PDA

View Full Version : Забелязва ли се скъсаният презерватив?



Deni4kaa
03-10-2008, 18:03
презервативите...Та въпроса ми е верно ли че ако презерватива е скъсан и после не можеш да разбереш,защото дупките на скъсаното се свивали?А и още нещо-ако е скъсан фабрично,при поставянето му няма ли да се забележи??? :-o

т.7
krem4et0

v3n0ma
03-10-2008, 18:05
ne se svivat, no e dobre kogato se sloji da se ogleda dobde da ne stane gaf

martoo
03-10-2008, 18:05
mi razbira se 4e se zabelqzva ...ako e fabri4no 6tom si go sloji 6te si proli4i

eblio
03-10-2008, 18:07
Нормално е когато нещо е напълно опънато да има по-голяма вероятност да забележиш дупчица, отколкото когато е в свободно състояние.

По принцип вероятността да е скъсан фабрично е много, много малка. Това обаче зависи и от презервативите които използвате. Скъпите марки държат на качеството и не мисля, че процента фабрично скъсани презервативи на дюрекс примерно е по-голям от 0.00001%.

На мен лично веднъж ми се е случвало презерватива да се скъса (макар да не беше сигурно), тогава момичето го предположи. Възможно е да разбереш дали е имало някакъв проблем ако прокараш пръст по вагината си и усетиш вкус на сперма.

Deni4kaa
03-10-2008, 18:07
ахам,щото едно момче каза,че не можеш да разбереш-свивали се,еми то няма ли да капе?

eblio
03-10-2008, 18:09
ахам,щото едно момче каза,че не можеш да разбереш-свивали се,еми то няма ли да капе?

Самото скъсване може да бъде и съвсем малко, а ако е тъмно ходи го забележи ;)


mi razbira se 4e se zabelqzva ...ako e fabri4no 6tom si go sloji 6te si proli4i

Тук също важи по-горния текст.

FOOTSOLDIER
03-10-2008, 18:13
В свободно състояние трудно да се разбере дали е скъсан.

ubuntu
03-10-2008, 18:16
МИ за по голяма сигурност мой човек няма да свършваш в момичета за да не те гони параноята после ... ;) С кондом или без винаги на чикийка или дудук . . .за да дишаш ;)

Undying
03-10-2008, 18:45
Разбира се,че се забелязва ако презерватива е скъсан.Както казаха да се скъса фабрично вероятността е изключително малка,особено ако ползвате качествена марка кондоми.Остават вариантите да се скъса при слагането (което според мен трудно може да се случи),момичето да ти прави френска и да го скъса,или да се скъса по време на секс.Аз лично за друг вариант не се сещам...Като се скъса не само че се забелязва,но и се усеща (поне според мен).Когато правиш секс проверявай през определен период от време дали всичко с презерватива е наред (особено като усетиш че скоро ще свършиш),ако се е скъсал определено ще се забележи.При мен веднъж се е късал презерватив,сменихме го и си продължихме.Не сме някакви параноици на тема забременяване,пазим се,ако нещо стане недай си Боже ще вземем мерки и това е.

eblio
03-10-2008, 18:46
Разбира се,че се забелязва ако презерватива е скъсан.Както казаха да се скъса фабрично вероятността е изключително малка,особено ако ползвате качествена марка кондоми.Остават вариантите да се скъса при слагането (което според мен трудно може да се случи),момичето да ти прави френска и да го скъса,или да се скъса по време на секс.Аз лично за друг вариант не се сещам...Като се скъса не само че се забелязва,но и се усеща (поне според мен).Когато правиш секс проверявай през определен период от време дали всичко с презерватива е наред (особено като усетиш че скоро ще свършиш),ако се е скъсал определено ще се забележи.При мен веднъж се е късал презерватив,сменихме го и си продължихме.Не сме някакви параноици на тема забременяване,пазим се,ако нещо стане недай си Боже ще вземем мерки и това е.

Е това е излагация свирка с презерватив :D

sh0shinka
03-10-2008, 18:52
o bojichko emi kogato momcheto go sloji i ako nqma nikakuw problem to se poluchawa wakuum dori i malka da e dupchicata..... a kato imash sumnenie nai dobriq nachin po koito mojesh da proverish prezervativa e da go napulnish s voda i da go naduesh malko pri takowa polojenie ako ima dupka nqkade wednaga shte zapochne da pruska pri nalichie na wuzduh i woda .... garantiram ti

sh0shinka
03-10-2008, 18:53
smisul mislq che ne sum se izrazila mn prawilno ama ako ima dupka nqma wakuum ;]

SunnyG
03-10-2008, 19:07
Ако не си разбрал по време на половия акт,че е скъсан,можеш да разбереш след него.Когато се свали презерватива,се завързва на възел над семенната течност и се избутва силно надоло.Ако има дупка някъде ще се види и може да се вземат мерки.

Undying
03-11-2008, 10:32
Разбира се,че се забелязва ако презерватива е скъсан.Както казаха да се скъса фабрично вероятността е изключително малка,особено ако ползвате качествена марка кондоми.Остават вариантите да се скъса при слагането (което според мен трудно може да се случи),момичето да ти прави френска и да го скъса,или да се скъса по време на секс.Аз лично за друг вариант не се сещам...Като се скъса не само че се забелязва,но и се усеща (поне според мен).Когато правиш секс проверявай през определен период от време дали всичко с презерватива е наред (особено като усетиш че скоро ще свършиш),ако се е скъсал определено ще се забележи.При мен веднъж се е късал презерватив,сменихме го и си продължихме.Не сме някакви параноици на тема забременяване,пазим се,ако нещо стане недай си Боже ще вземем мерки и това е.

