PDA

View Full Version : Какво бихте направили?



pechena_praskova
03-10-2008, 11:13
Ако някой непознат,ви помогне за нещо,от което имате много нужда,какво бихте си помислили?

Примерно пътувате в градския транспорт и като слизате на вашата спирка,торбата с покупките ви се скъса и всичко се разсипва на земята,пък автобуса бърза да тръгне.И някой/някоя непознат/а ви помогне,като ви даде друга торбичка,или ви помогне като ви носи половината покупки до вкъщи.

Дали човека е съпричастен,и иска просто да помогне?
Или има едно на ум?

Та да ви кажа,този пример,който дадох се случи с мен..Момчето е адски симпатично,на моята възраст е..Помогна ми,донеси продуктите до вкъщи,и аз го поканих в нас,по приказвахме си,питах го къде учи,на колко е,каза ми че няма приятелка,и се оказа че живее в съседния блок :-P Целунахме се 2-3 пъти(много яко се целува,направо ме изпълва) :P :P Та въпроса ми е какво да правя?Ако ви се случи това на вас,как бихте постъпили?

Това се случи преди 1 седмица,днеска пак се видяхме..Вървяхме заедно,и сякаш свиквам с него,много е мил :) Пак се целунахме и отидохме вкъщи.Гледахме филма Братз(много е готин,гледайте го),и тогава той си пъхна ръката в гащите ми..почна да ме възбужда и наистина успя..До секс не се стигна , но беше особено приятно..Бях върху него,хареса му,пролича си..Играх си с члена му.. Супер беше.. Аз нямам гадже... на 17 съм..

Как да постъпя с него? :-D :P :-P

hooliganka89
03-10-2008, 11:16
Hahaha,mnogo si palava :D
Ama inache sluchkata e mnogo qka,kato vav filmite.
Kakvo pitash kakvo da pravish,izlizai s nego pravete sex,ako iskate :-D
Mnogo gotina sluchka,napravo da ti zavidi chovek (blagorodno)

prettyIdeath
03-10-2008, 11:20
Правилно ли разбирам? Виждате се на спирката, той ти предлага помоща си - ти не отказваш, дори му показваш къде живееш... Вкарваш го у вас, целуваш се с него... Втория път когато се виждате той ти бърка в гащите? :shock:
Аз.. такос... ам... нещо... не е както трябва с теб! :-o

pechena_praskova
03-10-2008, 11:22
Правилно ли разбирам? Виждате се на спирката, той ти предлага помоща си - ти не отказваш, дори му показваш къде живееш... Вкарваш го у вас, целуваш се с него... Втория път когато се виждате той ти бърка в гащите? :shock:
Аз.. такос... ам... нещо... не е както трябва с теб! :-o


той ми помогна да занесем продуктите до вкъщи,не съм му казала ела в нас ще видиш кво ще се случи ..

miss_sweet
03-10-2008, 11:27
:-D :-D :-D :-D :-D xaxa ami da ti kaja 1-vo ne go poznava6 2-ro mislq 4e toi iska samo da spi steb a ti si mu pokazala 4e 6te moje da go postigne katy si pozvolila na 2-rata sre6ta da ti br1kne v ga6tite! ama spored men 1-vo go poopoznai i togava ne my pokazvai 4e si lesna ! ;) uspeh4eta macka!

BlueFace
03-10-2008, 11:28
WOW!!! Едно е сигурно!Момчето е загоряло и иска секс!Явно и ти го искаш ,така че просто действайте!!!!
Обаче :shock: :shock: как така още на 2рата среща ще му биеш чикии.Само това не успях да проумея!!! :shock:

prettyIdeath
03-10-2008, 11:29
Правилно ли разбирам? Виждате се на спирката, той ти предлага помоща си - ти не отказваш, дори му показваш къде живееш... Вкарваш го у вас, целуваш се с него... Втория път когато се виждате той ти бърка в гащите? :shock:
Аз.. такос... ам... нещо... не е както трябва с теб! :-o


