PDA

View Full Version : Защо чалгарите станаха "хаусъри"?



w0sh
03-10-2008, 19:31
Ей това не го разбирам. Тая събота бях на дискотека на едно хубаво парти.. и засичам аз насред дискотеката някакви чалгари от моето училище дето вървят по коридора и слушат 2,3,4 на Тони Стораро. Започнах искрено да се притеснявам... то половината пияници ти пречат да си прекараш добре..... след това идва второто ми притеснение..... вече факта,че слушам някакъв вид електронна музика ме прави едва ли не един вид чалгар в очите на другите... доста се притеснявам.
Поне винаги ще знам, че аз разбирам а те просто позират....

Deadlock
03-10-2008, 19:41
аз нищо притеснително не виждам.

hottie
03-10-2008, 19:46
Защото следват модата ли.. и аз не знам.
Аз имам също притеснителен случай - метал ( от години метал) стана чалгар :shock:

Saymon90
03-10-2008, 19:47
Мда, очевидно не правите разлика между чалгар и чалгаджия. Чалгаджията е просто човек, който слуша чалга. Докато чалгар... това е манталитет. Това е поведение, това е способността да се вкопчваш във всичко, което е "хит комерс", възможно най-масовото, най-харесваното в момента. Чалгарят има огромно самочувствие и най-често нулево покритие. Той (по мое мнение) е рожба на 21-ви век и е пресечната точка между комерсиалната музика, фалшивите идеали и грешките, наречени "родители".
Чалгарят слуша най-масовата музика. В момента Техно и Хаус имат тенденцията да бъдат такива... фешън са ^^. Следователно е гордост за един чалгар да каже "Аз слушам хаус и техно, а не чалга". Един вид "Измъквам се от анти-чалга нападките, но все пак оставам готин".

Ииии да, това мисля с две думи 8-)

w0sh
03-10-2008, 19:50
Чат пат съм съгласен с Сам....
Но продължавам да с епритеснявам, че скоро ще се наложи да се оправдавам, че дефакто аз не съм чалгар.

run
03-10-2008, 20:05
Za6toto e moderno da se slu6a haus i da se drusat amfeti...

Serseri91
03-10-2008, 20:07
Мда, очевидно не правите разлика между чалгар и чалгаджия. Чалгаджията е просто човек, който слуша чалга. Докато чалгар... това е манталитет. Това е поведение, това е способността да се вкопчваш във всичко, което е "хит комерс", възможно най-масовото, най-харесваното в момента. Чалгарят има огромно самочувствие и най-често нулево покритие. Той (по мое мнение) е рожба на 21-ви век и е пресечната точка между комерсиалната музика, фалшивите идеали и грешките, наречени "родители".
Чалгарят слуша най-масовата музика. В момента Техно и Хаус имат тенденцията да бъдат такива... фешън са ^^. Следователно е гордост за един чалгар да каже "Аз слушам хаус и техно, а не чалга". Един вид "Измъквам се от анти-чалга нападките, но все пак оставам готин".

Ииии да, това мисля с две думи 8-)

Напълно съм съгласен,значи и аз съм фен на хаус-а,не 0тричам,че слушам чалга н0 т0ва се случва по куп0ни и диск0тека,кудет0 нямам изб0р.И те така позират,какт0 ем0-позьорите така и хаус-позьори ще излезнат ск0ро :-x и аз се яд0свам ама на.
Типичен пример,наск0ро едно м0миче ми се включи в скайп и нали оп0знаваме са,и тя ма пита ква музика слушам аз отг0ворих хаус и от време на време чалга,и тя вика кв0 е т0ва жив0тно чалга вика аз слушам сам0 хаус и техн0,а пък й погледнах профила в сайт за запознанста /не уточнявам/ и на представянет0 и беше написан текст на чалга :razz:

мммм не е ли ироничн0 ?? :x

w0sh
03-10-2008, 20:09
Не аз прсото се изумявам как може да не правите разлика между хаус и хаус и да твърдите,че въобще слушате таква музика.
всеедно някой от нашите другарти метъли да не прави разлика между Мейдън и Сепултура.
Това наричам аз псевдо култура.

darla
03-10-2008, 20:24
az pak sam protiv 4algarite I protv 4algadjiite,a haus zapo4vat da slu6at vse pove4e ot tqh,6toto si mislqt 4e taka 6 sa po qki,no 98% ot tqh ne mogat da izredqt pove4e ot 5 dj-q!

psychopath
03-10-2008, 20:24
е теб кво те бърка?

w0sh
03-10-2008, 20:27
е теб кво те бърка?
Касае ме пряко, защото съм фен ан електронната музика от около 6-7 години и досега поне бях себе си.. а сега се излизват мои клонинги на килограм.

Да правилно 6-7 години някъде от 7 клас започнах да слушам некакви много леки технота.

Deadlock
03-10-2008, 20:31
а тва кво те бърка?

w0sh
03-10-2008, 20:34
а тва кво те бърка?
За н-ти път казвам.... Просто вече аз като фен ан електрониката.... визирам прогресив, минимал, трайбал и дръм'н'бейс бивам асоцииран с новопоявилите се фешъни и това доста вреди на ренюмето ми.

_showy_
03-10-2008, 20:35
:razz:

Deadlock
03-10-2008, 20:40
тогава и ти си позе, тъй че не се оплаквай. 8-)

w0sh
03-10-2008, 20:43
тогава и ти си позе, тъй че не се оплаквай. 8-)
Просто се скъсвам да позирам.. особено хората когато ме питаха"та каква къща слушаш?"

LiCk|It_OfF
03-10-2008, 20:46
Защото така е модерно... 8)

psychopath
03-10-2008, 20:55
щом наистина те бърка, значи си комплексар...не е ли важното ти и твоите приятели да знаят какъв си в действителност?

w0sh
03-10-2008, 21:03
щом наистина те бърка, значи си комплексар...не е ли важното ти и твоите приятели да знаят какъв си в действителност?
Съвсем скоро ще сменям обстановката....
Това значи,че ще имам нов приятелски кръг.
Бе вий си говорете по темата.... не се занимавайте с мене.

air_J
03-10-2008, 22:34
И чалгата и хауса са изключително тъпи стилове музика, така че и да не те смятат за чалгар, хаусър пак е сериозна обида да те нарекат. 8)

psychopath
03-10-2008, 22:39
И чалгата и хауса са изключително тъпи стилове музика, така че и да не те смятат за чалгар, хаусър пак е сериозна обида да те нарекат. 8) 8-)

5StaR
03-11-2008, 00:40
Хааах w0sh точно тая тема съм си я мислил от мн време.. последните 4-5 години само аз си слушах Хаос, сички ме гледаха мн тъпо...а ся секи се пише голям маняк на тема хаос...Не че ми пука да аз слушам всичко..зависи от компанията + градуса ;)

EarthShaker
03-11-2008, 04:48
в наща тучна мила страна, за добро или за зло всичко е изкривено под някаф ъгъл... криво огледало ако щеш 8-)

кото им пускат по музикалните канали, туй ще слушат, кото им пускат по дискотеките, това е

нали от време навреме лятото пускаха по дискотата по 1 песен на Рамщайн така откъсче и ся сички ги 'уважават' мн :shock:

Morning
03-11-2008, 05:36
Хаха братле и аз от 4,5 год слушам хаус като още тогава имаше прогресив,чил и амбиент .. Всички викат че слушат от сумати време.. всички !

