PDA

View Full Version : Ужасно слаб съм ;[



Nm3
03-10-2008, 16:35
Драсти. Реших да ви споделя това защото сам много разтревожен :( .
Задава се лято а аз съм само 52кг (170см, момче).
Краката ми са точно като щеки. Даже срам ме хваща
Пробвах с какво ли не..Взимах бирена мая, протеини ама нестава..
:o :(
Знам че е и до гена ама все ако може пак да ми препоръчате нещо защото съм наистина много разтревожен... ;[

buba_strelec
03-10-2008, 16:42
ем според мен отиди при лекар незнам как точно се наричат май диетолози,там може да ти изготви режим на хранене :)

EarthShaker
03-11-2008, 04:27
ам виж сега

мускулите тежат повече от мазнините, така че отивай да помпиш във фитнеса и яж месо повече... ама не ти препоръчвам ония добавчици дет сички ги зимат... да да ония 'безвредните'.. просто глей да ядеш повече след тренировка да захраниш мускулите

dixo
03-11-2008, 12:38
pff puk az sum na 14 i teja 42 kila i sum 162 :( :( :booooomb: :x :(

FantaMen
03-11-2008, 17:32
И аз имам такъв проблем.Много гадно е ама ко да се прай :x :x :(

lebron23
03-11-2008, 17:59
Mi pi4 hapvai prez noshta!Primerno stavash v 1 ili v 2 hapvash malko i legash :)

XceSS
03-11-2008, 20:13
Яж глюкоза ! В буркани се продава, ама не мога да ти кажа колко струва.Много е вкусно :D яж ей така само глюкоза и ще те видим след 2 седмици... :)

EarthShaker
03-11-2008, 20:35
Mi pi4 hapvai prez noshta!Primerno stavash v 1 ili v 2 hapvash malko i legash :)

не ми звучи особено полезно :D организма кой знае как се затормозява при 'почивката' да мели

batkodoki
03-12-2008, 22:06
Драсти. Реших да ви споделя това защото сам много разтревожен :( .
Задава се лято а аз съм само 52кг (170см, момче).
Краката ми са точно като щеки. Даже срам ме хваща
Пробвах с какво ли не..Взимах бирена мая, протеини ама нестава..
:o :(
Знам че е и до гена ама все ако може пак да ми препоръчате нещо защото съм наистина много разтревожен... ;[

еее....милото то :)

чакай бе моето момче - както винаги на всякъде казвам: от ниско кръвно и ниски килограми никой още не е умрял :)

а виж от високо кръвно и много килограми си отиват 90% от умиращите днес!

каква е тая мания да ставаш смъртник?!
това, че си не си с "изразени" мускули изобщо не означава, че си грозен. напротив - убеден съм, че си мн красиво момче :)

и една тайна на ухо: пишока не е мускул, даденост е и обикновено точно при "слабоватите" момчета е Голяма даденост.
другите се опитват да компенсират с "тяло" ;)

hooliganka89
03-13-2008, 08:39
Eeeee da imah i az podoben problem.
Az kakvoto hapna i mi se lepka na korema :lol:

Transporter
03-13-2008, 19:47
И аз съм на 16 висок към 166 и съм 55 кила че да не съм и по малко,малко ме питат нема ли да надебелееш често ама аз смятам че по добре е да си слаб отколкото да си някаква свинчуга 150 кила дет кат седне на гърнето му вижда сметката...така че не се притеснявай ама почвай да си натякваш че тряя да ядеш повече за да надебелеш малко :) и взимай бирена мая пак защото тя увеличава апетита... ама не се притеснявай,вярно е че сега повечето момичета харесват по мускулестите ама те с тея химии на 20 ше са увиснали вече а пък ти ще си шен...така че горе главата! ;)

mImMmKa
03-17-2008, 19:11
Ами според мен трябва да пробваш с витамини...я първо иди на доктор :)

ToxicforAngel
03-20-2008, 06:57
храни се редовно .. тъпчи се... по 5-6 пъти на ден Ходи на фитнес Помпи взимай протеини или креатин .. кажи на иструктора да ти изготви една хранителна програма за качане на маса... :)

guesswho
03-24-2008, 06:25
пиите бирена мая :-D мн се напулнява и се добива апетит а и е мн полезна за кожата(ако имате пъпки ще изчезнат) продава се в аптеките на таблетки
Успех 8-)

koman
03-25-2008, 13:37
хмм от 1 страна си късметлия че може да ядеш квото искаш без да ти се лепва :) виж кво ще ти дам да прочетеш
погледни този форум (http://forums.steroid.com/forumdisplay.php?f=6)
обърни внимание на тази тема (видеотата) (http://forums.steroid.com/showthread.php?t=323516)
както и на тази (http://forums.steroid.com/showthread.php?t=167282) айде късмет :)