той ми помогна да занесем продуктите до вкъщи,не съм му казала ела в нас ще видиш кво ще се случи ..
Еми поканила си го да влезе и явно си го предразположила да те целуне...

miss_sweet
03-10-2008, 11:30
Обаче :shock: :shock: как така още на 2рата среща ще му биеш чикии.Само това не успях да проумея!!! :shock:[/quote]



ami na tav poprincip mu vikam kurvenska rabota ama sq ne se znaee golqmo privli4ane golqmo ne6ty! :D:D:D:D

BlueFace
03-10-2008, 11:32
Обаче :shock: :shock: как така още на 2рата среща ще му биеш чикии.Само това не успях да проумея!!! :shock:



ami na tav poprincip mu vikam kurvenska rabota ama sq ne se znaee golqmo privli4ane golqmo ne6ty! :D:D:D:D[/quote]
Ама дали му е бил голям!!! :razz: :razz: :razz: Че да е голямо привличането. :razz:
А искам да питам авторката.Ако не е много лично.Използва ли уста в играта с половия му орган!! :-D

hooliganka89
03-10-2008, 11:34
Male male,to tva e tolkova romantichno zapoznanstvo,a vie q oprekvate,che e kurva...

BlueFace
03-10-2008, 11:37
Male male,to tva e tolkova romantichno zapoznanstvo,a vie q oprekvate,che e k***a...
Никой не го е казал!!Аз само си питам! :-D

hooliganka89
03-10-2008, 11:42
Hmmm,ne sam slagala *** :(

miss_sweet
03-10-2008, 11:42
Male male,to tva e tolkova romantichno zapoznanstvo,a vie q oprekvate,che e k***a...
Никой не го е казал!!Аз само си питам! :-D


romanti4no romanti4ny am ytre katy qnaebe i katy q ostai?!?!

hooliganka89
03-10-2008, 11:45
Male male,to tva e tolkova romantichno zapoznanstvo,a vie q oprekvate,che e k***a...
Никой не го е казал!!Аз само си питам! :-D


romanti4no romanti4ny am ytre katy qnaebe i katy q ostai?!?!

Mila ne vsichki sa kato teb tolkova emocionalni.
Ebaneto si e ebane,chustvata sa si chustva,i te ne vinagi varvqt zaedno 8)

Abigoria
03-10-2008, 11:45
Обаче :shock: :shock: как така още на 2рата среща ще му биеш чикии.Само това не успях да проумея!!! :shock:



ami na tav poprincip mu vikam kurvenska rabota ama sq ne se znaee golqmo privli4ane golqmo ne6ty! :D:D:D:D[/quote]
Ти може би... :-x
Пт: Хващай си го и не го изпускай... Аз те подкрепям :P 8-)

BlueFace
03-10-2008, 11:46
Male male,to tva e tolkova romantichno zapoznanstvo,a vie q oprekvate,che e k***a...
Никой не го е казал!!Аз само си питам! :-D


romanti4no romanti4ny am ytre katy qnaebe i katy q ostai?!?!
И това е ватиант,обаче може момчето да е свестно.Никой тук не може да каже със сигурност. :)
П.П. Само ме притеснява факта ,че си е набутал ръката в гащите и!!! :-D

hooliganka89
03-10-2008, 11:49
Обаче :shock: :shock: как така още на 2рата среща ще му биеш чикии.Само това не успях да проумея!!! :shock:



ami na tav poprincip mu vikam kurvenska rabota ama sq ne se znaee golqmo privli4ane golqmo ne6ty! :D:D:D:D
Ти може би... :-x
Пт: Хващай си го и не го изпускай... Аз те подкрепям :P 8-) [/quote]