EarthShaker
03-11-2008, 05:39
а аз не слушам хаус :-P

eu.hyricane
03-11-2008, 06:40
edin dol drenki

oTPoBHa
03-11-2008, 07:18
не бе хора свиквайте
според мене автора на темата не трябва да го брига е така.. смисъл такъв, че щом приятелите му знаят какъв е всъщност, няма нужда да се опитва и да доказва че е тру пред останалите идиоти, които най-много могат да го ебават че позира или нещо друго
щом си си фен, бъди си фен
тея другите да не мислиш, че вобще някога могат да достигнат твойто интелектуално ниво
заеби ги да си ебат века
междодругото със всеки стил музика става така
едно време, във славния шести клас като първата музика, която почнах да слушам (говоря общо "музика", защото аз дотогава вобще не слушах музика и си мислих че тва музиката е мноооого тъпо нещо) беше Линкин Парк и за мене музиката беше изцяло и само Линкин Парк.
тогава си мислих, че това го пускат по дискотеките
.. ама кво да правя, невинно малко дванайсетгодишно дете (тва да е било 2004та година някъде.. смятайте)
тогава всички момиченца от класа слушаха бритни спиърс - токсик и новият хит на гергана - боли и като им показах тогава една касетка на линкин парк (оня албума им със джей зи тъкмо беше излезнал и аз си го купих - на КАСЕТКА, забележете) и те някви яко ме спичаха, че не съм била "модерна" като тях и че едва ли не съм някъв луузър
.. и некви е такива интриги
след което се запалих по някакви видове метъл със яко драниета, които обаче точно година след това престанах да ги слушам, щото ми омръзнаха ебати
.. та това всичкото да е било преди три-четири години, когато един вид позьорщината около музикалните стилове още не се беше утвърдила толкова много
а сега какво
още от 5 клас слушат некви е такива неща, щото просто са станали модерни вече, и даже има тук-там по някоя с фанела там на няква група, ама не ги хранат примерно.. шото просто стана модерно

а мене как ме храниха тогава.. лееелее

та искам да обобщя, че преди няколко години, това да слушаш някакъв стил музика и да се ръководиш по него, беше ебати якото, ама и същевременно примерно си отнасяш гаврата от една страна от тия които разбират и тия които Не разбират.. смисъл некво просто странно се гледаше като цяло
а сега кво става.. тия хора, къде преди време преди мене ме хранеха, че слушам линкин парк, а те тогава слушаха чалга, сега ги виждам си издули от джиесемите там линкин парк, еванесънс и сите утепани групи


.. бе как вика еу. хурикане - един дол дренки
вече сичко е чалга :)

Canis_Dirus
03-11-2008, 08:47
Бе ей. Стига сте мърсели името на чалгата. Днешното са поп-фолк фенове. Малко хора останаха да слушат истинска чалга. Човек, който слуша истинска чалга не може да понася хаус и техно.

Тони Стораро - просто хюмне и протеже на Митко Пайнера. Вече почти не се прави истинска чалга. Оркестрите станаха и те яко комерс. Пловдив остана последния бастион. Максим Шен рулира. Макар и те да се правят повече на турци от необходимото...

Хаус е баси гадорията!

DjBaloon
03-11-2008, 10:01
А защо е решено че щом слушаш чалга не може да слушаш нищо друго?!?!
8-)

Yr1m
03-11-2008, 11:53
huu de .... sq a3 kato s1m DJ v diskoteka v koqto se slu6a sqkfa mu3ika ... no ne haresvam 4algata (v1preki koeto q puskam) ... o3na4ava li 4e s1m 4algajiq ebati !? mnogo me dra3ni ponekoga no kfo ... horata se kefat ebati ... k1f ti e problema4e slu6at i 4alga i house ... primerno mene 6e mi e t1po horata da si sednat kato pusna house .... kfo ti pre4i 4e si tancuvat ... basi .

mhmhmhmhm
03-11-2008, 11:57
и това доста вреди на ренюмето ми.[/b]
пфххахахахаха

find_m3
03-11-2008, 12:07
и аз това се чудя :o :D

bboy_bunker
03-11-2008, 12:49
Ох, какви екзистенциални въпроси те вълнуват само...

Mamut
03-11-2008, 13:10
Хааах w0sh точно тая тема съм си я мислил от мн време.. последните 4-5 години само аз си слушах Хаос, сички ме гледаха мн тъпо...а ся секи се пише голям маняк на тема хаос...Не че ми пука да аз слушам всичко..зависи от компанията + градуса ;)И за 5 години дори неможа да разбереш как се пише.Всички го били гледали тъпо..Май ти си тъпия..Слушаш нещо от толкова много време и незнаеш дори как да го напишеш правилно.. :x

Mamut
03-11-2008, 13:17
huu de .... sq a3 kato s1m DJ v diskoteka v koqto se slu6a sqkfa mu3ika ... no ne haresvam 4algata (v1preki koeto q puskam) ... o3na4ava li 4e s1m 4algajiq ebati !? mnogo me dra3ni ponekoga no kfo ... horata se kefat ebati ... k1f ti e problema4e slu6at i 4alga i house ... primerno mene 6e mi e t1po horata da si sednat kato pusna house .... kfo ti pre4i 4e si tancuvat ... basi .На такива като теб псевдо DJ-и им викам смешници..

В какво се изразява DJ-ейството ти ?

И къде си пускал ?

eblio
03-11-2008, 13:35
Чалгата и хауса станаха прекалено комерсиални, някаква изопачена версия на мода, но с образно значение.

summergir1
03-11-2008, 13:49
не ви ли писнаха тези безкрайни спорове за стиловете :?
който каквото му се харесва, това ще си слуша :)

SunSmile
03-11-2008, 13:55
:razz: еми нормално е. Хауса е по - нова музика. Аз си слушам и двете и не се правя на мн компетентна, щото хауса ме хвана от приятеля ми и той ми казва хубави песнички.

Alabalaportokala
03-11-2008, 14:05
Хауса въобще не е по нова музика. Просто на скоро доби популярност в България и жалките копирачи почнаха с яките прически с двуметровия бритон и филираните коси, очилата рейбан в стил полицейски филм от щатите и така. Но не се учудвайтте. Просто всяко ново нещо е добре забравено старо. Едно време също така е било. Пак дълги коси, дълги бритони пак полицейски очила, разликата е че в момента всичко е малко усъвременено. Модата се повтаря почти постоянно, но просто не се усещате затова нещо. Сега е модерно да се друсаш и да слушаш хаус. И всеки иска да е в крак с модата и я следва, никой не иска да се отличава от другите. Понеже хауса започва да измества чалгата във всяко едно отношение, чалгарите не искат да са незабелязани и стават псевдочалгари и гъзарчета слушайки хаус , друсайки се и парадирайки "Аз съм гъзе" . И това ще отмине, но аз няма да изневеря на хауса. Слушам си го 5 години вече и пак ще продължавам да го слушам. На чалга дискотека не съм ходил, на купон в който се пуска чалга не стъпвам. Твърд анти-чалгар. Най-глупавия музикален стил който не е даже музикален а анти музикален. Това не е музика това е антимузика. Аз смея да се нарека хаус маняк хаусер или както е. Това не е обидно за мене. Просто уникален стил музика

Acid,Tribal,Progressive,Disco,Deep,Tech,Funky,Detr oit,Chicago,Classic,Garage,Hip-Hip house, Oldschool, Мinimal, Electro. Сумати видове хаус има. Разнообразие колкото щеш. Всеки DJ си е уникален сам по себе си и не копира от другие. Просто невероятен стил музика :P

A защо хората се друсат и слушат хаус ?(Не само защото е модерно) Защото като си надрусан хауса влиза най - добре. :) Само тези които са го усещали ще ме разберат . Хауса и наркотиците вървят ръка за ръка.

air_wisp
03-11-2008, 22:05
Za6toto e moderno da se slu6a haus i da se drusat amfeti...

няма какво повече да се добави

XceSS
03-12-2008, 04:15
huu de .... sq a3 kato s1m DJ v diskoteka v koqto se slu6a sqkfa mu3ika ... no ne haresvam 4algata (v1preki koeto q puskam) ... o3na4ava li 4e s1m 4algajiq ebati !? mnogo me dra3ni ponekoga no kfo ... horata se kefat ebati ... k1f ti e problema4e slu6at i 4alga i house ... primerno mene 6e mi e t1po horata da si sednat kato pusna house .... kfo ti pre4i 4e si tancuvat ... basi .

Не е пич на човека не му пречи да си се кефят на хауса, но да не парадират че слушат хаус от 3-4 години, че са много навътре и са запознати с абсолютно всички стилове, а да са чули на Deep Dish - We Gonna Feel It и се мислят за хаусъри.Аз си слушам хаус е така като ми е некво на кеф си пускам яки тракчета, ама изобщо не мога да кажа, че съм хаусър или че разбирам от тая музика. :)

kPuCkA
03-12-2008, 07:20
Аз пък не мога да разбера защо всеки път след като ходиш на парти трябва да пускаш тема?

