PDA

View Full Version : Не излязохме на 8-ми март



VinDiesel
03-09-2008, 20:54
на 8ми март гаджето ми уш цял ден обикаляла магазините с майка си от 10 сутринта до 6 часа вечерта след като влезна в скайпа аз казах айде да излизаме и тя каде о у и се скарахме. Каза ми "Ставам от компа". Аз си помислих че излиза с някой и й изпратих смс. Тя влезна в скайпа и ми написа гледам филм. Попитах я защо се държи така гадно с мен Тя каза "Както ти се държиш с мен така и аз ". Този израз го написа защото аз и казах "Какво на 8 март секи с гаджето си ние няма да излезнем така ли" накрая казах приятно гледане на филма и до там от тогава не си пишем. Вината е нейна защото на 8 март неможа да намери време цял ден да излезнем и да се видим от там идва нашето скарване :) и сега не сме си писали неска нито снощи :) Сега и 2-мата само си мълчим. Аз няма да й пиша 1-ви нито в даскало утре като се видим няма да ида при нея ще чакам тя да дойде тя е виновна :)
Според мен ако държи на мен и си осъзнае грешката ще дойде при мен да се здобрим ако ли не да си намери друг :)

т.7
krem4et0

Искам да благодария на тези които са го прочели очаквам и коментари.

w0sh
03-09-2008, 20:58
направи компромис....
Нали ан това се основават връзките.

iskamdate123
03-09-2008, 20:59
moje puk naistina da e bila izmorena we pi4 , predstavi se na neynoto mqsto da obikalq6 cql den ..
da ot edna strana si prav za 4astta kogato vseki e s gadjeto si i 4e i vie trqq da se suberete za6to ne i be6e predlojil da doyde u vas primerno :D
hem tqq nqma da vurvi , hem ti 6te6e da bude6 s neq , sujalqvam no poemam stranata na momi4eto :)
ne me slu6ay mnogo az o6te sam na 16 i si nqmam priqtelka vse pak gleday kakvo 6te kajat po opitnite.. :(

Skoklev
03-09-2008, 20:59
Едно голямо Ха-ха....И кои са тези всички дето са с гаджетата си на 8ми? Това да не е нещо като 14Февруари номер 2?
Глупаво от твоя страна не мислиш ли ? Няма да срещнеш подкрепа ако това целиш..смешена постъпка...

Presley
03-09-2008, 21:00
Скарали сте се эа пълна простотия.Какво като на 8-ми марто не сте иэляэли?Голяма работа.Раэсъждаваш по доста глупав начин."Аэ няма да и пиша пръв"-хаххааххахаа.Ами хубаво,чакай си.Но поне не мрънкай.Вэеми хвани телефона и и се обади да се видите.Стига сръдни :D

VinDiesel
03-09-2008, 21:05
Както винаги не съм дообяснил цялата работа идва от там не защото не сме се видяли а че тя почна много гадно да се държи с мен в скайпа аз й приказвах като човек не съм и се карал тя почна да ми се кара и да ми прави цигански номера да излиза от скайпа :) с 1 дума не ми пишеше като на човек на който държи и от това много се изнервих и чакам тя да се здобри с мен не аз защото тя е причината да се скараме :)

lovelyone
03-09-2008, 21:07
Вэеми и това предид

направи компромис....
Нали ан това се основават връзките.

:D И не си пилей времето в сръдни бе,човече.Обади му се на момичето.

VinDiesel
03-09-2008, 21:08
направи компромис....
Нали ан това се основават връзките.
Тя да направи компромис ако аз бях виновен за караниците и в нем беше вината щях да й се обадя :)

iskamdate123
03-09-2008, 21:09
az vikam da i se obadi6
moje utre da e kusno ve4e
estestveno ako ne te e strah da q izgubi6

Presley
03-09-2008, 21:11
направи компромис....
Нали ан това се основават връзките.
Тя да направи компромис ако аз бях виновен за караниците и в нем беше вината щях да й се обадя :)
Тогава эащо иэобщо си пуснал тема?След като твърдо държиш тя да се обади първа,чакай си и толкова.Друго не мога да ти кажа.Но според мен е тъпо да раэсъждаваш така.Твърдоглава работа :D После ще има още една тема,че сте скъсали,или че не сте се чували един месец.. :D

w0sh
03-09-2008, 21:15
направи компромис....
Нали ан това се основават връзките.
Тя да направи компромис ако аз бях виновен за караниците и в нем беше вината щях да й се обадя :)

С това мислене няма да я прокопсаш.

