изгонят от наща групичка И с нея хубаво се напсувахме и та ми каза че щяла да се погрижи всички да ме намразят и още куп злобарски неща Не мога да повярвам сега нямам приятели , защото другите от класа ми са пълни сдухли и не искам да се движа с тах ;( Сега съм сама утре щели да ми ОТМЪЩАВАТ :D хах тва не ве притеснява щото като нищо мога да ги пребия и двете , но и друг път съм оставала безпиятели и мисълта пак да се слуи ме ужасява :-o Знам колко е гадно сега ще ходя сиг с другия самотник от класа ми ;( Не искам какво да правя ?? Не мога да почна да се извинаам защото нищо не съм направила , пък и друг път сме се карали и след тия ужасни обиди които си казахме май леше края ... А тва момиче ме издаде само зада ми навреди тва й е в кръвта и успя ;( Сега всички са на нейна срана , а преди не я харесваха ... Дано да не сте се отекчили от глупостите ми Благодаря !

oTPoBHa
03-11-2008, 06:50
децата се псуват.. ехейй дотам ли го докарахме

StrokeN
03-11-2008, 08:06
ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛИ НЯМА !!!

woshata
03-11-2008, 08:12
ми аз не мога да схвана хем били в добри отношения..хем ти си говорила зад гърба на една от приятелките ти.. :shock: ако бях на мястото на оная клюкарката също бих казала..щото е подло да се говори зад гърба на другите..пък и явно ти си имаш някав проблем щом не за пръв път оставаш без приятели :? ии чесно ти казвам сичкото тва от друга гледна точка е хииипер смешно :lol:

psychopath
03-11-2008, 08:43
stroken, яко зле си...

Sintya
03-11-2008, 10:52
Напиши си на скайпа "приятели перфектни, предатели ефектни" или нещо подобно и положението ще е на шест!

scene_lady
03-11-2008, 15:44
Slu4valo mi se e ne6to podobno i znam kolko e gadno...oba4e spored men kolkoto i qko da si prekarva6 s tiq momi4eta e vreme da teglite 4ertata i vseki po p1tq si,6tom postoqnno ima takiva razrivi mejdu vas.A za6to ne se opita6 da opoznae6 nqkoi drug ot klasa si ili p1k ot saseden klas...ne moje6 da kaje6 za nqkoi,4e e sduhan bez da go poznava6 dobre,probvai-moje p1k da se okajat qki xora...koi znae :)

Bubbly
03-11-2008, 18:12
Ей напомни ми за времето, когато и аз бях шести клас . :D Хвана ме носталгия. :(