Alabalaportokala
03-12-2008, 13:36
A защо хората се друсат и слушат хаус ?(Не само защото е модерно) Защото като си надрусан хауса влиза най - добре. :) Само тези които са го усещали ще ме разберат . Хауса и наркотиците вървят ръка за ръка.

Тва е мн верно...

Филма е много силен просто... Ялта,Ескейп,Червило + шмъркотици + алкохол = много силен и готин филм,буквално си в друго измерение,нямащо нищо общо с живота през останалото време 8)

Абсплютно !! :)

GLeZoRanA
03-12-2008, 14:40
Za6toto e moderno da se slu6a haus i da se drusat amfeti... Аз все си мислех , че и на това му мина модата..
Усещам лошо нещо..Чалгата се разпростира на всякъде , тя обсебва всичко ... Скоро чалгарите ще почнат да слушат ой, ска , пънк..Обречени сме

betyrk
03-12-2008, 16:34
Защото всички вече уж слушат хайус...ти Смяташ ли че тия чалгарите са истински хаусари..Божееее :razz: Секи си избира кво да си слуша..Техен си проблем

Presley
03-12-2008, 22:08
аз нищо притеснително не виждам.
И аэ.
w0sh,добре ли си? :D

WhiteOneBG
03-12-2008, 22:21
защото е модерно да си изтрещял , фешън педал , с гадна прическа ...
Истинските хаус маняци са готини , другото е пасмина

run
03-12-2008, 22:37
A защо хората се друсат и слушат хаус ?(Не само защото е модерно) Защото като си надрусан хауса влиза най - добре. :) Само тези които са го усещали ще ме разберат . Хауса и наркотиците вървят ръка за ръка.

Тва е мн верно...

Филма е много силен просто... Ялта,Ескейп,Червило + шмъркотици + алкохол = много силен и готин филм,буквално си в друго измерение,нямащо нищо общо с живота през останалото време 8)

Абсплютно !! :)
Pxaxaxax...da be...100%...Naprao nai-qkoto...Predi hodeh na uroci po barabani, do koito stigah prez samiq "Chervilo"...Vsqka nedelq sutrin gi gledah vyprosnite "tru hausyri"...Pylni sme6nici...Ima6e i dovolno pedali...S feiskontrola se scepihme i im se hilihme...Tva e moje bi nai-typata "muzika"...Dori nafukan ne mojeh da q slu6am...

psychopath
03-12-2008, 22:43
ми няма нищо притеснително и необичайно

bungle
03-13-2008, 05:48
Започни да слушаш дръм'н'бейс. :D

Lunatic-
03-13-2008, 07:39
слабо ме интересува

Alabalaportokala
03-13-2008, 09:08
Pxaxaxax...da be...100%...Naprao nai-qkoto...Predi hodeh na uroci po barabani, do koito stigah prez samiq "Chervilo"...Vsqka nedelq sutrin gi gledah vyprosnite "tru hausyri"...Pylni sme6nici...Ima6e i dovolno pedali...S feiskontrola se scepihme i im se hilihme...Tva e moje bi nai-typata "muzika"...Dori nafukan ne mojeh da q slu6am...

Мисля че достатъчно говорих за фешъните в предишното си мнение. Това че тебе те е домързяло да го прочетеш и си поредния завистлив лузър който бърза да нарежда си е отделен въпрос. За тебе най - тъпата музика но за хилядите хора в България и буквално за милионите по света които я слушат си е неповторима. Дрънкай си там барабаните докато мене екстазито ме плющи в главата на яко парти :grin: :razz:

Mamut
03-13-2008, 09:47
[quote]Pxaxaxax...da be...100%...Naprao nai-qkoto...Predi hodeh na uroci po barabani, do koito stigah prez samiq "Chervilo"...Vsqka nedelq sutrin gi gledah vyprosnite "tru hausyri"...Pylni sme6nici...Ima6e i dovolno pedali...S feiskontrola se scepihme i im se hilihme...Tva e moje bi nai-typata "muzika"...Dori nafukan ne mojeh da q slu6am...[/quote



Дрънкай си там барабаните докато мене екстазито ме плющи в главата на яко парти :grin: :razz:бравооо на момчетоо
голямо геройство , браво..


помияри...

special_girl_SS
03-13-2008, 10:03
Дам, сега всички чалгари се нарекоха хаусъри, щото ги е срам да кажат, че са чалгари. Както вече казахте позьорщина... Ама те тия животни се познават от далече, така че авторът на темата няма от кво да се притеснава.
По принцип не определям хората по тва ква музика слушат, всеки си има предпочитания, тва си е негов проблем. Дразня се само от позьорщината на някои индивиди (всъщност на повечето... :-o )

Alabalaportokala
03-13-2008, 10:11
бравооо на момчетоо
голямо геройство , браво..


Грешка. Не е геройство, а удоволствие което никога няма да усетиш. Пожелавам ти го ! 8)

Mamut
03-13-2008, 10:25
бравооо на момчетоо
голямо геройство , браво..


Грешка. Не е геройство, а удоволствие което никога няма да усетиш. Пожелавам ти го ! 8)


аз си църкам редовно :D


без да ми говориш за усещания 8)

Alabalaportokala
03-13-2008, 10:35
И кво като църкаш редовно ? Аз к'ъТ сЪ друсЪм по малко да не би да усещам по малко от тебе гусине ? А и когато се цЪркаш всеки ден наркУтицити спирЪт да ти Дуставят удуволствие и почвЪш дЪ ги вземеш от необходимУст. Димек ю съкс. Усобено катУ знайм колко качествени са дрогите в България. Е кой къктУ сЪ уриди 8) :grin:

hooliganka89
03-13-2008, 11:23
Ne moga da razbera,zashto priemate stila na muzika kato nqkakva religiq?

Vseki si slusha tova koeto mu haresva.Vie sega go izkarahte,che ako az resha na slusham tozi stil muzika,trqbva edvali ne izpit da darja...Koi DJ,koi album,koq godina,koq zvukozapisna kompaniq.

kPuCkA
03-13-2008, 11:56
Ne moga da razbera,zashto priemate stila na muzika kato nqkakva religiq?

Vseki si slusha tova koeto mu haresva.Vie sega go izkarahte,che ako az resha na slusham tozi stil muzika,trqbva edvali ne izpit da darja...Koi DJ,koi album,koq godina,koq zvukozapisna kompaniq.Е,естествено,от къде на къде ти ще слушаш "свещения хаус".Трябва да си много веща,за да ходиш 2 пъти в месеца на някое парти и после задължително да пуснеш тема по тоя повод!!!Все пак всеки трябва да знае колко си "важна"!

oTPoBHa
03-13-2008, 12:15
хаха.. нали бе
за некви яко загорелите типове, които просто прекаляват с изразяването на себе си, слушайки огромно количество хаус и елитна музика..
и друсайки се доволно :)
за мене друсането съкз, ако щат сега хиляди, изкривени от наркотици надрусани мозъци да ми обясняват, че това просо е техния свят и тяхната дрога, техните линии и подобни там
а и тяхната музика, и техните партита..
некво сложно е
обаче по добре без наркотиците
и вживяванията
и останалите филми.. !

hooliganka89
03-13-2008, 12:34
Ne moga da razbera,zashto priemate stila na muzika kato nqkakva religiq?

Vseki si slusha tova koeto mu haresva.Vie sega go izkarahte,che ako az resha na slusham tozi stil muzika,trqbva edvali ne izpit da darja...Koi DJ,koi album,koq godina,koq zvukozapisna kompaniq.Е,естествено,от къде на къде ти ще слушаш "свещения хаус".Трябва да си много веща,за да ходиш 2 пъти в месеца на някое парти и после задължително да пуснеш тема по тоя повод!!!Все пак всеки трябва да знае колко си "важна"!

