PDA

View Full Version : Влюбена съм в мутра?!?!



slladkata
03-10-2008, 11:49
Eto i edna moq lubovna istoriika.Znachi vlubena sum v edin choveka koito e dosta po golqm ot mene i si e mutrichka.Vsichki mi kazvat che tova koeto pravq e mnogo tupo i po dobre da spra dokato e vreme.Znam che i toi me haresva i kogato ne go vijdam napravo poludqvam.Kajete mi kakvo da pravq.Naistina postoqnno mislq za nego.

7 точка от правилата!
coki

hooliganka89
03-10-2008, 11:53
Kaji mu da si obrasne mustachkite,i togava moje da zaprilicha na po-mlad,i nqma da imash problemi s obkrajenieto ti i tqhnoto mnenie :D

BlueFace
03-10-2008, 11:54
Какво разбираш под мутричка.Защото аз си мисля ,че неговото харесване се изразява само в това ,че ти харесва тялото и иска да те ч*ка! :) Съжалявам ако е било грубо!

eblio
03-10-2008, 12:02
Eto i edna moq lubovna istoriika.Znachi vlubena sum v edin choveka koito e dosta po golqm ot mene i si e mutrichka.Vsichki mi kazvat che tova koeto pravq e mnogo tupo i po dobre da spra dokato e vreme.Znam che i toi me haresva i kogato ne go vijdam napravo poludqvam.Kajete mi kakvo da pravq.Naistina postoqnno mislq za nego.

Никой не може да ме обеди, че тези хора обичат правилно.
Няма да ти описвам случаи за които знам, просто ще ти кажа да не го правиш. Още повече си правя изводите, че си на възраст между 13-15 години и си на една доста приятна за тях възраст.

slladkata
03-10-2008, 12:11
Na 17 sum ama az vse si mislq che ne e za ednoto ch*kane.A i eto drugo neshto toi e jenen ima si i dete.Tova koeto sega shte vi kaja moje da vi prozvuchi smeshno no.......Babata na edin moi priqtel mi gleda na kafe i mi kaza che toi shte se razdeli s jena si zaradi mene.A tazi jena mn poznava lichno na mene dosta neshta mi e poznala.

olive_oil
03-10-2008, 12:13
Eto i edna moq lubovna istoriika.Znachi vlubena sum v edin choveka koito e dosta po golqm ot mene i si e mutrichka.Vsichki mi kazvat che tova koeto pravq e mnogo tupo i po dobre da spra dokato e vreme.Znam che i toi me haresva i kogato ne go vijdam napravo poludqvam.Kajete mi kakvo da pravq.Naistina postoqnno mislq za nego. зависи на колко години сте ти и той.

slladkata
03-10-2008, 12:14
Toi e na 37 a az na 17

BlueFace
03-10-2008, 12:20
Toi e na 37 a az na 17
AAAAAAAAAAA :shock: :shock: :shock: :shock: :smt067 :smt068
WTF Е хора...Тоя чичко колкото баща ми е....Малеее извратенията докаде стигна..... :shock: :? :shock: :-& :smt021

BlueFace
03-10-2008, 12:20
Сега вече съм убеден ,че е само заради секса!!! :? :?

olive_oil
03-10-2008, 12:22
Toi e na 37 a az na 17 ще ти пиша лично

eblio
03-10-2008, 12:22
Na 17 sum ama az vse si mislq che ne e za ednoto ch*kane.A i eto drugo neshto toi e jenen ima si i dete.Tova koeto sega shte vi kaja moje da vi prozvuchi smeshno no.......Babata na edin moi priqtel mi gleda na kafe i mi kaza che toi shte se razdeli s jena si zaradi mene.A tazi jena mn poznava lichno na mene dosta neshta mi e poznala.

Точно това, че е женен, че има дете е предпоставка да мислиш, че ще е с теб само за секс. Не си мисли, че толкова лесно се зарязват жена и дете. Според мен живееш в големи илюзии.

prettyIdeath
03-10-2008, 12:26
Всичко ти е до внушението. Бабата казала че ще се раздели заради тебе и на теб това ти хареса - що не. Да се съревнуваваш с жена колкото майка ти. Помисли за детето. Ама на 1-во място за себе си !
Тоя ще те ч*ка и това е . Ще те харесва до тогава. леле мале.. оправи се момиче ! :-x

hooliganka89
03-10-2008, 12:46
Golqma vi e razlikata,v tova spor nqma.
Ne si edinstvenoto momiche v takava situaciq.

Vse pak ti si na 17,ne si malka,no kato te sloja do edin 37-godishen muj,si napravo kato bebe.
Vrachkata ti e kazala,che shte se razdeli s jena si zaradi teb,ne se li zamislqsh,che pochti vinagi vrachkite kazvat na horata tova koeto te iskat da chuqt?
I nai-vajniq mi vapros:

Ti si na 17,ako mujat ostavi semeistvoto si zaradi teb,ti sigorna li si,che mojesh i,che iskash da si s tozi muj do kraq na jivota si?

Zashtoto ako tova e prosto edno uvlechenie,ne biva da se opitvash da go razdelqsh s semeistvoto mu,predstavi si kak shte izrasne deteto s razvedeni roditeli.
Tuk ima mnogo tineidjari koito sa deca na razvedeni roditeli,i nadali povecheto se radvat za tazi situaciq.

Abigoria
03-10-2008, 13:09
Golqma vi e razlikata,v tova spor nqma.
Ne si edinstvenoto momiche v takava situaciq.

Vse pak ti si na 17,ne si malka,no kato te sloja do edin 37-godishen muj,si napravo kato bebe.
Vrachkata ti e kazala,che shte se razdeli s jena si zaradi teb,ne se li zamislqsh,che pochti vinagi vrachkite kazvat na horata tova koeto te iskat da chuqt?
I nai-vajniq mi vapros:

Ti si na 17,ako mujat ostavi semeistvoto si zaradi teb,ti sigorna li si,che mojesh i,che iskash da si s tozi muj do kraq na jivota si?

Zashtoto ako tova e prosto edno uvlechenie,ne biva da se opitvash da go razdelqsh s semeistvoto mu,predstavi si kak shte izrasne deteto s razvedeni roditeli.
Tuk ima mnogo tineidjari koito sa deca na razvedeni roditeli,i nadali povecheto se radvat za tazi situaciq.
Що не?! Ще те изчука 5, 10, 20 пъти, и ще му омръзнеш... А ти ще забременееш, ще родиш и после ще казваш на детето, че си по- голямата му сестра... :? Представи си, едно, да речем, 13 годишно момиченце с "батко" на 33... Същата работа :) :D И после им се смеете, че киснат в родилното от 12- годишни... :?

slladkata
03-10-2008, 13:19
Az nemoga da zabera edno neshto zashto mislite vchishki che mutrite sa edni i sushti che vichkite sa s gadni harkteri i iskat samo za sput s tebe?A i chestno kazano az mislq che toi ne e takuv za kakuvto go mislite

BlueFace
03-10-2008, 13:24
Az nemoga da zabera edno neshto zashto mislite vchishki che mutrite sa edni i sushti che vichkite sa s gadni harkteri i iskat samo za sput s tebe?A i chestno kazano az mislq che toi ne e takuv za kakuvto go mislite
Не става въпрос само за мутрите.Той е 20 години по голям.Какво мислиш ,че ще прави с момиче което може да му е дъщеря??? :?
Помисли малко.....

Abigoria
03-10-2008, 13:27
Az nemoga da zabera edno neshto zashto mislite vchishki che mutrite sa edni i sushti che vichkite sa s gadni harkteri i iskat samo za sput s tebe?A i chestno kazano az mislq che toi ne e takuv za kakuvto go mislite
Не става въпрос само за мутрите.Той е 20 години по голям.Какво мислиш ,че ще прави с момиче което може да му е дъщеря??? :?
Помисли малко.....
Аз знаам, ще й купува бонбони :D :D :D

BlueFace
03-10-2008, 13:28
Az nemoga da zabera edno neshto zashto mislite vchishki che mutrite sa edni i sushti che vichkite sa s gadni harkteri i iskat samo za sput s tebe?A i chestno kazano az mislq che toi ne e takuv za kakuvto go mislite
Не става въпрос само за мутрите.Той е 20 години по голям.Какво мислиш ,че ще прави с момиче което може да му е дъщеря??? :?
Помисли малко.....
Аз знаам, ще й купува бонбони :D :D :D
Eх как не се сетих бе!! :D :D :D

slladkata
03-10-2008, 13:30
Ok a ot druga strana nemislite li che naistina iska da bude s men?

