PDA

View Full Version : Е какво мислите за "Пей с Мен"?



Thuglife
03-10-2008, 18:04
За мен е 100 пъти по добро от глупавото Мюзик Айдъл...няма сравнение!

sh3_1s_7h3_0n3
03-10-2008, 19:05
Аз само видях Наско от Б.Т.Р. и онемях! http://www.ue-varna.info/images/smiles/in_love.gif На Мюзик Айдъл ще превключвам докато имам познати, kоито са там, и после ще го карам единствено на Пей с мен. :)

izmislenata
03-10-2008, 19:08
Къде,в колко го дават това "Пей с мен'?

sh3_1s_7h3_0n3
03-10-2008, 19:09
Конкуренция на бтв - Мюзик Айдъл - от 20ч по НоваТВ :)

izmislenata
03-10-2008, 19:14
Еее те пък и по едно и също време. Тюх!

DisciplineAndOrder
03-10-2008, 19:57
доста тъпо ми се стори това,което видях,превключвайки каналите.

Exothermic
03-10-2008, 20:14
И двете са адски тъпи....

NightGuardian
03-10-2008, 20:24
И двете са адски тъпи....

+1

psychopath
03-10-2008, 20:45
само мернах Наско от бтр на няква реклама...иначе яко ли е?

air_J
03-10-2008, 23:13
И двете са адски тъпи....
След приключването на кастингите мога на 100% да се присъединя към това мнение, като същевременно изразя възмущението си от този вид дискриминация - където и да си включа телевизора, все разни пишман-певци, днес дори се принудих да гледам на живо "Пирамида", само и само да не гледам разни смешници, начело със Софи Маринова. Единственото хубаво на "Пей с мен" е единият водещ - Светльо, щото той и Евгени Минчев имат най-свежите чувства за хумор поне от известните личности в България. А правете сметка какви са ни супер звездите, щом едните са средна възраст 40+, а другите са разни чалгаджии плюс Любо дето я има 1-2 песни, дето още някой да може да изпее поне припевите, я-не, и Мирко от някогашните Каризма, известни с това, че за немалко години като дует издадоха 1 албум с.... кавъри на даже не знам колко песни. Както и да е, и двете няма да се гледат от моя милост. А само да вметна - изключително дразнещо е, че постоянно се натяква, че наградата е 500 хиляди лева, а някак между другото и тихомълком се споменава, че всъщност с тези пари ще се разпорежда "звездата", при това КАКТО СИ ПОИСКА, демек може да си прибере солиден процент (едва ли в договора ще има възможност да вземе всички пари), а като знам простоватата Десислава как го удря на чест и веднага ако спечели, ще реши че е само заради нея и веднага ще прибере половината пара, да не говорим ако победят анонимниците Миро, Любо, Софи, македонката или пък Орхан. 8)

5StaR
03-11-2008, 00:48
Аз предпочитам MUSIC IDOL някакси по-добър формат е според мен.На пей с мен има 12 човека , който са "големи" спецове , пък и повечето от тях не са ми любими..как да кажа от отминали времена са. Единствения е Наско от БТР, винаги съм го уважавал него, гласа му рулира и БТР също. Music Idol са избрали наистина 18 човека ,който могат да пеят добре + Иван и Андрей пускат базици..

atasa25
03-11-2008, 08:09
Явно само аз съм чувала за тези звезди в Пей с мен.Те са печелели златният орфей и доста други награди.
Предаването Пей с мен е супер предаване направено с страхотен професионализъм.
Нова кефи те ме адски много с висок рейтинг на страхотното предаване Пей с мен сринахте в земята рейтинга на бозата мюзик идол 2. :grin: И днеска нова по новините че сте похвали за страхония рейтинг.
Което мен ме кефи адски много и кара противниците на 7/8 да умрат от яд. :grin:
Поздравлявам нова и 7/8 за първият им успех заедно . :grin:

air_J
03-11-2008, 08:36
Я кажи нещо за президента Гоце Първанов и премиера Станишев, че откак ти забраниха да пишеш в news.bg ми е долипсвал специфичният патос, с който ги защитаваш. :razz:

gorska
03-11-2008, 08:43
Аз предпочитам MUSIC IDOL някакси по-добър формат е според мен.На пей с мен има 12 човека , който са "големи" спецове , пък и повечето от тях не са ми любими..как да кажа от отминали времена са. Единствения е Наско от БТР, винаги съм го уважавал него, гласа му рулира и БТР също. Music Idol са избрали наистина 18 човека ,който могат да пеят добре + Иван и Андрей пускат базици..

