PDA

View Full Version : Искам да споделя за идеалната (според мен) диета



AnIcHkAtA
03-10-2008, 08:19
Здравейте мацки,
Висока съм 153 и тежах 53 килограма.Имах коремче-адски ме дразнеше не беше мн голямо, но определено ми беше неприятно да облека по-прилепнала блузка заради него.Адски се нахъсах, че трябва да го сваля и се подложих на супер строг режим-сутрин препечена филийка без нищо отгоре и от там нататък само чай чай и полодове.Първия ден озверях от глад и си зех една баничка в училището, но от там нататък сичко спазвах стриктно.Вчера сутринта щях да излизам с майка ми-да обикаляме магазините.Нагримирах се и си облякох най-прилепналата блуза просто защото не се очертаваше да си събличам якето.КОГАТО СЕ ПОГЛЕДНАХ В ОГЛЕДАЛОТО ОНЕМЯХ- нямах почти никакъв корем.За 3-4 дена бях свалила 95% от това коремище което беше.Все още не мога да повярвам.Сега смятам да почвам да си позволявам по-обилна, но в никакъв случай свинска закуска.С времето смятам да разхлабвам и постепенно да си направя хранителен режим, но да изключа захарните изделия и да мина само на препечен черен хляб.

П.П:Преди да започна диетата през деня се хранех нормално, но ядях вечер което си беше чисто самоубийство да фигурата ми :D .

П.П.П:Ако сте решили да действате като мене-успех надявам се да има резултат :smt001

Water_lili
03-10-2008, 08:35
нали знаеш че така подлагаш тялото си на стрес и за това като почнеш да ядеш и най малката хапка ще се превръща в сланинка (като резерва за организма за следващия път в който няма да ядеш...). Няма добра диета в която гладуваш... или не си чувала за йо-йо ефект....

emilythestrange
03-10-2008, 15:01
хахаха корема ти пак ще стане голям когато запчнеш да ядеш просто с го изпразнила.сега ще си на периоди първо ''гладувам до припадък'' после ''ям като свинкя''

sexa_na_kompleksa
03-10-2008, 15:11
Според мен тази диета не е добра. Само за едното коремче можеше да ограничиш малко сладките и мазните храни, както и газираните напитки, щом толкова те е мързяло да спортуваш...

•._.•No_NaMe•._.•
03-10-2008, 18:15
Ot utre q zapo4vam i se nadqvam da ima efekt :P , az poprincip ne qm mn :shock: taka 4e nqma da mi e problem :D 10x :P

koalka
03-11-2008, 08:43
Никога не бих подложила тялото си на такъв ГЛАД!Предпочитам спорт и хранителен режим.

mishkata88
03-11-2008, 13:59
според мен най-ефикасната диета без да се ограничаваш е вечер след 17-18h да не ядеш нищо . При мене поне има ефект по цял ден си ям каквото искам -тестени изделия,шоколад и т.н вечерям примерно към 17.30 след това не изпитвам никакъв глад можете да пиете примерно вода или някакъв сок (за предпочитане е да не е газирано) и така слабееш без да се ограничаваш :grin: :grin: :-P

Slave4You
03-11-2008, 15:18
Тази диета трябва да се прави за по 1-2 дена през определен период от време за да се пречисти организма, но със сигурност не всеки ден. Аз вече направо се отказвам от диети :shock: . Нищо не става :? На каквато и диета да си, не можеш да я поддържаш вечно нали? В момента в който хапнеш нещо различно и пак напълняваш :P Поне при мен е така. Аз отслабнах с 2-3 кг като ходя пеша на училище и се качвам по стълбите само. Нищо не е но .. толкова :P

strawberry
03-11-2008, 18:00
Можеш да промениш темата на най-тъпата диета :grin: :grin:
ти си я спазвай нея ще видим след 10 години

LoLLi4kA
03-11-2008, 19:07
polezno e za tezi, koito iskat rezultat do 1 sed, ama sled tva ne trqbva da se otpuskash, shtoto se vrushta dvoino...nai-polezen si ostava sporta ili ako si nasitina chak takuv murzel...po-poleka sus sladkoto i gaziranoto.az lichno kato doide proletta pochvam da se vmaniachavam super mn po dieti i sport i vech dobih nnqkva predstava 8-) :P

glupacheE
03-11-2008, 19:26
4estno kazano znam 4e i az predi sam puskala takiva temii no sled segashnia mi opit ve4e shte kaja:tapo i glupavo tova ne nito zdravoslovno nito ka4estveno otslabvane............aa ako znaete kakvi STRASHNI I FATALNI posledstvia moje da ima ot takiva dietii nooo az ne otgovrqm za vas a za sebe si taka 4ee......

bub4eto_933
03-12-2008, 05:55
Да...и аз съм на мнение 4е тва не е добра идея!И аз имах този проблем...300 коремни преси на ден и след 2 месеца го няма6е :smt032

Selene
03-13-2008, 21:33
Абе не си правете шега с това ... Ако някой е толкова решен да отслабва , да се консултира със специалист , защото всички организми са различни и на всеки действа различна диета . Аз толкова съжелявам сега , защото имах ужасно нередовно хранене , не ям 2-3 дена след това ям (не да се усвиня , но си хапвах) и сега ... корема ми подут , постоянно ме боли , трябва да пия гадни лекарства , да не ям сладки , пържено ... само манджи ... По-добре да се спортува и да се намалят тестените работи и сладките , отколкото да караме на фотосинтеза 8-) , защото виждате какво се получава и хич не е приятно ...
За мен не хич зле да се кара на плодове , защото съм веган 8-) , но не се подлагайте на такива глупави, нездравословни диети ... :)

marina star
03-14-2008, 03:47
mila stomaha ti prosto se e svil!!!za 3 dni ne moje da razgradi6 maznini!!!ne se samozalagvai i prodaljavai dietata