VinDiesel
03-09-2008, 21:23
Еми аз съм голям инат до сега съм и правил се аз компромиси и съм се дуржал с нея добре :) сега очаквам тя да направи компромис като не направи здраве да е аз съм си инат държа на нея но няма аз да направя така че да се здобрим тя ще го направи или да си турси друг просто изпитвах нужда на пусна тая тема :)

Skoklev
03-09-2008, 21:26
Сигурен ли си, че си наред, не си пийнал или нещо такова :-D

VinDiesel
03-09-2008, 21:30
Не съм пил по принцип не пия само ако са саберим някаде на домашно или на диско :) и мисля че съм добре не се друсам и т.н

Best_Friend
03-09-2008, 21:39
I v edin moment sled vreme ... shte osuznaesh, che vmesto da ste si zaedno i da vi e qko, ste se karali i surdeli za gluposti i ot inat ste si propilqli vremeto!!!Pravish ot tova golqm problem i se 4udq kakvo 6te stane ako se poqvi naistina ne6to seriozno - da ne dava gospod de ;)

led_i_ogyn
03-09-2008, 21:45
Еми не знам...ако наистина е обикаляла сигурно е била изморена...Какво като е 8ми март...За глупост сте се скарали.Както каза някой направи компромис...

gangstata
03-09-2008, 21:47
Еми не знам...ако наистина е обикаляла сигурно е била изморена...Какво като е 8ми март...За глупост сте се скарали.Както каза някой направи компромис...

И аз така мисля...

VinDiesel
03-09-2008, 21:52
Изнерви ме факта че като и пишех по скайпа тя ми се дърпаше и спря тя да ми пише така че аз съм си инат и да става каквото ще това е :) :grin:

led_i_ogyn
03-09-2008, 21:55
Еми искаш ли след време да си инат без гадже?

VinDiesel
03-09-2008, 22:03
До 2 3 дена може и да съм инат без гадже няма да и направя компромиса тя трябва да ми направи на мен това е :) ако аз бях виновен за скарването аз щях да направя компромис но тя е виновна и тя трябва да направи ако не да си намери друг това е :) уважавам я приятно ми е с нея започвах и малко да се влюбвам но тя направи така че да не си говорим

led_i_ogyn
03-09-2008, 22:06
Еми значи не държиш достатачно на нея...За какво си говорим воубще щом един компримос не можете да направите, а и аз мисля, че ти си виновен ;)

08mdam__
03-09-2008, 22:09
Хмм, а щом вече си взел решение и си "инат" и си много горд от това и тн. за какво пускаш тема? Явно не е за съвет.
Не се заяждам, спокс. 8ми март за мен не е празник, на който трябва да си с гаджето. Тфа е ден на майката, ще го празнувате като се ожените и имате деца. А ако се е държала лошо с теб в скайп тфа е отделен проблем.

Alira
03-09-2008, 22:31
Както винаги не съм дообяснил цялата работа идва от там не защото не сме се видяли а че тя почна много гадно да се държи с мен в скайпа аз й приказвах като човек не съм и се карал тя почна да ми се кара и да ми прави цигански номера да излиза от скайпа :) с 1 дума не ми пишеше като на човек на който държи и от това много се изнервих и чакам тя да се здобри с мен не аз защото тя е причината да се скараме :)

