PDA

View Full Version : Сърце и Ум



Best_Friend
03-09-2008, 21:34
Surceto mi iska edno mom4e, no predvid kupi6tata gre6ki koito e pravil za 2 godini v koito sme bili zaedno i kato fr i sme xodili i sme kusali i pak sme se subirali ... um1t mi go otxvurlq!Poqvi se i drugo mom4e - mn e svesten, xaresvam go, vs mi priqteli su6to kazvat 4e e mom4e za mene i dori xodixme za malko, no az go zarqzax... Sega moga da sum s koito poiskam, no te sa i v edna kompaniq... Privurzana sum kum purvoto mom4e, no znam 4e ne trqbva da sum s nego za6toto 6te stradam, no i da trugna s 2-roto ne mislq 4e 6te sum izcqlo s nego ... Surceto mi e oshte ot chasti pri drugiqq (sad)

Редактирано от ramaiana
заглавието трябва да е написано на кирилица

juchoche
03-09-2008, 22:24
миЛа знам какво ти... :( за съжаление по някога бягаме от щастието си.. бях в почти същата ситуациа само че пица в който бях влубена си имаше фр но това не ни пречеше 2 години да изгубя в чакане да доиде до мен и в един момент се появи свястно и готино момче..позлушах сарцет си.. са другото момче заради което изпуснах щастието си с (свестният пич) още си е с приятелката и сме скарани.. а другото момче го отрязах по такъв брутален начин че сега когато искам да сам с него не мога... :( :(
та според мен избери свястното момче се пак другия е имал 2 години да се промени и да се даржи по добре с тебе но не го е направил.. Опитай нещо ново .. :-) :-) :-) Успех

BlueFace
03-10-2008, 05:55
Избери свестния :wink: !Наистина другото момче е имало 2 години.Щом не е използвал шанса просто го остави! Успех! :)

hooliganka89
03-10-2008, 05:59
Nie momichetata mnogo rqdko izbirame pravilniq put.
V kravta ni e da greshim,za tova nqma da te savetvam da budesh s svqsnoto momche.

prettyIdeath
03-10-2008, 15:28
Защо не поговориш с първия? Може нещата да се оправят ...

sexa_na_kompleksa
03-10-2008, 15:46
Аз лично винаги слушам сърцето...

koalka
03-10-2008, 16:29
Няма какво направиш, не може да си с нито единия от тях, както сама разбираш.Скъсала си второто момче, а с другия не искаш да си, заради многото грешки от негова страна.Напълно те разбирам.Най-добре се примири и се опитай да забравиш поне първия.

CuRly_Doll
03-10-2008, 17:02
Емм не знам дали изобщо трябва да си с някой от двамата,НО щом имаш шанс и с двамата в този случай трябва да избереш разума и да си със свястното момче.Другият е имал много време за промяна,но не го е направил,можеш да бъдеш щастлива със втория.... :)

MaRsChO
03-10-2008, 17:58
Според мен има няколко варианта, да говориш с 1 -вото момче да се изясните и да му кажеш криво ляво да влезе в правия път, да си с 2-рия макар и да са в една компания да се пробваш да забравиш другото момче, или най-добрия забрави и 2мата и си живей живота. 8)

tan0
03-10-2008, 18:10
Избери свестния :wink: !Наистина другото момче е имало 2 години.Щом не е използвал шанса просто го остави! Успех! :)
+1

evelinka1122
03-10-2008, 18:35
Nie momichetata mnogo rqdko izbirame pravilniq put.
V kravta ni e da greshim,za tova nqma da te savetvam da budesh s svqsnoto momche. Еми и аз това ще те посъветвам! Един живот живеем... каквото ти е на сърце и каквото ти е в кръвта, това прави! Ще се чувстваш по-щастлива... ако избереш свестния мислиш ли че ще ти е по-добре?! Ти сама казваш че част от сърцето ти е при другия... помисли пак.. Успех ! :)

juchoche
03-10-2008, 18:45
помисли добре ,не се втървай веднага се пак ти си знаеш какво искаш и какво не.. :) :) но явно тъка като се замисля ти не си ня ясно със самата себе си първо изясни сама за себе си какво искаш и тогава избери... 8) :) :)
Ще стискам палци знам колко е гадно..дано при теб всичко да се нареди.. :-) :-) :-) :) :)

Angle_f
03-11-2008, 05:24
И аз съм така [ужас] абсолютно същата ситуация :( Най-добре постой малко сама,за да разбереш какво иска6 наистина.Съветвам те да зареже6 бившия..зн колко е трудно,но в противен слу4ай той само 6те те наранява :?

MoHuTo
03-11-2008, 06:37
Емм не знам дали изобщо трябва да си с някой от двамата,НО щом имаш шанс и с двамата в този случай трябва да избереш разума и да си със свястното момче.Другият е имал много време за промяна,но не го е направил,можеш да бъдеш щастлива със втория.... :)
Взе ми думите от клавиатурата :)

Madness
03-11-2008, 08:03
Аз лично винаги слушам сърцето...
Да
Звучи адски шаблонно такова..ама и аз съм така..
И даже много пъти нямам обяснение за някой неща...просто ги правя както ги чуствам,тва е...

Best_Friend
03-11-2008, 09:00
Loshoto e, che sum mn privurzana kum 1-voto momche i ne moga lesno da se otkusna ot nego ... A i tova, che sa v edna kompaniq i sa mn dobri priqteli mn me pritesnqva :?