PDA

View Full Version : Вакум по време на секс



MishitoOo
03-10-2008, 15:17
Здравейте неказвам че съм изостанала в секса , но сега се сетих когато за пръв път се получи вакум (в смисал не се е случвало веднъж) и аз много се смях , когато се чу някакъв странен звук :lol: :lol: :lol: :lol: ! Исках да попитам дали на някой друг му се е случвало или този ефект е само при мен , защото до сега не съм посмяла да попитам приятеля си , поради простата причина , че само като се сетя и ме избива на смях :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ! Моляви споделете ... !

kico
03-10-2008, 15:20
hahahhahahahahahhahahah ....tamno ,strastno, 4uvstveno , neobuzdano, gotino i izvedna6 straniq "vakum zvuk" hahahahahahaha s rev sam se smql :D :D
:D

ZaRiBeN
03-10-2008, 15:22
случвало се е неведнъж

hooliganka89
03-10-2008, 15:34
I az vinagi se smeq :D

v3n0ma
03-10-2008, 15:44
slu4valo se e golqm smqh padna

MishitoOo
03-10-2008, 15:51
hahahhahahahahahhahahah ....tamno ,strastno, 4uvstveno , neobuzdano, gotino i izvedna6 straniq "vakum zvuk" hahahahahahaha s rev sam se smql :D :D
:D

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
колко си прав не е истинааааааа !!! :lol: :lol: :lol: :lol:
лощото е , че на мен направо ми призлява да се хиля ... а да не казвам първия път какво си помислих за приятеля ми :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: вярвай те ми горкиа доста странно ме изгледа след физиономията която вкарах и заливащия се смях .... сигурно е рещил , че не съм "ку-ку" :lol: :lol: :lol: :lol: важното е , че не съм сама :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

So unbelievable love..
03-10-2008, 15:55
I az vinagi se smeq :D

:D :D i az

hottie
03-10-2008, 15:58
оооо първия път първо се притесних, изчервих, ама после се спуках от смях.. до ден днешен ми е смешно :-D

baby_girl_vn
03-10-2008, 19:07
ами на мен за радост не ми се е случвало но на приятелка и се е случвало доста често...ихихих по добре да не ми се случва че както разказвате...аз да взема нещо да се сецна по време на секс ахахах

eblio
03-10-2008, 19:10
Здравейте неказвам че съм изостанала в секса , но сега се сетих когато за пръв път се получи вакум (в смисал не се е случвало веднъж) и аз много се смях , когато се чу някакъв странен звук :lol: :lol: :lol: :lol: ! Исках да попитам дали на някой друг му се е случвало или този ефект е само при мен , защото до сега не съм посмяла да попитам приятеля си , поради простата причина , че само като се сетя и ме избива на смях :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ! Моляви споделете ... !

Напълно нормално е :)

Friend_witH_Benefit
03-10-2008, 19:14
Това се получава когато ти влезе въздух във вагината ... което е доста често явление в зависимост от позата .. случвало ми се е и както и при всички останали ситуацията е била по-скоро смешна отколкото сконфузна .. нормално е :)

AnNiE
03-10-2008, 19:27
и на мен ми се е случвало :D голям смях пада след това 8-)

buxbull
03-10-2008, 19:44
и на мен ми се е случвало :D голям смях пада след това 8-)
дае тъпичко си е

h0u$e_
03-10-2008, 21:06
кога ли ше ми доиде и на мене времето да го 4уя тоз звук :o

Mirelchetoo14
03-10-2008, 21:16
Хахахах на мен ми се случва много често като го извади,и аз като мръдна се чува точно това като пръцкане :D :D :D :D И мъжа нали е кретен,и се изцепи :"Що пърдиш вагинално?!" :shock: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Ей начи имах мускулна треска на корема от смях след няколко часа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mi6lence
03-10-2008, 23:57
:-D :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D hahahhh i na men mi s ee slu4valo na nqkolko pati napravo golqm smqh :-D :-D :-D :grin: :grin: :grin: :grin:

hahavteen
03-11-2008, 04:02
Na men ne mi se e sly4valo i nito iskam da mi se sly4va za6toto mislia 4e 6te mi stane dosta kofti :? bebe_zaiche kaza 4e su6to ne i se sly4va za6toto pravi yprajneniata na Kegel (koito az su6to pravia ot 4-5 godini nasam) no kato gledam i pri the_hottie se poly4ava taka a puk tia su6to gi pravi.. :-o

Wrathchild
03-11-2008, 04:16
Хаха, абе получава се... смешно е някакво, ама вече не му обръщам внимание. Иначе първия път, когато стана с приятеля ми не спряхме да се смеем.