ето защо мразя скайп, заплитат се супер гадни интриги; може да не й е било ден, на всеки се случва :)

eblio
03-09-2008, 23:07
Ако и тя мисли като теб ще се намерите пред момент на раздяла. Преценявай ситуациите кога можеш да направиш компромис и гледай да не й става навик ;)

teen-age-R
03-09-2008, 23:17
Тъп си... 8ми март НЕ Е 14ти февруари. Естествено, че ще го прекара с майка си. Няма за какво да и се сърдиш. И виновния СИ ТИ, не тя! А представи си, че нещо и е скапало настроението. Вместо да и честитиш празника и да и кажеш 2 мили думи ти си и развалил празника. И честно казано не знам кое момиче на 8ми е с гаджето си, обаче знам поне 10, които бяха с приятелките си, и двойно повече, които бяха с майките си. Сори пич, вината е в тебе

BlueFace
03-10-2008, 06:11
направи компромис....
Нали ан това се основават връзките.
Тя да направи компромис ако аз бях виновен за караниците и в нем беше вината щях да й се обадя :)
О боже!Маняк на колко години си!Се пак тя е момичетaта са различни , така че трябва да и се обадиш ти.И мога да ти кажа ,че имаш мисленето на ония лапета от рекламата дето се карат:
-Той е дебел!
-Не,той не е дебел!
Успех! :)

Iv4eTy
03-10-2008, 06:59
За да се държи така сигурно има някаква причина. Замисли се дали наистина е изморена ( защото това е най-честото оправдание...) Помисли дали не си е намерила друг и просто се чуди как да те разкара. И вместо да си мълчите иди при нея и поговорете с мълчание доникаде няма да стигнете.

kalin4ity17
03-10-2008, 09:58
От колко време ходите,защото ако е от малко не държиш на нея затова така реагираш.

koalka
03-10-2008, 10:00
И аз не виждам какво толкова е станало, като веднъж не сте излезли, независимо на кой ден е.Все пак може наистина да не е могла, да е имала основателна причина.Според мен не е само тя виновната.

tan0
03-10-2008, 10:03
направи компромис....
Нали ан това се основават връзките.
+1

Black_Devil
03-10-2008, 10:34
qvno i dvamata ste inati, 6tom nikoi ne iska da otstupi. ako q obi4a6 6te otstupi6, makar, 4e znam kak 4ovek se "izhabqva", kogato vse toi pravi kompromisi, a ot otsre6tnata strana ni6to.
aide kaji kakvo stana v u4ili6te? koi 1vi napravi kra4kata, ako izob6to nqkoi q e napravil?

hooliganka89
03-10-2008, 10:58
I az sam golqm inat,a priqtelqt mi e oshte po-golqm inat,no vse pak se reduvame s kompromisite.
Ako nikoi ot nas ne praveshe kompromisi,sega nqmashe da ima nas :D

I za 8 Mart...momicheto sigorno e iskalo da prekara vecherta s semeistvoto si,koeto sigorno e po-vajno za neq,koeto e normaln za vashata vazrast.
Na 1 Uni shte si imate obsht praznik :razz:

BlueFace
03-10-2008, 10:59
I az sam golqm inat,a priqtelqt mi e oshte po-golqm inat,no vse pak se reduvame s kompromisite.
Ako nikoi ot nas ne praveshe kompromisi,sega nqmashe da ima nas :D

I za 8 Mart...momicheto sigorno e iskalo da prekara vecherta s semeistvoto si,koeto sigorno e po-vajno za neq,koeto e normaln za vashata vazrast.
Na 1 Uni shte si imate obsht praznik :razz:
:D :razz: Аууу тва леко засегна автора! :D :razz:

bibi90
03-10-2008, 15:01
И аз мисля като теб и по принцип не умея да правя компромиси.Но точно защото съм била в такава ситуация ти казвам,че е тъпо да я загубш от инат.Понякога е наистина по-добре да си преглътнеш гордостта и да и се обадиш,за да не стане късно после.незнам ти решаваш,зависи колко държиш на нея... :)

hooliganka89
03-10-2008, 15:54
I az sam golqm inat,a priqtelqt mi e oshte po-golqm inat,no vse pak se reduvame s kompromisite.
Ako nikoi ot nas ne praveshe kompromisi,sega nqmashe da ima nas :D

