PDA

View Full Version : искам да ви питам за амфетите..



juchoche
03-10-2008, 18:40
ами бяха ми казали че се отслабва от тях оаче съм забелязала че мой приятели стават много раздразнителни я ми разяснете малко.. интересно мие.. :-D :-D :-D

skatemore
03-10-2008, 18:47
да та еба и тебе..

с амфети са друсаш и не отслабваш а изсъъваш

juchoche
03-10-2008, 18:59
v kyv smisal izsahva6...

ioancheto
03-10-2008, 19:06
mi s amfetite stava6 po glupav...ama mn po-glupav..

TheOtherME
03-10-2008, 19:27
Не вярвам да си толкова отчаян/а,за да пробваш да отслабнеш с наркотици.Тъпо и опасно е, при положение че с упражнения и диети се постигат чудеса.А за раздразнителността-да, разбира се, че се проявява-тя е следствие от употребата на наркотични вещвства.За отслабването- не знам.

NuRi
03-10-2008, 19:32
ами бяха ми казали че се отслабва от тях оаче съм забелязала че мой приятели стават много раздразнителни я ми разяснете малко.. интересно мие.. :-D :-D :-D
ima statia za amfetite ..;-) potarsi i ne probvai che posle trudno se otkazva drogata i ne se OTslabva a Stavash sled vreeme pristrasten !

GREEN_OR_DEAD
03-10-2008, 21:31
аве не мога да разбера до вчера сте се тъпкали със сладко, лежите по цял ден вкъщи, не водите елементарен спортен живот (примерно тичане, фитнес зала, плуване поне веднъж в седмицата) и изведнъж ауу искам да отслабна бързо дай да се тровя с амфети важното е да сваля килата. ЦАКАТА НА СЛАБЕЕНЕТО Е ХРАНАТА.

Промяната на режима на хранене не трябва да става рязко. Пример: До вчера си яла всеки ден вафлички и шоколади, а днес минаваш на яйца мляко ....... Първо оправете хранителния режим. Сега ти като искаш да отслабнеш ме слушай какво ще ти кажа.
Първо си избиваш думата шоколад, сладко, вафла и т.н. от главата. Гледай последното ти ядене да е около 19.00 - 20.00 часа и то да е най бедното на калорий. Яденето вечер преди лягане е вредно, защото когато тялото е в легнало положение храната се усвоява много по бавно.
Ще започнеш една Ниско Въглехидратна Диета (НВД). Без хляб, без сладко. Това включва да ядеш: яйца, мляко - прясно кисело важното е да е ниско маслено 2% примерно, пилешко месо, или просто месо но да е на скара , пържените неща са забранени, зеленчуци: зеле, моркови... и плодове, но тези които не са сладки, примерно лимон или грейпфрут по 1 ден е супер, от онези киселите ябълки и това е обща взето за храната. Важно тук е да отбележа да не гладуваш. Хапвай си от тези храни без да прекаляваш и си ток.

Да минем към упражненията: трябва да правиш всеки ден (ако имаш възможност е много добре и ще забележиш невероятни резултати) кардио упражнения: бягане, скачане на въже, каране на колело както във фитнес зала така и ако имаш колело . Примерно ако всеки ден бягаш по 20-30 мин и да речем скачаш на въже около 10 мин и по 3х20-30 коремни преси - резултати ще бъдат на лице много скоро.

Това е цаката: храната и упражнения. не ти трябват никакви боламачи да си купуваш и да се тровиш. НЕ СЕ ТРОВЕТЕ с най-различни химий след като организма може да се справи с този проблем с малко ваше усилие.
Но ако имаш все оак желание да отделиш някой лев да си купиш нещо за отслабване трябва да знаеш, че има и полезни продукти, които се предлагат. В твоя случай за теб това е Л-карнитина. купуваш си Л-карнитин на УНИВЕРСАЛ за 30лв и на гладно 20-30 мин преди тренировка вземаш Л-карнитин и ще отслабнеш по-бързо. Л-карнитина не е вреден той си е аминокиселина, която извежда мастните киселини по-бързо, за да се използват като гориво за клетката когато правиш упражнения. Пак повтарям Л-карнитина не е вреден, но не трабва да се взема повече от 3-4 седмици тъй като организма "свиква" с него и ефект от него после няма да има. Примерно 1 месец вземаш Л-карнитин 1 месец тренираш без Л-карнитин и после пак така. Не знам колко килограми искаш да свалиш но за 3-4 месеца ако спазваш този режим на хранене (да се храниш здравословно) и ако 4-5 пъти в седмицата правиш тези кардио упражнения ефектна ще е налице :) Ако имаш въпроси свържи се с мен на ЛС и ще ти обясня всички тънкости.