gilY
03-11-2008, 05:09
sluchva se...otnachalo malko mi stana kofti :oops: no posle mai zapochnahme da ne mu obrushtame vnimanie :razz:

hottie
03-11-2008, 07:46
Na men ne mi se e sly4valo i nito iskam da mi se sly4va za6toto mislia 4e 6te mi stane dosta kofti :? bebe_zaiche kaza 4e su6to ne i se sly4va za6toto pravi yprajneniata na Kegel (koito az su6to pravia ot 4-5 godini nasam) no kato gledam i pri the_hottie se poly4ava taka a puk tia su6to gi pravi.. :-o

Не мога да кажа, че ми се случва всеки ден. Примерно веднъж на 5 месеца, но все пак е неизбежно в някои пози като когато съм си обърнала краката назад или са му на врата. :-D

MakeMeLaugh
03-11-2008, 08:44
Добре де и като се случи какво..
Голяма работа :)
Щом и двамата партньора знаят от какво е няма нищо срадмно и спичащо.
:)

amatorium
03-11-2008, 08:55
Na vsichki im se e sluchvalo. :-)

Anna5339
03-11-2008, 09:50
И на мен ми се е случвало,но гледам да го избегна. При мен действа техниката-раменете да са малко по-нависоко от вагината,но ест гърбът трябва да е изправен(при задната). И действа,но понякога губя контрол и става смешно:)
А иначе е забавно. . . . .
"Що пърдиш вагинално"--това ме разби! Добре,че моят не е казвал нощо подобно,че иначе щях да падна от смях! :lol:

coolkiss
03-11-2008, 12:28
Случвало ми се е - се едно девйоката пърди :)

mi6lence
03-11-2008, 14:46
:-D :-D :-D slu4va se da noo kakto vsi4ki kazvat .. slu4va se na vseki i nqma ni6to sramno :lol: :-P

FunnYboY
03-11-2008, 16:58
Здравейте неказвам че съм изостанала в секса , но сега се сетих когато за пръв път се получи вакум (в смисал не се е случвало веднъж) и аз много се смях , когато се чу някакъв странен звук :lol: :lol: :lol: :lol: ! Исках да попитам дали на някой друг му се е случвало или този ефект е само при мен , защото до сега не съм посмяла да попитам приятеля си , поради простата причина , че само като се сетя и ме избива на смях :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ! Моляви споделете ... !


Да, веднъж... има звук на ПРЪДНЯ, голям кеф :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D :D ахахаххах :D

MishitoOo
03-11-2008, 18:44
Здравейте неказвам че съм изостанала в секса , но сега се сетих когато за пръв път се получи вакум (в смисал не се е случвало веднъж) и аз много се смях , когато се чу някакъв странен звук :lol: :lol: :lol: :lol: ! Исках да попитам дали на някой друг му се е случвало или този ефект е само при мен , защото до сега не съм посмяла да попитам приятеля си , поради простата причина , че само като се сетя и ме избива на смях :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ! Моляви споделете ... !


Да, веднъж... има звук на ПРЪДНЯ, голям кеф :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D :D ахахаххах :D

голям кефф каза :lol: :lol: :lol: :lol:
в на1алото малко кофти ама после е многоооооооо смях наистина :lol: :lol: :lol:

hottie
03-11-2008, 18:49
При мен беше още по-забавно ,защото на моя приятел сега му бях първата и не знаеше за съществуването на това и като го чу.. :lol: :lol: :lol: помисли си, че е нешо друго :-D и аз му обясбявам и той в началото не ми повярва. Абе майтап голям. :oops:

MishitoOo
03-11-2008, 19:12
При мен беше още по-забавно ,защото на моя приятел сега му бях първата и не знаеше за съществуването на това и като го чу.. :lol: :lol: :lol: помисли си, че е нешо друго :-D и аз му обясбявам и той в началото не ми повярва. Абе майтап голям. :oops:

на мене като ми се случи и аз някаква както си говоря нещо и млъкнах :lol: :lol: :lol: :lol: бех в шокккк :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: да не казвам какво си помислих за момчето срещу мен и той ми вика спокойно спокойно :lol: :lol: :lol: :lol: викам си лелееееее кво спокойно почнах да се смея и паднаххх :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: и той и той почна да се смее обаче докато ми обясни аз вече направо бях умряла да се хиля като си мислих че тойййй е .... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

emviii
03-11-2008, 19:22
ahahhahahahhaahaa men kat mi se slu4i tva za 1 put i ne reagirah tai stranno smisul spe4eno, ama mnooo se smqh i kat sa razhilih i toi po4na (dobre 4e i dvamata zn ot kvo e ... :D )

hottie
03-11-2008, 19:23
При мен беше още по-забавно ,защото на моя приятел сега му бях първата и не знаеше за съществуването на това и като го чу.. :lol: :lol: :lol: помисли си, че е нешо друго :-D и аз му обясбявам и той в началото не ми повярва. Абе майтап голям. :oops:

на мене като ми се случи и аз някаква както си говоря нещо и млъкнах :lol: :lol: :lol: :lol: бех в шокккк :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: да не казвам какво си помислих за момчето срещу мен и той ми вика спокойно спокойно :lol: :lol: :lol: :lol: викам си лелееееее кво спокойно почнах да се смея и паднаххх :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: и той и той почна да се смее обаче докато ми обясни аз вече направо бях умряла да се хиля като си мислих че тойййй е .... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

хаха и ако не се е изкарал целия въздух ако се смееш продължава да излиза :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: И става още по-смешно. Така де, вече му свикнах ама в началото беше супер забавно.
Аз : "Не бе мило не е това което си мислиш"
Той :" Спокойно де, случват се такива неща"
Аз : не бе това не излиза от онова място, а от другото :lol:

И всъщност установихме, че това се случва най-вече когато съм супер възбудена. И от тогава той го приема като комплимент направо :razz:

cba
03-11-2008, 19:27
:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: На мен като ми се случи първия път и физиономията ми беше ето такава :shock: , но след около 10 секунди и аз и приятелят ми се заляхме от смях :D :D :D

FunnYboY
03-11-2008, 20:14
Да, веднъж... има звук на ПРЪДНЯ, голям кеф :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D :D ахахаххах :D

голям кефф каза :lol: :lol: :lol: :lol:
в на1алото малко кофти ама после е многоооооооо смях наистина :lol: :lol: :lol:


Ми яко е, к'во :D аххаха :grin: :D

MishitoOo
03-12-2008, 03:07
При мен беше още по-забавно ,защото на моя приятел сега му бях първата и не знаеше за съществуването на това и като го чу.. :lol: :lol: :lol: помисли си, че е нешо друго :-D и аз му обясбявам и той в началото не ми повярва. Абе майтап голям. :oops:

на мене като ми се случи и аз някаква както си говоря нещо и млъкнах :lol: :lol: :lol: :lol: бех в шокккк :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: да не казвам какво си помислих за момчето срещу мен и той ми вика спокойно спокойно :lol: :lol: :lol: :lol: викам си лелееееее кво спокойно почнах да се смея и паднаххх :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: и той и той почна да се смее обаче докато ми обясни аз вече направо бях умряла да се хиля като си мислих че тойййй е .... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

хаха и ако не се е изкарал целия въздух ако се смееш продължава да излиза :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: И става още по-смешно. Така де, вече му свикнах ама в началото беше супер забавно.
Аз : "Не бе мило не е това което си мислиш"
Той :" Спокойно де, случват се такива неща"
Аз : не бе това не излиза от онова място, а от другото :lol:

И всъщност установихме, че това се случва най-вече когато съм супер възбудена. И от тогава той го приема като комплимент направо :razz:

:shock: :shock: :shock: :shock: Аз : не бе това не излиза от онова място, а от другото
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: на мен никой не ми обасни така ама кой знае аз пак кво щях да помисля :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DoPye
03-12-2008, 03:10
случвало се е неведнъж


ти имаш ли 10 години хахахаха

marina star
03-12-2008, 03:43
estestveno4e mi se e slu4valo to dosta pati,no ne e osobeno priqtno

macka123
03-12-2008, 13:45
Случва се разбира се!!! Паднах да се хиля.



БТВ пише се вакУУм а не вакУм

LeAv3 m3 Al0n3
03-26-2008, 21:46
slu4valo se e golqm smqh padna
+1 :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ELFIQ
03-27-2008, 11:27
ae basi rezila i na men mn 4esto mi se slu4va naistina e mn konfuzno dokato ste se otdali na strasta i da 4ue6 toq zvuk :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: mn me e sram kogato stane taka :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

s3x_0n_th3_b3aCh
03-27-2008, 17:47
I na men mn p1ti mi se e slu4valo :D:D:D Mno0go0 smqh pada :lol: :lol:

SilverAngel
03-27-2008, 17:50
Случвало ми се е често, ама половинката рядко разбираше... да не кажа никога :grin:

SamRothstein
03-27-2008, 18:49
Случва се и още как! Особено ако си пил 4 водки и си решил да се правиш на Роко Сифреди (Питър Норт за по-отраканите в темата) – тогава направо симфоничен концерт може да стане :)))