Е това е излагация свирка с презерватив :D
Има момичета,които свирка без презерватив не правят. :)

aanitogb
03-11-2008, 10:49
za tova momi4eta galtaite i nqma da ima takava veroqtnost bremenna li sam

eblio
03-11-2008, 10:50
Разбира се,че се забелязва ако презерватива е скъсан.Както казаха да се скъса фабрично вероятността е изключително малка,особено ако ползвате качествена марка кондоми.Остават вариантите да се скъса при слагането (което според мен трудно може да се случи),момичето да ти прави френска и да го скъса,или да се скъса по време на секс.Аз лично за друг вариант не се сещам...Като се скъса не само че се забелязва,но и се усеща (поне според мен).Когато правиш секс проверявай през определен период от време дали всичко с презерватива е наред (особено като усетиш че скоро ще свършиш),ако се е скъсал определено ще се забележи.При мен веднъж се е късал презерватив,сменихме го и си продължихме.Не сме някакви параноици на тема забременяване,пазим се,ако нещо стане недай си Боже ще вземем мерки и това е.

Е това е излагация свирка с презерватив :D
Има момичета,които свирка без презерватив не правят. :)

Радвам се, че не съм срещал такава до момента ;)

So unbelievable love..
03-11-2008, 11:08
:o оф :? :? :? мене ме е мн срах да не стане нещо такова за това от известно време съм доста предпазлива

hahavteen
03-11-2008, 12:19
Edinia put kogato ni se skusa prezervativ ima6e suvsem maaaalka dyp4ica ves edno e bil probit s igla(tva oba4e niama kak da e stanalo za6toto gi kypihme v kytiika i vednaga gi izpolzvahme).V toia forum biah 4ela 4e latexa ne se kusa na malki dyp4ici taka 4e predpolagam e bil defekten(be6e Durex).Maika mi vinagi mi e kazvala da nadyvam prezervativa sled ypotreba za da moje da se vidi dali e skusan ili ne.Tyka sum 4ela i drygi metodi za proverka oba4e na men mi se stryvat nenyjno slojni.Spored men da go nadye6 e nai-burzo i lesno.

eblio
03-11-2008, 12:21
Edinia put kogato ni se skusa prezervativ ima6e suvsem maaaalka dyp4ica ves edno e bil probit s igla(tva oba4e niama kak da e stanalo za6toto gi kypihme v kytiika i vednaga gi izpolzvahme).V toia forum biah 4ela 4e latexa ne se kusa na malki dyp4ici taka 4e predpolagam e bil defekten(be6e Durex).Maika mi vinagi mi e kazvala da nadyvam prezervativa sled ypotreba za da moje da se vidi dali e skusan ili ne.Tyka sum 4ela i drygi metodi za proverka oba4e na men mi se stryvat nenyjno slojni.Spored men da go nadye6 e nai-burzo i lesno.

И докато го надуваш изведнъж се пръсва целия и оставяш следи навсякъде :D

hahavteen
03-11-2008, 12:25
Edinia put kogato ni se skusa prezervativ ima6e suvsem maaaalka dyp4ica ves edno e bil probit s igla(tva oba4e niama kak da e stanalo za6toto gi kypihme v kytiika i vednaga gi izpolzvahme).V toia forum biah 4ela 4e latexa ne se kusa na malki dyp4ici taka 4e predpolagam e bil defekten(be6e Durex).Maika mi vinagi mi e kazvala da nadyvam prezervativa sled ypotreba za da moje da se vidi dali e skusan ili ne.Tyka sum 4ela i drygi metodi za proverka oba4e na men mi se stryvat nenyjno slojni.Spored men da go nadye6 e nai-burzo i lesno.

И докато го надуваш изведнъж се пръсва целия и оставяш следи навсякъде :D

Yf 4ydno mi e za6to niakoi hora obi4at da govoriat glyposti.. :?

Deni4kaa
03-11-2008, 13:04
и аз тва се чудя :(

eblio
03-11-2008, 13:06
И аз ви се чудя, но няма кой да ме отърве от тези незадоволени мои мисли :x

hahavteen
03-11-2008, 13:12
И аз ви се чудя, но няма кой да ме отърве от тези незадоволени мои мисли :x

I koe be6e nelogi4noto i glypavoto na tova koeto kazah? Ti vijdal li si izob6to prezervativ na jivo i znae6 li kolko e trydno da se skusa s nadyvane? Ako ne znae6 ima klip4eta v youtube i myvideo.de ... :?

eblio
03-11-2008, 13:30
И аз ви се чудя, но няма кой да ме отърве от тези незадоволени мои мисли :x

I koe be6e nelogi4noto i glypavoto na tova koeto kazah? Ti vijdal li si izob6to prezervativ na jivo i znae6 li kolko e trydno da se skusa s nadyvane? Ako ne znae6 ima klip4eta v youtube i myvideo.de ... :?

Извинявай, аз съм на 13 години и 8 месеца, и единственото ми развито чуство е за хумор ;)

Послепис: забравих да те попитам, какво е това 'prezervativ'? :oops:

amatorium
03-11-2008, 13:42
Mnogo qsno che se razbira. 8)