BlueFace
03-10-2008, 13:32
Ok a ot druga strana nemislite li che naistina iska da bude s men?
Напълно съм убеден,че всичко е за секса!!Той е зрял мъж на 37 с семейство!!!Моля ти се....какво друго да иска от едно непълнолетно момиче.... :?

splendour
03-10-2008, 13:35
Az nemoga da zabera edno neshto zashto mislite vchishki che mutrite sa edni i sushti che vichkite sa s gadni harkteri i iskat samo za sput s tebe?A i chestno kazano az mislq che toi ne e takuv za kakuvto go mislite mila samo ti go poznava6 no si "opianena" i ne moi6 vidi6 nestata kat nas.da e na 30 6e go prejivee6 se ama tva e prosto.... na kolko e ba6ta ti? i toi nqkade tam sig.i posle iska6 li da se om1ji6 za nego 6tot toi 6e iska a i dali jena my ne e po4nala s nego kat tebe i posle nev1zmojno li e da stanete i dvete samotni maiki a toi da xodi s po-malka . os1znai seeeeeeee 4estno tyka v foryma na nqkolko 4oveka 6e vi biq po edin priqtelski 6amar da sa os1znaete i da slezete na zemqta dokat e vreme

Wrathchild
03-10-2008, 13:37
Добре де, имам чувството, че искаш просто да ти се каже да тръгнеш с него. Ами добре, започни връзка. Това си е твоя живот, но да не плачеш после.

Alabalaportokala
03-10-2008, 14:09
Ако продължаваш в тоя дух стягай багажа - заминаваш за Амстердам , Холандия. Ехх завиждам ти , но не бих искал да практикувам професията ти. Обича те хуя ми Янко. Добре се ориентирал човека - малки , наивни , глупави момичета. Идеалните курви :grin:

Abigoria
03-10-2008, 14:18
Ако продължаваш в тоя дух стягай багажа - заминаваш за Амстердам , Холандия. Ехх завиждам ти , но не бих искал да практикувам професията ти. Обича те хуя ми Янко. Добре се ориентирал човека - малки , наивни , глупави момичета. Идеалните курви :grin: :D :D
М/у другото, щом една бг курва по курортите може да вземе 10 хиляди чисто, как ли ще е из чужбина... :? :grin: :grin: :grin:

st1ka
03-10-2008, 14:25
Нищо няма да те посъветвам,просто ще ти дам пример...Сестра ми ходеше с едно момче - голям сладур,супер точен и т.н. и малко по малко тя започна да се влюбва в него.Няколко дни преди Нова година казаха по новините,че във Варна е заклан известен нарко бос ... и не знам как така стана,но същия този сладур на сестра ми се оказа в затвора (и още е там)...Представи си,че си на мястото на сестра ми или на семейството на ония дето го заклаха и тогава си дай сметка за това дали трябва да си с него или не!Защото обикновено такава е съдбата на тъй наречените мутри....

tan0
03-10-2008, 14:26
Na 17 sum ama az vse si mislq che ne e za ednoto ch*kane.A i eto drugo neshto toi e jenen ima si i dete.Tova koeto sega shte vi kaja moje da vi prozvuchi smeshno no.......Babata na edin moi priqtel mi gleda na kafe i mi kaza che toi shte se razdeli s jena si zaradi mene.A tazi jena mn poznava lichno na mene dosta neshta mi e poznala.

Точно това, че е женен, че има дете е предпоставка да мислиш, че ще е с теб само за секс. Не си мисли, че толкова лесно се зарязват жена и дете. Според мен живееш в големи илюзии.
+6

hooliganka89
03-10-2008, 14:31
Az nemoga da zabera edno neshto zashto mislite vchishki che mutrite sa edni i sushti che vichkite sa s gadni harkteri i iskat samo za sput s tebe?A i chestno kazano az mislq che toi ne e takuv za kakuvto go mislite

Otgovori mi na vaprosa de.

Ako toi e gotov da zareje semeistvoto si zaradi teb,ti bi li prekarala ostata ot jivota si s nego?Gotova li si na podobno neshto?
Zashtoto ako ne e taka,se povtarqm,che nqma nujda da predpriemash kakvito i da sa merki,ako tova e edno uvlechenie.
Da ostavim na strana,che e "Mutra",tva hich ne me zasqga men,ao za teb tova e geroistvo za men e nishto,dali shte e mutra ili borec ili politik vse mi e edno na men.

ELFIQ
03-10-2008, 14:43
Na 17 sum ama az vse si mislq che ne e za ednoto ch*kane.A i eto drugo neshto toi e jenen ima si i dete.Tova koeto sega shte vi kaja moje da vi prozvuchi smeshno no.......Babata na edin moi priqtel mi gleda na kafe i mi kaza che toi shte se razdeli s jena si zaradi mene.A tazi jena mn poznava lichno na mene dosta neshta mi e poznala.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
skapa ne go pravi edno 4e e mn po golqm ot teb,drugo 4e ne e hubavo da se zanimava6 s jeneni maje :? :? :? :-x kolkoto i da go haresva6 i az sam na mnenie 4e te zaglejda za ednoto e*ane,ne pravi gre6ka za koqto posle 6te sajalqva6 :-x

_BoSSy_
03-10-2008, 14:58
Имам чувството,че хора като теб (извиняваи ако прозвучи грубо) имат някакви емоционални или психически разтроиства... :lol: Незнам..обаче не мога да разбера какво една тийнеиджърка намира в 37 годишен мъж,които си има жена пък на всичкото отгоре и детенце..????


Babata na edin moi priqtel mi gleda na kafe i mi kaza che toi shte se razdeli s jena si zaradi mene.A tazi jena mn poznava lichno na mene dosta neshta mi e poznala.

И щом мислиш,че една баба с чаша за кафе в ръката може да ти предскаже какво ще ти се случи в бъдеще...аиииде аидее..
А дори и да е вярно,горда ли ще се почувстваш като развалиш това семеиство и оставиш хлапето без нужното присъствое на татко му?
Излез от филма мила!! :)

MartiSSima
03-10-2008, 14:58
Извини ме че ще ти говоря директно но не си права.Реално погледнато твоята "връзка" няма грам бъдеще с този човек поради няколко причини:
1.Мъжът е женен
2.Има дете
3. Ти си непълнолетна
Имам един въпрос, така като гледаш него мислиш ли че ще зареже жена си и детето си за да бъде с теб?Сигурно си хубаво момиче но това което му дава съпругата му на дали ти ще му го дадеш...дом,уют, семейство...Та ти си на 17 години...Живота е пред теб.
Ще ти дам един пример лично с мен...мъж на 33 години искаше да съм му любовница...да се крия с него тук таме, да се целуваме в колата и т.н ако щеш и секс в колата, но реално погледнато, той какво ще ми даде и аз какво ще му дам?!Първо той е женен а аз с такива мъже въобще неискам да се занимавам.Второ неискам да се меся в семейния им живот защото би ми било абсолютно кофти ако аз съм на мястото на жената...Просто откажи.Та този мъж може да ти е баща!!!Все пак помисли, писала си във форум с цел хората тук да си кажат мнението.Дърпаш се от истината и си затваряш очите...
Пожелавам ти късмет!

hooliganka89
03-10-2008, 15:02
Извини ме че ще ти говоря директно но не си права.Реално погледнато твоята "връзка" няма грам бъдеще с този човек поради няколко причини:
1.Мъжът е женен
2.Има дете
3. Ти си непълнолетна
Имам един въпрос, така като гледаш него мислиш ли че ще зареже жена си и детето си за да бъде с теб?Сигурно си хубаво момиче но това което му дава съпругата му на дали ти ще му го дадеш...дом,уют, семейство...Та ти си на 17 години...Живота е пред теб.
Ще ти дам един пример лично с мен...мъж на 33 години искаше да съм му любовница...да се крия с него тук таме, да се целуваме в колата и т.н ако щеш и секс в колата, но реално погледнато, той какво ще ми даде и аз какво ще му дам?!Първо той е женен а аз с такива мъже въобще неискам да се занимавам.Второ неискам да се меся в семейния им живот защото би ми било абсолютно кофти ако аз съм на мястото на жената...Просто откажи.Та този мъж може да ти е баща!!!Все пак помисли, писала си във форум с цел хората тук да си кажат мнението.Дърпаш се от истината и си затваряш очите...
Пожелавам ти късмет!