I az q podkrepqm.Prosto ima nqkoi momicheta koito sa po drazki v tezi otnosheniq.
Vsqka edna ot nas ponqkoga pravi neshta koito po princip ne sa i prisashti,ama to tva sa si normalno neshta,nqma da tragnem sega da q sadim q. :D

splendour
03-10-2008, 11:50
jivei za miga stiga misli sq sa naebi ko go iska6 a posle da staa kot 6e staa (ako ne si go pravila poiz4akai da ne se okaje 4e p1rviq ti e :-x )

miss_sweet
03-10-2008, 11:51
eHeE dA SE eBaT HoRaTa bEe aMA Ba6 Na 2-Ra sRe6tAa TaKivA nE6tA dA prAqT!!! :-D

hooliganka89
03-10-2008, 11:54
eHeE dA SE eBaT HoRaTa bEe aMA Ba6 Na 2-Ra sRe6tAa TaKivA nE6tA dA prAqT!!! :-D

Vseki s razbiraniqta si i s vazpitanieto si,ne moje da si nalagash mnenieto,tq ne e malka da reshava kakvo da pravi,vse pak e na 17 godini.

splendour
03-10-2008, 11:56
eHeE dA SE eBaT HoRaTa bEe aMA Ba6 Na 2-Ra sRe6tAa TaKivA nE6tA dA prAqT!!! :-D na vtora sre6ta dvamata na treta sre6ta vikat s1seda i praqt troika na 4etv1rtata idva i kom6iikata....................... :grin: :D :D

miss_sweet
03-10-2008, 11:56
eHeE dA SE eBaT HoRaTa bEe aMA Ba6 Na 2-Ra sRe6tAa TaKivA nE6tA dA prAqT!!! :-D

Vseki s razbiraniqta si i s vazpitanieto si,ne moje da si nalagash mnenieto,tq ne e malka da reshava kakvo da pravi,vse pak e na 17 godini.


raZbIrA SE 4e nE SI NalAgAm mnEnIeTy pRoStY iZkAzvAm mNEnIe..! :)

BlueFace
03-10-2008, 12:01
eHeE dA SE eBaT HoRaTa bEe aMA Ba6 Na 2-Ra sRe6tAa TaKivA nE6tA dA prAqT!!! :-D

Vseki s razbiraniqta si i s vazpitanieto si,ne moje da si nalagash mnenieto,tq ne e malka da reshava kakvo da pravi,vse pak e na 17 godini.


raZbIrA SE 4e nE SI NalAgAm mnEnIeTy pRoStY iZkAzvAm mNEnIe..! :)
Oх 17 не ще кажете ,че е чак толкова голяма.... Ама да спрем този тъп спор!Да направи каквото реши за подходящо!!

splendour
03-10-2008, 12:02
eHeE dA SE eBaT HoRaTa bEe aMA Ba6 Na 2-Ra sRe6tAa TaKivA nE6tA dA prAqT!!! :-D

Vseki s razbiraniqta si i s vazpitanieto si,ne moje da si nalagash mnenieto,tq ne e malka da reshava kakvo da pravi,vse pak e na 17 godini.


raZbIrA SE 4e nE SI NalAgAm mnEnIeTy pRoStY iZkAzvAm mNEnIe..! :)
Oх 17 не ще кажете ,че е чак толкова голяма.... Ама да спрем този тъп спор!Да направи каквото реши за подходящо!! ako 6e re6ava sama zako 6e pi6e tema :shock: trq si davame mnenieto

hooliganka89
03-10-2008, 12:04
eHeE dA SE eBaT HoRaTa bEe aMA Ba6 Na 2-Ra sRe6tAa TaKivA nE6tA dA prAqT!!! :-D

Vseki s razbiraniqta si i s vazpitanieto si,ne moje da si nalagash mnenieto,tq ne e malka da reshava kakvo da pravi,vse pak e na 17 godini.


raZbIrA SE 4e nE SI NalAgAm mnEnIeTy pRoStY iZkAzvAm mNEnIe..! :)
Oх 17 не ще кажете ,че е чак толкова голяма.... Ама да спрем този тъп спор!Да направи каквото реши за подходящо!!

E na 17 e malka taka li da razbiram?

