PDA

View Full Version : влюбих се i sega me boli ;(



drozila
03-10-2008, 13:28
запознах се с 1 мом4е с което много си допднахме, той казва 4е сам му стра6но сладка, но 1 моми4е много го е наранило преди мен и ми каза, 4е сега и той незнае какво иска и какво испитва, жийдаме се, говорим за вси4ко, но колкото пове4е време минава толкова пове4е имам 4увството 4е се влюбвам, но той не показва ни6то пове4е от пр. 4увства. говорили сме за това дали между нас може да има не6то, но той каза 4е за момента неможе ни6то да ми каже. веднуж се забихме в едн дискотека, но ни6то пове4е. стра6но много искам да сам с този 4овек, но нз дали той не иска да сме само приятели, а ако е така 6те ми е много гадно за това. не ви моля да ме съветвате просто исках някъде да излея това което 4уствам. сужалявам ако сам ви изгубила времето

BlueFace
03-10-2008, 13:30
запознах се с 1 мом4е с което много си допднахме, той казва 4е сам му стра6но сладка, но 1 моми4е много го е наранило преди мен и ми каза, 4е сега и той незнае какво иска и какво испитва, жийдаме се, говорим за вси4ко, но колкото пове4е време минава толкова пове4е имам 4увството 4е се влюбвам, но той не показва ни6то пове4е от пр. 4увства. говорили сме за това дали между нас може да има не6то, но той каза 4е за момента неможе ни6то да ми каже. веднуж се забихме в едн дискотека, но ни6то пове4е. стра6но много искам да сам с този 4овек, но нз дали той не иска да сме само приятели, а ако е така 6те ми е много гадно за това. не ви моля да ме съветвате просто исках някъде да излея това което 4уствам. сужалявам ако сам ви изгубила времето
Sry не мога да ти помогна! :-o :(

led_i_ogyn
03-10-2008, 13:45
Може да не искаш съвети, но ще си кажа мението...Според мене му трябва време...аз също бях наранена и дълго след това не исках да допусна никое момче до сърцето си...След време болката отшумява.Ако наистина искаш да бъдеш с него - бори се за любовта му...Само времето ще покаже може ли да има нешо между вас...

Naman07
03-10-2008, 14:26
запознах се с 1 мом4е с което много си допднахме, той казва 4е сам му стра6но сладка, но 1 моми4е много го е наранило преди мен и ми каза, 4е сега и той незнае какво иска и какво испитва, жийдаме се, говорим за вси4ко, но колкото пове4е време минава толкова пове4е имам 4увството 4е се влюбвам, но той не показва ни6то пове4е от пр. 4увства. говорили сме за това дали между нас може да има не6то, но той каза 4е за момента неможе ни6то да ми каже. веднуж се забихме в едн дискотека, но ни6то пове4е. стра6но много искам да сам с този 4овек, но нз дали той не иска да сме само приятели, а ако е така 6те ми е много гадно за това. не ви моля да ме съветвате просто исках някъде да излея това което 4уствам. сужалявам ако сам ви изгубила времето
Sry не мога да ти помогна! :-o :( Mi ne pishi be! -.-
Kym avtorkata:Kaji mu napravo kakvo 4uvstvash ! Taka nqma da se pitash postoqnno "dali 6te stane,dali ne..".Deistvai smelo.

drozila
03-10-2008, 14:32
Kym avtorkata:Kaji mu napravo kakvo 4uvstvash ! Taka nqma da se pitash postoqnno "dali 6te stane,dali ne..".Deistvai smelo.[/quote]
nie govorihme za tova i toi kaza 4e o6te ne e gotov za vruska, no stra6no mnogo sam mu haresvala i dopadala. kaza 4e tursi 4ovek kato men. no nz dali iska da bude s men, ili iska prosto pr. mi. kaza 4e sledva6tiqt put kato se vidim trqbva da si pogavorim za tova

prettyIdeath
03-10-2008, 14:50
Ами ако мислиш че можеш да му помогнеш да забрави за случилото се, му го кажи. Момчето е наранено и трябва да го разбереш! Бъди търпелива...

