PDA

View Full Version : Бихте ли спали с някой за 1 вечер?(за жени)



Fedex
03-09-2008, 20:42
Бихте ли и ако да какво би ви стимулирало
При условие че си имате приятел разбира се!?!?

teenage_drama_queen
03-09-2008, 20:46
бих ако връзката ми не върви или момчето ме привлича адски много, или имам някакви по стари мераци към него :P

JuStBehAppyy
03-09-2008, 20:47
Ами да спиш със някой за 1 вечер при положение, че имаш сериозен приятел... думата е Курва или се лъжа?

VilleBaby
03-09-2008, 20:48
ако си имам приятел??? разбира се,че не :? :?

hottie
03-09-2008, 20:48
Ако не съм обвързана и момчето много ме привлича защо не :) лошо няма, не е престъпление.

_ivi_
03-09-2008, 20:49
Да бих спала и ще се обичаме без да се събличаме... :D

JuStBehAppyy
03-09-2008, 20:50
Ако не съм обвързана и момчето много ме привлича защо не :) лошо няма, не е престъпление.

Е работата е да си ОБВЪРЗАНА :P

Glezanka
03-09-2008, 20:53
Не,не бих.

ZaRiBeN
03-09-2008, 20:53
мне не изневерявам

hottie
03-09-2008, 20:53
опааааааааа моя грешка !! Не бях прочела правилно :oops:

значи не :)

ioancheto
03-09-2008, 21:10
мм с Янкой ... ще си помисля :D:D:D:D:D

08mdam__
03-09-2008, 21:23
Честно казано не бих ;) Но хайде да не се заричам;)

DevilWish
03-09-2008, 21:41
Pyrvo ako si nqmam priqtel sym zadyljitelno "za"...
ina4e sym protiv ,oba4e samata az sym go pravila ne edin pyt . . .takava sym si ako nqkoi me privli4a ne moga da se sdyrja ,bez zna4enie imam li si priqtel . . . sys sega6niqt ne sym go napraila i nqmam namerenie ama da vidim kakvo 6te stane :S

Best_Friend
03-09-2008, 21:44
Ako mom4eto do mene mi dava vs ot koeto se nujdaq, edva li 6te go i pogledna drugiq ... Ako se zamislq sig 6te e v moment, v koito ve4e vruzkata mi e kum kraq i togava ... ako mom4eto mn me privli4a i znae kak da si "poiska" sig 6te se naviqq xixixi :P

teen-age-R
03-09-2008, 23:07
Ами да спиш със някой за 1 вечер при положение, че имаш сериозен приятел... думата е Курва или се лъжа?
лъжеш се 8)

Alice Fox
03-10-2008, 01:07
Ako mom4eto do mene mi dava vs ot koeto se nujdaq, edva li 6te go i pogledna drugiq ... Ako se zamislq sig 6te e v moment, v koito ve4e vruzkata mi e kum kraq i togava ... ako mom4eto mn me privli4a i znae kak da si "poiska" sig 6te se naviqq xixixi :P
+1 8)

ZaRiBeN
03-10-2008, 01:09
Ами да спиш със някой за 1 вечер при положение, че имаш сериозен приятел... думата е Курва или се лъжа?
лъжеш се 8)


думата жена e = курва при всяко положение не само в този случай :wink:

Alice Fox
03-10-2008, 08:28
Ами да спиш със някой за 1 вечер при положение, че имаш сериозен приятел... думата е Курва или се лъжа?
лъжеш се 8)


думата жена e = курва при всяко положение не само в този случай :wink:

Мъж = шувинистично прасе в твоя случай.. :x

SINDEL
03-10-2008, 08:32
^ Айде ся, не се яжте.. :)


По темата - не бих, ако съм обвързана и си оби4ам 4овека. Ако не съм, или ако не го оби4ам - тогава вероятно бих.

Iv4eTy
03-10-2008, 08:45
Не не бих спала с някого за една вечер дори и да съм сама не бих, пък камоли ако си имам приятел. За мен това са к*рвенски номера. НЕ бих дори и като съм сама!!!

