PDA

View Full Version : гадно ми е ... проблем



Marto_92
03-10-2008, 19:20
здравейте :)
значи харесвам едно момиче и флиртуваме отдавна ... но има един проблем не че ще я зарежа за такава глупост но ми е некомфортно :( леко окосмена е по ръцете ... и ми е някак гадно ... немога да и кажа "Обръсни си ръцете" 8-) ще и стане гадно :( какво да правя ???
въпроса изглежда много тъп .. но ми е някак гадно :(

skatemore
03-10-2008, 19:23
приеми я такава каквато е

Den4oski
03-10-2008, 19:26
aky q obi4a6 silny i tq aky te obi4a prosty leki4ky i namekni pone za tfoite r1ce kaji 4e trqbva da si mahne6 kosam4etata po rycete za6toto e gadny.. :)

tuzaro
03-10-2008, 19:26
ти каде си спал преди тва??

BlueFace
03-10-2008, 19:30
приеми я такава каквато е
+1 :)

ra4ence
03-10-2008, 19:34
Да ти имам проблемите..

NuRi
03-10-2008, 19:37
приеми я такава каквато е
+1 :)
+1
Da ti imam problemite naistina..;-)

ghostwisper
03-10-2008, 19:37
ako ima6 vqra na nqkoi neina po-dobra priqtelka,kaji na priqtelkata da i kaje i gotovo ;)

buxbull
03-10-2008, 19:47
Виж и гърба гърдите краката и лицето... ако по тях няма и са само рацете действай ;)
Може да вземеш една бръсначка и в коридора да се спънеш пред нея наужким като и обръснеш половината ръка и и кажеш "ее сори сега ще трябва даси оправиш и останалото за да нямаш дупка"

Marto_92
03-10-2008, 19:50
просто е гадно .... ако тръгнеш да я галииш по ръцете и ми става гадно ... даже и мойте приятели са забелязали ... гадно ми е някой като ми каже "аа виш кви косми има" и ми става много тъпо ....но наистина много си я харесвам и много си я обичкам и е мн хубавка ! ... :-k пък и немога да кажа на някой приятел да и кажи .. тя ще се осазнае не е някоя тъпа ! това е единственото нещо което не харесвам в нея .. НЕПРИЯТНО МИ Е !

w0sh
03-10-2008, 19:53
просто е гадно .... ако тръгнеш да я галииш по ръцете и ми става гадно ... даже и мойте приятели са забелязали ... гадно ми е някой като ми каже "аа виш кви косми има" и ми става много тъпо ....но наистина много си я харесвам и много си я обичкам и е мн хубавка ! ... :-k пък и немога да кажа на някой приятел да и кажи .. тя ще се осазнае не е някоя тъпа ! това е единственото нещо което не харесвам в нея .. НЕПРИЯТНО МИ Е !

Намекни и с изречения от рода на..."Ти си моята горилка"
Или... докато минава някоя по улицата или просто изкоментирай някоя жена,че3 е космата... след 15-тия път ще се усети и ще се епилира... освена ко не е от Могилино.

vvs_go
03-10-2008, 20:26
problema e generalen ne stava duma samo za tva moje da byde:
-tq ima lo6 dyh
-tq miri6e zle
-tq ima mustak
-tq e debela
ne6ta koito ni draznqt za v slu4aq nadqqi se da q ogree ot samosebe si v protiven slu4ai nameri edna jenska neina priqtelka na koqto i obqsni kolko mrazi6 jeni s kosmi ama se naprai 4e ne si vidql kosmite na tvoita trqq ima efekt

Iv4eTy
03-10-2008, 20:40
Ами тъпо е че гледаш само външния вид, но наистина е неприятно окосмението, там където е ненужно...
За да не я засягаш просто като вървите или сте някаде като видиш някое момиче кажи нещо от сорта гледай я тая ква е космата, за епилатор не е ли чувала или гледай я тая ужас има косми по ръцете и предполагам ще се усети...

kico
03-10-2008, 20:43
az te savetvam da i namekne6 po nekakav na4in ...np i kaji v4era bqh s kaka mi da si 4isti kosmite na racete i me razpitva za teb...ili ne6to ot sorta Think about it ;)

sLaDkA_GrEsHkA
03-11-2008, 07:54
aman ot glupavi temi !!! :-x ti idealin li si ?!?!?! ne nali ?! togava kakvo iska6 ot neq !?!?! nali nqma mustaci trai si !

koalka
03-11-2008, 08:29
Божее, не мога да разбера какъв е проблема, ако има косми по ръцете и те не са толкова много?Голяма работа, това е нормално...
Явно искаш всичко в нея да е перфе, обаче погледнал ли си се себе си и дали тя приема недостатъците ти, със сигурност имаш такива?Ама какво съм ти тръгнала да ти обяснявам...

scanadal
03-11-2008, 08:30
Много лапешки разсъждаваш!Всеки сам си решава къде и колко да се обезкосмява!Щом мацето не е махнала косъмчетата по ръцете си,значи на нея не и са проблем.Не виждам защо тогава за теб е толкова важно да си ги махне.Аман от криворазбрани представа за красота.Значи ако не е като гол охлюв и има и даже най-малкото мъхче е грозна и неподдържана :o Обичай я заради това,което е като човек,а не заради идеално гладките и ръце,крака или незнам още какво.

shiT_ShiT=]
03-15-2008, 19:09
ако има някаква ебати вуната по ръцете окей, ама ако са малко какъв е проблема?Всеки има косми по ръцете!Едни си ги махат, други не!Или я приемаш такава или не!

scout4e94
03-15-2008, 19:21
o ne mom4eto koeto haresvam ima benka na 4eloto :shock: kak 6te go prejiveq !!!!!na lekar li da go pratq da si q mahne ?!?!?!?!

sry 4e "leko" se izbazikah s problema ti ,ama mi e spr sme6no ...mnoo izdrebnqva6 be pi4

betyrk
03-15-2008, 19:21
О..Голям проблем няма що..само заради тва ше я зарежеш ха ха..еми след като не ти харесва това кажи и просто примерно че не харесват да е окосмена там и тва е.кво толкова да и кажеш няма да те убие споко...Пък и всеки сам си преценява дали да си ги махне или не!А ако тя е решила да ги остави не я претискай..се пак няма да я целуваш по ръцете :-D целувай я на други места примерно..хах :grin:

bub4eto_933
03-15-2008, 19:51
Само заради космите на ръцете не си заслужава да изпуснеш момиче,което очевидно харесваш!

zoben_pitbul
03-15-2008, 20:10
Тука темите от тоя сорт(че някакъв дребен козметичен проблем едва ли не може да представлява проблем пред дадена връзка) започнаха да излизат заплашително бързо...Абе пич верно тая да имаше вълна-ок,ама за нещо толкова малко...Ше ме извиняваш,ама и тия твои приятели дето се праят на интересни с такива изказвания сигурно имат немалко физически недостатъци,вероятно и по-големи от няколко косъмчета по ръцете...

Rofl4e
03-15-2008, 22:08
8) namekni i po nqkakf na4in...ili q priema6 takaava kfato e.. dr na4in nqma brat