hooliganka89
03-10-2008, 14:58
Shtom iskash da si s nego,badi tarpeliva,spored men v nai-skoro vreme shte badete zaedno.Uspeh :)

comics
03-10-2008, 15:18
да е

tigity
03-10-2008, 15:26
:D ne moje da spresh tfa da se flibish shot prosto nikoi ne moje da narejda na 4ystfata!!!ySpeXx s mom4eto!!! :P :P :P

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
03-10-2008, 15:27
ne mu se natrapwai ... postepenno stani 4ast ot ejednevieto mu ... karai go da se 4uvstva dobre ... s nadejda 4e vuv vremeto simpatiite 6te prerasnat v lubov :) uspeh ... prosto ne vinagi se vlubvame za mig... trqbva i malko ubejdavane 8-)

drozila
03-10-2008, 15:58
mnogo mersi na vsi4ki za tova koeto kazvate. nadqvam se naistina da stane ne6to m/u nas, za6toto naistina imam mnogo silni 4uvstva, i dori v momenta si pi6em i ... a az nz kak da obqsnq kakvo 4uvstvam

koalka
03-10-2008, 16:23
Ами, може би тъпо ще ти се стори, но...опитай се някак си да притъпиш чувствата си и да се опиташ да го забравиш.Имаш надежда все още, защото ти е дал някакви поводи да си мислиш това, обаче трябва да слезеш на земята, защото той явно не споделя чувствата ти.А приятели не знам как ще сте, като ти се влюбваш и той ще усеща това.

evelinka1122
03-10-2008, 19:16
Може да не искаш съвети, но ще си кажа мнението ...Според мене му трябва време...аз също бях наранена и дълго след това не исках да допусна никое момче до сърцето си...След време болката отшумява.Ако наистина искаш да бъдеш с него - бори се за любовта му...Само времето ще покаже може ли да има нещо между вас... +1! Няма какво да допълня... освен че поправих две незначителни грешки при копиране на цитата :)

drozila
03-11-2008, 18:43
nz. mnogo iskam da mu pokaja kakvo 4uvstvam i da mu pokaja 4e nqma da go naranq, no nz kak da podhodq, bez da mu se natrapvam :smt086 , no s vseki izminal den s vseki razgovor, use6tam se po-silni 4ustva

MiMcHeToOo
03-11-2008, 19:08
Може да не искаш съвети, но ще си кажа мението...Според мене му трябва време...аз също бях наранена и дълго след това не исках да допусна никое момче до сърцето си...След време болката отшумява.Ако наистина искаш да бъдеш с него - бори се за любовта му...Само времето ще покаже може ли да има нешо между вас...

+1

fUcK_LoF
03-11-2008, 19:22
Знам...И аз бах така с едно момче.Прсто с някакви намеци му покажи че искаш да бъдете заедно.Успех!

drozila
03-11-2008, 19:54
Знам...И аз бах така с едно момче.Прсто с някакви намеци му покажи че искаш да бъдете заедно.Успех!

pri teb kakvo stana. toi otvurna li na 4uvstvata ti??

fUcK_LoF
03-12-2008, 10:38
Отначало...После ме заряза както казват мои саученички като ''кисела краставичка''

drozila
03-12-2008, 12:00
Отначало...После ме заряза както казват мои саученички като ''кисела краставичка''

:smt067 e toq zna4i e nqkuv glupak bila si do nego i pr. a toi te e izpolzval edva li ne dokato mu skimne. e takiva mom4eta sa neveroqtni bokluci

fUcK_LoF
03-12-2008, 15:51
Ами да :-x Мойте съученички постоянно ми повтаряха че не е за мен и че сам сбъркала като съм тръгнала с него ама аз не им обръщах внимание...и в един момент разбрах че са били прави и той просто се е еб*вал с мен :cry: Сега като излеза в коридора /понеже сме на един етаж/ и все се оглеждам за него щото искам да го видя и аз незнам защо ама нещо в мен ме кара да го търся с очи , а той какво като ма види не прпуска да ме напсува :smt013 :smt014 Разменяме по някоя друга убидна дума и си продължаваме...

drozila
03-12-2008, 15:56
Ами да :-x Мойте съученички постоянно ми повтаряха че не е за мен и че сам сбъркала като съм тръгнала с него ама аз не им обръщах внимание...и в един момент разбрах че са били прави и той просто се е еб*вал с мен :cry: Сега като излеза в коридора /понеже сме на един етаж/ и все се оглеждам за него щото искам да го видя и аз незнам защо ама нещо в мен ме кара да го търся с очи , а той какво като ма види не прпуска да ме напсува :smt013 :smt014 Разменяме по някоя друга убидна дума и си продължаваме...

tipi4en ne6tasnik. :-x prosto ne mu obru6tai vnimanie.

