PDA

View Full Version : По-бавно работи PC-то



shooter
03-10-2008, 16:52
Както писах в една друга тема наскоро си преинсталирах Уиндоуса.Всичко ок,но незнайно защо компютърът ми работи по-бавно.Вместо да е по-бърз,защото C-то е почти празно.Когато играя игри зарежда по-бавно.Отварянето на програми става по-бавно-пример-мозила,уинамп,скайп и други.И без това конфигурацията ми е морално остаряла вече ами сега още толкова да бави.На какво се дължи според вас?Благодаря за отделеното време! :-D

tqnko1
03-10-2008, 17:19
predpolagam 4e si s XP na koi SP ti e XP-to ako e na 2 moje da ima6 1 b1g az bqx zel na 1 fr win-a (sp2) i izob6to nemi xaresa SP1 si e SP1 kakto i da e moga da ti kaja 1 cepiq kak da napravi6 sqka kletka na ram-ta ti da raboti po otdelno tova povi6ava skorosta no izagrqva pove4e ramta (pove4e q prenatovarva) My Computer -> Tools -> Floder Options.. -> View -> Launch floder windows in a separate procces drugo defragmentirai si C:\ D:\ i pro4ie ima 1 programa ka4il sam q v data CCleaner s neq si po4istva6 si4ki nenujni ne6ta koito se teglqt dokato sarfira6 v net-a i tq moje da ti stimolira kompa, driveri instaliral li si si? :D

shooter
03-10-2008, 17:33
predpolagam 4e si s XP na koi SP ti e XP-to ako e na 2 moje da ima6 1 b1g az bqx zel na 1 fr win-a (sp2) i izob6to nemi xaresa SP1 si e SP1 kakto i da e moga da ti kaja 1 cepiq kak da napravi6 sqka kletka na ram-ta ti da raboti po otdelno tova povi6ava skorosta no izagrqva pove4e ramta (pove4e q prenatovarva) My Computer -> Tools -> Floder Options.. -> View -> Launch floder windows in a separate procces drugo defragmentirai si C:\ D:\ i pro4ie ima 1 programa ka4il sam q v data CCleaner s neq si po4istva6 si4ki nenujni ne6ta koito se teglqt dokato sarfira6 v net-a i tq moje da ti stimolira kompa, driveri instaliral li si si? :D

Инсталирал съм ги драйверите.Забравих да кажа,че съм на XP SP2.

tqnko1
03-11-2008, 18:39
може да е от това нали ти казах с моя СП2 много бавно мисле6е си4ко ... СП1 никъкъв проблем нямам нов савет ако има6 достап до СП1 преинстал ;)