PDA

View Full Version : ПРотивоестествено ли е



anonymous546178
03-10-2008, 11:47
00000ш

ubuntu
03-10-2008, 11:53
Поне го подстрижи пудела бе прато ... че ще е много грубо ... виж и тя ако ще е с перука на катерицата ок не го пипай само да не се оплетете :grin:

aanitogb
03-10-2008, 11:56
tova dase brasne6 nee geisko a podarjane na li4na higiena bili ti haresa ptiqtelkata ti dae kosmata li4no na men nemi e priqtno priqtelq mi da nese brasne

poizon_avy
03-10-2008, 11:58
ами по-добре се обръсни там...не е гейско даже повечето момичета предпочитат гаджето им да се е обръснало...няма да може да ти намери хуя из космите ако не се пооправиш

macka123
03-10-2008, 12:04
hahahah a be kfo go nahranihte mom4eto.ako ne iska6 da se brysne6 gi podkysi malko s noji4ka i tolkoz.vse pak tva si e v tvoite ga6ti i izbora si e li4no tvoi.

Vampirella
03-10-2008, 12:04
ами по-добре се обръсни там...не е гейско даже повечето момичета предпочитат гаджето им да се е обръснало...няма да може да ти намери хуя из космите ако не се пооправиш
+1 :)

splendour
03-10-2008, 12:10
ами по-добре се обръсни там...не е гейско даже повечето момичета предпочитат гаджето им да се е обръснало...няма да може да ти намери хуя из космите ако не се пооправиш
+1 :) samo da ne go obr1sne v navalicata :-D

sq seriozno:maxai gi b1rzo (nedei s kola maska i epilator 6tot ima mom4eta 4et sa probvali i ne bilo mn priqtno :-D

hottie
03-10-2008, 12:20
за мен е противоестествено момче да се обръсне там :)

tralalala
03-10-2008, 12:25
как противоестествено... :shock: да не би да ти е по добре да ходиш протрита от космите му цяла седмица

hottie
03-10-2008, 12:26
как противоестествено... :shock: да не би да ти е по добре да ходиш протрита от космите му цяла седмица

Хаха протрита. А това от къде го измисли?? Как може да се протриеш от косми?

tralalala
03-10-2008, 12:33
ами много лесно на мен ми се е случвала ,но не протриване а по точно раздразване доста неприятно

hottie
03-10-2008, 12:35
Никога не ми се е случвало. Твоя приятел е имал явно странно окосмение

Nadelina
03-10-2008, 12:39
Spored men trqbva da se obrysnesh.. a ako ne tova pone da namalish kosmite... Q si predstavi i tq da ne se e obrysnala.. kakva krasiva kartinka nali? ... Ne e protivoestestveno... predpochitam priatelq mi da e obrysnat...

hottie
03-10-2008, 12:41
Абе направо я питай как те предпочита! Моя веднъж ме пита дали искам той да се обръсне и му казах, че ако го направи няма да правим секс докато не поникнат :-D
Ама той се съгласи защото не иска да прилича на момченце.
Всеки според вкуса си.

Karamel4e_to
03-10-2008, 12:44
ne e protivoestestveno vashtnost e normalno da ima kosmi inache nqmashe da izrastnat no e za predpochitane da si bez tqh ne e priqtno da se e***h s momche s kosmi a ako ne iskash da gi mahnesh pone gi namali che she ubiesh jelanieto na momicheto za s*x .vse pak tova si e tvoeto tqlo i ti trqbva da reshish kakvo da pravish s nego i s kosmite si no e za predpochitane da si bez tqh :] pone spored men :P

aanitogb
03-10-2008, 12:46
mi vie ste ludi kak bihte pravili svirka na mom4e koeto nee obrasnato tova e gnysno i gadno

baby_girl_vn
03-10-2008, 12:55
според мен ги махай ;););) Успех!!! :-D :-D :-D

MishitoOo
03-10-2008, 13:01
хахахаха ако си мислиш че да се бръснеш е гейско бих казала че никога не си правил СЕКС И ВСЕ ОЩЕ НЕ СИ ГОТОВ !!!!!!!!!! :lol:

avb
03-10-2008, 14:33
Пич, не се чуди, а хващай лозарските ножици и действай :D
Защото убеден съм, няма да ти хареса момичето, с което си, като си отвори краката гледката да е като да гледаш неукастрен храст.

kico
03-10-2008, 14:47
abe hora tva e higena ....jiveete v 21 vek....az li4no nemoga da si predstavq kak nqkoe momiche zapo4va da mi duha i otdolo hrast :D :D :D na men 6e mi e neudobno....ako vse pak re6i6 da gi maha6 napravi go s kolamaska 6toto taka oredqvat ;)

sh3_1s_7h3_0n3
03-10-2008, 14:51
Космите и хигиената нямат нищо общо.
Айде като е по-хигиенично без косми, си обръснете и главите.

