PDA

View Full Version : Какво да му подаря за абитуриентската?



sh0shinka
03-10-2008, 19:20
Znachi izwinete ako temata wi se struwa tupa 0bache t0i se wze hubaw parfium wze si zlatni griwna lanec i prusten wze si wsichko i sega si nqmam i na ideq kakwo moga da mu podarq ako nqkoi ima nqkakwa ideq molq da q spodeli blagodarq predwaritelno

т.1 и т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

hottie
03-10-2008, 19:22
тя не е тъпа, ама май си объркала раздела. Иначе относно темата нямам идея..

baby_girl_vn
03-10-2008, 19:31
Мдаам и според мен няма нищо общо темата ти с раздел "Секс",но иначе мога да те посъветвам да е нещо нестандартно,което никога не е получавал до сега

VilleBaby
03-10-2008, 19:33
издокарай се като...стриптизьорка примерно...купи си всевъзможни дрешки и аксесоари подходящи за целта...направи гореща атмосфера...слабо осветление,свещи и тн...и му направи най-готиния стриптийз ! после и сама можеш да се сетиш какво следва 8) :D :)

sh0shinka
03-10-2008, 19:49
xaxax bojichko az ne sum dobre p0ne uspqhme da swurjem temata sys sexa de ;) mersi mejdu drugoto ne e l0sha iideq daje iz0bsht0 8)

run
03-10-2008, 20:19
Kupi mu Bentley...

teenkopele
03-10-2008, 21:40
Уреди му лимузина... (или каруца) за возило на бала. :-D

white_chik
03-11-2008, 17:50
При моя положението е същото-майка му ще му вземе и гривна,и парфюм и всички неща,които са за бал.И единственото нещо,което ми хрумва и знам,че ще се зарадва, май ще е папагал.С клетаката и всички там неща,защото той е влюбен в моя папагал и много иска,а сам няма да си купи.Ако не ми хрумне друго,това ще е!

AliceSw
03-12-2008, 11:08
ако е пушач табакера със запалка е доста добро смятам, ако не портфейл да кажем...

hooliganka89
03-12-2008, 11:25
Mi za bala mislq,che e nai-podhodqshto zlato.
Nqma znachenie,che toi si e kupil ili nqkoi drug mu e podaril.
Predi godini brat mi kogato imashe bal,pochti vsichki mu podariha zlato.Maika i tatko i babine i leline,taka de nai-blizkite rodnini,mu podarika lanec i grivna i prasten,a vsichki ostanali kascheta,malki grivni dara bara vse zlato,i nakraq toi malkite neshta gi pritopi i si napravi golqma grivna...Az na moq bal iskam samo zlato i pari :D

bulgarche
03-12-2008, 11:27
Аз пък не очаквам подаръци. Даже не знам какво искам. Сестра ми беше абитюрентка миналата година и май всчки й даваха пари :-o

DjBaloon
03-12-2008, 12:32
На високосна година не е на хубаво да се носи злато :-o

GLeZoRanA
03-12-2008, 14:49
Kupi mu Bentley...Ако ще му взимаш такова , вземи едно и за мене :oops:
А колкото до темата и аз съм забелязала , че на повечето абитуриенти им дават пари :-o

_showy_
03-12-2008, 15:22
И на мен всички ми даваха пари. С малки изключения. Получих пижама, парфюм и бижута. :D

sh0shinka
05-05-2008, 22:29
eee nqma kak da mu dam pari de da znam ... zaedno sme ot godina i polowina nqkade ne che ima wruzka noo nz nachi principno toi she se zaradwa na zapalka i tabakerka beshe mi kaal che nqa da e zle da si zeme no po moq nachi na mislene trqa da mu podarq neshto s koeto da me zapomni xhax nz prostooo t0 weche doide naprawo na 20 mai e ....

shadow4e
05-05-2008, 22:44
Какво означава "нещо,с което да те запомни"?
Вземи му часовник, напоследък мъжете пак почнаха да носят часовиници. :)

OtherDimension
05-06-2008, 08:55
Какво означава "нещо,с което да те запомни"?
Вземи му часовник, напоследък мъжете пак почнаха да носят часовиници. :)
часовник от половинката не се подарявало :)

AliceSw
05-06-2008, 09:27
^ било на раздяла...

не намирам проблемът като иска табакера да му купиш табакера :shock:

един златен ланец или парфюм не е по-смиволичен от нея реално погледнато...можеш да му гравираш нещо отвътре примерно

machoka
05-06-2008, 10:01
Е, поне си знаеш, че темата ти е тъпа :) Значи няма да го казваме..

От къде да знам какво да подариш на приятеля си... ти не го ли познаваш, или ще го видиш за пръв път на бала?!

Подари му нещо, което знаеш, че харесва, но никой не се е сетил да му вземе.. или направи.

Ако искаш да си оригинална - покани го предната или по-предната вечер у вас.. вържи си огромна панделка на главата, направи хубава атмосфера у вас - ароматизирай, ароматни свещи, хубава музика - и като отвориш вратата - ти ще бъде по оскъдно облекло, с панделката на главата и ще кажеш 'подарям ти себе си, за неопределено време. Готов ли си да разопаковаш подаръка си и да го ползваш както само ти желаеш?'. ..

.. примерно... абе мислете нещо интересно.. някой подари ли ми парфюм, директно му трия номера от ГСМ-а си.

shadow4e
05-06-2008, 15:42
часовник от половинката не се подарявало :)

По принцип часовник не се подарява на никога. Стреките брояли минутите до твоята смърт, затова когато подариш, другият трябва да ти даде някакви стотинки и така си го "купува".

OtherDimension
05-06-2008, 16:10
часовник от половинката не се подарявало :)

По принцип часовник не се подарява на никога. Стреките брояли минутите до твоята смърт, затова когато подариш, другият трябва да ти даде някакви стотинки и така си го "купува".
да ;-)