Karamel4e_to
03-10-2008, 09:01
Ako mom4eto do mene mi dava vs ot koeto se nujdaq, edva li 6te go i pogledna drugiq ... Ako se zamislq sig 6te e v moment, v koito ve4e vruzkata mi e kum kraq i togava ... ako mom4eto mn me privli4a i znae kak da si "poiska" sig 6te se naviqq xixixi :P
+1 8)

aanitogb
03-10-2008, 11:38
az sa6to nebih nemi zvy4i mnogo dobre nemislq 4e bih za edna ve4er

Violenza
03-10-2008, 12:07
И да имам, и да нямам - НЕ!

eblio
03-10-2008, 12:10
Ще пораснете, ще се промените ;)
И няма нищо курвенско ;)

MishitoOo
03-10-2008, 13:08
амиии ако си имам прител едвали , колкото и да е аз бих се чувствала неловко , но ако си нямах защо не :)

Vampirella
03-10-2008, 13:18
Абсолютно съм ПРОТИВ авантюрите за една нощ :)

Baby_b
03-10-2008, 13:22
Аз бих, 8-) май само аз съм ЗА. Е според мен трябва да даваме воля на емоциите и на моментните усещания. Веднъж се живее. :grin: 8)

v3nItoO
03-10-2008, 13:28
ne mislq 4e bix napravila takova ne6to.V momenta moq priqtel mi dava vsi4ko ot koeto se nujdaq,i mnogo moi priqtelki mi zavijdat na mene mi e stra6no hubavo s nego i za edna ve4er ne mislq 4e bix iskala da razvalq tova i ako posle razbere 4e moje da go zagybq.

tralalala
03-10-2008, 13:34
Аз бих, 8-) май само аз съм ЗА. Е според мен трябва да даваме воля на емоциите и на моментните усещания. Веднъж се живее. :grin: 8) и аз сам за в кой свят живеете бе хора?????много сте зле и кво начи аз сам обварзана, къде ви е халката :-P

MishitoOo
03-10-2008, 13:45
Аз бих, 8-) май само аз съм ЗА. Е според мен трябва да даваме воля на емоциите и на моментните усещания. Веднъж се живее. :grin: 8) и аз сам за в кой свят живеете бе хора?????много сте зле и кво начи аз сам обварзана, къде ви е халката :-P

хахахаха незнам колко ние сме зле ама това че ти си съгласна да правиш секс през път и над път едвали те прави по нормална !!!! :?

tralalala
03-10-2008, 13:57
ами мисля че не си ме разбрала правилно ,аз самата си имам приятел от 4 години, но не казвам 4е никога няма да го направя щото не се прая на света вода ненапита като вас... :grin:

MishitoOo
03-10-2008, 13:59
ами мисля че не си ме разбрала правилно ,аз самата си имам приятел от 4 години, но не казвам 4е никога няма да го направя щото не се прая на света вода ненапита като вас... :grin:

аз също ни най малко не се правя на света вода ненапита , защото квото ида говоря не съм просто с изказването си малко се изхвърли :)

krem4et0
03-10-2008, 14:00
Ще пораснете, ще се промените ;)
И няма нищо курвенско ;)
Пораснала съм си достатъчно-не бих правила секс с някой за 1 вечер, дори и за не съм обвързана. А ако съм-още по-малко.

sh3_1s_7h3_0n3
03-10-2008, 14:47
Не бих казала - не, просто защото колкото пъти съм го казвала, толкова пъти се е случвало обратното. :)

Сигурно бих, но зависи от това в какви взаимооотношения съм с приятеля ми и до колко ни е сериозна връзката. :) Аз по принцип трудно допускам някого до себе си в толкова интимен аспект, така че ако се случи, то значи ще има някаква много сериозна причина за това. ;)

gergana_sweet
03-10-2008, 14:55
Pyrvo ako si nqmam priqtel sym zadyljitelno "za"...
ina4e sym protiv ,oba4e samata az sym go pravila ne edin pyt . . .takava sym si ako nqkoi me privli4a ne moga da se sdyrja ,bez zna4enie imam li si priqtel . . . :S


+1

amatorium
03-10-2008, 15:08
Pyrvo ako si nqmam priqtel sym zadyljitelno "za"...
ina4e sym protiv ,oba4e samata az sym go pravila ne edin pyt . . .takava sym si ako nqkoi me privli4a ne moga da se sdyrja ,bez zna4enie imam li si priqtel . . . :S