AnIcHkAtA
03-14-2008, 05:51
Такаааа да ви зарадвам с учудващите си резултати.Сметнах го и диетата съм я почнала точно на 5 март.Сега е 14 март.Три килограма съм свалила.Всичките ми дънки и панталони буквално ми падат ако ги нося без колан.Ефекта го забелязаха всички.Чай и чай и чай яко през целия ден.Закуската ми е една препечена филийка черен хляб с нещо намазано отгоре.Позволявам си да си намажа каквото си искам само избягвам шоколада.Обяда ми е половин купичка супа, а вечерята 2 пълни лъжици манджа.От 19.30 часа обаче само плодове, чайове и вода.Незнам дали е до нагласа или до стомаха, обаче и не ми се яде повече.Има ефект и самата аз се чуствам по-лека и по-грациозна.Да пробва който иска и все пак може би всичко си е до организъм щом толкова мн хора се опитаха да ме опонират. Аааа да и играя баскетбол, ама то е за по 15-20 max 30 минути на ден. Айде успех.

Water_lili
03-14-2008, 06:46
естествено че няма да ти се яде като корема ти се е свил, но определено нямам търпение да споделиш какъв е резултата след като почнеш 2 седмици да ядеш нормално :? :?

AnIcHkAtA
03-14-2008, 07:23
E то е мн ясно че ако почна да се тъпча като свиня ше напълнея.И дори без диети пак ше напълнея ако се тъпча като свиня.Според мене товаа е идеалното хранене за една жена с малко по-обилна закуска и имам намерение само нея да променя иначе сичко си оставям така както си е сега до ехееее...до когато издържа, а с тоя стомах едва ли ще имам проблеми с тъпченето.

Или казано на кратко:Единственото нещо което смятам да променя е закуската всичко останало ще си ям както сега.

black_mamba
03-14-2008, 08:53
а мислиш ли, че цял живот ще караш на 2 лъжички супа и 3 ябълки като основна храна примерно...това което правиш сега е адски глупаво и сама се залъгваш,че е здравословно ... всеки си решава сам за себе си и мисля ,че твоя избор е грешен :)

sweet_baby_cool
03-14-2008, 10:07
mislq 4e 6te ti pisne po nqkoe vreme kogato horata okolo teb izqjdat "fabriki" 6okolad ili sladoled i 6te opta6 1 2 pati i t.n. i 6te polu4i6 io-io efekta :?

kuklichka_bg
03-19-2008, 07:42
xahxhahxhahxahxahxhahxahxahxhaxhahxhaxhahxahxhahxa hxahxhahxa xahxhaxhaxhah :grin: boje boje ........... abe svil se sle 3 4 den 6toto akt te gledam ti bukvalno si gladuvala koeto e nikak nepolezni i tui det go praish faida nqma da ti kaja osven edno io io efekt i taka dieta bez uprajneniq nqma be ne go li razbrahte!!!! varvqt raka za rakaaaaaaaaaa

hooliganka89
03-19-2008, 08:05
Такаааа да ви зарадвам с учудващите си резултати.Сметнах го и диетата съм я почнала точно на 5 март.Сега е 14 март.Три килограма съм свалила.Всичките ми дънки и панталони буквално ми падат ако ги нося без колан.Ефекта го забелязаха всички.Чай и чай и чай яко през целия ден.Закуската ми е една препечена филийка черен хляб с нещо намазано отгоре.Позволявам си да си намажа каквото си искам само избягвам шоколада.Обяда ми е половин купичка супа, а вечерята 2 пълни лъжици манджа.От 19.30 часа обаче само плодове, чайове и вода.Незнам дали е до нагласа или до стомаха, обаче и не ми се яде повече.Има ефект и самата аз се чуствам по-лека и по-грациозна.Да пробва който иска и все пак може би всичко си е до организъм щом толкова мн хора се опитаха да ме опонират. Аааа да и играя баскетбол, ама то е за по 15-20 max 30 минути на ден. Айде успех.

Skoro mi nabiljava bala,a tolkova sam nadebelq,che kato se pogledna v ogledaloto i izpadam v ujas :lol: Az pak zakusvam s chasha mlqko i zakuska vatre,no e dietichna pochti nqma maznini vatre.Inache sam gotova i da pripadam ot glad samo i samo da izglejdam dobre.
Bala mi nablijava trqbva da izglejdam dobre v roklq,a ne kato prase v obvivka ot bonbon.
I az qm samo morkovi i qbalki moje i mango i edin banan na den,no nqkaksi nqma efekt ili az ne go zabelqzvam.
Inache nqma problem za men da gladuvam,edin dva dena i se svikva i se chustvam mnogo po-dobre kogato sam gladna,otolkoto kogato sam sita.
Shte opitam tvoqta dieta dano da ima nqkakav efekt,zashtoto naistina iskam da svalq korema,druga chast ot tqloto mi ne me pretisnqva osven korema.

7oup
03-19-2008, 08:30
Браво на теб. :wink: Де и аз да можех да спазвам диета толкова стриктно...