Mnogo si prava :)
I nie tuka i pishem,ama da ti kaja tq mnogo ne razbira,ili se prestruva,che ne razbira.
Kakto se kazva "Edno si baba znae,edno si bae".

miss_ludataa
03-10-2008, 16:02
az 6te te posuvetvam da spre6..............4esno kazano ti mi se stori leko nahalna ! 1-jenen e 2-ima dete ! macka po-dobre burzo go zabravi ,4e nakraq 6te stane kofti! :-D

slun4ice_90
03-10-2008, 16:18
Я разкажи пак :shock: :shock: как може да се надяваш на нещо с женен мъж???Ти си луда,извинявай и хич не си и мечтай той да остави семейството си заради теб!Откажи се,докато е време. :) :?

koalka
03-10-2008, 16:20
Разликата ви е 20 години - момиче, осъзнай се, прекалено е голям.А пък още по-лошо е, че той те харесва.Остави го и си намери друг, с който да се занимаваш.

megiii
03-10-2008, 16:32
:shock:с една приятелка беше станало по4ти същото,но с тази разлика 4е мутрата не беше на 37,а на 43!!!повярваи ми престани да се виждаш с този 4овек докато не е станало прекалено късно!!! :?

SuNsEt
03-10-2008, 16:36
Хм...защо го харесваш?Просто,защото е мил с теб,по-голям е,подарява ти разни неща и се чувстваш в безопасност,когато си с него ли???...Ако е така,ще ти кажа,че има много момчета на твоята възраст,ако не то и на 18-20 год.,които биха се държали по същия начин с теб.Даже и по-добре.

Виж сега...помисли,ако продължиш с него,знаеш ли какво ще стане по-нататък?Ами ти ще искаш да излизаш с хора на твоята възраст,а той няма да го одобрява.Ще те настройва срещу тях и т.н. Все пак е на 37,а ти на 17!Какво очакваш от толква възрастен мъж???Да ти ходи слез гъза и да ти угодява на капризите ли???Нее...дори ще ти кажа какво ще последва.С течение на времето,той ще иска да правиш това,което ти каже,защото си как да го кажа...наивна и като ти не се подчиняваш,ще ти прилага насилие!Защо?Не вярваш?Хаа...Та ти всъщност наистина не го познаваш.Познаваш само част от него.Тази часр,която се однася за сега мило и добре с теб.

Ако продължаваш да си с него,ще си имаш големи неприятности,свързани с работата му.Не ми вярваш?Ами извинявай,но си прочисти мозъка от глупостите,които той ти набива...Според теб,какво означава да си мутра?А???Няма да ти е лек живота...ама хич! :? Според теб,нормално ли е да ти платят пари и ти да вършиш мръсната работа на някой?Да убиваш заради пари?А?Или пък да пребиваш?Нормално?Не.Не е нормално.Ако си мислиш,че работата му няма да ти повлияе...лъжеш се.Ще имаш достазаплахи от...как да го кажа..колегите му.Да не си мислиш,че няма врагове?Точно такива,като неговите врагове са много по-опасни от примерно твоите(ако имаш де).Те са готови на всичко за да им е пълен кефът!Ще се замесиш с мафията...Може да ти е смешно,като го четеш,но в България е така(и не само в нея).Ами образованието?Родителите?Н има искаш да си пропилееш годините??Стегни се!Накрая,когато вече ще си разбрала какъв човек е,ще ти се иска да се оттървеш от него и да скъсате.Познай!Той няма да те остави...Точно хората,които се занимават с тази дейност няма да оставят нещата току така.Ще ти очерни живота,защото си го оставила и си разбила семейството му!Нима искаш да се стигне до там?...


Остави го,преди да е станало прекаленно късно! :(

CuRly_Doll
03-10-2008, 16:54
Емм той е на 37,ти си на 17...за кво си мислиш,че иска да е с теб-точно заради едното ебане...Имал си жена и дете,няма да ги зареже заради теб,независимо кво ти е казала онази баба или колко познава тя...Просто няя начин...Избии си го от главата!

miss_ludataa
03-10-2008, 16:57
q si predstvi ,4e babata ne6to ne e vidqla kakto trqbva :-P 8-)

fuklata
03-10-2008, 17:19
momi4e samo 6te ti kaja dve ne6ta ako si misli6 4e 6te zareje sigurno brak na 5 ili 6 godini ako ne i pove4e i 6te zareje sobstvenoto si dete i domq i semeistvoto koeto ima samo zaradi teb i tvoite kaprizi togava zna4i ili si ciganka ili si selqnka.ne iskam da te obijdam verno po malka sam no mn pove4e ne6ta v jivota sam vidqla qvno si edna ot si4kite razglezeni momi4eta koito polu4avat si4ko no momi4e jivota ne e tolko lesen i hubav.prosto zabravi za tazi vruska,ako ti e zor da se ... ok no ne o4akvai ne6to pove4e.na 17 si a nqma6 minimalnata baza danni v mozaka za da razbere6 4e tova e prosto edna tvoq iluziq i kapriz.premiri se 6te boli ako naistina si vlubena,no tazi vruzka nqma prosperitet.dano en sam te obidila s moite rezki dumi no dano pone 4astica ot tova ti e vlqzlo v mozaka i te e nakaralo da zabravi6 za tazi vruzka.lubovta e slqpa ma tvoita e napravo i gluho nqma + slepotata daje i s umstven neduk

Vilsy
03-10-2008, 18:40
1.Много е разликата в годините.
2.Има дете.
3.Женен е.
4.Иска от тебе секс.
5.Ако забременееш от него и ти ще останеш самотна майка със скапан живот.

evelinka1122
03-10-2008, 18:51
Не разделяй семейството... колкото и да се харесате и колкото и да искате да сте заедно...не забравяй че там има едно дете което може да остане лишено от бащинска обич! Толкова много семейства в днешно време се разделят и в крайна сметка децата плащат за всички глупости на родителите си ! Не дей да се занимаваш с този чичко... :? :? :?

Abigoria
03-10-2008, 19:36
Извини ме че ще ти говоря директно но не си права.Реално погледнато твоята "връзка" няма грам бъдеще с този човек поради няколко причини:
1.Мъжът е женен
2.Има дете
3. Ти си непълнолетна
Имам един въпрос, така като гледаш него мислиш ли че ще зареже жена си и детето си за да бъде с теб?Сигурно си хубаво момиче но това което му дава съпругата му на дали ти ще му го дадеш...дом,уют, семейство...Та ти си на 17 години...Живота е пред теб.
Ще ти дам един пример лично с мен...мъж на 33 години искаше да съм му любовница...да се крия с него тук таме, да се целуваме в колата и т.н ако щеш и секс в колата, но реално погледнато, той какво ще ми даде и аз какво ще му дам?!Първо той е женен а аз с такива мъже въобще неискам да се занимавам.Второ неискам да се меся в семейния им живот защото би ми било абсолютно кофти ако аз съм на мястото на жената...Просто откажи.Та този мъж може да ти е баща!!!Все пак помисли, писала си във форум с цел хората тук да си кажат мнението.Дърпаш се от истината и си затваряш очите...
Пожелавам ти късмет!

Mnogo si prava :)
I nie tuka i pishem,ama da ti kaja tq mnogo ne razbira,ili se prestruva,che ne razbira.
Kakto se kazva "Edno si baba znae,edno si bae".
В тоя случай гледа на кафе :D

sladko_dete
03-10-2008, 19:59
Ще прескоча часта с "накъде отива този свят..." Според мен всичко е въпрос на възпитание! Ако родителите ти те бяха научили както се казва всяка жаба да си знае гьола, нямаше сега да си пред дилемата "да бъда ли любовница или не". Родителите ми никога не са ми посягали, но съм убедена, че ако си загубя ума като теб ще ме набият като 5 годишно дете и ще ме заключат вкъщи да за спра с "лудостта" си и да се осъзная накъде вървя.
Съжалявам за тона, но не си на 10! На 17 си, имаш глава на раменете, използвай я!!!