Ако толкова не ти се махат и имаш предубеждения относно това, 'подкастри' си ги малко, колкото да не е нито с косми, нито без. :) Така и езата и турата.. все са в теб. ;)

DevilWish
03-10-2008, 14:56
tova dase brasne6 nee geisko a podarjane na li4na higiena bili ti haresa ptiqtelkata ti dae kosmata li4no na men nemi e priqtno priqtelq mi da nese brasne
Syglasna sym ;) na men li4no ne mi pre4i mom4eto da e kosmato tam ,oba4e stava vypros da ne e gora.Ako ot vr. na vr. se brysne6 nqq ti padnat ry4i4kite vqrvam ;)
A i dori i da be6e "geisko" ,koi te razbira? :shock:

anonymous546178
03-11-2008, 10:27
0000ож

suunlight
03-11-2008, 14:15
Какъв е проблема да се поддържаш там ? Почти ввсички момчета искат пр.или момичетата с които спят да са обръснати ? Защо момчетата смятат, че и в това отношение може да са на кирия отново .. не мисля, че е правилно .. само защото си момче да смяташ, че е противоестествено ?! в това отношение .. личната хигиена т.е .. мисля, че няма значение дали си момиче или момче .. тярбва да сме на едно ниво .. ! поддържани ..

lussi
03-11-2008, 14:36
emi pitaq q kakvo misli po toq vapros

Grishata
03-11-2008, 14:44
estestveno 4e e protivoestestveno ! vsqko momi4e si omira kogato pravi svirka na partniora si kosmalacite mu da i gudeli4kat slivicite 4e i po natatuk . . . :booooomb: :razz:

Jeuelle
03-11-2008, 14:48
Не е противоестествено :) ако беше така , на мъжете нямаше да им растат косми ... природа , нали знаеш ;)

Та , съвсем нормално е , даже желателно да си ги махнеш , защото , от една страна е хигиенично , а от друга на момичетата повече им харесва така :)

hottie
03-11-2008, 14:49
явно някои не са виждали пенис през живота ! Космите са около топките и не се гълтат ! + това е по-мъжествено

Jeuelle
03-11-2008, 14:51
явно някои не са виждали пенис през живота ! Космите са около топките и не се гълтат ! + това е по-мъжествено

Някои ги ближат пък!!!
И едва ли им е приятно до езика им да се допират космиии!!!!

Явно за теб , френската любов опира само до лапане на главичката!!!

Grishata
03-11-2008, 14:55
na men mi e super kef kogato priqtelkata mi gi oblizva i zasmukva leko ( ta6acite) i li4no na men 6te mi e mn neudobno da imam nqkakva rastitelnost tam + tova edva li i na neq 6te i e mn priqtno 8)

hottie
03-11-2008, 18:51
явно някои не са виждали пенис през живота ! Космите са около топките и не се гълтат ! + това е по-мъжествено

Някои ги ближат пък!!!
И едва ли им е приятно до езика им да се допират космиии!!!!

Явно за теб , френската любов опира само до лапане на главичката!!!

не аз го лапам целия и никога не ми е влизъл косъм в устата ! А дори и да се случи кво толкова :) нищо. Приятеля ми мирише на бебе :oops: а и с нищо, ама с НИЩО не може да ме погнуси!

Nadelina
03-14-2008, 13:07
явно някои не са виждали пенис през живота ! Космите са около топките и не се гълтат ! + това е по-мъжествено

Някои ги ближат пък!!!
И едва ли им е приятно до езика им да се допират космиии!!!!

Явно за теб , френската любов опира само до лапане на главичката!!!

не аз го лапам целия и никога не ми е влизъл косъм в устата ! А дори и да се случи кво толкова :) нищо. Приятеля ми мирише на бебе :oops: а и с нищо, ама с НИЩО не може да ме погнуси!
Na men samia vid na kosmite tam me kara da se pochuvstvam nekomfortno da pravq svirka. Iskam priatelq mi e da e gladyk tam. I osven tova vyv edna svirka ne se vkluchva samo lapane na penisa... no i igra s topkite...bilo to s usta ili samo s ryka... Ne mi e priatno da dokosvam dori kosmite koito ima tam i v nikakav sluchai ne smqtam che e myjestveno da ne gi mahash.

Bousz
03-14-2008, 13:12
Zna4i ako iska6 momi4eto ti se izdraifa otgore ostavi gi ... i 6a si ostane6 myj a ako gi izbrasne6 6a stane6 gei xaxaxa ti 4uva6 li se kvo govori6 we ? :D i na kolko si na 13 predpolagam az ...

ReNiTy_VArna
03-14-2008, 13:23
Абе ако има привличане няма да ти пука за някакви си косми...Моят приятел се брчсне но не е всекидневно...обаче удоволствието си е счщото и какви са тия лигавщини за некомфортност само при вида им.... :?

eblio
03-14-2008, 13:24
С интимните ми партньорки почти винаги обсъждаме кой какво обича като интимна прическа. Няма да е лошо и вие да го направите.