A sega kum moq problem :oops: : posledno vreme sam oburkana imam nqkakvoto stranno 4uvstvo, 4e prosto si oplutnqva tvremeto s men, i 4e mai o6te se vijda s momi4eto koeto go e naranila i se draznq ne ot fakta 4e mojebi ne iska da e s men, a za6toto pak 6te strada zaradi neq. naistina mn durja na nego i nezavisimo dali 6te e s men iskam da e 6tasliv, a tq samo 6te go narani pak, ne go e pravila veduj i nqma da spre da go pravi. za tova nai-mnogo me qd

fUcK_LoF
03-12-2008, 16:10
Ами ако знаеш коя е...хубаво говори с нея и разбери какви са чуствата й кам него.Намекни и че тя отново ще го нарани , а ти неискаш това.Ако не я познаваш разучи от негови приятели коя е.Запознай се с нея и се разяснете. 8) УСПЕХ! :smt023

Qnchety
03-12-2008, 16:57
Може да не искаш съвети, но ще си кажа мението...Според мене му трябва време...аз също бях наранена и дълго след това не исках да допусна никое момче до сърцето си...След време болката отшумява.Ако наистина искаш да бъдеш с него - бори се за любовта му...Само времето ще покаже може ли да има нешо между вас...

Съгласна!

betyrk
03-12-2008, 16:58
ОООооо ако се окаже че тва емоя мйж ше те умияяяя :razz: хаха шегувам се...Ми кво да ти кажа .. Гадна ситуация!Но все пак не си хаби надеждите мъжете незнаят какво искат...така че очаквай най лошото~

fUcK_LoF
03-12-2008, 17:30
ОООооо ако се окаже че тва емоя мйж ше те умияяяя :razz: хаха шегувам се...Ми кво да ти кажа .. Гадна ситуация!Но все пак не си хаби надеждите мъжете незнаят какво искат...така че очаквай най лошото~

Абсолютно си права мъжете /както и някои жени/незнаят какво искат затова недеи да си хабиш невите по него :?

drozila
03-12-2008, 17:37
ami ne az ne si habq nervite, no mnogo mi e gadno kato go gledam takuv. kato govori za tva kakvo mu e pri4inila i pr. prosto kazah go i 6te go povtorq dori i da ne e s men az iskam da e 6tasliv.

fUcK_LoF
03-12-2008, 18:07
Ами кажи му го например надраскано набързо на бележка или някакви такива намекни му че дори и да не е с теб искаш да е щастлив и че неискаш да се забърква с оная защото пак ще му причини мъка и болка/напълно те разбирам :wink: / Не се убиждаи ама той трябва да е е*ати кретена да знае че го обичаш и да не ти каже чуствата си и да те държи в напрежение :?

drozila
03-12-2008, 18:13
toi neznae 4e 4uvstvata mi sa tolkova silni. vednuj si govorehme za tva kakvo ima m/u nas i toi kaza "dori i da ne se polu4i nali nqma da te zagubq kato pr." i az mu kazah 4e nqma da go ostavq. ot togava ne sme govorili, no togava be6e prosto uvle4enie. no sega ve4e ne e taka i se strahuvam 4e ako mu kaja toi 6te se otdrupne

r3al_l0ff
03-12-2008, 18:19
мн0г0 глупав0... той сам 0тива при нея а ти ще мислиш дали няма да го нарани...т0й ако иска да го прави ,не мисля че трябва да се месиш п0 някакъф начин...;]] 0стави го да се упари 0ще 1 път..п0не дан0 му д0йде акъла !! ама дан0 не е късн0 ;)

fUcK_LoF
03-12-2008, 18:45
мн0г0 глупав0... той сам 0тива при нея а ти ще мислиш дали няма да го нарани...т0й ако иска да го прави ,не мисля че трябва да се месиш п0 някакъф начин...;]] 0стави го да се упари 0ще 1 път..п0не дан0 му д0йде акъла !! ама дан0 не е късн0 ;)


