PDA

View Full Version : Отпусната кожа след свалени 33кг



fate_f
03-10-2008, 17:03
Зравейте :) Искам да споделя с Вас проблемьт си,ако мога да го нарека така ... Става вьпрос за следното ... Като малка бях доста пухкаво хлапе с червени бузки,изобщо сладуранка ... Да ама малката сладуранка порастна и стана отбльскваща дебеланка :-k Захванах се сериозно и наистина за няколко месеца успях да сваля доста килца (около 33 :oops: ) . В момента проблемът ми не е в килограмите,мисля че те са идеални за височината ми ( 172см / 63кг ) проблемът е там,че след отслабването тялото ми се отпусна прекалено много.Незная дали тази отпусната кожа ще се прибере,ходя да фитнес,правя упражнения и в къщи ,но не мисля че само това ще помогне ... Мислите ли,че трябва да прибягвам до пластична хирургия за да се оправи положението,и ако ДА моля Ви насочете ме към кой да се обърна :-# Благодаря предварително на всички :-) :-) :-)

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

BeBsItO
03-10-2008, 17:25
p1rvo uspeh za postignatiqt rezultat! 2 ro ti si idealnite kg mi spored viso4inata ti! i 3 to ..... ako si na vuzrast pod 20, ne pribqgvai do plastika.... no ako nadhvurlq6 25..... e nujno :) vse pak dosta kila sa tova... i predpolagam se e otpusnalo dosta :)

fate_f
03-10-2008, 17:53
p1rvo uspeh za postignatiqt rezultat! 2 ro ti si idealnite kg mi spored viso4inata ti! i 3 to ..... ako si na vuzrast pod 20, ne pribqgvai do plastika.... no ako nadhvurlq6 25..... e nujno :) vse pak dosta kila sa tova... i predpolagam se e otpusnalo dosta :)

Амиии всъщност съм почти на 19 :oops:

foxy-to
03-11-2008, 08:20
Попитай личния си лекар, той ще те насочи към правилното място.

Liar
03-11-2008, 08:39
33 кг са доста...за кожата също...Продължавай да ходиш на фитнес използвай и стягащи кремове за тяло.Дали ще се оправи напълно не знам но ефект със сиг ще има.Успех.

love_veselka
03-11-2008, 19:46
Отиди на фитнес те ще ти направят специална за теб програма и я спазвай и ще се стегнеш :) успех

sladko_dete
03-11-2008, 20:01
А как си отслабнала?

EarthShaker
03-11-2008, 20:43
на 18 си бе момиче, не си на 40... за 1 година упорит фитнес с програма кожата ти ще е прибрана... може би не е трябвало толкова рязко да ги свалиш, но стореното сторено, сега да не тръгнеш да качваш че ще стане лошо :D снимки преди:сега няма ли да има

Wrathchild
03-12-2008, 04:23
А как си отслабнала?Дам, това е наистина важно.
Ако е само чрез хранителен режим, явно сама си разбрала, че никак не е добре за кожата ти...

BeBsItO
03-12-2008, 08:12
щом си на 19 ,мисля 4е ти е прекалено рано за пласти4на операция :) даваи смело на фитнес,+ здравословно хранене и 6те има6 успех!

fuklu
03-12-2008, 10:37
ne na plastikata 6toto si mn mlada puk i nqma da ti se otrazi dobre=na 40 6e si kato na 70 :?
za tva hodi na fitnes i poiskai da ti napraqt li4na programa 8)

glupacheE
03-12-2008, 18:36
1.ako iskash sloji snimki predi-sega
2.kakav ti beshe rejima na hranene
3.FITNES+Masajni i stqgashti krem4eta

vonkyy
03-12-2008, 18:53
И задължително опиши с най - малки подробности как отслабна ?
Подкрепям мнението за фитнеса и стягащите лосиони :)

miloto_girl_4e
03-12-2008, 19:30
Май не иска да ни сподели тайната на успеха :D Егоистка :P
Шегууваам се де :) Наистина кажи, ама подробно, как си свалила толкова много, аз едва 3 кила свалям, а ти цели 33..

fate_f
03-13-2008, 07:35
Разбирасе,че ще споделя с вас щом представлява такъв голям интерес :) ...за снимка не мога да виобещая,но ще видя скоро да сложа :)
Значи,като за начало искам да ви кажа,че без малко лишения и глад няма как да стане ... Преди всичко е и много важно да приемате повече течности,защото те помагат на организма да разгражда излишните мазнинки :-P
В началото започнах като направих 8-10 дена "прочистване" на организма по следния начин : като цяло не е сло
жно просто трябва да се изпълнява стриктно ... ЧАЙЧЕ И ПОЛДЧЕТА , идеята е на всеки два часа редувате чайче (ако може без подсладители,ако не позволено е лъжичка мед ) и плодче ,като на едно ядене не трябва да се смесват 2 вида плодове . За да ме разберете по ясно ще ви дам пример :
8ч - чайче
10ч- плодче
12ч- чай
14ч-Плод
16ч- чайче
18ч- плодче
В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ СЛЕД 18Ч НЕ ТРЯБВА ДА ХАПВАТЕ !!! Не е полезно за огранизма като цяло :)
Искам да Ви кажа,че по време на този режим по-пухкавките като мен тогава ще свалят средно между 1-1,5кг НА ДЕН
За през този първи период свалих 10-12кг някъде ... после дойде лятото ,сезона на дините (а те са доста напращели както знаете :P :grin: :lol: ) изкарах цялото лято само на диня и свалих още около 15 кг , но тъй като сега няма дини,може да ги заместим със салатки ( задължително със зехтин, и колкото е възможно по -малко ) :) Естествно си правех в седмицата един път малко подараче като възнаграждение за резултата (подарявах си или пилешка пържолка,риба или 1 шоколад ) :oops:
За останалите 7-8кг си ги свалих вече по не толкова стог начин , а просто се ограничавах в това какво ям и по колко :)
Искам да Ви кажа,че като цяло не е толкова страшно колкото изглежда,и щом аз вече от около година съм забравила вскуса на пържените картовки,а още съм жива и вие можете да успеете, просто трябва силна воля и подкрепа от околните :)
Ако някой се е заинтригувал,или нещо не е много ясно питайте аз с удоволствия ще ви кажа (защото повярвайте сега се чувствам наистина страхотно ) :)
ПОЖЕЛАВАМ КЪСМЕТ НА ПРЕСТРАШИЛИТЕ СЕ :P И ГИ ПОДКРЕПЯМ НАПЪЛНО :-) :-) :-)

EarthShaker
03-13-2008, 20:29
хич АМА ХИЧ тес схеми с плодовете и чая не са полезни :-x или ше върнете килата двойно или ше сте изсмукани, гарантирам ви.

ИНАЧЕ БРАВО ЗА ВОЛЯТА

Forester
03-16-2008, 09:40
хич АМА ХИЧ тес схеми с плодовете и чая не са полезни :-x или ше върнете килата двойно или ше сте изсмукани, гарантирам ви.

ИНАЧЕ БРАВО ЗА ВОЛЯТА
Защо пък ? Виждаш момичето е свалило 33 килограма на такава диета,с плодове и чайчета!Иначе голямо браво за волята ,която имаш! А за отпусната кожа .. ходи на фитнес,бягай .. може да има някакъв резултат!