PDA

View Full Version : Абе как да кажа на едно девойче..



xxxSS
03-10-2008, 05:11
Абе онзи ден излизахме тука сдно приятелче ме запозна с едни девойки и тва и нали сичко хубаво тои там се харесаха с едната и като чели ще тръгнат .. аз си харесах едно то момиче сичко хубаво си лафихме сичко бе ок и неска сигурно вечерта пак ще се виждаме и се чудя да и казвам ли какво изпитвъм към нея... апък супер много ми харесва ..и въпросът ми е ако и кажа как да и кажа щото ще бъдем сигурно само 4ма и те двамата като заминат на някаде и оставм сам с нея и се чудя кво да я правя...

Gabroveca
03-10-2008, 05:37
говори директно, няма какво да увърташ, тя ако те харесва ще ти го каже и всичко ще е 6 ;)

BlueFace
03-10-2008, 05:52
говори директно, няма какво да увърташ, тя ако те харесва ще ти го каже и всичко ще е 6 ;)
+1 :smt023

N0_feAR
03-10-2008, 06:57
аз пък викам малко да поизчакаш....вчера сте се запознали, днес ще й изливаш чувствата си....някак си не върви. Поопознайте се още малко, тъй онуй и чак тогава действай.

bonbon4e__f
03-10-2008, 07:25
аз пък викам малко да поизчакаш....вчера сте се запознали, днес ще й изливаш чувствата си....някак си не върви. Поопознайте се още малко, тъй онуй и чак тогава действай.

+1 ne dei da burza6 tolkova ;)

Liar
03-10-2008, 07:50
аз пък викам малко да поизчакаш....вчера сте се запознали, днес ще й изливаш чувствата си....някак си не върви. Поопознайте се още малко, тъй онуй и чак тогава действай.
Съгласна съм.Възможно е тя още да не те харесва щом сте се запознали наскоро и като и кажеш ще я стреснеш.После ще и е конфузно да оставате сами двамата е така нещата само ще се усложнят.Като сте сами-говорете си,пишете си по скайп.След време ще видиш дали отношението и към теб се е променило.Ако стана така-действай =)

xxxSS
03-10-2008, 08:45
Абе дедазнам ама ония ден като се видехме супер общителна мила гледахме се тва онова накрая и целунах рачицата хаха тя се усмихна некво незнам дали да не и кажа пък тя си нямала гадже.. и така

Karamel4e_to
03-10-2008, 08:52
abe kat ostanite sami napravo q gushni a u ako se usmihni ili i tq te gushni davai s celuvkite :P

prettyIdeath
03-10-2008, 11:09
Прекалено е рано да и казваш каквото и да било!

Qnchety
03-10-2008, 12:10
аз пък викам малко да поизчакаш....вчера сте се запознали, днес ще й изливаш чувствата си....някак си не върви. Поопознайте се още малко, тъй онуй и чак тогава действай.

+1 ама се пак й прави намеци и тя ако те харесва ше ти отвърне 8)

nicolepcd
03-10-2008, 18:59
И аз мисля, че е доста рано... :? Нека поне месец да мине :) Прави й намеци... и ако тя ти отвръща, ще може да си сигурен, че няма да те отпрати, и че има симпатии към тебе :)