ANTI
03-10-2008, 20:54
ми за мен тва си е к*рвенска работа.
на него муе за едното е*ане , а на теби, ч е е с кола и тъ води по разни "гъзарски" места.

MartiSSima
03-10-2008, 22:06
hooliganka89 My`OwN , то с фуния да го наливаш няма да го разбере...
Миличка, имаш един живот ЖИВЕЙ ПЪЛНОЦЕННО.Мисля че никой от нас тук във форума не ти мисли лошото,просто ти казваме как ще стане ако не "поумнееш".Не си малка...мисля че за 17 годишно момиче имаш достатъчно акъл.Щом правиш секс би трябвало да знаеш до какво води връзка с женен мъж.Знам че той за теб е "единствен","мил", "нежен" и т.н но това е защото не искаш да си отвориш очичките!Бъди разумна всички който сме писали по темата ти искаме един вид да си ОК!!!

5StaR
03-10-2008, 23:32
Babata na edin moi priqtel mi gleda na kafe i mi kaza che toi shte se razdeli s jena si zaradi mene.A tazi jena mn poznava lichno na mene dosta neshta mi e poznala.

Аааа ок... А на мен са ми казвали, че имам сестра , аз викам " нямам бе" те пак имаш... еми и аз си тръгнах.. Ся тбх трябва да си извратена да се срещаш с някой 20 години по-голям от теб... Ае тая радиация какво прави с младото поколение незнам.

Wrathchild
03-11-2008, 04:08
Хаха, баща ти може пък друго дете да има и ти да не знаеш...
Знае ли човек :D По-забавното е, когато на жена й кажат 'Дъщеря ви...'; 'Ама аз нямам дъщеря :shock: '; 'О, не, имате...'...

ghostwisper
03-11-2008, 06:29
еми аз лично мутрите нищо против нямам,щот имам мн такива познати и всъщност зад маската на извратени убийци и изнасилвачи,каквито всички си мислят,че са,са много добри хора..(поне тези,които аз познавам) но не мисля,че си заслужава да се занимаваш с него;) 1во той може да ти е баща(това не е най-важното),2ро има семейство,което сиг е щастливо,3то ти си едва на 17,сиг съм,че има и доста привлекателни по-едри момчета на твоята възраст или малко по-големи..В крайна сметка можеш да не послушаш нито един от нас и да правиш каквото си искаш..твое решение ;) айде

Pliok0019
03-11-2008, 06:34
Прекратявай тази връзка, докато не е станало опасно за теб...

hooliganka89
03-11-2008, 06:40
Хм...защо го харесваш?Просто,защото е мил с теб,по-голям е,подарява ти разни неща и се чувстваш в безопасност,когато си с него ли???...Ако е така,ще ти кажа,че има много момчета на твоята възраст,ако не то и на 18-20 год.,които биха се държали по същия начин с теб.Даже и по-добре.

Виж сега...помисли,ако продължиш с него,знаеш ли какво ще стане по-нататък?Ами ти ще искаш да излизаш с хора на твоята възраст,а той няма да го одобрява.Ще те настройва срещу тях и т.н. Все пак е на 37,а ти на 17!Какво очакваш от толква възрастен мъж???Да ти ходи слез гъза и да ти угодява на капризите ли???Нее...дори ще ти кажа какво ще последва.С течение на времето,той ще иска да правиш това,което ти каже,защото си как да го кажа...наивна и като ти не се подчиняваш,ще ти прилага насилие!Защо?Не вярваш?Хаа...Та ти всъщност наистина не го познаваш.Познаваш само част от него.Тази часр,която се однася за сега мило и добре с теб.

Ако продължаваш да си с него,ще си имаш големи неприятности,свързани с работата му.Не ми вярваш?Ами извинявай,но си прочисти мозъка от глупостите,които той ти набива...Според теб,какво означава да си мутра?А???Няма да ти е лек живота...ама хич! :? Според теб,нормално ли е да ти платят пари и ти да вършиш мръсната работа на някой?Да убиваш заради пари?А?Или пък да пребиваш?Нормално?Не.Не е нормално.Ако си мислиш,че работата му няма да ти повлияе...лъжеш се.Ще имаш достазаплахи от...как да го кажа..колегите му.Да не си мислиш,че няма врагове?Точно такива,като неговите врагове са много по-опасни от примерно твоите(ако имаш де).Те са готови на всичко за да им е пълен кефът!Ще се замесиш с мафията...Може да ти е смешно,като го четеш,но в България е така(и не само в нея).Ами образованието?Родителите?Н има искаш да си пропилееш годините??Стегни се!Накрая,когато вече ще си разбрала какъв човек е,ще ти се иска да се оттървеш от него и да скъсате.Познай!Той няма да те остави...Точно хората,които се занимават с тази дейност няма да оставят нещата току така.Ще ти очерни живота,защото си го оставила и си разбила семейството му!Нима искаш да се стигне до там?...


Остави го,преди да е станало прекаленно късно! :(


Qqq,sega se setih za edna istoriq koqto maika mi razkazvashe.
Na edna "mutra" ot nashiq grad,predi dosta godini,sestrata na tozi chovek bila uchtelka v edno tursko selo i edin turchin mnogo se vlubil v neq i i kazal,che shte ostavi jena si i semeistvoto si zaradi neq.
Taka i stanalo,razvel se.Otishal pri mldata uchitelka ot moq grad,i i kazal da se jenqt,che veche e svoboden.Tq pochnala da se darpa,ne iskala da se ojeni za nego,i turchina vzel edna pusha,i q zastrelql :shock:

MoHuTo
03-11-2008, 07:05
Вземи си отвори малко очите! Всички тука се мъчат да ти налеят малко мозък в тъпата глава (с извинение), обаче ти си знаеш твоето. Бива ли такова нещо - на 17 си, а мислиш, като момиче на 12-13г. Не си мисли, че този човек иска нещо повече от секс. Ако искаше нещо повече от секс - нямаше да се е оженил за друга нали? А това там за гледането на кафе...простотии :? Нима вярваш? А и дори да се раздели с жена си, щастлива ли ще бъдеш, че си оставила едно дете без баща. Няма ли да те е срам поне малко! Вземи се осъзнай докато е време, за да не съжаляваш после...А и плюс това, щом изневерява на жена си, откъде си сигурна, че и на теб няма да изневерява?

TheNewReligion
03-11-2008, 07:38
:razz: :razz: :razz: Kude 10-goishno momichence e vijdalo mutra ? :razz: :razz: :razz: Temata e bazik , ne se vruzvaite ! Pone me razsmq ! :razz: :razz: :razz: :razz:

alkobalko
03-11-2008, 12:14
Тудно е някой да те убеди в нещо, ако ти сама не погледнеш реално на нещата.
Ти си на 17, той на 37, това е разлика от 20 год. Излишно е да повтарям, че този човек може да ти бъде баща. Оставям в страни и факта, че казваш, че е мутра. В случая това не е от чак такова значение.
Това е мъж на 37 години, а ти все още си дете, а и си непълнолетна. Мислиш ли, че една такава връзка може да има бъдеще? Не чувстваш ли вина, че може би ще унищожиш едно семейство и ще оставиш детето му без баща?
Но най-вече, не можеш ли да прецениш, че за него това е времнно увлечение. Ти си млада, неопитна, доверчива- какво по-хубаво за единзрял мъж. И не казвай, че той те обича и не е с теб заради секса.

slladkata
03-11-2008, 12:19
Da naistina vsichki ste pravi che toi e po golqm ot mene s 20 godini da taka e ama chakaite malko be hora vie ne ste li se vlubvali,nz li kakvo e chuvstvoto........

coolkiss
03-11-2008, 12:31
Дай му да прочете някоя книжка - може пък да го образоваш :)

Wrathchild
03-11-2008, 12:52
Всички, или поне повечето сме се влюбвали, но това, че си влюбена не значи, че трябва съвсем да си изгубиш акъла и да правиш глупости.
Момиче, ти си на 17. Не смятам, че си чак толкова глупава.
Там е работата, ти искаш връзка с този човек. Нека предположим, че наистина зареже жена си, все пак не е като да не се е случвало. Въпросът е ТИ самата какво искаш от тази връзка. 37 годишен мъж дори да зареже жена си ще е заради някоя, с която иска да има семейство (в противен случай щеше да е само негова любовница). Сега си помисли ти какво можеш да му дадеш. Можеш ли да му дадеш семейство, деца... Добре, мутрите са тъпи (или поне така се смята), но пак има разлика. Ти искаш едно, той друго. Убедена съм, че искаш да си с него до някое време...
Така, че разбираш ли, не е до това дали си влюбена или не, въпроса е до това да постъпиш правилно.
Готова ли си да съобщиш на мама и тате, че ходиш с 37 годишен?