Съгласна но до някаде...ако той се упари нали и тя ще страда и все едно тя се е упарила :(

drozila
03-13-2008, 13:43
мн0г0 глупав0... той сам 0тива при нея а ти ще мислиш дали няма да го нарани...т0й ако иска да го прави ,не мисля че трябва да се месиш п0 някакъф начин...;]] 0стави го да се упари 0ще 1 път..п0не дан0 му д0йде акъла !! ама дан0 не е късн0 ;)

kak da go ostavq da se opari, kato nemoga da go gledam kato e tujen. i kolko o6te puti da go ostavq da go boli, kato tq ne vednuj ne dvaputi go e naranqvala. a az prosto ne moga da go gledam takuv

fUcK_LoF
03-13-2008, 15:48
Ами пробваи да не се знимаваш с него няколко дена
.Не ходи при него.Не му обръщай внимание.И той ще усазнае че неможе без теб.Дори и само за уплатняване на времето му. 8) 8)

sandri4ka86
03-14-2008, 09:30
ami,ti ve4e si vljubena,milo momi4e,ne prosto zapo4va6 da se vljubva6!kakvoto i da ti kajem,6te bade bezsmisleno!6te strada6 mn ot tazi vruzka nqkoi den,no dori i togava ne se obvinqvai,4e e mojelo po drug na4in da postapi6,da go izbegne6 o6te ot na4aloto,za6toto ne e taka,ne moje6!kusmet mili4ka,gadno mi e,4e na dobrite momi4eta se slu4vat takiva ne6ta

slun4ice_90
03-14-2008, 09:49
Не избираш дали искаш да се влюбиш или не,то просто става това :-P :?

fUcK_LoF
03-14-2008, 13:48
Не избираш дали искаш да се влюбиш или не,то просто става това :-P :?


Да права си,но този...и аз незнам какво що не вземе да си изясни чуствата към нея ами я държи в напрежение...?! :o

tan0
03-14-2008, 13:49
tuk kakvoto i da kaja nqma da ima znachenie si4ko zavisi ot nego

drozila
03-14-2008, 17:39
neznam ve4e kakvo stava, prosto neznam. no imam 4uvstvoto 4e toi 6te se vurne pri neq i az nqma kakvo da napravq. vupreki tova koeto ispitvam kum nego vupreki si4ko iskam da e 6tasliv i kogato pak tq go narani az 6te sam do nego nezavisimo dali samo kato pr.

drozila
03-14-2008, 17:54
e nqma ve4e s kakvo da vi zanimavam. tuko 6to vsi4ko svur6i. kaza mi 4e se vliubva v 1 momi4e prati mi snimka i ne bqh az na neq. prosto krai

PepiDesigns
03-15-2008, 10:38
влюбих се, а не трябваше ;(

Любовта не пита , а действа.

slun4ice_90
03-15-2008, 16:55
e nqma ve4e s kakvo da vi zanimavam. tuko 6to vsi4ko svur6i. kaza mi 4e se vliubva v 1 momi4e prati mi snimka i ne bqh az na neq. prosto kraiСъжалявам,че е станало така ам и момчетата са много тъпи. :o :-x Е все пак мацко не се отчайвай дано намериш човек,с който да се обичате и много да сте щастливи. :grin: :-)

didkatagb
03-15-2008, 17:23
никой не избира кога да се влюби само това ще ти кажа

nIkEnCeTy_bE
03-15-2008, 20:17
emi...mom4eto e naraneno i zatova moje bi ne iska da ima za v momenta vr1zka.Trqbva da go iz4aka6...toi moje bi sam 6te doide pri tebe..b1di t1rpeliva..Uspeh! :)