I za 8 Mart...momicheto sigorno e iskalo da prekara vecherta s semeistvoto si,koeto sigorno e po-vajno za neq,koeto e normaln za vashata vazrast.
Na 1 Uni shte si imate obsht praznik :razz:
:D :razz: Аууу тва леко засегна автора! :D :razz:

Za 1 Uni li,stava vapros?

pesho_94
03-10-2008, 17:45
До 2 3 дена може и да съм инат без гадже няма да и направя компромиса тя трябва да ми направи на мен това е :) ако аз бях виновен за скарването аз щях да направя компромис но тя е виновна и тя трябва да направи ако не да си намери друг това е :) уважавам я приятно ми е с нея започвах и малко да се влюбвам но тя направи така че да не си говорим
Евала пич само така-щом тя е виновна трябва тя да напрай компромис а не ти.Тя ако найстина държи на теб в даден момент ще ти се извини спокс :)

ELFIQ
03-10-2008, 18:21
az taka predi vreme sas biv6iq mi bqhme se skarali i toi taka ne mi se obajda6e prav ama toi be6e vinoven i taka 4akah si az dokato ne si hvanah novo gadje s koeto sam sega :grin: e to sas predi6niq ne sam hodila mnoo i za tva mi be6e lesno da si fana nov ama nz pri vas kak e,TA ISKAM DA TI KAJA DA NE SE POLU4I TAKA KAKTO AZ NAPRAVIH ZA TVA VZEMI GSM-4ETO I ZVANKAI!!! AI USPEH PI4 :-P

reni7o0o
03-10-2008, 18:32
ave pi4 golqm si inat i ti da obikalq6 cql den magazinite s MAIKA SI i ti 6te si izmoren i nqma da ti se pravi ni6to razberi go momi4eto izvini i sa za deto si i nagovoril tva i tq ako e osyznala vinata si i tq 6te ti se izvini
probvai ni6to ne gubi6 :P :-)

VinDiesel
03-10-2008, 18:35
хаха оправихме се ние и 2-мата сме инати но се здобрихме :) и разбрах че наистина държи на мен аз направих компромиса да се здобрим :)

VinDiesel
03-10-2008, 18:38
I az sam golqm inat,a priqtelqt mi e oshte po-golqm inat,no vse pak se reduvame s kompromisite.
Ako nikoi ot nas ne praveshe kompromisi,sega nqmashe da ima nas :D

I za 8 Mart...momicheto sigorno e iskalo da prekara vecherta s semeistvoto si,koeto sigorno e po-vajno za neq,koeto e normaln za vashata vazrast.
Na 1 Uni shte si imate obsht praznik :razz:
:D :razz: Аууу тва леко засегна автора! :D :razz:

Za 1 Uni li,stava vapros?

ОФ аз ако зема да обяснявам тряя да изпиша целия форум ясно ми е че не ми разбрахте замисала не съм се сърдил щот несме излезнали но както и ще да е и немога да се засегна от вас защото съм на ваще години този петък правя 18 години .....

Soy_tu_mujer
03-11-2008, 16:34
Spokoino.... i az ne se vidqh s priqtelq si na 8 mart.... shtoto se skarahme gadno i izlqzoh s priqteli... toi ne doide zashto se zainatq.
kakto kazaha nqkoi naprawi kompromis. obadi i se, pogovorete i taka!

prettyIdeath
03-11-2008, 16:40
Оф.. и на кого правиш на пук? Явно не ти пука дали ще сте заедно .. :?

marche
03-11-2008, 19:08
az dori ne sum si pisala s gadjeto si na 8mi mart ama ne mu se surdq,spored men vmomenta praite golqma tupa gre6ka :) otidi pri neq,pregurniq :smt058 i vsi4kata tazi istoriq ve4e 6te e otminala :)

VinDiesel
03-11-2008, 19:37
ЕХоооооооооооооооо в по горен пост написах че се здобрихме :)

5StaR
03-11-2008, 19:44
Браво на вас и все пак независимо,че жените в повечето случай са виновни :-P ,все ние трябва да правим компромиси баааси гадното :? :o #-o #-o

ПС. В Българския език мн-рядко/почти никога не се среща съчетанието З-Д "здобрихме", пробвай със сдобрихме :D :D :D