Iv4eTy
03-11-2008, 13:47
Апф замисли се малко че ще му разбиеш семейството, помисли за детенцето му... а и помисли за себе си, дали ще можеш занапред да си с този човек?! Ти си на 17 той на 37... ти имаш едни разбирания , той други едва ли ще се разбирате много...

Alabalaportokala
03-11-2008, 13:51
Аз вече се мисля дали да не стана някой сутеньор. Момичетата с всеки изминал ден стават по глупави и глупави , а са добра и печеливша работна ръка.

Без да съм гледачка ти предсказвам и повтарям - стягай си багажа и към Холандия. 8-)

Готино ще е ти като си на 27 а тои на 47. Тогава ще искаш млади 20 годишни жребчета ама нямааа :razz: :D

5StaR
03-11-2008, 14:39
А ако искаш можеш да станеш Мутреса!! Сигурно ще е яко

MartiSSima
03-11-2008, 14:54
Мутреса хахаха тва ми звучи все едно са изкарали неква знойна мадама от некой екшън.За съжаление това е реалния живот и едва ли тази 17 годишна девойка ще даде това което иска нейния любим...
Съмнявам се пича да си зареже семейството.Абе той ако ще жена си да зареже (в което МНОГО се съмнявам) то поне детето си няма да остави - собствена плът и кръв е!

zvezdichka777
03-11-2008, 15:10
Миличка,само ще ти кажа че си по-голяма от мене и сигурно разбираш по-добре нещата .. ОБАЧЕ мисля че не мислиш трезво .. усещаш ли кфо правиш ?на 17 си и мислиш че ще можеш да разделиш един 37 годишен мъж от семейството му и най-вече от ДЕТЕТО МУ .. ем не мисля че ще стане,казваш че те харесва .. също не мисля..но нека да приемем че е така .. мислиш ли че има нещо повече ? .. че заради едното харесване той ще остави семейството си ? помисли кфо праиш и колко проблеми можеш да си създадеш заради такъв човек..усмисли нещата и се замисли кфо правиш с живота си..а родителите ти мислиш ли че няма да имат нищо против това между вас ? оффф незнам,ама не мога да те разбера .. доста глупава постъпка за един пораснал вече човек .. Мисли за бъдещето си .. и не се потдавай на такива грешки.успех !

hooliganka89
03-11-2008, 15:23
Миличка,само ще ти кажа че си по-голяма от мене и сигурно разбираш по-добре нещата .. ОБАЧЕ мисля че не мислиш трезво .. усещаш ли кфо правиш ?на 17 си и мислиш че ще можеш да разделиш един 37 годишен мъж от семейството му и най-вече от ДЕТЕТО МУ .. ем не мисля че ще стане,казваш че те харесва .. също не мисля..но нека да приемем че е така .. мислиш ли че има нещо повече ? .. че заради едното харесване той ще остави семейството си ? помисли кфо праиш и колко проблеми можеш да си създадеш заради такъв човек..усмисли нещата и се замисли кфо правиш с живота си..а родителите ти мислиш ли че няма да имат нищо против това между вас ? оффф незнам,ама не мога да те разбера .. доста глупава постъпка за един пораснал вече човек .. Мисли за бъдещето си .. и не се потдавай на такива грешки.успех !

Moje da si po-malka ot neq,no e ochevidno,che rasajdavash kato po-vazrastna ot neq.Ponqkoga EGN-to ne e edinstveniq faktor,che chovek e porasnal.

taffy
03-11-2008, 15:37
Ами първо се постави на мястото на детето му...Как ще се чувстваш, ако някаква наивна какичка съсипе семейството ти? Еее не е мн добре нали. После се постави на мястото на жена му... Едно младо момиче да отнеме съпруга й...Е пак не е чесно...Аз съм на 14, сигурно мн ми разбира главата..Ама все пак..не си съспипвай живота и забрави за него...Щото съм сигурна, че после ще съжаляваш... =)

fastlane
03-11-2008, 16:28
Аз бих те посъветвал да не си сасипваш живота и да не правиш грешки за които после може мн да съжаляваш.

LiCk|It_OfF
03-11-2008, 19:22
Преди имах една приятелка,която си мечтаеше да има гадже мутра. :D
На мен ми се струва доста глупаво.Той верятно е обкръжен от момичета - руси,слаби и модерни..Според мен се заблуждаваш,че има чуства към теб...Намери си някой близо до твоите години - чуствата и любовта са много по-възможни! :)

thedutchess
03-11-2008, 19:53
ОМФГ!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Некой да ми каже, че е базик, моля ви!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Абе тва момиче кво му е?? Не разбира или е бавноразвиващо се или кво ??? След сичко дет се изписа още държи на своето!!
Ей, момиче земи се стегни... ПфФ писна ми от такиа умствено недорасли... :x

slladkata
03-13-2008, 12:46
ОМФГ!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Некой да ми каже, че е базик, моля ви!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Абе тва момиче кво му е?? Не разбира или е бавноразвиващо се или кво ??? След сичко дет се изписа още държи на своето!!
Ей, момиче земи се стегни... ПфФ писна ми от такиа умствено недорасли... :x Xaxaxaxa umstveno nedorasli ne ti se e sluchilo podobno neshto na tebe i za tova taka govorish!!!

thedutchess
03-13-2008, 13:05
ОМФГ!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Некой да ми каже, че е базик, моля ви!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Абе тва момиче кво му е?? Не разбира или е бавноразвиващо се или кво ??? След сичко дет се изписа още държи на своето!!
Ей, момиче земи се стегни... ПфФ писна ми от такиа умствено недорасли... :x Xaxaxaxa umstveno nedorasli ne ti se e sluchilo podobno neshto na tebe i za tova taka govorish!!!

Права си, не ми се е случвало, не мисля и че ще ми се случи.... Ай няма да се заяжадм повече, че днеска съм в страхотно настроение, не искам да га развалям...
А относно темата... както ВСИЧКИ казаха най-добре е да не се занимаваш с женен мъж, пък бил той и мутра, а още повече че има и детенце... Колкото и да си влюбена...ако наистина го обичаш, няма да му разбиваш живота... :?

5StaR
03-13-2008, 13:05
И какво стана с мутрата? Подписа ли договора за развод вече?

slladkata
03-13-2008, 13:10
ОМФГ!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Некой да ми каже, че е базик, моля ви!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Абе тва момиче кво му е?? Не разбира или е бавноразвиващо се или кво ??? След сичко дет се изписа още държи на своето!!
Ей, момиче земи се стегни... ПфФ писна ми от такиа умствено недорасли... :x Xaxaxaxa umstveno nedorasli ne ti se e sluchilo podobno neshto na tebe i za tova taka govorish!!!

Права си, не ми се е случвало, не мисля и че ще ми се случи.... Ай няма да се заяжадм повече, че днеска съм в страхотно настроение, не искам да га развалям...
А относно темата... както ВСИЧКИ казаха най-добре е да не се занимаваш с женен мъж, пък бил той и мутра, а още повече че има и детенце... Колкото и да си влюбена...ако наистина го обичаш, няма да му разбиваш живота... :? Da naistina ti si prava, kakto i vsichki ostanali che toi ima i jena i nai veche detence koeto e na 3-4 meseca, no nemoga da spra da mislq za nego i nz do koga shte produljavam taka.Vsichki moje da me mislite za tupa i mn moi priteli sa mi kazvali da go zabrava no.............. SUDBA!

thedutchess
03-13-2008, 13:14
ОМФГ!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Некой да ми каже, че е базик, моля ви!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Абе тва момиче кво му е?? Не разбира или е бавноразвиващо се или кво ??? След сичко дет се изписа още държи на своето!!
Ей, момиче земи се стегни... ПфФ писна ми от такиа умствено недорасли... :x Xaxaxaxa umstveno nedorasli ne ti se e sluchilo podobno neshto na tebe i za tova taka govorish!!!