BlueFace
03-10-2008, 12:09
eHeE dA SE eBaT HoRaTa bEe aMA Ba6 Na 2-Ra sRe6tAa TaKivA nE6tA dA prAqT!!! :-D

Vseki s razbiraniqta si i s vazpitanieto si,ne moje da si nalagash mnenieto,tq ne e malka da reshava kakvo da pravi,vse pak e na 17 godini.


raZbIrA SE 4e nE SI NalAgAm mnEnIeTy pRoStY iZkAzvAm mNEnIe..! :)
Oх 17 не ще кажете ,че е чак толкова голяма.... Ама да спрем този тъп спор!Да направи каквото реши за подходящо!!

E na 17 e malka taka li da razbiram?
Не казвам,че е малка ама не мисля ,че е напълно узряла.Може би не съм човека който трябва да го каже,защото в твоите очи може да съм някакво лапе като съм с 2г. и нещо по малък ама това си е моето лично мнение.Ние тука само мнения пишеме нали най- накрая тя ще си избере!Така че тука за такива проблеми спорове не трябва да правим! :)

hooliganka89
03-10-2008, 12:50
eHeE dA SE eBaT HoRaTa bEe aMA Ba6 Na 2-Ra sRe6tAa TaKivA nE6tA dA prAqT!!! :-D

Vseki s razbiraniqta si i s vazpitanieto si,ne moje da si nalagash mnenieto,tq ne e malka da reshava kakvo da pravi,vse pak e na 17 godini.


raZbIrA SE 4e nE SI NalAgAm mnEnIeTy pRoStY iZkAzvAm mNEnIe..! :)
Oх 17 не ще кажете ,че е чак толкова голяма.... Ама да спрем този тъп спор!Да направи каквото реши за подходящо!!

E na 17 e malka taka li da razbiram?
Не казвам,че е малка ама не мисля ,че е напълно узряла.Може би не съм човека който трябва да го каже,защото в твоите очи може да съм някакво лапе като съм с 2г. и нещо по малък ама това си е моето лично мнение.Ние тука само мнения пишеме нали най- накрая тя ще си избере!Така че тука за такива проблеми спорове не трябва да правим! :)

E tva nashto si e edin bezobiden spor.
No momicheto sigorno si go haresva tova momche,i tova,che deistva malko po-rqzko ot drugite na neinata vazrast,nishto ne oznachava.

Da ne pochna da obsajdam momichetata na po 13 godini,koito imat mnogo po-golqm opit ot neq.

HeadMasTeR
03-10-2008, 13:09
Кво става тука бе?Тоя глупав спор се развива в раздел "Любов"...Момичето е на 17 години първо,второ тва си е супер преживяване(такава среща и такова развитие на обстоятелствата).Третото е,че понякога има едно такова нещо,което хората наричат магия(нз такова ли е)-хората просто се влюбват от пръв поглед и всичко си се получава перфектно.Тааа,вие взехте да я критикувате за тва,че започнали да са по-интимни още на 2-рата седмица...Еми нямате никво право пък.
Оффф просто влязах в раздела от скука и тва беше първата тема,на която попаднах.Няма смисъл да приказвам как никъде не пише,че му е за ебането само(макар,че кво лошо и тва-да се чукат фром тайм ту тайм) и как просто химията си се е получила...Само се възмутих от глупавите изкривявания на темата защото много хора се влияят от мненията тука,а тва е нарицателно(главно за авторката)...Опитвате да развалите нещо много хубаво...

Abigoria
03-10-2008, 13:11
Кво става тука бе?Тоя глупав спор се развива в раздел "Любов"...Момичето е на 17 години първо,второ тва си е супер преживяване(такава среща и такова развитие на обстоятелствата).Третото е,че понякога има едно такова нещо,което хората наричат магия(нз такова ли е)-хората просто се влюбват от пръв поглед и всичко си се получава перфектно.Тааа,вие взехте да я критикувате за тва,че започнали да са по-интимни още на 2-рата седмица...Еми нямате никво право пък.
Оффф просто влязах в раздела от скука и тва беше първата тема,на която попаднах.Няма смисъл да приказвам как никъде не пише,че му е за ебането само(макар,че кво лошо и тва-да се чукат фром тайм ту тайм) и как просто химията си се е получила...Само се възмутих от глупавите изкривявания на темата защото много хора се влияят от мненията тука,а тва е нарицателно(главно за авторката)...Опитвате да развалите нещо много хубаво...
Евала, пич! +1000000000

