PDA

View Full Version : как мислите..?



great_mari
03-10-2008, 18:22
как мислите има ли някакъв начин да подобря гласа си,много обичам да пея,но не мога.Не мога да издокарам нито една извивка както трябва.Бях чула че ако всяка сутрин пиеш по едно разбито сурово разбито яйце,гласът ти става по-чист,вярно ли е? Много искам да пея,дори и не толкова професионално като истинска певица,но не искам и да грача като гарга моля ви ако знаете нещодавайте съвети,искрено ви благодаря предваритело :( :( :-o :-)

LeVski_fen
03-10-2008, 18:39
Еми аз лично мисля,че това си е до талант-или го имаш или не :) :)

ioancheto
03-10-2008, 18:41
Еми аз лично мисля,че това си е до талант-или го имаш или не :) :)


+ 1 ...zatova sam gorda sas sebe si :}

splendour
03-10-2008, 18:42
idi na peene .po v1zmojnost y4i solfej (mn e t1po ama taka pravi6 izvivki kato ima6 ideq za notote 8)

izmislenata
03-10-2008, 19:20
Вие сте се луднали покрай тоя Мюзик Айдъл. То е хубаво да имаш желания,ама не се улисвайте-ако не можете да пеете,стойте си на гъзовете,че да не заприличате на някои от кастинзите-кен лий или оня циганина :D Иначе аз се занимавам професионално с пеене и въпреки това не отидох на Мюзик Айдъл...

great_mari
03-11-2008, 13:49
eee ama to 4ovek da ne popita ne6to,az mai ne si zadadoh pravilno vuprosa :? - eto sega redakciqta mu:
kak glasa mi da stane edin vid po nejen,da ne e tolkova gra4e6t :D :D :D ne govorim za peene po koncerti,sustezaniq i drugi :-o

SunSmile
03-11-2008, 13:52
:razz: Яйца пиеше приятеля ми, заради фитнеса и тренировките. Гласа му не е станал по - хубав, че чак да може да пее. Всичко е до ген и талант. Аз като не мога да пея, когато ми се пее винаги си пея. Просто не може всичко да ни се отдава. Сестра ми ми казва, че понякога като слушам хубаво пея вярно, но понякога като съм под действието на емоциите и хич един верен тон нямам. За това си пея много често независимо къде съм, то не е важно да е вярно, а да е с чувство, страст и емоция. :grin:

great_mari
03-12-2008, 11:26
:-D :-D :-D misi ako moje da se zaklu4i temata :-)