+1

Hahah. Palavnitsi takiva 8-)

rame
03-10-2008, 20:41
Аз бих, 8-) май само аз съм ЗА. Е според мен трябва да даваме воля на емоциите и на моментните усещания. Веднъж се живее. :grin: 8) и аз сам за в кой свят живеете бе хора?????много сте зле и кво начи аз сам обварзана, къде ви е халката :-PДам,знам го тоя лаф с халката.... :D Като ги отрежеш и кажеш:"Имам си гадже!" и като се правят на остроумни викат :"къде ти е халката ? " :lol: Мноо зле...изтъркано...
:?
А по темата не бих го направила ако съм обвързана.....ако не съм обвързана пак вероятно не бих,но там вече не се заричам! :P

eblio
03-10-2008, 20:52
Ще пораснете, ще се промените ;)
И няма нищо курвенско ;)
Пораснала съм си достатъчно-не бих правила секс с някой за 1 вечер, дори и за не съм обвързана. А ако съм-още по-малко.

Тези случаи като твоите в повечето ситуации са страх да не ви излезне лошо име в обществото (така де, да не ви вземат за курва).

Изключително тъпо е да бъдеш толкова уверен в себе си за подобно нещо. Все едно ако си харесаш някой до голяма степен, на купон сте, той се държи с теб перфектно и ти ще му кажеш "не искам нищо с теб" или нещо от сорта?

rame
03-10-2008, 20:52
Ще пораснете, ще се промените ;)
И няма нищо курвенско ;)
Пораснала съм си достатъчно-не бих правила секс с някой за 1 вечер, дори и за не съм обвързана. А ако съм-още по-малко.Ахам.:) Аз мисля,че колкото повече пораствам,толкова по-зле гледам на еднократните изживявания. Мисля,че те са привилегия на по-малките,така че не ни плаши с порастването! 8) Като бях по-малка гледах по-освободено на нещата-искаше ми се да направя и секс за 1 нощ без обвързване,да има тръпка-но сега се радвам,че не съм си осъществила идеята! :wink:

eblio
03-10-2008, 20:53
Аз бих, 8-) май само аз съм ЗА. Е според мен трябва да даваме воля на емоциите и на моментните усещания. Веднъж се живее. :grin: 8)

Не си единствена. Точно за това говоря в предния ми пост ;)

sh3_1s_7h3_0n3
03-11-2008, 09:56
Ще пораснете, ще се промените ;)
И няма нищо курвенско ;)
Пораснала съм си достатъчно-не бих правила секс с някой за 1 вечер, дори и за не съм обвързана. А ако съм-още по-малко.

Тези случаи като твоите в повечето ситуации са страх да не ви излезне лошо име в обществото (така де, да не ви вземат за курва).

Изключително тъпо е да бъдеш толкова уверен в себе си за подобно нещо. Все едно ако си харесаш някой до голяма степен, на купон сте, той се държи с теб перфектно и ти ще му кажеш "не искам нищо с теб" или нещо от сорта?

Не мисля, че тези случаи са предизвикани точно от тоя страх. По-скоро е в нагласата и разбирането на човек, предразсъдъци и някакви морални ограничения. :)

А иначе в конкретната ситуация, която ти си описал...спокойно мога да кажа нещо подобно..както и го бях направила веднъж, но по малко по-завоалиран начин..и причината далеч не беше страхът, че някой ще ме помисли за курва или че не съм го харесвала достатъчно. Даже напротив. Просто нашето наистина щеше да бъде за 'един път' по обективни причини. :) Но си признавам, че сега може би съжалявам малко... илии доста...

hooliganka89
03-11-2008, 12:29
Mi az sam obvarzana,i chesno kazano ne bih kazala,che nqma da go napravq,zashtoto imashe edna pogovorka "golqma duma ne kazvai,golqm kamak ne hvarlqi" ili neshto podobno beshe :D Neshto sam q zabravila.

Inache edin pat sam pravila sex za edna nosht,prosto iskah i az da vidq kakvo e,no znaeh,che momcheto na drugiq den shte si zaminava za negovata darjava.I znaeh,che posle nqma da se pretisnqvam ot kluki ili ot nelovki pogledi po kafetata.

I ne mislq,che tova me pravi kurva.

ninsy
03-11-2008, 12:30
ако си имам приятел - твърдно НЕ ,но иначе несъм против ако съм свободна 8-)

eblio
03-11-2008, 12:31
Ще пораснете, ще се промените ;)
И няма нищо курвенско ;)
Пораснала съм си достатъчно-не бих правила секс с някой за 1 вечер, дори и за не съм обвързана. А ако съм-още по-малко.