E,az togava nqma da slusham takava muzika,to mnogo slojno vsichko okolo neq.
Te horata kato w0sh i Alabalaportokala i ostanalite,koito napisaha,che slushat takava muzika,ako razbeat,che az slusham takava muzika,moje i da me linchuvat.

air_J
03-13-2008, 15:49
Между другото, това че някой е написал в профила си в сладур, че си лофка хаус музиката, или че тя е неговата религия, далеч не означава, че наистина е така. Тоест проблема в темата е безкрайно пресилен. И аз мога да напиша, че съм Нобелов лауреат, но като не е вярно това какъв проблем е? Бързо и лесно се доказва, какво сте се впрегнали да си "защитавате" стила музика като няма от какво? Хауса е яко тъп стил музика, споко, скоро ще му мине модата и пак само цикладжий ще си го слушате. А само да вметна - това е то кръговрата на живота, едно време беше супер модерно да се слуша електронна музика, разни диджеи, технота, хаусове, трансове и тем подобни, сега нещата просто се повтарят и така докато не му мине модата, тогава "хаусърите" пак ще сте си малка бройка като в сектите и всички ще се познавате. :razz:

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-13-2008, 15:55
щото сега така е "модерно" и аз слушам но нещо напоследък рядко :) оф ся се сещам един коментар на една фр относно този тип музика :D "се едно ме бият с чук по главата" :grin: хахаха

air_J
03-13-2008, 16:02
http://vbox7.com/play:e48276c6 - ето един як хаус! Сега някой да не вземе да ми се прави на специалист и да ми обяснява, че не било хаус! :razz:

Alabalaportokala
03-13-2008, 16:18
Air_J . Това което описваш за хората от сладур се нарича вдъхновение. Просто музиката ти харесва до такава степен че искаш да покажеш на всички колко я обичаш. Дали това е временно или не си остава факт. Хауса в момента е най полулярния стил в България и е време да го приемеш. А не да ми изкараваш че едва ли не тея които слушаме хаус сме извънземни. Сметни кога дискотека Мания в Слънчев бряг отвори врати. Още си бачка тая дискотека, а партитата в нея не са замрели. Така като гледам доста време отминава модата на хауса. А какво става всъщност ? Тя тепърва се заражда и хаус обществото ще се набира все повече и повече хора. Някой са прослушали късно и кво от това ? Харесва им стила слушат. А това че има хора които го слушат ей така да копират другите е отделен въпрос. Но съм сигурен че процента на хората които харесват и слушат хауса е много по голям от колкото на тея които го слушат заради модата.

ЕPu
03-13-2008, 16:18
Защото в момента е модерно да слушаш електронна музика.
Както преди години е било модерно да си гЕнгстър..
Предлагам ви ако имате издръжливи нерви (или липсващо чувство за самосъхранение) отидете в Амор, ДВ, където изобилства от 'хаус фенове', хванете някой пич със сравнително впити брокатни дънки и раирана розова блузка(гледайте да е поне да 16-18 все пак) и го разпитайте дали в гардероба си има широки дънки на wu-tang, 2 pac, fubu etc. КАкто сами се досещате, отговорът му ще е ДА, защото преди няколко години модата е била друга... както и след няколко години пак ще е друга

blacksheep
03-13-2008, 16:23
те не са хаусари те са пози и щото е модерно ест.

air_J
03-13-2008, 16:31
Да се твърди, че хаус музиката е най-популярната в България е меко казано смешно. Най-популярната музика си остава чалгата, независимо дали е за добро, или - не. И кой диджей ще събере и половината от хората дето ги събра Металика, или Депеш Мод? Тиесто, или някой друг (между другото и на идея си нямам Тиесто дали прави хаус или някакъв друг стил музика, но го казвам, защото е най-известният диджей в света към момента поне по мой скромни наблюдения)? Или то Мания в Слънчев Бряг събира без никакви забележки по 10+ хиляди човека? Човек, филмирал си се здраво, виж колко човека ходят на концертите на Планета и тогава говори, че хауса била най-популярната музика в България. И хауса набира сила точно както навремето набираше сила рапа (споменаха го и преди мен) и в един момент ще престане да бъде модерно и слушателите на хаус ще излязат от пубертета и тогава ще видиш, че доста сериозно си в грешка за популярноста на хауса. И още веднъж за сладура - хората си го слагат това, не защото са в някакво вдъхновение, а защото им се е сторило "оригинално" и са решили да се правят на интересни като си го сложат и те, но може да си сигурен, че в огромното си мнозинство не слушат хаус. 8)

LiLGrizzly
03-13-2008, 17:38
Защото следват модата ли.. и аз не знам.
Аз имам също притеснителен случай - метал ( от години метал) стана чалгар :shock:
oooooooooooMMMMMMMMMMMMMMmGGGGGGGGGG :shock: :shock:

Alabalaportokala
03-13-2008, 17:49
Тиесто прави транс и отдавна не е номер едно в класацията на Дж-ите. Армин го измести. Е ти колко човека искаш да ходят на мания при положение че е толкова капациетета на диското ? АКо имаше организацията да се направи парти на стадион съм сигурен че щеше да има много повече от 10к човека. Пример - Paul Van Dyk като направи парти на Амстердам Арина дойдоха 200к човека. :grin: . Лол бе човек ти си много ограничен. Да не мислиш че слушателите на хаус и транс са в пубертета. Гледай малко снимки от партита да видиш че на запад повечето хора които ходят са 20-21+


хората си го слагат това, не защото са в някакво вдъхновение, а защото им се е сторило "оригинално" и са решили да се правят на интересни като си го сложат и те, но може да си сигурен, че в огромното си мнозинство не слушат хаус.

Някой го слагат точно за вдъхновение. Съдя по себе си, само че нямам регистрации в сайтове за запознанства. Слагам си песничката в скайп и и се радвам.

Хауса набира пълни обороти и ще измести тъпата чалга сигурен съм. Защо хаус маняците не стават чалгари , а чалгарите стават хаус маняци ? А де ?

http://www.vbox7.com/play:076c996d

Виж това клипче на тиесто и после пак ми говори за тъпата чалга...

air_J
03-13-2008, 18:10
Дошли 200 хиляди и смяташ това за успех (да уточня - успех е, но бледнее пред редица други по-посетени концерти)? А как тогава да наречем концерта на Металика (ако не се лъжа) пред 1 милион зрители на летището в Москва? Роби Уилямс дори пя пред повече зрители, ебати! И тези на 20-21 години какво да не са много възрастни? Що рядко ще видиш хаусър на 30+ години? А само да вметна, ако под Амстердам Арина имаш предвид на Аякс стадиона - меко казано не вярвам да е имало 200 хиляди, че и за половината на тази бройка сериозно се съмнявам, но хайде да ти повярвам. И какво ми даваш примери с концерти на Тиесто, нали говорехме за България? Не го карат да дойде тук, защото няма аудитория, която да даде по 30+ лева за вход (поне 10 хиляди зрителя), всички видяхме уж известен рапър като 50 цента колко човека събра в Несебър. Същото ще е и с Тиесто - ще напълни Манията и дотам. Хаусърите почвате прекалено много да се вкарвате във филми и да си вярвате, което може да ви изиграе лоша шега, но вие си знаете. :razz:

NH3
03-13-2008, 18:13
w0sh, не е точно така...
Те тези хора,които вчера са били диви чалгари и днес вече са хаусъри винаги се различават от ... истинските хора. :)
Само 5 минути разговор за музика и партита с човек,който "слуша електронна музика" са достатъчни да се разбере какъв е...
Спокойно... :P
Мен как никой не ме е помислил за чалгарка, след като най-гордо заявявам,че слушам електронна музика? :wink:



ооо поклон пред твоята мъдра хауСерска особа . Искам да взимам часни уроци при теб и да стана един от братството на хауСерите :lol:

Mooo6no
03-13-2008, 18:37
Абе тръгнали сте да спорите за глупости. И тези, които сте против чалгарите в хауса, и тези които са чалгарите в хауса сте от поузърите... едните винаги са се стремяли да бъдат с масата, другите да бъдат различни, с една еднаква цел. В което всъщност няма много лошо...

