PDA

View Full Version : пиърсинг



za6to_vse_na_men;((
03-10-2008, 08:00
Значи,искам много пиърсинг на нослето но нз дали ще ми отива и като махам обицата от носа и сигорно ще има дупка от продупчването..също така като поотслабна иском и на пъпа ама сигорно ще боли :( .Я кажете някой от вас имат ли пиарсинг на някое от тези две места,и дали обицата на носа ще си отива наа голям нос,имам фр дето е с чип нос - уникален е и много и ходи обицата то тва и е чара..нослето..пък на голям нос не ходела обица..как мислите..e не бих казала че е някъв огромен просту е широк.. aм кат на певицата Гергана ми е г/д само че е по-широк и някъв мек.А също така искам да попитам вярно ли е че като отслабне човек отслабва и лицето му,гърдите,и ноздрите? :o

trittico
03-10-2008, 08:11
какво искаш????? :shock:

skatemore
03-10-2008, 08:53
Значи,искам много пиярсинг на нослето но нз дали ще ми отива и като махам обицата от носа и сигорно ще има дупка от продупчването..също така като поотслабна иском и на пъпа ама сигорно ще боли :( .Я кажете някой от вас имат ли пиарсинг на някое от тези две места,и дали обицата на носа ще си отива наа голям нос,имам фр дето е с чип нос - уникален е и много и ходи обицата то тва и е чара..нослето..пък на голям нос не ходела обица..как мислите..e не бих казала че е някъв огромен просту е широк.. aм кат на певицата Гергана ми е г/д само че е по-широк и някъв мек.А също така искам да попитам вярно ли е че като отслабне човек отслабва и лицето му,гърдите,и носдрите? :o

МОЛЯ ТЕ НЕДЕЙ :shock:

LipSoFAnAnGel
03-10-2008, 10:06
Оправи си малко правописа ПИЪРСИНГ и НОЗДРИТЕ!

za6to_vse_na_men;((
03-10-2008, 16:15
мерси,че ми каза...сгрешила съм от бързане :-D

N0_feAR
03-10-2008, 17:00
епа за първи път чувам, че ноздрите ти могат да отслабнат :shock: А относно пиърсинга, дали щи отива обеца на носа, то зависи не само от самия нос ами и от лицето, абе толкоз ли не можеш да прецениш сама пред огледалото?!?!? Болката е много малка и за кратко време, споко няма да умреш ;)

plamka
03-10-2008, 19:16
Има лепящи обеци за нос, купи си и ще разбереш дали ти отива.

Exothermic
03-10-2008, 19:27
Според мен обиците на носа са отврат,
на много малко хора им отиват... :)
А ние не можем да ти кажем дали ще ти отива от описанието,
което си ни дала...той е един такъв, онакъв...дай снимка... 8-)

mhmhmhmhm
03-10-2008, 19:38
И на мен не ми харесват..
камо ли,ако са на некви големи грозни ноосове 8-)

ElisaDay
03-10-2008, 20:18
Пиърсинг харесвам, но точно на носа НЕ!Но щом на теб ти харесва какъв е проблема?

Ag
03-11-2008, 11:52
^ и ако го искаш болката не трябва да те спира

dan4ety
03-11-2008, 16:49
На носа ми хресват само, ако са на хрущяла между ноздрите 8-) Шегувам се :-D По принцип не ми харесват по носа обеци, но щом искаш, защо не си направиш?! Ако не ти отива ще я махнеш и ще изчакаш да зарастне. Пък, както казаха, ако наистина го искаш болката едва ли ще те спре ;)

Sarabi
03-11-2008, 18:05
Ихахаха да ти отслабнат ноздритее хъхъх :lol: 8-) 8-) 8-) 8-)

bub4eto_933
03-12-2008, 05:47
За носа...ок,може би ще е яко.Ама на пъпа пурво че е грозно второ че там почти всяко момиче/жена има!! И все пак важно е ти какво искаш :wink:

MisS__
03-12-2008, 12:53
хораааааа,стига с тия обеци на носа ... всяка втора вече има,тъпо е ! с тоя нашия манталитет-като направи един нещо и всички след него ... :x

Ag
03-12-2008, 12:59
Е то всяка си слага грим.Ама и вие си слагате нали?Ако си го е решила да си слага...

blondyto
07-08-2008, 17:35
Аз лично имам обица на носа,която сама си сложих..Продупчих си го сама след ,което дупката ми зарасна,но остажи белег и ,аз реших да отида за да ми продупчат носа с пистолет и да си нося обицата.От личен опит ви казвам недейте да се продупчвате никъде сами,защото можете да засегнете точка от васешо тело,а това е много лошо. :? .. И още нещо..В търговският център в Люлин има специален магазин за обици. :-)

BoRe
07-09-2008, 11:40
Аз лично имам обица на носа,която сама си сложих..Продупчих си го сама
хахах браво за смелоста :D

Fiki_
07-09-2008, 12:17
А някой знае ли колко г/д струва продупчването на езика на морето :?
ПП: По темата,харесваа ми само на определени хора,не боли много,мисля че болката е като на ухото,малко по-голяма :)

tbebsi
07-09-2008, 12:18
Имам пиърсинг на пъпчето и е много яко!!! Но като ми го пробиваха доста болеше :shock: Яко е бе хора,стига да имате достатъчно смелост!