Тези случаи като твоите в повечето ситуации са страх да не ви излезне лошо име в обществото (така де, да не ви вземат за курва).

Изключително тъпо е да бъдеш толкова уверен в себе си за подобно нещо. Все едно ако си харесаш някой до голяма степен, на купон сте, той се държи с теб перфектно и ти ще му кажеш "не искам нищо с теб" или нещо от сорта?

Не мисля, че тези случаи са предизвикани точно от тоя страх. По-скоро е в нагласата и разбирането на човек, предразсъдъци и някакви морални ограничения. :)

А иначе в конкретната ситуация, която ти си описал...спокойно мога да кажа нещо подобно..както и го бях направила веднъж, но по малко по-завоалиран начин..и причината далеч не беше страхът, че някой ще ме помисли за курва или че не съм го харесвала достатъчно. Даже напротив. Просто нашето наистина щеше да бъде за 'един път' по обективни причини. :) Но си признавам, че сега може би съжалявам малко... илии доста...

Започваме да говорим на един език ;)

tralalala
03-11-2008, 12:57
нистиана най-сетне да си кажат мнението хора от планетата земя :P

hottie
03-11-2008, 13:02
един живот се живее ! :P

hooliganka89
03-11-2008, 13:03
нистиана най-сетне да си кажат мнението хора от планетата земя :P

Za koi stava duma?Za hora koito sa "Za" sexa za edna nosht ili za horata koito sa "Protiv" sexa za edna nosht?
Koi spored teb sa po-zemni lichnosti?

teenage_drama_queen
03-11-2008, 13:53
Аз бих, 8-) май само аз съм ЗА. Е според мен трябва да даваме воля на емоциите и на моментните усещания. Веднъж се живее. :grin: 8) и аз сам за в кой свят живеете бе хора?????много сте зле и кво начи аз сам обварзана, къде ви е халката :-P


тва имах предвид :-D

amatorium
03-11-2008, 14:00
един живот се живее ! :P

Absolutno. Ponqkoga se uchudvam kak horata uporito se opitvat da izbqgat ot tozi fakt. 8)

krem4et0
03-11-2008, 14:54
Ще пораснете, ще се промените ;)
И няма нищо курвенско ;)
Пораснала съм си достатъчно-не бих правила секс с някой за 1 вечер, дори и за не съм обвързана. А ако съм-още по-малко.

Тези случаи като твоите в повечето ситуации са страх да не ви излезне лошо име в обществото (така де, да не ви вземат за курва).

Изключително тъпо е да бъдеш толкова уверен в себе си за подобно нещо. Все едно ако си харесаш някой до голяма степен, на купон сте, той се държи с теб перфектно и ти ще му кажеш "не искам нищо с теб" или нещо от сорта?
Била сам на купони(имайки връзка), сваляли са ме и то многократно и упорито доста симпатични момчета. Аз имам 1 сърце и то командва това дали да си разтварям краката пред почти непознати. И не е заради името или нещо подобно-едво ли дори бе си чуло и разбрало. Просто съм такава-правя секс, защото обичам някой, а не ей так, защото ми е харесал. Уверена съм в себе си и знам до каква степен мога да се владея. Мъжът ми далеч не е най-красивият и чаровен мъж, който познавам, но има други качества, които ценя много по-силно от външното обаяние и чар. А да не говорим, че женкари, свалячи и разни дето гледат да те забият много мразя. по-скоро 1 агресивно поведение би ме отвратило, отколкото да ме привлече. 3 години и половина връзка се гради и като си затваряш очите пред някое и друго изкушение в имато на нещо истинско и искренно.

5StaR
03-11-2008, 14:59
Всички викате не не ,ама като пийнете "малко" нещата се променят а ? :p :-P :-P

krem4et0
03-11-2008, 14:59
един живот се живее ! :P

Absolutno. Ponqkoga se uchudvam kak horata uporito se opitvat da izbqgat ot tozi fakt. 8)

о, не бягам от този факт. В момента живея живота си(в любовен план говорим) така, както съм искала винаги. не мога да си представя да съм по-обичана, по-обичаща и по-щастлива в любовта като цяло. Когато се гушна в преградката на любимия не искам нищо друго, освен целия ми живот да премине в тези обятия.

eblio
03-11-2008, 14:59
Ще пораснете, ще се промените ;)
И няма нищо курвенско ;)
Пораснала съм си достатъчно-не бих правила секс с някой за 1 вечер, дори и за не съм обвързана. А ако съм-още по-малко.