А и се чудя дали и трутата и чалгарите са слушали изпълнители като Kraftwerk, Jean Michel Jarre, Mike Oldfield.... не разбирам от електронна музика, но за сметка на това виждам, че повечето от разбиращите от електронна музика и от двете страни (чалгари и анти-чалгари) не ги знаят тези изпълнители.

И ми е странно как доста хора говорят за електронно и хаус като за тотално отделни неща сякаш хауса не е електронна музика..

Alabalaportokala - Виж това... най-малкото Тиесто не го е създал той, ако не знаеш.... а и кавъра на Robert Milers (http://youtube.com/watch?v=UMtmomHeXvA) е много по-добър от на Тиесто.

Та виж... и на това не ми говори за тъпата чалга...
http://youtube.com/watch?v=RRMz8fKkG2g

Madness
03-14-2008, 05:50
Хаха
Ем,модерно е...
Всъщност щот очно чалгарите да са станли хаусъри?Не може ли некви други?
А иначе,да,факт е че дооооооста хора се зарибиха изведнъж..

DoPye
03-14-2008, 06:45
Ей това не го разбирам. Тая събота бях на дискотека на едно хубаво парти.. и засичам аз насред дискотеката някакви чалгари от моето училище дето вървят по коридора и слушат 2,3,4 на Тони Стораро. Започнах искрено да се притеснявам... то половината пияници ти пречат да си прекараш добре..... след това идва второто ми притеснение..... вече факта,че слушам някакъв вид електронна музика ме прави едва ли не един вид чалгар в очите на другите... доста се притеснявам.
Поне винаги ще знам, че аз разбирам а те просто позират....


защото внезапно поумнявда ама съвсем мъничко

Alabalaportokala
03-14-2008, 08:06
И тези на 20-21 години какво да не са много възрастни? Що рядко ще видиш хаусър на 30+ години?

Има разлика между човек който е на 20-21 и нагоре и такива в пубертетата както ти казваш донт ю тинк со ? Хахах на парти съм виждал мъже с жените си да идват и да денсят до насита той ще ме питал дали съм щял въобще да ги видя. Момче дори Катето Евро беше на парти в Мания в Сл. Бряг прегърнала двама пича мега мега намазана (надрусана). Щях да и стисна ръката, но за съжаление беше на вип етажа и трябваше да се задоволя само със снимка.

Давам ти за пример Тиесто и Пол Ван Дайк защото казах че в България няма организация за парти на стадион, но и това ще дойде ще видиш. Карл Кокс ще идва в София на 19 април. Да видим дали ще има само хора от София. А ти какво искаш бтв ? За година две цяла България да прослуша хаус и транс при положение че нашето общество консервативно и още ни тресе ерата на комунизма. Няма как да стане. И не, ние не се филмирваме. Това че повечето хора преминаха към хауса и заебаха тъпата чалга която предполагам ти харесваш, не означава че е филм. Гледай малко реално на нещата. На мене ми е пределно ясно че хауса няма да бъде монополен стил на музика, но да твърдиш че не може да се конкурира с чалгата по популярност е смехотворно. А и чалгата си остава само на балканите. Докато хауса си е популярен на световно ниво. :-P

air_J
03-14-2008, 08:21
Първо, от пубертета се излиза, когато човек поумнее, а не след навършване на определена възраст, справка - пуберката Парис Хилтън. Второ, да ми даваш за пример Екатерина Евро е меко казано смешно и учтиво ще го пропусна, като силно се надявам да не се възхищаваш на нея и себеподобните й. Чалга НЕ слушам, но НЕ слушам и хаус. И ще ми бъде интересно на Карл Кокс колко зрители ще има. А само да вметна - приятелю, чалгата в България се слуша от всички възрасти, как ще я измести хауса дето се слуша почти изцяло от пишлемета и излезли от пубертета само на теория младежи? В чужбина първата работа на огромното мнозинство българи е да се върне от работа и да си пусне да му дрънчи чалга, особено ако са се събрали с други българи. Израза, че на българина му дай само ракия, салата и чалга откъде мислиш, че идва? Щото много слуша хаус, или? Това, че 2000-3000 пишлемета са "прослушали" хаус ако му викаш изместване от лидерството на чалгата... Повтарям - НЕ харесвам и чалга и хаус, но ако гледам безпристрастно хауса няма и минимален шанс да измести чалгата, най-малкото щото чалгата се слуша от всички възрасти, за разлика от хауса. А и хауса в световен мащаб далеч не е чак толкова популярна музика, че да имаш някакви реални основания да смяташ, че щом се е наложила в световен мащаб ще измести чалгата. Но вие си живейте в наркотичните филми, на магистралите, или на каквото там живеете, но не се главозамайвйте, щото падане от високо най-много боли. 8)

slaveto1989
03-14-2008, 09:11
vseki ima pravo da slu6a kakvato muzika iska,az naprimer sega slu6am r&b i hip-hop ,predi slu6ah punk rock,ne e hubavo da ostava6 samo v ramkite na edin janr,trqbva da se opita vsi4ko :?

Iria
03-15-2008, 11:55
ми една от нашия клас се облякла в R&B стил и отиваме на модул с класната и пуснали чалга и си пеят, тъпо.. и вика, че била R&B пък слуша чалга
сори, че се отклоних от темата :)

InitialD
03-15-2008, 21:12
И мен ми е някво гадно заради тия пози които се появиха ... даже вече ме е срам да казвам че слушам Хаус ...

Както един съученик казваше "Радвам се че метъла не е комерсиален , че няма да го преживея да гледам по улиците разни пикльовци с тениски на Мейдън,които не знаят и 1 тяхна песен!"

А това от кога слушам такава музика си личи от подписа ми!
8)

Mooo6no
03-16-2008, 10:39
Както един съученик казваше "Радвам се че метъла не е комерсиален , че няма да го преживея да гледам по улиците разни пикльовци с тениски на Мейдън,които не знаят и 1 тяхна песен!"
Явно го е казвал преди концерта на Мейдън. :-D

Ся покрай и след Металика очаквам изключително пласиране на тениски на Металика сред младежите... особено на тези, които знаят точно една песен (Знаем коя). 8-)

saVe_7he_rAve[!]
03-17-2008, 18:11
Що ли? Защото всичко стана комерс _|_ !
чалга sux! only schranz, gabba, rave, happy hardcore& minimal!! <-- е т'фа е то!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! 8) 8)

kindergarden
03-17-2008, 19:19
Според мен това тъпо и ограничено разделяне на хаусъри,позьори,чалгари,ме ъли и тям подобни е безмислено.Има си стилове в музиката,всеки има право да слуша,каквото поиска.Къде пише,че,когато слушаш нещо,трябва да не слушаш друго...не мога да разбера каква е тази мания да бъдете тру и да се изказвате против дтугите

marencetuuu
03-17-2008, 20:03
хммм аз едно време в новия ми клас като ме разбраха,че слушам хаус(още не беше навлязъл така)веднага ме лепнаха,че съм наркоманка,как съм можела да слушам тва- а ся сички естествено са големите разбирачи

Cerealkiller
03-18-2008, 06:48
Ххахаха ее браво! Точно така е. И аз сега гледам някви познати, които слушат ама баати ужасиите сякви български, гръцки и тем подобни маанета, нареждат в плейлистата си и хаус и габба ...лол! Ама заедно си ги слушат, ми на мен също ми е притеснително.

kindergarden
03-18-2008, 06:57
Кое ти е притеснително...какво като слушат и чалга и хаус...какво лошо има в това :-o

Mooo6no
03-18-2008, 07:48
квото и да си говориме електронната музика е музиката на бъдещето,след 50 години надали ще има друга музика,в това може да сте сигурни...
И защо си мислиш така? 8-) Един човек зад пулта не може да ти даде същото, което цяла група с китарате, барабаните и всичките инструменти. Има голяма разлика в усещането и емоциите.

И ми е интересно как класическата музика ще се изпълнява не от симпфоничен оркестър, а от един човек с някакви електронники пред него. Голяма Емоция.

Mooo6no
03-18-2008, 08:34
И как става такъв филмът? След като си употребил някакви синтетики? :-o

И не си мисли, че електронната ще просперира чак толкова много. Ще се появят нови стилове и жанрове нямащи много общо с електронната. И погледни класацията на билбоард и виж къде е електронната, и къде е попа, рапа, кънтрито и рок-а и тогава ми говори кое е западнало...