ReNiTy_VArna
03-14-2008, 13:25
Пък за това дето мислиш че е гейско си много на грешен път мойто момче...какво гейско има в хигиената?

peshogo
03-14-2008, 13:46
Щом ще го правите за първи път и сте го планували,можеш да я питаш дали ще я притеснява,ако си си естествен!По-добре първия път да не се чувстваш като гей! :D Ако така ти изглежда бръснатото.Иначе по-скоро протриване ще се получи при леко наболи косми отколкото при нормални си!
Пък както е приказката на крив к*р, космите му пречат!

hottie
03-14-2008, 13:48
съгласна съм с eblio хубаво е да се обсъди. Ето, че за някои е гнусно, а за други(като мен) не е.

Yoyoyoyoyo
03-14-2008, 14:01
Spored men trqbva da se obrysnesh.. a ako ne tova pone da namalish kosmite... Q si predstavi i tq da ne se e obrysnala.. kakva krasiva kartinka nali? ... Ne e protivoestestveno... predpochitam priatelq mi da e obrysnat...
Абсолютно!
Обръсни се,не е гейско.Аэ лично също предпочитам приятеля ми да се бръсне.Дори,ако не се,надали бих спала с него... :oops: :D

peshogo
03-14-2008, 14:07
Това за бръсненето е толкова абсолютно правилно,колкото дали да си отгоре или отдолу,просто я питай как ще и хареса.Ако не знае как направето го и по двата начина,предполагам,че ще повторите,няма да спите само веднъж,че да е от такова значение.
:)

hottie
03-14-2008, 14:07
Spored men trqbva da se obrysnesh.. a ako ne tova pone da namalish kosmite... Q si predstavi i tq da ne se e obrysnala.. kakva krasiva kartinka nali? ... Ne e protivoestestveno... predpochitam priatelq mi da e obrysnat...
Абсолютно!
Обръсни се,не е гейско.Аэ лично също предпочитам приятеля ми да се бръсне.Дори,ако не се,надали бих спала с него... :oops: :D

Ами за мен,например, не означава че е гейско, а просто все едно съм с малко момченце. Това ме притеснява.

Bousz
03-14-2008, 14:46
To 4e ne e gnusno ne e oba4e ne e priqtno za okoto ako ne se brazne6 pone se podstriji prosto ;) noji4kata i pri4eska :D:D:D ... A ne gajeto da gleda maugli v junglata :razz:

lilit_666
03-14-2008, 14:54
Бе като не иска6- недей, ама поне си подкастри гори4ката с ножица.
Зна4и не е гейско, пове4ето моми4ета предпо4итат бръснато, а и ти изглежда и по-голям :P -Предполагам, 4е и свирка ще искаш и ако се обръснеш, имаш по - големи шансове. Все пак понедай с ножицата :P

CragHack
03-14-2008, 15:14
Бе като не иска6- недей, ама поне си подкастри гори4ката с ножица.


Само внимавай да не отрежеш дървото.

NightGuardian
03-14-2008, 15:20
Откъде, ще се почувства като гей , като досега не ги е бръснал ? :-D Казвам ти , ще се изложиш много като не ги обръснеш. :o То и да не водиш полов живот , то просто в гаштите не ти е удобмо , друго си е като се объснеш и ще осетиш как оная ти работа започва да диша. :grin:

nO3Hau*
03-14-2008, 15:38
Emi na4i az sum mom4e i mi se struva protivoestestveno da se brusna okolo onaia rabota.Vijda mi se geisko :D . Ama problema e 4e s priatelkata mi skoro mislim da pravim sex(za pruv put v na6ta vruzka) i da ne stane konfuzno :(

хаха малак "ебачо" не се прикривай с това оправдание че е гейско просто се притесняваш . 1вия път винаги във всичко притеснението е докато го направиш от там нататък......

Earon
03-14-2008, 15:52
СЪС Е гадно, БЕЗ е вапрос на вкус :)

мое мнение :
Най-малкият номер на машинката е най-добре :), и при желание от женска страна ще играе бръснача :)

Бръснал съм се обаче не ме кефи :( пък и е по трудоемко и неприятно за поддръжка, особенно ако човек е с по чуствителна кожа (пъпчици, косъмчета накриво блах )

кола маска и епилатор и аз съм чувал, че ХИТЧ не са приятни :Д

виж за депилатоари нищо не знам ама... там са деликатни зони трябва да се внимава с химията :)

baby_inloff
03-15-2008, 13:01
moje da ti se vidi malko stranno no malko se "pookastri" 6ot moje da i "bocka6" :P ama nz nedei se brasna izcqlo budi estestven [no ne savsem] :lol: pone malko ima nujda ot poddarjane

Made_of_Pain
03-15-2008, 13:38
Ще стане конфузно, нещастен дискриминатор.