PDA

View Full Version : Приравнителен изпит (след 8ми клас )



Castaway
03-10-2008, 17:10
Здравейте всички от мен, сТас ..
:P
Значи, сега съм 8ми клас.. уча френски в профилирана паралелка в едно даскало (то си е гимназиа де :D .. ) но въпросът ми е някой до сега местил ли се е така .. от една гимназиа в друга, със ъщата паралелка? казаха ми, че се държи приравнителен изпит .. но ако може да ми кажете какво точно представлява..само устен,или само писмен е .. и колко сте изкарали на тоя изпит и са ви приели (ако сте кандидатстали де :D )

P.S. не говоря за тоя изпит,който така или иначе ще си държа с края на годината, ами за ткъв за местене от една гимназиа в друга

ще се радвам ако драснете два реда .. Мерси предварително

Поздрави от БЛГ :) :-P :-P :-P

splendour
03-10-2008, 17:56
mi ne e li samo 1 izpit i ve4e zavisi ot ocenkata i s neq..........

oTPoBHa
03-11-2008, 06:41
ми според мене някой те е излъгал.. закво ще ти трябва изпит да правиш при положение, че просто сменяш училището? да не би там да учат по различна програма?

Castaway
03-11-2008, 11:13
ми според мене някой те е излъгал.. закво ще ти трябва изпит да правиш при положение, че просто сменяш училището? да не би там да учат по различна програма?

ми щот е гимназия, и ще ми трябва изпоит по френски .. един вид, изпит, за да покажа, че съм на нивото, което са в училището в което искам да се местя ..

BlueCat
03-11-2008, 12:25
Доколкото съм запозната ако искаш да се преместиш в друго училище в същия профил като твоя, със същите профилиращи предмети, можеш да се преместиш БЕЗ изпит, но само ако класът е по-малко от 26 човека, т. е. има свободно място. Караш изпит само ако искаш от чуждоезиков, например, да се преместиш в природоматематически профил.

Castaway
03-17-2008, 13:52
mi ne e li samo 1 izpit i ve4e zavisi ot ocenkata i s neq..........

Мм..говорихме с мама днеска с даскали и директорката на даскалото в което искам да се местя, и наистина се оказа,че е само тоя държавния си изпит,който си ни е ..

мерси иначе

ии..стискайте паллци да си взема отлично изпита хораАаа :-o