shivacheva
03-11-2008, 07:24
GREEN_OR_DEAD ти го обясни повече от добре за отслабването...Следвай неговите препоръки ако искаш да свалиш кила...
А от амфетите се отслабва по простата причина,че ти дават сила един вид,спираш да ядеш и да спиш,иии...естествено,че тялото ти ще стане на гъз...не само отслабваш,ами и съвсем точно си изсъхваш...
Ако искаш давай с амфети,де,твоя си работа... :)

EarthShaker
03-11-2008, 20:40
абе това НВД дето го бутате.. нз не съм пробвал, нито съм специалист ама не ми звучи много добре без плодове хич, не знам
иначе съм съгласен

от амфетите ако не отслабнеш, просто ще изтъпееш и няя ти пука дали си слаба или дебела

03-12-2008, 05:47
давай херца 8-)

GREEN_OR_DEAD
03-12-2008, 09:36
абе това НВД дето го бутате.. нз не съм пробвал, нито съм специалист ама не ми звучи много добре без плодове хич, не знам
иначе съм съгласен

от амфетите ако не отслабнеш, просто ще изтъпееш и няя ти пука дали си слаба или дебела

Това за плодовете съм забравил да спомена, че може да яде плодове,но да се ограничава примерно по 1 ябълка или по 1 портокал, да набляга повече на цитросовите плодове.

w0sh
03-12-2008, 10:48
след амфети има психическа абстиненция... един от симптомите и е силно раздразнение и повишено ниво на агресивност за около 3-4 часа.

hooliganka89
03-12-2008, 11:34
mi s amfetite stava6 po glupav...ama mn po-glupav..

Verno e.
No az naistina mnogo qh otslabnala predi,kogato vzemah amfetamini,nqmash pochti nikakav apetit,apak i da reshish da hapnesh neshto,ne usestash vkus v ustata si.

KUDJO
03-12-2008, 14:52
Я вземете променете темата на наркотици ве ебаси злетата сте!Има си фитнеси за отслабване и е по полезно да тичате покрай реката отколкото да се друсате :lol:

korabokroshenec
03-12-2008, 21:05
zasi6tat glada amfetite... zaebi tiq laina! nai dobre opni 1 masur i pretara6va6 hladilnika :D

swords1010
03-12-2008, 21:43
Съветвам те да не ги приемаш като хапчета за отслабване! :)

benlong
03-14-2008, 16:11
ами бяха ми казали че се отслабва от тях оаче съм забелязала че мой приятели стават много раздразнителни я ми разяснете малко.. интересно мие.. :-D :-D :-D

Еми не от амфетите се отслабва, а от действията след това. Амфетата ти дава POWER. Ако друсаш и си седиш увас и си гледаш тв, ще отслабнеш ама друг пат. Моя съвет към теб е да не бараш накотици, иди на някое парти(ХАРД ТЕХНО-ако искаш да отслабнесш по-бързо :П), пий 1,2 ред була(а бе колкото искаш ама внимавай да не прекалиш)отдаваш се на музиката :) ,започваш да танцуваш доколкото можеш да издържиш. На другия ден се премери на кантара и виж разликата :П

desonka
03-16-2008, 17:05
чакайте ся тука знаещи и незнаещи пишете :? .изтъпявало се.друг път.зависи колко друсаш.Ами отслабва се то амфа води до загуба на апетит.А между другото преди години са изписвали амфетамини като хапчета за отслабване (преди да станат нелегални).А ти по-добре не пробвай може и да остлабнеш ама ше си видиш сметката на здравето. :)