Права си, не ми се е случвало, не мисля и че ще ми се случи.... Ай няма да се заяжадм повече, че днеска съм в страхотно настроение, не искам да га развалям...
А относно темата... както ВСИЧКИ казаха най-добре е да не се занимаваш с женен мъж, пък бил той и мутра, а още повече че има и детенце... Колкото и да си влюбена...ако наистина го обичаш, няма да му разбиваш живота... :? Da naistina ti si prava, kakto i vsichki ostanali che toi ima i jena i nai veche detence koeto e na 3-4 meseca, no nemoga da spra da mislq za nego i nz do koga shte produljavam taka.Vsichki moje da me mislite za tupa i mn moi priteli sa mi kazvali da go zabrava no.............. SUDBA!

Виж сега, ние сички искаме де ти помогнем... знам колко е гадно когато се вторачиш в някой и мислиш, че той е единствения за теб и няма по-добър от него...но просто трябва да се огледаш и да намериш някой по-подходящ за теб...казвам ти, че скоро ще се появи и друг човек и ще забравиш сегашния... само не се сдухвай, всичко ще мине... Ай успех! :-)

slladkata
03-13-2008, 13:18
Mersi :-)

thedutchess
03-13-2008, 13:23
Mersi :-)

Няма проблем :-)

Abigoria
03-13-2008, 13:40
Mersi :-)

Няма проблем :-)
Разчувствах се... :? :? :?

jessicaaa
03-13-2008, 14:25
ako tolkova nemoje6 da go zabravi6 i t.n ostavi go da te iz4uka 5-6 pati da mu mine meraka i na nego i na teb,moje da prozvu4i grubi4ko no misli6 li 4e 6e se polu4i ne6to pove4e ot tfa s va6ite otno6eniq? savzemi se momi4e i ne razvalqi semeistvoto na 4oveka

slladkata
03-13-2008, 14:31
Da znam che ako sme zaedno nqma da izdurji nashta vruzka dulgo vreme no pak mi se iska da buda s nego

MartiSSima
03-13-2008, 14:37
Някой в долния пост го написа, колкото и грубо да прозвучи изчукай се с него няколко пъти и той сам ще те резне.Наистина е тъпо ама май друг вариант няма.Само след тая кратка връзка да не се "поболееш" по него и да го преследваш, 'щото тая маниакалност няма да ти донесе нищо хубаво!
п.с- сорка че ти говоря грубичко ама такава е истината

slladkata
03-13-2008, 15:04
Znachi gledaite sega az nqkude po nagore napisah che ne vsichki mutri (taka da gi narechem) sa ot edin dol drenki.Imam v predvid che ne vsichki sa gadni kopeleta koito gledat da naebat nqkoe momiche i posle da go ostavqt.Da naistina povecheto ot tqh sa takaiva no NE vsichki.Az mislq che tochno vuprosnoto lice X (taka da go narechem) ne e takuv.Mnogo puti sme si govoreli nito e nadut nito nishto.A i da otbeleja che az ne iskam da sum s nego zaradi parite mu, chestno kazano ne mi puka dali ima pari ili nqma, az ne gledam materialnoto.A i NE sum nqkoq kvartalna kurva!

MartiSSima
03-13-2008, 15:09
Е така по може.Ако не е проблем един вид "разкажи" малко повече за вас имам в предвид къде те води как се държи ПРИМЕРНО...
Казвам ти го защото ти тук казваш твоето мнение и твоята единм вид версия, просто ми е любопитно той как се държи.
Не си малка...и сама можеш да преценяваш но чесно казано има хора като това лице Х който не им дреме особено много че изневеряват и се впускат в авантюри с главата надолу.

5StaR
03-13-2008, 15:09
Mалеее,честно ти бавна ли си к'ва си?? 6 станици сички ти казват едно и също нещо, ама ти продължаваш..има ли смисал другите да отговарят вече??Ае приятно прекарване с невероятната страхотна мутра..

slladkata
03-13-2008, 19:00
Ami kak stana vischko.Edin den se zasekohme v edno kafe chrez obshti poznati.Govoreh me si dosta vreme i toi mi kaza che me haresva.Ot nachalo me beshe strah ot nego, no posle i az pochnah da proqvqvam nqkakuv interes kum nego.Vidqh che ne e kato vsichki ostanali naduti mutri, koito iskat da budat s nqkoe momiche samo zaradi ediniq seks.Pochnahme da se vijdame po chesto i edin den az se vlubih v nego.Eto taka stignah do tova polojenie.Vsichki si mislqt che tova e zaradi parite koito ima, no ne e taka.Ima i jena i detence na 3-4 meseca nz do kolko obicha jena si, no tova e SUDBA!Prosto nemoje da mi izlezne ot glavata i nemoje :smt007

the_unknown
03-13-2008, 19:10
Тая тука ви будалка. :) :D :D

slladkata
03-13-2008, 19:12
Тая тука ви будалка. :) :D :D Ne tova si e samata istina

HeadMasTeR
03-13-2008, 19:22
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: С жена и деца,а и на всичкото отгоре другите мислят,че си с него заради парите... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Ти си луда...Ти си проста...Ти треа се скриеш...

bonbon4e__f
03-13-2008, 20:14
mi kato si vlubena hodi i mu go kaji ;)

sapphirr
03-13-2008, 20:16
е не :shock: .тоя народ тотално отка4и.потвърдено е!!!!!!!

MartiSSima
03-13-2008, 22:45
Еми щом си го харесваш и по точно си влюбена в него давай.То каквото човек си науми неможеш го спря.Хората казват любовта е сляпа...
Искренно ти пожелавам да не останеш мега разочарована от този човек.Но ти вина нямаш, щом той първие е проявил интерес към теб значи до някъде му допадаш, т.е харесваш, така че успех.Аз няма да те укоря-вам и да се опитвам да те обеждавам в противното.Дано да не сгрешиш!
Само имам още един въпрос към теб, лицето Х наясно ли е че си ВЛЮБЕНА в него...Ако незнае, по добре си помисли дали ще му кажеш за да не се окажеш самичка с разбито сърце и голяма рана!
Найстина пожелавам ти успех, дано да глреша в преценката си за вашата връзка и всичко да е с благополучен the edn.

Darling88
03-14-2008, 01:12
На теб просто ти се чука с по-голям нищо повече ,иначе тряя си много зле ,за да се занимаваш с 37 год мъж,тои баща ми е на толкова.... :razz:

Wrathchild
03-14-2008, 03:30
Сладурано... 'що не вземеш да идеш да ти направят операция на мозъка и да вземеш да се замислиш, че той е семеен мъж...
Я се замисли бе, скъпа. Сега зарязва жена си и детето си заради теб. И от къде знаеш, че и на теб няма да изневери след това? Господии, искрено се съмнявам, че си на 17, честно!

MaxGirl
03-14-2008, 07:24
Момиче, много силно си се влюбила в този мъж, но това ще трае само няколко месеца и ще го забравиш. Може сега да не ми повярваш, но ще видиш. Не си заслужава за толкова малко време да му разбиваш живота, твоя също. Има толкова хубави момчета на твоята възраст, които могат да ти осугурят всичко, че и повече неща. Но един съвет: Не се занимавай с него, защото със сигурност ще съжаляваш!

slladkata
03-14-2008, 12:03
Еми щом си го харесваш и по точно си влюбена в него давай.То каквото човек си науми неможеш го спря.Хората казват любовта е сляпа...
Искренно ти пожелавам да не останеш мега разочарована от този човек.Но ти вина нямаш, щом той първие е проявил интерес към теб значи до някъде му допадаш, т.е харесваш, така че успех.Аз няма да те укоря-вам и да се опитвам да те обеждавам в противното.Дано да не сгрешиш!
Само имам още един въпрос към теб, лицето Х наясно ли е че си ВЛЮБЕНА в него...Ако незнае, по добре си помисли дали ще му кажеш за да не се окажеш самичка с разбито сърце и голяма рана!
Найстина пожелавам ти успех, дано да глреша в преценката си за вашата връзка и всичко да е с благополучен the edn. Ne toi nz che sum vlubena v nego

taffy
03-14-2008, 19:25
Окей, щом искаш да го чуеш...Тръгни с него..Обичайте се, чукайте се, правете там кфото ще прайте, обаче после да не се оплакваш...Майко, детето му е на 4 месеца...Как можеш ве?!

dimanushka
03-15-2008, 15:53
oleee ne.. bqgai na dale4 ot nego dokato e vreme... pone se zamisli za semeistvoto mu... to dori i da stane taka 4e da se razdeli s jena si i da izostavi decata si zaradi tebe, nqma li da se 4uvstva6 pone malko gadno... ole az tva ne moga da si go predstavq... izob6to kak si si pozvolila da se zanimava6 s tozi 4ovek...

shiT_ShiT=]
03-15-2008, 17:16
1-vo ot kolko vreme go poznava6 za da si sig 4e ne e takuv za kakuvto go mislqt dr?!2-ro naistina nedei da si provalq6 jivota!tolkova mnogo o6te ti predstoi!zabravi go!toi nqma da zareje semeistvoto si zaradi nqkva pikla(izvinqvai ako e po grubo)!no ti za nego ne si ni6to drugo osven qkata pi4ka za 4ujbina(ako me razbira6)i drugite ot foruma ti go kazaha az nqma kvo pove4e da kaja!