Колко пъти за последните години електронен албум е влизал в топ 10 на САЩ? Има ли изобщо случай на албум с електронна музика да е отивал на първо място в САЩ? Говорим за чиста електронна, че ако ми изакараш че Nine Inch Nails примерно са го правили... те имат повече общо с рока и метъла от електронната. Погледни и класациите в Европа... Кога хауса и транса ще стигнат като цяло посещаемостта на поп концертите? Никога :razz:

Jamalska
03-18-2008, 08:50
абее рап ше има винаги :D

Mooo6no
03-18-2008, 08:53
абее рап ше има винаги :D
Хахах... ако не се появи някой\няколко расисти-главнокомандващи и не ги избият всички негрота ще има рап. 8-)

AfterWorld
03-18-2008, 12:58
И какво от това дали слушам чалга и хаус или техно...

Аз слушам всичко ,но не "робувам" на определен стил музика.. Когато ми се слуша чалга слушам чалга..когато съм на кеф слушам хаус... много често слушам и Guns N'Roses (pzz Don't Cry)

Колкото до наркотиците... не мога да го разбера...

kindergarden
03-18-2008, 15:35
И какво от това дали слушам чалга и хаус или техно...

Аз слушам всичко ,но не "робувам" на определен стил музика.. Когато ми се слуша чалга слушам чалга..когато съм на кеф слушам хаус... много често слушам и Guns N'Roses (pzz Don't Cry)

Колкото до наркотиците... не мога да го разбера...напълно те подкрепям :) най-малкото,че и аз не робувам на 1 стил...

run
03-18-2008, 18:43
кво значение имат некви класации бе... виж как се развиват нещата,само това е важното... класациите на разни еврейски телевизии като МТВ,и разни музикални компании и прочее нямат никакво значение...

Електронната музика бавно,но сигурно превзема световната музика,и това е факт,не е някаква спекулация... И да се повяват нови течения и стилове те пак ще са електронни,бъди сигурен,то виж само електронната музика в момента колко различни течения има - спийдкор,хардкор,габба,инд стриал,прогресив,трайбъл,м инимал и т.н....

Дори виж каква песен е песен на Евровизия за България... Пак ше си говорим на кой принадлежи бъдещето...

А със синтетики или без - филма си е филм. Да не би на роконцерт не се пие и друса,а? Не на мене тия... :)
Na koncerti se drusa, dori na straight edge grupi :D...No na tqh moje6 da izkara6 dobre i trezven, dokato na elektronika nqma 6ans...Ili pone nikoi ne go pravi...

Diam0nD
03-19-2008, 09:21
абее рап ше има винаги :D и аз си мисля че просто няма как да няма рап ... все пак е най-добрия стил създаван някога ... и дори да си мислят сегашните хаус фенове РАПА Е ЖИВ И ЩЕ СИ ОСТАНЕ ТАКА !!! а по темата : преди години беше модерно да си рапър .... след това дойде чалгата ... сега е хауса .... жалко само че малко хора не чувстваме рапа като мода и си го слушаме още ... а тия курвички като дойде нещо по ново всички ще се метнат на него .... :D :D :grin:

techCandy
03-20-2008, 01:25
И аз си задавам същите въпроси, направо вече ме е срам да кажа
каква музика слушам, ако някой ме пита. Не слушам хаус, но то като кажеш и електронна музика, пак се прави асоциацията, че това е чалгата на новото време. Аз ще я слушам тайно вече.... 8-)

bub4eto_933
03-20-2008, 05:34
Аз съм напълно съгласна с това!Може би са почнали да осъзнават,че за нищо не стават и HOUSEът е тяхното решение...хахаха смях! :D

jeni92_abc
03-20-2008, 08:47
еми незнам,аз съм 'чалгарка' , все още не съм прослушала хаус,и това никога няма да стане

petq1488
03-20-2008, 13:27
to te i dvete sa ednakvi-muzika daje sujalqvam 4e taka go nari4am,koqto e totalen ki4 i promivka na mozuka,bez nikakuv smisul!6to bili stanali?!i dvete ot kade se poqviha-ot prostotiqta na horata!a ako gi razdelqte to togava purvo trqbva da si qko prost-posle stava6 4alagar-posle stava6 o6te po-pros i nakraq ima dva varqnta- ili izka6 da si ve4e fe6un tupak 6tot e po-moderno i stava6 hausar i se otri4a6 ot taka liubimite ti maaneta i s golqma muka slu6a6 muzika ot koqto v na4aloto ti se gadi i ne ponasq6,ili stava6 muzikalen pumqr,kato slu6a6 i dvete!izvod:OT PROSTOTIQTA! :grin:

PinkFloydSound
03-20-2008, 14:06
щото да има такива като тебе да пускат тъпи теми с още по-тъпи въпроси и отговори 8-)

cinderellaa
03-20-2008, 15:00
to te i dvete sa ednakvi-muzika daje sujalqvam 4e taka go nari4am,koqto e totalen ki4 i promivka na mozuka,bez nikakuv smisul!6to bili stanali?!i dvete ot kade se poqviha-ot prostotiqta na horata!a ako gi razdelqte to togava purvo trqbva da si qko prost-posle stava6 4alagar-posle stava6 o6te po-pros i nakraq ima dva varqnta- ili izka6 da si ve4e fe6un tupak 6tot e po-moderno i stava6 hausar i se otri4a6 ot taka liubimite ti maaneta i s golqma muka slu6a6 muzika ot koqto v na4aloto ti se gadi i ne ponasq6,ili stava6 muzikalen pumqr,kato slu6a6 i dvete!izvod:OT PROSTOTIQTA! :grin:


Чалгата може да си се е появила от простотията на хората по простата причина че е най-лесно достъпната музика...т.е. Ти я гледаш не я слушаш но за хауса да казваш че е произлязла от простотията на хората НАПЪЛНО НЕ СЪМ СЪГЛАСНА!Ти слушала ли си истински хаус-не говоря за комерси за който трябва да влезеш в дата.бг и просто да го дръпнеш, а за нещо истинко което търсиш с часове защото не е комерсиално и лесно достъпно???Очевидно не!
коментара ти е под всякаква критика!!!! :x =D> =D> :? :? :shock:

air_J
03-20-2008, 16:47
Нещо, предназначено за пазара, или пуснато легално в Интернет не е ли комерсиално, или аз греша? Некомерсиално е единствено пеенето под душа и то до момента, докато не го запишеш на някакъв носител и не го пуснеш на пазара, или в Интернет. Аман от разбирачи, деба! Има по-малко и повече комерсиална музика, но така или иначе всяка музика е комерсиална! :razz:

machine_shot
03-20-2008, 17:54
Чат пат съм съгласен с Сам....
Но продължавам да с епритеснявам, че скоро ще се наложи да се оправдавам, че дефакто аз не съм чалгар.

Много лесно се измъкваш от това ''притеснително'' положение.Казваш им защо слушаш техно и хаус (не съм запознат,може да са еднакви :oops: ) и те ще усетят тънката разлика между фешън и човек който му прави кеф да си слуша музиката.Ако нямаш покритие и ти , тогава ,може би , е ясна работата 8-)

cinderellaa
03-21-2008, 08:40
Нещо, предназначено за пазара, или пуснато легално в Интернет не е ли комерсиално, или аз греша? Некомерсиално е единствено пеенето под душа и то до момента, докато не го запишеш на някакъв носител и не го пуснеш на пазара, или в Интернет. Аман от разбирачи, деба! Има по-малко и повече комерсиална музика, но така или иначе всяка музика е комерсиална! :razz:


офффф големия разбирач!ще ти кажа само че има комерсиална и продавана музика.да донякъде се препокриват но разликата е там че комерсиалната е тази при която изпълнителя ходи по гъза (съжалявам за израза) на продуцента си и следва това какво е модерно в момента, следва мнението на масите и гледа само за да влеме в МТВ Топ 10 или нещо от сорта.Такива изпълнители дори са склонни да кривнат от стила си само и само пак да са в крак с модата.Естествено се печелят адски много пари
Другото е музика която си води нейн си стил без да преповтаря друга музика,тя се отличава още щом я чуеш и се прави повече за удоволствие.Рано или късно обаче всеки изпълнител става комерсиален защото там са парите.Това исках да кажа с предния пост и не мога да разбера защо се заяде |( :( :x

air_J
03-21-2008, 11:04
След като сама казваш, че рано или късно всеки изпълнител става комерсиален, тогава за какво говорим?

evi_vd
03-21-2008, 12:15
щото сега хауса е на мода.. 8-) и сички чалгари гледат да бъдат модерни :D

machine_shot
03-21-2008, 14:24
След като сама казваш, че рано или късно всеки изпълнител става комерсиален, тогава за какво говорим?

