PDA

View Full Version : Отчаяна съм до краен предел :(



smiletome
03-10-2008, 17:48
Офф хораа... не знам какво да правя вече!Чуйте историйката ми и помагайте..ще се опитам да съм кратка.
Та така...представяте си картинката..първа любов, силни чувства..щастие...продължит лност 10 месеца..герои ..аз и бившия и приятел..И на фона на всичко хубаво..една тъпа изневяра на ноа година от моя страна..за 2006 с/у 2007г. става въпрос.Следват раздяла , сълзи.. надежди...останахме приятели и до днес сме..след тов аимахме и кратка чисто сексуална връзка.След това си намерих приятел..вече половин година сме заедно..момчето е супер мило държи се страхотно с мен..няма какво повече да искам ама...бившия не ми излиза от главата :( Вече започвам д аси мисля да му върна всичкиподараци които ми е давал, да му изтрия скайп... да го забравя... нз... супер зле ми е..тои си има приятелка..обича я..говори и неща които е казвал на мен преди..не мога повече да се измъчвам!!!
Ако някой е издържал и е прочел глупостите ми чак до края...много мерси а ако напише и някое коментарче..съветче ще съм още по-благодарна.. Айде ще се видим в другата тема :-P

prettyIdeath
03-10-2008, 18:04
Ами нормално е... Може и той да мисли по същия начин като теб .. знае ли човек ? Нормално е след първа силна връзка да ти е мъчно и да искаш да се върнеш назад..
Не връщай подаръци - кофти е. А и той няма ти ги приеме... Просто се опитай да го отстраниш от мислите си!

tan0
03-10-2008, 18:05
pochni postepenno da se otchujdavash ot nego kolkoto po dalech ot teb tolko po malko shte mislish za nego...

blackfate
03-10-2008, 18:47
би трябвало чрез новия си приятел да забравиш стария ... ако мога така да се изразя...
Имам предвид че за да си с този човек вече половин година значи най малкото изпитваш нещо към него - влечение, страст или любов...
Според мене бившия ти е в главата, защото ти не го пускаш да излезе от там - вероятно често се обвиняваш как можа така да сгазиш лука, (говоря за изневярата) ... и да прецакаш всичко едва ли не... смисъл когато си виновен за нещо обикновено само за тфа мислиш и се досамообвиняваш и тн .... (поне аз често така правя) ...
Просто моя съвет е да приемеш реалността - с бившия сте скъсали - т.е. край. Той си има приятелка, ти си имаш приятел... казваш момчето е страхотно - супер...
Според мене ще е по добре да прекратиш за малко (може и за много) контактите си и приятелстфото си с бившия, да спреш да мислиш за миналото (той е част от това минало) и да погледнеш в настоящето - имаш страхотен човек до себе си - разбира те, харесва те... няма да промениш миналото, но можеш да си направиш яко бъдещето...
Просто отдели повече време на сегашния ти приятел... и по малко на бившия. Радвай се и на малките неща ... незнам... изчерпах се
Това е от мене, айде късмет, дано да ти се избистри главата и да решиш какфо да правиш, чао

VinDiesel
03-10-2008, 18:54
1-вата любов ръжда не хваща :)

evelinka1122
03-10-2008, 19:02
Ох миличка разбирам те... и аз имах един период в който бившия не ми излизаше от главата но след време го забравих. На първо време си хванах нов и до известна степен не мислех толкова за стария, но в твоя случай .... нямам думи просто... виж половин година е много време прекарано с един човек, мисли само за този с който си в момента!!! Избий си го от главата другия... той си има своя приятелка която обича и ти си имаш своя :) Аиде Успех, бъди силна и имай голяма доза търпение :)

evelinka1122
03-10-2008, 19:02
Ох миличка разбирам те... и аз имах един период в който бившия не ми излизаше от главата но след време го забравих. На първо време си хванах нов и до известна степен не мислех толкова за стария, но в твоя случай .... нямам думи просто... виж половин година е много време прекарано с един човек, мисли само за този с който си в момента!!! Избий си го от главата другия... той си има своя приятелка която обича и ти си имаш своя :) Аиде Успех, бъди силна и имай голяма доза търпение :)

Spider4eto
03-10-2008, 19:47
1-вата любов ръжда не хваща :) О не думай до миналата година ме ебаваха с един Теодор дето в 6ти клас го харесвах :razz: :razz: :razz:

MartiSSima
03-10-2008, 22:31
Vin Diesel:1-вата любов ръжда не хваща
Хахах баш пък....Ами има случеи 6 да не хване...
Относно темичката...ами мила позната история...Гледай с момчето с което си сега да си добре а бившия хвърли на боклука...(Много е трудно...знаммм ).Успех и горе главата
:)

5StaR
03-10-2008, 22:38
Вземи си една бутилка Flirt водка издъни я на екс и си кажи " Няма да мисля повече за него " :grin: :grin: , просто го преодолей нз кво драматизирате :>

MoHuTo
03-11-2008, 07:19
Ти сама си го правиш толкова сложно. Ако не можеш да забравиш бившия, защо изобщо си тръгнала с това момче? Може би е било да останеш сама, докато се пооправиш. Сега постъпваш кофти спрямо гаджето си. Все едно му изневеряваш мислено. Казваш, че гаджето ти е страхотно - а замисляла ли си се, че може би не заслужава такова нещо? Постарай се да се откъснеш от бившия си и се отдай на сегашната си връзка. И дано помогне. Успех :)

sLaDkA_GrEsHkA
03-11-2008, 07:51
dale4e ot o4ite - dale4e ot surceto

smiletome
03-11-2008, 11:48
mersi na vsi4ki do sega :) naitina trqbva da spra da dramatiziram i da prodalja napred.. kakto kazahte "biv6iq na bokluka" :P 8)

tvoqta__me4ta
03-11-2008, 12:03
as pa o6te do dnes ne sum si zbaravila biv6iq i ne mislq 4e 6te se vurne onova 4ustvo koeto imah kum nego :( ama ve4e ne e tolkova kriti4no 6te se spravi6 vse pak vsqko ne6to si ima na4alo i krai :-)