Rofl4e
03-15-2008, 22:02
A za6to ne trqbva6e da se vlubva6..?!Ta taka..dokaji mu 4e ne si kato dr i nqma da go narani6..i moje ne6tata da potrgnat

miniCHka91
03-16-2008, 16:54
ne moga da ti pomogna, no edinstvenoto koeto moga da ti kaja e da mu dade6 vreme dokato toi razbere kakvo iska i dokato stane samouveren

drozila
03-16-2008, 19:34
nqma smisul ve4e ni6to, prosto nqma kakvo da napravq. a i ot kakto se hvana s onova momi4e, ve4e daje i ne namira vreme da si pi6em, kamoli da se vidim

tan0
03-16-2008, 19:35
chestito i az taka i sq mi edno nekvi nikvo :D

zaraaa
03-16-2008, 20:12
Nai-dobre shte da e da se otdrapnesh za izvestno vreme znam,che shte ti e trudno no.......ako sled vreme te potarsi shte razberesh che mu lipsvash i che izpitva kam teb poveche ot pr chuvstva......sashto taka ne go prishporvai nujno mu e vreme da obmisli vsicho za tova i ti kazax po-gore da se otdrapnesh za izvestno vreme :) :)

drozila
03-16-2008, 20:17
Nai-dobre shte da e da se otdrapnesh za izvestno vreme znam,che shte ti e trudno no.......ako sled vreme te potarsi shte razberesh che mu lipsvash i che izpitva kam teb poveche ot pr chuvstva......sashto taka ne go prishporvai nujno mu e vreme da obmisli vsicho za tova i ti kazax po-gore da se otdrapnesh za izvestno vreme :) :)

otdrupnah se dostatu4no ve4e ot nego, kakto kazah otkakto ima priqtelka ne sme si pisali i ne sme se vijdali

darince
03-17-2008, 15:12
Просто бъди по търпелива! Докажи му че наистина държиш на него и му помогни да забрави бившата :) УспеХчеТа :) :) :) :)

drozila
03-25-2008, 20:35
po dqvolite!! ne moga bez nego kolko vreme mina, a az o6te po-silno iskam da sam s nego ;( :-# :-# naskoro razbrah 4e e skusal s momi4eto s koeto hode6e za6toto nqmali kakvo da si kajat, tq bila mn svita s nego i za ni6to ne si govoreli. e ne moga da otreka 4e ne se radvam za tova, no az iskam da sam s nego i ve4e nemoga den da iskam da go vidq ili 4uq.

BAYO
03-26-2008, 04:12
Не е важно колко пъти падаме и ни боли. Важното е, когато станем да се изтупаме и да продължим напред по-силни ;)

reni7o0o
03-26-2008, 13:48
запознах се с 1 мом4е с което много си допднахме, той казва 4е сам му стра6но сладка, но 1 моми4е много го е наранило преди мен и ми каза, 4е сега и той незнае какво иска и какво испитва, жийдаме се, говорим за вси4ко, но колкото пове4е време минава толкова пове4е имам 4увството 4е се влюбвам, но той не показва ни6то пове4е от пр. 4увства. говорили сме за това дали между нас може да има не6то, но той каза 4е за момента неможе ни6то да ми каже. веднуж се забихме в едн дискотека, но ни6то пове4е. стра6но много искам да сам с този 4овек, но нз дали той не иска да сме само приятели, а ако е така 6те ми е много гадно за това. не ви моля да ме съветвате просто исках някъде да излея това което 4уствам. сужалявам ако сам ви изгубила времето
bqgaiiiiii............. imah sy6tiq problem, maikoooo be6e golqm ko6mar. az se vliubvah i vliubvah a tos kreten mn gadno me izigra :-x bqgai dokato ima6 vreme

tan0
03-26-2008, 14:19
e nqma ve4e s kakvo da vi zanimavam. tuko 6to vsi4ko svur6i. kaza mi 4e se vliubva v 1 momi4e prati mi snimka i ne bqh az na neq. prosto kraiСъжалявам,че е станало така ам и момчетата са много тъпи. :o :-x Е все пак мацко не се отчайвай дано намериш човек,с който да се обичате и много да сте щастливи. :grin: :-)

+1