Шахмат с пешка 8-)

cinderellaa
03-21-2008, 14:32
След като сама казваш, че рано или късно всеки изпълнител става комерсиален, тогава за какво говорим?

Шахмат с пешка 8-)

Бе да бе
ааааа колкото до air_J не мислиш ли че има разилка между хауса които слушат бившите чалгари и истинския хаус който не се води от никви моди и от мнението на масите?По по-прост начин не мога да го обясня!!!Съжалявам за неразбралите!
Веднага търсите да клъвнете някой а твоя коментар просто беше малоумен....с извинение :?
нямало комерсиална музика....друг е въпроса че всеки 2ри изпълнител вече е камерсиален :P

air_J
03-21-2008, 16:41
Сега последно, всички са комерсиални, или има и некомерсиални? :-o

oTPoBHa
03-22-2008, 20:13
След като сама казваш, че рано или късно всеки изпълнител става комерсиален, тогава за какво говорим?

Шахмат с пешка 8-)

Бе да бе
ааааа колкото до air_J не мислиш ли че има разилка между хауса които слушат бившите чалгари и истинския хаус който не се води от никви моди и от мнението на масите?По по-прост начин не мога да го обясня!!!Съжалявам за неразбралите!
Веднага търсите да клъвнете някой а твоя коментар просто беше малоумен....с извинение :?
нямало комерсиална музика....друг е въпроса че всеки 2ри изпълнител вече е камерсиален :P

хаха.. не се води по моди вика.. ми сега кво е модерно да се слуша? :razz:

pol1nka
03-22-2008, 20:38
щото сега хауса е на мода.. 8-) и сички чалгари гледат да бъдат модерни :D

Съгласна съм с тебе 8)

uhu
03-27-2008, 11:03
защо ли защото е на мода,всичко що е комерс се слуша от тях! :o

x-PeRiMenT
03-27-2008, 19:59
Вярно е, че по партитата е пълно с туристи. Това до някаква степен е нормално, защото наистина науса е малко или много на мода, но аз се успокоявам, че времето ще пресее истинските ценители и всичко, ще си доиде на мястото. Туко виж пък някои наистина да прозрат красотата на хауса... Знае ли се.... Тогава още по хубаво, защото винаги много се радвам, когато виждам истински щастливи и усмихнати хора по партитата, които са дошли да се насладят на музиката, а не само наркоманизирани физиономии. И като споменах наркотиците, според мен това, че чалгарите започнали да слушат хаус не е толкова голям проблем. Проблемът е, че много хора заради самите наркотици започват да слушат музиката, хора, които по принцип няма как да ги видиш на парти ако не са друсани. Но уви това е действителността, за това слушайте си музиката, която ви харесваи и си гледайте живота.

Irrepresible
03-27-2008, 20:02
моето мнение за хауса е че това не е музика! как е наречеш музика нещо без абсолютно никакъв смислен текс по прост от чалгата в който едно и също нещо се повтаря 10000 пъти.Стана страшно комерсиално и тъпо пък и наистина забелязвам всички чалгари-хаусъри нз тва преквалефициране или сменяне на името е но е адски дразнещо. В днешно време всички се делят на стилове-страшно тъпо според мен защото има смисъл човека до тебе а не стилът който слуша аз лично слушам всичко и винаги се гордея с това защого никой не ме заклеймява в стил и вярвайте ми чувствам се доста добре като не съм заклеймена като чалгарка метълка емо или нещо от сорта

shivacheva
03-28-2008, 06:36
моето мнение за хауса е че това не е музика! как е наречеш музика нещо без абсолютно никакъв смислен текс по прост от чалгата в който едно и също нещо се повтаря 10000 пъти.Стана страшно комерсиално и тъпо пък и наистина забелязвам всички чалгари-хаусъри нз тва преквалефициране или сменяне на името е но е адски дразнещо. В днешно време всички се делят на стилове-страшно тъпо според мен защото има смисъл човека до тебе а не стилът който слуша аз лично слушам всичко и винаги се гордея с това защого никой не ме заклеймява в стил и вярвайте ми чувствам се доста добре като не съм заклеймена като чалгарка метълка емо или нещо от сорта

И въпреки това повечето песни имат много по-смислен текст от чалгата например...Ти изобщо някога заслушвала ли си се в текст на хаус? :)

hooliganka89
03-28-2008, 07:40
Mislq,che chalgarite sa evoluirali 8-)
Nai-moderno e da si individualen vav neshto i tai kato taka narecheniq sveshten haus ne beshe mnogo populqren,alditoriqta vze da go slusha sas cel da badat individualni,zashtoto nali uj tva se haresva poveche na drugite.I eto taka stava vaprosnoto obarkvane i nedovolstvoto na hora kato Woch.
I az ne sam rubinq na nikoi stil i kakto kaza air_J,che bulgarina v chujbina si puska chalga i rakiika i t.n. i az sam v chujbina i slusham chalga,ne zashtoto sam zakleta chalgarka poprincip ne q haresvam mnogo,zashtoto te vse edno i sashto peqt v teq pesni,no prosto v momenta mi haresva vsichko na koeto teksta mu e na bulgarski ezik,dori moga da kaja,che tuk slusham i narodna muzika.

Tazi populqrnost na hausa idva imenno ot tam,che vseki iska da e individualen i se stremi da bade razlichen ot ostanalata chast ot obshtestvoto.
Imah edin poznat koito go razdavashe na feshan,zanete s kakva pricheska e bil i kakvi drehi i vse kazvashe,che slusha haus i chat pat minavashe u nas da piem kafe i si tegleshe muzika na kompa mi,zashtoto moqta muzika ne mu haresvashe i taka vse si tegleshe haus parcheta koito ne mi dopadaha,no imashe edna koqto haresvah.
Edin den doide piinal i si iztegli pesen na Azis,posle mai na sestrata na Azis i taka,toi si beshe psevo hauser,no kakvo da se napravi.

lsd43
03-28-2008, 10:30
Ми трябва да се правят на модерни и какъв по-модерен начин освен да се правят на хаусъри.

Merito_
03-28-2008, 14:23
Ми то мене вече ме е срам да спомена пред някого, че харесвам електронната музика покрай тези позьори. В същото време множеството си нямат понятие от електронна музика и ако ги питаш за dj-и и подотрасли на електронната музика не могат да ти отговорят и те гледат като теле или казват "тва, че слушам хаус не значи, че трябва да знам дж-и и подотрасли"
Ууу не се научихте да бъдете естествени, ограничени сте бе хора...

Zorin
03-28-2008, 14:39
Мода си е тва, определено. И в нашето училище чалгарите станаха хаусъри.
Мен лично не ме бърка, само да не пипат аниметата, че ставам лоша. :o

_summer_girl_
03-28-2008, 15:02
хаусъри,чалгари - се в гъз,се същите

DjBaloon
03-28-2008, 15:36
"Трябва да се правят на модерни"


Няма толкова тъпи изказваня просто... :-o

Аз слушам и чалгата от преди 10 години... това как ще го изтълкуват вашите "мозъци"-предполагам че се стремя да съм демоде??? :? 8-) :-D :-D

Momchil
03-28-2008, 16:16
Нямам симпатии към хаоса, макар че не е лоша музика, но чалгата просто ми бърка в здравето :booooomb:

DjBaloon
03-28-2008, 16:25
Нямам симпатии към хаоса, макар че не е лоша музика, но чалгата просто ми бърка в здравето :booooomb:

Предполагам си много болен :)

balistic_007
03-29-2008, 17:19
Мда, очевидно не правите разлика между чалгар и чалгаджия. Чалгаджията е просто човек, който слуша чалга. Докато чалгар... това е манталитет. Това е поведение, това е способността да се вкопчваш във всичко, което е "хит комерс", възможно най-масовото, най-харесваното в момента. Чалгарят има огромно самочувствие и най-често нулево покритие. Той (по мое мнение) е рожба на 21-ви век и е пресечната точка между комерсиалната музика, фалшивите идеали и грешките, наречени "родители".
Чалгарят слуша най-масовата музика. В момента Техно и Хаус имат тенденцията да бъдат такива... фешън са ^^. Следователно е гордост за един чалгар да каже "Аз слушам хаус и техно, а не чалга". Един вид "Измъквам се от анти-чалга нападките, но все пак оставам готин".