PS. izvinete 4e pi6a taka sledva6tiq put 6e pi6a na bg! :)

vamp
03-15-2008, 19:24
Na 17 sum ama az vse si mislq che ne e za ednoto ch*kane.A i eto drugo neshto toi e jenen ima si i dete.Tova koeto sega shte vi kaja moje da vi prozvuchi smeshno no.......Babata na edin moi priqtel mi gleda na kafe i mi kaza che toi shte se razdeli s jena si zaradi mene.A tazi jena mn poznava lichno na mene dosta neshta mi e poznala.

От опит ще ти кажа ако има любов между вас, от теб се иска да поемеш риска и да си с него, може да означава да си с него до край.Той има опит ,а животът е пред теб.Извинявай,че ще го кажа,но ми звучиш като алчна уличница.Ти ако си влюбена кого обичаш?Човекът в него или мутрата?
Ако обичаш мутрата,остави го,не го лъжи,не съсипвай семейството му и живота си.Съмнява ме да обичаш човекът в него!
Привлича те силният характер,властта и парите му.Когато човек ги има,може да има всяка.
Сигурна ли си,че те обича или за него ти си новото украшение или играчка?
Знаеш ли,във форума няма да разбереш,ако не знаеш с какво се захващаш по-добре недей!Бъзикаш ли се със силни мъже,знай ще си намериш майстора,защото при тях чувствата са истински,не са ти кварталните фешъни,а при мутрите,чувствата са рядкост,поне рядко се разкриват,защото кой по-добре знае от тях,че света е опасен и всеки ходи с маска :)

lumpy
03-15-2008, 19:58
а нали знаеш че между мутра и обикновен мухльо съществува много тънка граница :D :D :D

slladkata
03-16-2008, 00:09
а нали знаеш че между мутра и обикновен мухльо съществува много тънка граница :D :D :D Znachi gleite az ne sum s nego zaradi parite mu prosto mi haresva i naistina sum vlubena v nego.E da ima i jena i detence ama .......

sladk1q
03-16-2008, 01:31
Eto i edna moq lubovna istoriika.Znachi vlubena sum v edin choveka koito e dosta po golqm ot mene i si e mutrichka.Vsichki mi kazvat che tova koeto pravq e mnogo tupo i po dobre da spra dokato e vreme.Znam che i toi me haresva i kogato ne go vijdam napravo poludqvam.Kajete mi kakvo da pravq.Naistina postoqnno mislq za nego.

7 точка от правилата!
cokiОсъзнаваш ли ясно ,че щом е такъв харесва поне още 20?

ad_infinitum
03-16-2008, 04:12
ОООООООО БОЖЕ, 10000000 ПРОЦЕНТА СЕКС, ТЕТЪР ПРЕД sladkata ЛЮБОВ, НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ИСКА САМО СЕКС!!!!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

snowgirl
03-16-2008, 07:06
И аз бях попаднала в подобна ситуация, той беше на 26... Така станаха нещата, че мама разбра, че отивам на среща с него. След време той тръгна с "най-добрата" ми приятелка, за да ми покаже, че може и без мен. Вече не поддържам връзка и с двамата, но от общи познати на мен и бившата ми приятелка разбрах, че се е занимвал с наркопласьорство и след като му е омръзнало тя да не му пуска я е заразял... :?

sapphirr
03-16-2008, 07:10
а нали знаеш че между мутра и обикновен мухльо съществува много тънка граница :D :D :D Znachi gleite az ne sum s nego zaradi parite mu prosto mi haresva i naistina sum vlubena v nego.E da ima i jena i detence ama .......

и кво ,има си жена и детенце,ама дреме ти на гъза,нали....щот си много влюбена,нищо,4е сополите още ти текат.

искам само да те питам едно-като я пусна тая тема,кво си мислеше,4е някой ще седне да те подкрепя и да ти обяснява,как трябва да се бориш за великата си любоя ли,и да ти влиза в положение ли....а то тва положение кво е,не е истина???? :razz: :razz: :razz:

ResPekT333
03-16-2008, 12:22
ау ау ау ...нямам думи....при положение че е женен с ДЕТЕ .... незнам дали въобще трябва дасе захващаш с него.... :? мисля че не е редно да разделяш 1 семейство защото детето как би се почувствало ако разбере че баща му е зарязал майка му и него заради едно 17 годишно момиче....и как би израснало то без баща....!! незнам ти си знаеш най-добре....! аи успехи дано земеш най-доброто решение за теб ! :)

splendour
03-16-2008, 13:08
si4ki kazvat 4e deteto trq izrastne s ba6ta si....ama nqkoi ba6ti sa takiva myxlovci 4e e po dobre beZ tqx KAT GLEDAX POSTOVETWE ETO NA I PRIMER ZA "BA6TA-ME4TA" :D :D :-D Q SI NAMERI NQKOI PO........ TOQ NA SAPYN :D :D Q KAJI JENA MY ZNAE LI ZA TEBE?

djeini
03-16-2008, 13:10
Eto i edna moq lubovna istoriika.Znachi vlubena sum v edin choveka koito e dosta po golqm ot mene i si e mutrichka.Vsichki mi kazvat che tova koeto pravq e mnogo tupo i po dobre da spra dokato e vreme.Znam che i toi me haresva i kogato ne go vijdam napravo poludqvam.Kajete mi kakvo da pravq.Naistina postoqnno mislq za nego.

7 точка от правилата!
coki

Kakvo zna4enie ima kakvo mislqt drugite za nego , 6tom si vlubena -ami bori se za lubovta si

djeini
03-16-2008, 13:12
Q ne bqx pro4ela 4e imal dete :D ami neznam macka tva e 6it.V slu4eq prosto opitai da go prevuzmogne6 i tui

Sarabi
03-16-2008, 14:03
Влюбена съм във водосточна тръба, кво да правя :shock: ?

miniCHka91
03-16-2008, 16:36
4estno ni6to ne zacepih, no 6tom se obi4ate kakav e problema? kakvo kato e mutra? te drugite kakvo se barkat v otno6eniqta vi? ti 6te spre6, kogato ti poiska6 ... ili barkam ne6to

Psychoalgie
03-16-2008, 20:25

Wrathchild
03-17-2008, 04:03
4estno ni6to ne zacepih, no 6tom se obi4ate kakav e problema? kakvo kato e mutra? te drugite kakvo se barkat v otno6eniqta vi? ti 6te spre6, kogato ti poiska6 ... ili barkam ne6toДа де, не бъркаш. К'во като има жена и дете. А? Ама ви боли вас, нали...
Леле, как ви пожелавам на вас двечките, ти и сладката, ей така някоя фльорца на вашите години да се забие с бащите ви... ще има 'ама защо така'... :razz:

BlueFace
03-17-2008, 05:09
4estno ni6to ne zacepih, no 6tom se obi4ate kakav e problema? kakvo kato e mutra? te drugite kakvo se barkat v otno6eniqta vi? ti 6te spre6, kogato ti poiska6 ... ili barkam ne6toДа де, не бъркаш. К'во като има жена и дете. А? Ама ви боли вас, нали...
Леле, как ви пожелавам на вас двечките, ти и сладката, ей така някоя фльорца на вашите години да се забие с бащите ви... ще има 'ама защо така'... :razz:
:D :D Ще им дойде като гръм от ясно небе :D

zaraaa
03-17-2008, 11:43
Toi deteto si i jena si nqma da zareje zaradi teb,zashtoto vseki edin maj moje da si ima lubovnica i jena ama vinagi se vrashta pri jena si........spored men da go ostavish i da si namerish drugo momche,koeto e mnogo po-dobro i ne e "mutrichka" kakto ti kazvash za tozi chovek,v koito si vlubena v momenta......ostavi go za da ne si navlechesh problemi :)

slladkata
03-17-2008, 12:31
si4ki kazvat 4e deteto trq izrastne s ba6ta si....ama nqkoi ba6ti sa takiva myxlovci 4e e po dobre beZ tqx KAT GLEDAX POSTOVETWE ETO NA I PRIMER ZA "BA6TA-ME4TA" :D :D :-D Q SI NAMERI NQKOI PO........ TOQ NA SAPYN :D :D Q KAJI JENA MY ZNAE LI ZA TEBE? Ne jena mu nz

MartiSSima
03-17-2008, 12:37
Tя жена му ако знаеше, дали щеше да седи с кръстени ръце и да чака мъжа и да се забива с момиче по малко от него с 20 години.
Днешно време всички момичета м/у 15-17 мислят че щом е мутра на тях ще им се осигури идеалния живот...Те парите и мутрите сега са ИДЕАЛА НА всяка тинейджърка! :? :? :? :? :? :?

KaKaShI
03-17-2008, 12:41
Хм... Ами не знам, мисля, че ако ти дам точен съвет може и да те подлъжа. Но едно ще ти кажа... Внимавай много защото освен от най-добрия си приятел/приятелка от всеки друг можеш да очакваш всичко 8)

MartyParty
03-17-2008, 13:28
Toi e na 37 a az na 17
AAAAAAAAAAA :shock: :shock: :shock: :shock: :smt067 :smt068
WTF Е хора...Тоя чичко колкото баща ми е....Малеее извратенията докаде стигна..... :shock: :? :shock: :-& :smt021
:smt068 :smt075 :smt072 :smt063 :smt074 :smt119 :smt078

Angel_of^love
03-17-2008, 14:38
Виж, ние не го познаваме.Това е въпрос на вътрешно усещане, но говорим така, защото ПОВЕЧЕТО от тях са такива.Мислят за с*кса и за други какви ли не глупости, въвличат те в неприятности и после те изоставят просто така... И повярвай после ще се чудиш на кой свят си.Много АМА МНОГО добре си помисли какво ТОЧНО изпитваш към този човек, какво ТОЙ изпитва към теб и ЗАЩО е всичката тази игра... Вземи си намери някой сладур на твоите години, защото в противен случай мисля, че .....
Разбери, че ЯКО ще загазиш.До колене в тиня.После той ще зареже семесйството си и малкото си бебенце, което е негова собствена плът и кръв...!!!!! /ако въобще ги зареже ей така/ и ще има очаквания, за които ти въобще не подозираш!!! Ще усетиш, че играта загрубява, но измъкване няма да има... той ще започне да използва насилие, ще те изчука няколко пъти, ще му омръзнеш....а ако не му омръзнеш ще иска да се ожените, защото надали просто така си е зарязал семейството ... И как ще се чувстваш, когато детенцето като порасне пита майка си "Мамо, къде е тати ?...Защо го няма ?" и ходи му обяснявай....
Откажи се от това безумно нещо, защото ще стане опасно....А аз бих казала, че вече е опасно.Такива като него колкото искаш и ако не правиш това, което ти каже ще ти разбие живота на хиляди парченца и ще има да плачеш.....че може да те изнасили, че ще използва насилие, че ще си обградена от негови ПРИЯТЕЛИ и мутри, а не от твои...че той ще контролира живота ти, че може да останеш ей така с едно ебане - самотна майка, че както изневерява на жена си ще изневерява на теб... интересува ли тевъобще ??? И да не говорим за разликата в годините, че съвсем ми прилошава.

ЖИВОТА Е ПРЕД ТЕБ.НЕ ГО ПРОПИЛЯВАЙ.ИЗЖИВЕЙ ГО КАКТО ТРЯБВА И НЕ ГО СЪСИПВАЙ......КАКТО ПРАВИШ В МОМЕНТА !!!!!!!! ОСЪЗНАЙ СЕ, ЗА БОГА !???

П.П. Ти си на 17...и хич не мислиш трезво.Не мога да разбера къде ти е акъла.Аз съм на 13......и си правя изводи.Осъзнай се, за тове добро е!!! Всички ти го казваме.Не е безобиден флирт или всичко за една нощ....... Ще стане опасно !!!

MartyParty
03-17-2008, 16:19
Виж, ние не го познаваме.Това е въпрос на вътрешно усещане, но говорим така, защото ПОВЕЧЕТО от тях са такива.Мислят за с*кса и за други какви ли не глупости, въвличат те в неприятности и после те изоставят просто така... И повярвай после ще се чудиш на кой свят си.Много АМА МНОГО добре си помисли какво ТОЧНО изпитваш към този човек, какво ТОЙ изпитва към теб и ЗАЩО е всичката тази игра... Вземи си намери някой сладур на твоите години, защото в противен случай мисля, че .....
Разбери, че ЯКО ще загазиш.До колене в тиня.После той ще зареже семесйството си и малкото си бебенце, което е негова собствена плът и кръв...!!!!! /ако въобще ги зареже ей така/ и ще има очаквания, за които ти въобще не подозираш!!! Ще усетиш, че играта загрубява, но измъкване няма да има... той ще започне да използва насилие, ще те изчука няколко пъти, ще му омръзнеш....а ако не му омръзнеш ще иска да се ожените, защото надали просто така си е зарязал семейството ... И как ще се чувстваш, когато детенцето като порасне пита майка си "Мамо, къде е тати ?...Защо го няма ?" и ходи му обяснявай....
Откажи се от това безумно нещо, защото ще стане опасно....А аз бих казала, че вече е опасно.Такива като него колкото искаш и ако не правиш това, което ти каже ще ти разбие живота на хиляди парченца и ще има да плачеш.....че може да те изнасили, че ще използва насилие, че ще си обградена от негови ПРИЯТЕЛИ и мутри, а не от твои...че той ще контролира живота ти, че може да останеш ей така с едно ебане - самотна майка, че както изневерява на жена си ще изневерява на теб... интересува ли тевъобще ??? И да не говорим за разликата в годините, че съвсем ми прилошава.

ЖИВОТА Е ПРЕД ТЕБ.НЕ ГО ПРОПИЛЯВАЙ.ИЗЖИВЕЙ ГО КАКТО ТРЯБВА И НЕ ГО СЪСИПВАЙ......КАКТО ПРАВИШ В МОМЕНТА !!!!!!!! ОСЪЗНАЙ СЕ, ЗА БОГА !???

П.П. Ти си на 17...и хич не мислиш трезво.Не мога да разбера къде ти е акъла.Аз съм на 13......и си правя изводи.Осъзнай се, за тове добро е!!! Всички ти го казваме.Не е безобиден флирт или всичко за една нощ....... Ще стане опасно !!!
С една дума-това е педофилия...

slladkata
03-18-2008, 12:16
Da nemoga da otreka che vsichki vie kudeto mi pisahte ste pravi.Razbiram che ako produljavam taka moga da stigna tochno do 2 polojeniq: 1-Moje toi da iska ot mene samo ediniq s*ks i posle da me zareje.
2-Moje da ne e samo zaradi s*ksa i sled tova neshtata mejdu nas da si produljut.
Razbiram che moje da stane mnogo opasno i sled tova toi da me tormizi, no kakvo da naprava kato postoqnno mislq za nego i nemoje da mi izlezne ot glavata.............

Wrathchild
03-18-2008, 12:28
Ами забрави го, пикло... опа извинявай, сладуранке...
Хайде поне за детето му помисли бе, ,куха главо. На теб приятно ли ще ти стане баща ти да има любовница с 20 години по-малка от него? Горе долу на твоята възраст? Я ми кажи.
Ти просто си типичният пример на малоумна пубертетка, която мисли само за собствената си п....
Нищо де. Забий се с него. Даже ще имате сериозна връзка. Мда... а после след години, когато те зареже с надут корем или дете на ръце заради някоя такава, недей да ревеш.