Тези случаи като твоите в повечето ситуации са страх да не ви излезне лошо име в обществото (така де, да не ви вземат за курва).

Изключително тъпо е да бъдеш толкова уверен в себе си за подобно нещо. Все едно ако си харесаш някой до голяма степен, на купон сте, той се държи с теб перфектно и ти ще му кажеш "не искам нищо с теб" или нещо от сорта?
Била сам на купони(имайки връзка), сваляли са ме и то многократно и упорито доста симпатични момчета. Аз имам 1 сърце и то командва това дали да си разтварям краката пред почти непознати. И не е заради името или нещо подобно-едво ли дори бе си чуло и разбрало. Просто съм такава-правя секс, защото обичам някой, а не ей так, защото ми е харесал. Уверена съм в себе си и знам до каква степен мога да се владея. Мъжът ми далеч не е най-красивият и чаровен мъж, който познавам, но има други качества, които ценя много по-силно от външното обаяние и чар. А да не говорим, че женкари, свалячи и разни дето гледат да те забият много мразя. по-скоро 1 агресивно поведение би ме отвратило, отколкото да ме привлече. 3 години и половина връзка се гради и като си затваряш очите пред някое и друго изкушение в имато на нещо истинско и искренно.

За сексуално привличане не си ли чувала? И не говорим за непознати, никъде в условието на темата не е написано задължително да е непознат ;) и никой не говори да си ги разправят пред/за всеки ;)

mi6lence
03-11-2008, 15:10
mii ne :o

krem4et0
03-11-2008, 15:11
Чувала съм, ама аз съм романтичен тип. ще повярваш ли, че сексуално ме е привличал само приятелят ми? И преди това съм имала гаджета, влюбвала съм се, харесвала съм си някой, но да искам да правя секс с този човек, още когат го видях, стана при него само. помня как казах след първата ни среща на 1 приятлка, че това е той и че искам да правя секс с него някой ден. И това се случи 19 месеца по-късно :D

eblio
03-11-2008, 15:17
Чувала съм, ама аз съм романтичен тип. ще повярваш ли, че сексуално ме е привличал само приятелят ми? И преди това съм имала гаджета, влюбвала съм се, харесвала съм си някой, но да искам да правя секс с този човек, още когат го видях, стана при него само. помня как казах след първата ни среща на 1 приятлка, че това е той и че искам да правя секс с него някой ден. И това се случи 19 месеца по-късно :D

Явно си доста слабо сексуална.

amatorium
03-11-2008, 15:17
Ot povecheto mneniq postoqnno luha ideqta, che sexa e sqkash neshto strashno losho. Az kato otida nqkude vecher i kato vidq nqkoq gotina devoika i mi idva sexualen zarqd vednaga. I v tova nqma nishto losho. Sexa e edno udovolstvie, ot koeto dvama choveka izpitvat nqkakvo udovolstvie. Az obicham airqn strashno mnogo, no kato piq portokalov sok, ne mislq che izneverqvam na airqna. Pak shte si go obicham. 8-) Sexa se pravi dokato horata sa mladi i kruvta im vri i kipi. V kraina smetka obache vseki si e razlichen...

krem4et0
03-11-2008, 15:21
Чувала съм, ама аз съм романтичен тип. ще повярваш ли, че сексуално ме е привличал само приятелят ми? И преди това съм имала гаджета, влюбвала съм се, харесвала съм си някой, но да искам да правя секс с този човек, още когат го видях, стана при него само. помня как казах след първата ни среща на 1 приятлка, че това е той и че искам да правя секс с него някой ден. И това се случи 19 месеца по-късно :D

Явно си доста слабо сексуална.

Аз обожавам секса. но го обичам не само заради усещанията, оргазма или удоволствието. Обичам човекът, с който го правя и съм много сексуална и всеотдайна. не може ли да съм касноизлюпена?

martoo
03-11-2008, 15:39
da mai kusnoizlupena e po to4niq epitet :-D

marilyn
03-11-2008, 16:00
Защо пък не? Аз не виждам къде е проблема??? Сексът за една ве4ер не прави жената курва! Какво лошо има в него???

rame
03-11-2008, 16:26
един живот се живее ! :P

Absolutno. Ponqkoga se uchudvam kak horata uporito se opitvat da izbqgat ot tozi fakt. 8)