И аз мисля така. За какво ми е да гледам Софи Маринова, Десислава и там подобни. Напълнили са го с чалгаджийки. Не ми харесва. Нито формата, нито избраните, а залата, където пяха участниците беше отвратителна. :?
В Мюзик Айдол може журито да беше доста подигравателно и да се държеше недопустимо на моменти, но вчера, който е гледал концерта е разбрал, че не са сбъркали с избора на последните 9 момичета. Днес ще видим и какво е положението с момчетата.

hapyN
03-11-2008, 12:27
На мен ми харесва пей с мен журито се състои само от певци които наистина разбират и са културни \:D/

atasa25
03-11-2008, 12:52
Нова .тв по новините се похвали :grin:
Пей с мен -60%
Мюзик идол -12%
Първия голям и градиозен успех на нова заедно с 7/8 :grin: :grin: :grin:

air_J
03-11-2008, 13:08
Нова .тв по новините се похвали :grin:
Пей с мен -60%
Мюзик идол -12%
Първия голям и градиозен успех на нова заедно с 7/8 :grin: :grin: :grin:
Оставаше да кажат, че е било обратното. Я сравни с новините на bTV да видиш, че там са казали точно обратното. :razz:

atasa25
03-11-2008, 13:18
bTV ги е яд че Пей с мен е с по висок рейтинг от бозата мюзик идол 2.
И затова винаги bTV никога няма да си признаят и лъжат че са с по висок рейтинг.
За разликa от bTV в Нова няма лъжи.Там винаги се казва истината и само истината.
И в това отношение нова.тв превъзхожда bTV. :grin: :grin: :grin:

5StaR
03-11-2008, 14:48
bTV ги е яд че Пей с мен е с по висок рейтинг от бозата мюзик идол 2.
И затова винаги bTV никога няма да си признаят и лъжат че са с по висок рейтинг.
За разликa от bTV в Нова няма лъжи.Там винаги се казва истината и само истината.
И в това отношение нова.тв превъзхожда bTV. :grin: :grin: :grin:

Eм ти от къде знаеш ? Работиш в peopleметриата или там как му се викаше.. На мен ми е ясно,че и БТВ и Нова ще кажат ,че тяхното предаване е имало по-голям ратинг (същото както survivor+bigbrother), но според мен повечето хора са сменяли каналите м/у нова/бтв и са гледали от 2те по малко..

martoo
03-11-2008, 18:28
az puk kazvam 4e sa izbrali v pei s men xora koito ne mogat da peqt i si karat pesnite ful6ivo ,az xodix na kasting i mislq 4e pqx dobre no sa kat 4uvam nqkoi koito sa se predstavqt i sa minali kastinga se 4uda za6to az ne sum minal ... :? //ina4e i dvete mi xaresvat i gi prevklu4vam prez 5 min ako sum si vku6ti
:-D

sh3_1s_7h3_0n3
03-11-2008, 20:10
Е как? Тези, които ги дават сега не са ли още от няк'ъв финален кръг на кастинга, т.е. още не са избрали кой с кой да пее? Нали ще са 12 човека, те дават сума народ как пее пред тях. :) Сигурно 'гвоздеите на програмата' ще ги дадат накравя... ;)

atasa25
03-12-2008, 14:05
Финалистите на Пей с мен ще станат ясни в петък 14 март 2008 от 20:00.Точно тогава звездите в пей с мен че избират с кои от тези финалисти да пеят.
http://peismen.bg/index.php?navPage=singers
http://peismen.bg/index.php?navPage=duets

SuNsEt
03-12-2008, 16:20
Пей с мен е пълна боза!

Мюзик айдъл е много по-голям формат и много по-готин.Журито е супер,а и има много повече таланти. :-)

atasa25
03-12-2008, 18:45
Мюзик идол 2 е пълна бозя журито и участниците са некъдърници.
Пей с мен е супер вчера ми хареса Дивна ,Мелинда Сашко от Пловдив а днес ми хареса един Георги на 29 ,Лъчезар .
И момичето с народните песни извади страхотен глас.
А относно Лъчезар с този страхотен глас и супер визия ми напомня много на Тео Койчинов номер 2.