PDA

View Full Version : Подаръккк



Lyni4ka
03-10-2008, 18:21
Така ... една приятелка ще има РД иии с класа мислим каква изненада да направим и какво да подарим. :shock: И това трябва да стане в даскало :shock:
Някакви идеи? ;)

•._.•No_NaMe•._.•
03-10-2008, 18:25
Nqkoq golqma plu6ena igra4ka, parfum, dre6ki(sega ne moga da se setq za dr) :P

splendour
03-10-2008, 18:45
napravete i iznenada kat vleze v staqta-s baloni i l1skavinki ;) za podar1k ne6ty koeto 6te i ostane spomen

GaBiIi__
03-10-2008, 20:21
miii vie trqbva da znaete kakvo har nqkoi momi4eta mn se radvat na pliu6eni igra4ki dr ne tolkova kato i znaete vkusovete 6te izberete ne6to podhodq6to ai uspex4eta :)

donkihot
03-10-2008, 20:48
и аз съм за една голяма плюшка...може да и купите някъкво бижу също,може да и вземете любим диск на,може да и направите диск с песни,скойто вие(класа) се забавлявате заедно...може да и купите ннякой готин филм...може да я заведете на дискотека и да и пускате поздрави специално за нея и да я направите кралицата на ве4ерта,може да и купите дрешки като съберете пари,панталон трудно...но блузка някъква готина или някъква хубава 4анта. Мене това би ме зарадвало,ако се сетя за н6 друго 6те ти кажа...може да и купите и н6 за комп. и камерка,микрофон слушалки ако няма...може да и купите една голяма възглавница има мн готини,които са мн шаренки и са пове4е сувенирни а в куку магазина може да и купите календар със секс пози...мн е як на кака и бяха подарили такова...аиде стига толкова 4е няма да ти се 4ете

EarthShaker
03-11-2008, 04:42
сичките износете 1 чорап, да стане яко арома терапия и в плик