о, не бягам от този факт. В момента живея живота си(в любовен план говорим) така, както съм искала винаги. не мога да си представя да съм по-обичана, по-обичаща и по-щастлива в любовта като цяло. Когато се гушна в преградката на любимия не искам нищо друго, освен целия ми живот да премине в тези обятия.Крем4е,пак те подкрепям. :) И аз не мога да разбера защо някой други бягат от факта,че можеш да си "живееш живота" и при това мн добре и без са пуснеш на "сладура от купона"??? :-P

pepita87
03-11-2008, 16:45
Am....sluchvalo mi se e,makar da sum protiv tezi neshta...No vinagi sum go pravila s cel,ne tolkova da zadovolq seksualnite si jelaniq,kolkoto da si vurna zagubenoto dostoinstvo i da "otmustq" na priqtelq mi...za neshto storeno ot nego!Edva li tova e lekarstvoto no...ko da se prai...JENI!!! :-D

tralalala
03-11-2008, 16:46
ами аз сам пак с приятеля ми от 4 години и ако не е било да му изневеря два пати сигурно нямаше да сме вече заедно.Щото съгласете се с мен всичко умръзва понякога и аз открих че това е моята рецепта за вечна лубов-когато кривнеш малко 8)

eblio
03-11-2008, 17:27
Защо пък не? Аз не виждам къде е проблема??? Сексът за една ве4ер не прави жената курва! Какво лошо има в него???

И аз това питам ;)

eblio
03-11-2008, 17:27
ами аз сам пак с приятеля ми от 4 години и ако не е било да му изневеря два пати сигурно нямаше да сме вече заедно.Щото съгласете се с мен всичко умръзва понякога и аз открих че това е моята рецепта за вечна лубов-когато кривнеш малко 8)

Вика му се разнообразие и в тези моменти осъзнаваш какво имаш до себе си ;)

tralalala
03-11-2008, 19:16
ами аз сам пак с приятеля ми от 4 години и ако не е било да му изневеря два пати сигурно нямаше да сме вече заедно.Щото съгласете се с мен всичко умръзва понякога и аз открих че това е моята рецепта за вечна лубов-когато кривнеш малко 8)

Вика му се разнообразие и в тези моменти осъзнаваш какво имаш до себе си ;) това е точната дума :)

Fedex
03-11-2008, 19:24
ами аз сам пак с приятеля ми от 4 години и ако не е било да му изневеря два пати сигурно нямаше да сме вече заедно.Щото съгласете се с мен всичко умръзва понякога и аз открих че това е моята рецепта за вечна лубов-когато кривнеш малко 8)

Вика му се разнообразие и в тези моменти осъзнаваш какво имаш до себе си ;)
Що имам чуството че търсиш някоя да ти се навие от тука за 1 път?

eblio
03-11-2008, 19:42
ами аз сам пак с приятеля ми от 4 години и ако не е било да му изневеря два пати сигурно нямаше да сме вече заедно.Щото съгласете се с мен всичко умръзва понякога и аз открих че това е моята рецепта за вечна лубов-когато кривнеш малко 8)

Вика му се разнообразие и в тези моменти осъзнаваш какво имаш до себе си ;)
Що имам чуството че търсиш някоя да ти се навие от тука за 1 път?

Нека позная, аз съм чекиджия, няма коя да ми обърне внимание, пък за секс да не говорим. Влезнал съм тук за да си търся малки, невинни и глупави момиченца с които да мърсувам.

Като се замисля, става за филмов сценарии 8)

Felis_Dirus
03-11-2008, 19:45
Сексът за една нощ е страхотен. По-сладък и някак откраднат и забранен.. и всички го правят не заради самия секс (който може да е пълен провал), а заради тръпката.. това сладко похотливо усещане.

Jaffs
03-11-2008, 21:16
Когато не съм била обвързана се е случвало често. Но тази работа `е*и - бегай` не ми е тръпка, предпочитам да спя само с един човек, който знае какво искам, как го искам и да съм сигурна с него. Признавам, че има и много опитни сред тези `еднократки`, но това не прави този вид секс за мен привлекателен.

air_wisp
03-11-2008, 21:18
Дай като живеем един живот да се шибаме със всеки срещнат. :lol:
Хяхах...не бе така си е...един живот се живее! Трябва да правиш това което ти е кеф за да се чувстваш жив ;)

krem4et0
03-12-2008, 12:20
ами аз сам пак с приятеля ми от 4 години и ако не е било да му изневеря два пати сигурно нямаше да сме вече заедно.Щото съгласете се с мен всичко умръзва понякога и аз открих че това е моята рецепта за вечна лубов-когато кривнеш малко 8)