_BoSSy_
03-10-2008, 15:10
хаха...честно ти казвам докато четях това което си написала-преди да стигна до "тои ми бръкна в гащите" си помислих "лееле колко мило!!"
После ми стана малко странно,защото не очаквах да завърши така историята :) :)
Деистваи както си намериш за добре с него :)
Аи Успехи :)

led_i_ogyn
03-10-2008, 15:23
Съгласна съм с hooliganka89...и аз мисля, че е много романтично и сладко...Като се харесвате кфо толкова...Взимайте се :D

pechena_praskova
03-10-2008, 16:27
Обаче :shock: :shock: как така още на 2рата среща ще му биеш чикии.Само това не успях да проумея!!! :shock:



ami na tav poprincip mu vikam kurvenska rabota ama sq ne se znaee golqmo privli4ane golqmo ne6ty! :D:D:D:D
Ама дали му е бил голям!!! :razz: :razz: :razz: Че да е голямо привличането. :razz:
А искам да питам авторката.Ако не е много лично.Използва ли уста в играта с половия му орган!! :-D[/quote]


ne!i ne mislq 4e mojete da me narichate kurva,zashtoto ne sum mu pusnala,makar da nastoqvashe

pechena_praskova
03-10-2008, 16:31
eHeE dA SE eBaT HoRaTa bEe aMA Ba6 Na 2-Ra sRe6tAa TaKivA nE6tA dA prAqT!!! :-D

Vseki s razbiraniqta si i s vazpitanieto si,ne moje da si nalagash mnenieto,tq ne e malka da reshava kakvo da pravi,vse pak e na 17 godini.


raZbIrA SE 4e nE SI NalAgAm mnEnIeTy pRoStY iZkAzvAm mNEnIe..! :)
Oх 17 не ще кажете ,че е чак толкова голяма.... Ама да спрем този тъп спор!Да направи каквото реши за подходящо!!

E na 17 e malka taka li da razbiram?
Не казвам,че е малка ама не мисля ,че е напълно узряла.Може би не съм човека който трябва да го каже,защото в твоите очи може да съм някакво лапе като съм с 2г. и нещо по малък ама това си е моето лично мнение.Ние тука само мнения пишеме нали най- накрая тя ще си избере!Така че тука за такива проблеми спорове не трябва да правим! :)

E tva nashto si e edin bezobiden spor.
No momicheto sigorno si go haresva tova momche,i tova,che deistva malko po-rqzko ot drugite na neinata vazrast,nishto ne oznachava.

Da ne pochna da obsajdam momichetata na po 13 godini,koito imat mnogo po-golqm opit ot neq.

men drugite vyobshte ne me interesuvat,zashtoto tezi 13 godishni oshte neznaqt kakvo iskat,a veche sa ebat!emi taka e,kato roditelite im ne gi ogranichavat pone malko!Kak na 13 godini lape she xodi na diskoteka i shte flirtuva s 20 godishen(tova beshe edin moi poznat) ? prosto ujas!

koalka
03-10-2008, 16:34
Ами, вие почти ходите май... :D
Иначе поговори с него, кажи му за чувствата си.Защо да не сте заедно, като очевидно има тръпка.

miss_sweet
03-11-2008, 10:40
ne!i ne mislq 4e mojete da me narichate k***a,zashtoto ne sum mu pusnala,makar da nastoqvashe[/quo



mm spored pravilno si post1pila pogovorete vij kak se razvivat ne6tata i togava deistvai za da ne si preebana poslee p1k i v edna vr1zka ne e samo SEXA! iskam da popitam (avtorkata) 6te ti puka li ako si poslee preebana ili ne si vloijila o6te 4uvstva mnogo mnogo? :)