PDA

View Full Version : Проблем с пиърсинга



SunnyG
03-10-2008, 11:49
Преди 4 години си пробих пъпа и изглежда при самото пробиване е имало някакъв проблем,защото дупката е много късичка(самият канал,където се намира обецата).Толкова е късичко,че мога два пъти да си завъртя обецата,без да изпитам болка.Досега съм нямала проблеми,но вчера като се загледах,ако натисна малко повече обецата може да излезе и без да я разкопчавам... :shock: Някой знае ли дали мога да си пробия пъпа отново на същото място,но да направя каналчето малко по-дълго?Лошото е ,че дупката не може да зарастне вече,защото прекалено дълго съм имала обеца :( Благодаря предварително!

splendour
03-10-2008, 12:14
az ne zacepix

SunnyG
03-10-2008, 12:18
Представи си каналчето,където се пъха обецата... вироко е като ширина и късо като дължина.Имам чувството,че всеки момент може да се скъса...

Nadelina
03-10-2008, 12:28
Spri da si vyrtish obecata ili da si pravish opiti da q izvadish bez da q zakopchavash zashtoto taka dupkata se razshirqva. 4 godini si izdyrjala s neq bez problemi che chak sega problem shte ti se poqvi. A otnosno tova dali moje da probiesh dupka pak tam... edva li... Syveta mi e da si kupish po golqma obeca za da nqma shans da izleze samichka.

splendour
03-10-2008, 13:39
da taka stava ama.......nqma li na4in da zarasne nqkak si i da q probie6 na nono 6tot 2 dypki :?

N0_feAR
03-10-2008, 17:04
Spri da si vyrtish obecata ili da si pravish opiti da q izvadish bez da q zakopchavash zashtoto taka dupkata se razshirqva. 4 godini si izdyrjala s neq bez problemi che chak sega problem shte ti se poqvi. A otnosno tova dali moje da probiesh dupka pak tam... edva li... Syveta mi e da si kupish po golqma obeca za da nqma shans da izleze samichka.
винаги може да се появи проблем--->пиърсинга на пъпа не е вечен. Ако махнеш обицата и след като мястото ти зарастне смятам, че пре спокойно можеш на ново да се пробиеш.
А колко милиметра ти е кожата м/у 2те топчета и зачервено ли е?

Seducti0n
03-10-2008, 17:13
Питай-fake.
Предпорагам, че ще ти даде компетентен съвет. :)

SunnyG
03-10-2008, 17:55
Spri da si vyrtish obecata ili da si pravish opiti da q izvadish bez da q zakopchavash zashtoto taka dupkata se razshirqva. 4 godini si izdyrjala s neq bez problemi che chak sega problem shte ti se poqvi. A otnosno tova dali moje da probiesh dupka pak tam... edva li... Syveta mi e da si kupish po golqma obeca za da nqma shans da izleze samichka.
винаги може да се появи проблем--->пиърсинга на пъпа не е вечен. Ако махнеш обицата и след като мястото ти зарастне смятам, че пре спокойно можеш на ново да се пробиеш.
А колко милиметра ти е кожата м/у 2те топчета и зачервено ли е?

Не е зачервено,около 3мм е разтоянието.Аз не я въртя сама,тя си се върти като се сабличам,обличам,като спя(спя по корем често).Не ме боли,но ме е страх,че може да стане прекалено широка и да не става за нищо.Благодаря за съветите,ще се обърна и към fake :-)

N0_feAR
03-10-2008, 19:09
ооОоО 3мм е много малко кожа за пиърсинг на пъпа. Кожата ти бая е изтъняла, може тва да е и миграция. Аз бих те посъветвала да я махнеш, оставаш да зарастне дупката и дупчиш на ново ;)

SunnyG
03-10-2008, 19:11
Не искам да я махам... :cry: Но ако това е начинът да я имам отново...

Romance
03-10-2008, 19:42
http://www.piercing-bg.com/forum/
оф аз тука кат някъф рекламодател ама...
Надявам се фейк няма нищо против (ако има..извинявам се много),но точно това е сайтът,в който може да намериш всичко, което те интересува и да обогатиш знанията си отностно "придобивките" си :)
(аз въпреки,че нямам железа по себе си си чета и се обогатявам :lol: )

fake
03-11-2008, 09:48
може, ама отиди в студио ад ти го направят като хората.
белег ще остане със сигурност.

SunnyG
03-11-2008, 11:08
Благодаря на всички! :-)