Вика му се разнообразие и в тези моменти осъзнаваш какво имаш до себе си ;)

3 години и половина без изневяра как сме успели да издържим?

hottie
03-12-2008, 12:29
Ima vreme za vsi4ko :D i za izneviara i za omruzvane a i moje partniora da ne go razbere

amatorium
03-12-2008, 12:34
Nikoi ne e kazal, che e nevuzmojno da se izdurja s edin partnior. No zavisi ot choveka. Kato cqlo vsichko pisva. Trqbva raznoobrazie i trupka. Inache sexualniq jivot otiva na kino. 8)

hottie
03-12-2008, 12:37
Nikoi ne e kazal, che e nevuzmojno da se izdurja s edin partnior. No zavisi ot choveka. Kato cqlo vsichko pisva. Trqbva raznoobrazie i trupka. Inache sexualniq jivot otiva na kino. 8)

Затова смятам, че е важно да има въображение във връзката. Еднообразния секс на едно и също място, в едни и същи пози става скучно. Трябва да има тръпка.

Barbaronka
03-12-2008, 12:39
Kogato si imah seriozen priqtel si go pravihme .. Razdelih se s nego i mn si haresah edno momche.. iskah mn da spq s nego .. Spah! I Sq kvo.. ? Iskam go pak ... e tva e! Haresa li ti se s edin choveeek .. c c c c c
Poludqvam mai ? :D

LitTleJ
03-12-2008, 13:08
Ти кво, да не си загорял пък да нямаш приател/ка. :-x

FieRy_GirL
05-06-2008, 12:36
ami ili trqbva da sym mn piqna ili priqtelq mi da e dale4e a mom4eto adski mn da mi har :P

beb4eto0o
05-06-2008, 13:14
Бихте ли и ако да какво би ви стимулирало
При условие че си имате приятел разбира се!?!?
mi zavisi ot mnogo ne6ta ,ako vsi4ko s priqtelq mi e nared edvali ,a i mom4eto s ,koeto 6te go napravq za edna ve4er trqbva da e syper dobar v tiq ne6ta za da go napravq ,a dosega nesam sre6tala nqkoi dame sablazni za 1 ve4er . :-) :-) nese davam lesno :-P

Carmen_Kass
05-06-2008, 13:18
Ако не съм обвързана и момчето много ме привлича защо не :) лошо няма, не е престъпление.

+1

mara_13
05-06-2008, 13:20
не :?

SlAdKa_ShMaTkA_69
05-06-2008, 17:13
ako sam obvarzana ne bih! ...

05-06-2008, 18:57
da,bi bilo interesno :oops:

Sentient
06-03-2008, 07:42
Затова смятам, че е важно да има въображение във връзката. Еднообразния секс на едно и също място, в едни и същи пози става скучно. Трябва да има тръпка.

Не разбрах!! Това "ЗА" ли значи??? :-D

lwsu
06-03-2008, 07:47
ако половинката ми е съгласна ;)

snow__queen
06-03-2008, 11:16
Не мисля,аз много лесно се привързвам хах :) И няма да мога да го понеса :) Спомням си като бях по-малка и се забихме с едно момче,ама той беше пил и на др ден като не си спомняше мен ми беше адски мъчно хахаха нз какво ще стане,ако си легна с някой само за една вечер,но понякога се изненадвам от себе си,така че U never know :oops:

L0LiPoP
06-03-2008, 11:18
Ако не съм обвързана и момчето много ме привлича защо не :) лошо няма, не е престъпление.
+1
+2 :D :grin:

bebeT00
06-03-2008, 13:38
az sa6to nebih nemi zvy4i mnogo dobre nemislq 4e bih za edna ve4er
+1

bebeT00
06-03-2008, 13:39
Бихте ли и ако да какво би ви стимулирало
При условие че си имате приятел разбира се!?!?
mi zavisi ot mnogo ne6ta ,ako vsi4ko s priqtelq mi e nared edvali ,a i mom4eto s ,koeto 6te go napravq za edna ve4er trqbva da e syper dobar v tiq ne6ta za da go napravq ,a dosega nesam sre6tala nqkoi dame sablazni za 1 ve4er . :-) :-) nese davam lesno :-P+1