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-09-2008, 12:33
Не може да се прецени дали ще ти отива ако не дадеш снимка! За носа като си я правиш изобщо не боли, но на пъпа ... :( А за това че ще ти остане дупка ако я махнеш - не е вярно! Една приятелка имаше обица на носа, носи я 3 месеца и после я свали - изобщо не си личеше че някога си е дупчила носа :)

tbebsi
07-09-2008, 13:18
Не искам да правя показно,просто споделям мнение! Апък и пиърсинга на пъпа няма такава специфика,за да се определя по това дали отива на даден човек...това е обица,като и тази за ухото,носа,та дори и езика...различното между тях е болката при слагането ;-)
Въпроса е човек сам да се възприеме,апък хорското мнение не е от значение!

adizitk1
07-09-2008, 13:39
Ем...то станаха мн въпроси...начи със сигурност ще боли(малко или мн) а тва дали ще ти ходи,ти си преценяваш и да,вярно е,че като отслабнеш,ти отслабва и лисцето,и гърдите,но за ноздрите... :?

adizitk1
07-09-2008, 13:40
Ем...то станаха мн въпроси...начи със сигурност ще боли(малко или мн) а тва дали ще ти ходи,ти си преценяваш и да,вярно е,че като отслабнеш,ти отслабва и лисцето,и гърдите,но за ноздрите... :?

tbebsi
07-09-2008, 14:46
Затова сме тук,за да си задаваме въпроси...понякога и да поспорим и така...но този коментар за НОЗДРИТЕ много ме изкефи :-D :-D :-D

psychopath
07-09-2008, 19:36
сложи си халка...


а като поотслабнеш вместо да си слагаш на пъпа си сложи между циците...
много е яко 8)

marilyn
07-09-2008, 19:57
Аз харесвам пиърсинги, но не и на носа. Ако ти харесва сложи си, ние не мисля че сме критерии че да ти казваме да си слагаш или не.
А като отслабваш попринцип отслабваш на всякъде, по цялото тяло.

Pliok0019
07-09-2008, 20:10
Пиърсинга от доста време е изгубил смисълът си. Всичко е единствено и само копиране. Аз имах желание да си пробия езика и под устната, но като знам, че всички имат...

PuhkaFelka
07-09-2008, 20:58
Значи избрала си най задръстените места за пиърсинг.. :? Аз съм луда фенка на пиърсинга.. обаче точно местата на които имат всички кифли ли ще си слагаш обица.. как така не искаш да си сложиш и на езика незнам. Вземи си продупчи устната, веждата, ухото нещо по яко, какво е тва носа.. :? баси простотията.. няма смисъл според мен.

tannika
08-25-2010, 18:05
А от тези лепещите се обеци от къде мога да си купя? (понеже никога няма да си пробия носа, нз според мен болката е голяма, а и наще няма да ми позволят :хД )..... Също така защо не пробваш с лепенки ддз според мен ако ти отива не е нужно да си го дупчиш, познавам 1 момиче което ходи постоянно с такива лепенки. Първоначално си мислех, че е истинкси пирсинг, но 1 ден явно беше объркала от коя страна и стои (носи го от лявата) и го бе слжила от дясната :D и тогава разбрах, че не е истинки....

DarknessAngel
08-25-2010, 20:20
сложи си халка...


а като поотслабнеш вместо да си слагаш на пъпа си сложи между циците...
много е яко 8)

Определено е яко, но впредвид опасенията на авторката от болка, не й препоръчвам. Като се има впредвид, че ще мигрира до няколко месеца макс и остава белег. Не съм съгласна с мнения от сорта, че "кифлите си слагали там".
Относно болката при пробиването на пъп, не боли особено. Просто леко убождане. Ако питаш мен отиди направо в студио, в противен случай има голяма вероятност да мигрира. Ако искаш да питаш нещо допълнително, пиши на лично, макар че в нета има достатъчно информация :]

Me4encety
08-26-2010, 03:22
аз бих си пробила езичето и пъпа но не по скоро езика на мен лично много ми харесва пиърсинга но не на всеки му утива вярно е ам някой ако си е пробивал езика ако може да ми каже боли ли фъфлиш ли после дали ти се подува езика кога ще можеш да свалиш обицата за пръв път?