PDA

View Full Version : превод



claraa
03-10-2008, 19:09
nqkoi moje li da mi prevede tova ili pone da mi kaje za kakv0 stava vupros

I saw a Ghost last night

My father used to tell me his strange encounters with the the dead , how he had survived a tall ghost who tried to beat him on a highway and he had to drive his motorbike through his legs, i don't know if it was any truth or not . I grew up in a village surrounded by thick jungle and heard stories of ' she got possesed, he saw a ghost , that house is haunted , there is a ghost on that hill stuff like that' but i never experienced anything personally. But last night i did..

My wife , Drooley was asleep, AJ got up at 3am and started to cry. No matter what i did to comfort him , he was inconsolable, these days for some 'strange reason' he keeps staring at the wall next to the window, at times he cries , but most of the times laughs staring at the wall, Me and Drooley are thinking that it must be some kind of friendly poltergiest , Casper or something.

anyway back to the story, he was looking at the wall and crying bitterly , so i thought of changing place, so took him to the hall , put him on the sofa, sat next to him on the floor and dozed off, must have slept for couple of minutes and suddenly i heard huge footsteps and i woke up to see a figure in 'white dress' with hair scattered on its face rushing towards me in lightining speed , just the stuff shown on 'Evid Dead' and i screamed Maaaaaaaaaaaaaaaiii ( mother)... And the figure came closer , caught hold of my shoulder.....shook my shoulder

...

...

....

.....

It was the Droolster....

When i dozed off, AJ was crying and she heard his cry from the bedroom ( and i didn't ) so she came running to the hall , and she was wearning a white night dress .. it all happened so fast,sooo fast, it beat the living shit out of me,
Anyhoo... It was not a pleasent scene to face the 'Drool monster' in the morning ... So embarassing.

Well to be honest , here is a confession ( to self) " i am not as brave as i thought i used to be."

Posted by Grey at 3:57 PM

Labels: brave, her, idiot, me, stupidities

1n5ub0rd1na73
03-11-2008, 16:13
Видях признак снощи.
Татко ми разказваше за необичайни срещи с мъртвите, как бил оцелял, след като един висок призрак се опитал да го "набие" на магистралата. След това трябвало да бута мотоциклета си, не знам дали историята е истина или не. Отраснах в село, заобиколено от дълбока джунгла, постоянно ставайки свидетел на истории от рода "тя бе обзета от дух, той видя призрак, къщата е обитавана от духове, има дух на хълма" и други такива, но никога не бях изживявал нещо подобно. Но снощи се случи...
Жена ми, Друли, беше заспала, Ей Джей се събуди в 3 сутринта, плачейки. Въпреки усилията ми да го успокоя, не успех. Напоследък постоянно гледа в стената до прозореца, от време на време плаче, но по-често се смее, докато я зяпа. Аз и жена ми смятаме, че сигурно е някакъв духовит полтъргайст, нещо като Каспър.
Обратно към историята... Гледаше стената, плачейки силно, така че си помислих да го преместя другаде. Сложих го в хола на дивана, седнах до него на пода и съм задрямал. Сигурно съм спал няколко минути, докато не чух гръмки стъпки и се събудих, само за да видя силует в "бели одежди", разчорляна коса, засилил се към мен със светкавична скорост. Изписках "Мааааааааамоооооооооооооо ...", силуетът се приближи, сграбчи ме за рамото и го разтърси.

Беше Друлстър. /Жена му/
Когато съм задрямал, Ей Джей се разплакал, майка му чула писъците му от спалнята (аз явно не съм ги чул)и тичайки дошла в хола, облечена с бялата си нощница... Всичко се случи толкова бързо, че ми изкара ангелите.
Както и да е. Не беше много приятно да видя "Друлзила" на сутринта, беше толкова неловко.
За да бъда честен, ще направя признание (на себе си) - "Не съм чак толкова смел, колкото си мислех, че съм."

Публикувано от Grey в 3:57 следобед.

Насоки /тук не мога да го преведа точно/: храбър, на нея, идиот, на мен, глупости