Ииии да, това мисля с две думи 8-)

+1 :shock:

AutumnTears
03-29-2008, 17:38
az li4no su6to ne priznavam tova za muzika za men tova e 6um ot koito me zabolqva glavata za nqkolko dena napred
ina4e te pove4eto 4algarki sega kazvat 4e slu6at takava muzika ama 90% ot tqh ne znaqt kakvo e house

DeadpooL
03-29-2008, 17:38
Нямам симпатии към хаоса, макар че не е лоша музика, но чалгата просто ми бърка в здравето :booooomb:

Предполагам си много болен :)
Ти си болен / Болна
Ае пускай милко калаиджиев и не говори за хората

NightGuardian
03-29-2008, 21:12
Почакай малко.Аз слушам всякаква музика и си ходя в хаус клубове.Другата причина също ,че не някой хора немогат да въртят гюбеци , като мен и могат денсят само на хаус! А и хаус музиката е най-зарибителната/надъхваща музика и на нея се разбиваш тотално.

DjBaloon
03-30-2008, 17:02
Почакай малко.Аз слушам всякаква музика и си ходя в хаус клубове.Другата причина също ,че не някой хора немогат да въртят гюбеци , като мен и могат денсят само на хаус! А и хаус музиката е най-зарибителната/надъхваща музика и на нея се разбиваш тотално.
Кажи им го! 8-)

thefreakykid
03-31-2008, 12:42
Хей, аз не бях чалгарка! Иначе.. щото така е модерно.

killa
03-31-2008, 16:13
Ей мамут,тва мухито ли е?

Stamera
03-31-2008, 16:58
ти остави... тая музика я комерсиализираха отвсякъде.. е на некои поп/денс парчета им викат ,че са хаус... бог ви опазил от такива люде :-D :D

SmurkamDoZori
04-05-2008, 23:19
измаряте ей..

GreenFairy
04-06-2008, 07:44
Щото стана мудйернУуУ

HePeAJIeH
04-06-2008, 08:45
За да си намират извинение че не са чалгари :)

HePeAJIeH
04-06-2008, 08:47
Алби ман к`во става (Stamera)? 8-)

iveto__91
04-06-2008, 08:58
Не аз прсото се изумявам как може да не правите разлика между хаус и хаус и да твърдите,че въобще слушате таква музика.
всеедно някой от нашите другарти метъли да не прави разлика между Мейдън и Сепултура.
Това наричам аз псевдо култура.
suglasna sam!

ANTI
04-06-2008, 22:15
абе вие сте много зле.
Хаус та хаус - циклаж с еднотипна "мелодия" две думи на кръст, един джангър и тва е.
Щяла завладее света, немалод аима друга музика - лееле вие сте много зле шмъркалници прости.
Как може да има музика остана векове наред и ще я има още.
Метъла е вечен .
има и друга електронна музика не е само пробития хаус.
част от индъстриал , арк рейв, електроник. експериментъл.
ама кво съм тръгнал ви обеснявам филмари смешни.

Enjoy_yourself
04-06-2008, 23:02
щото сега е най-модерно да си хаусър и всички станаха такива :D по-скоро се правят де..

ThE_DaRk_BaD_AnGeL
04-08-2008, 07:55
Ами те просто не различават хауса от чалгата :D

По друг начин не мога да си го обясня :)

PeopleAlwaysLeave
04-08-2008, 09:02
Щото е на мода :lol: Вие не разбрахте ли,че в България квото излезне на мода всички го копират. Много обичам да казвам - но мода беше рапът-всички станахте рапари,на мода е хауса-всички сте хаусъри,ама спокойно утре като е на мода да си боклук пак всички ще сте модерни :)

air_J
04-08-2008, 09:39
Щото е на мода :lol: Вие не разбрахте ли,че в България квото излезне на мода всички го копират. Много обичам да казвам - но мода беше рапът-всички станахте рапари,на мода е хауса-всички сте хаусъри,ама спокойно утре като е на мода да си боклук пак всички ще сте модерни :)
Че то това кога е излизало от мода? :smt102

tochka
04-09-2008, 13:23
ахаха сичко е мода според мене беше модерно да си имо сички станаха имота после сички намразиха имота и стнаха сийн и фешани или "със собствен тил" :razz: :smt095 офф абее ддз се тая ама някой чалгари наистина станаха "хаус маняци" хаха 8)

Irrepresible
04-17-2008, 14:49
ИЗВОД:в стремежа си да са различни всички станаха еднакви :?

IdiOtKa
04-17-2008, 19:23
щото ся хауса е модерен ...сещате ли се ....супер смешни маина ...!

techsoul
04-22-2008, 08:38
Да не ти пука приятелио живеем в такава псевдонация, че с удоволствие може да го набия на 85 % от хората в тоя форум щот са смешни и комплексирани така, че слушаи си музиката и да не ти дреме аз слушам електронна музика от близо 10 години и съм я видял от близко тая еволюция и да ти кажя да не ти дреме ти пък можеш да се смееш на тея глупаци рокаджии дето те хранят тука щото ако знаеш те колко са необразовани и глупави и на онея момиченца с готините никчета на по 15 16 години дето си мислят, че знаят всичко бии им го в в дупетата :) 8)

И ще ви кажа да опонирам ви щото съм 1 милион пъти по начетен във всички музикални жанрове от вас мишоци :)

Entombed
04-22-2008, 14:45
Em poukata e prosta....zaslushai muzika s glavno M a ne prosti mizerii :) probvai rock4e ili neshto podobno....ne shibanii 4algii i tehnota :?

techsoul
04-22-2008, 15:27
Твоето голямо М го разбирам и като МЕТЪЛ. Пиши на КИРИЛИЦА, това е БЪЛГАРСКИ ФОРУМ ГЛУПАК, + това съмнявам се, че повечето от тук знаят, че халса не съществува от вчера или от преди 2 3 години а от повече от 20 :). В началото на 80 са първите заченки на халс културата в света в Детройт няма да говоря повече все пак вие сте образовани достатъчно за да знаете нали тъпи ограничени пубери?

Entombed
04-22-2008, 15:31
Твоето голямо М го разбирам и като МЕТЪЛ. Пиши на КИРИЛИЦА, това е БЪЛГАРСКИ ФОРУМ ГЛУПАК, + това съмнявам се, че повечето от тук знаят, че халса не съществува от вчера или от преди 2 3 години а от повече от 20 :). В началото на 80 са първите заченки на халс културата в света в Детройт няма да говоря повече все пак вие сте образовани достатъчно за да знаете нали тъпи ограничени пубери?


Такам за начало ше си пиша на български АКО Щъ....второ еми нем музиката не е само метъл...Има толкова други стилове музика които могат да се слушат место ТЕХНОТО....което е супер адскииии шибана музика....и много ли са 20 години са сформирането На едно огромно Лайно ???ем не....

Mooo6no
04-22-2008, 18:31
Нито в хауса (или какъвто и да е стил електронна), нито в метъла има чак толкова много музиканти с главно М, която да правят музика с главно М. Искате музика с главно М - слушайте джаз и класическа, а не популярна музика. :-o

Merito_
04-22-2008, 19:06
Хаус- под това явно разбирате всички видове електронна музика без да правите различия. Пък и какво беше това тъпо изказване, че техното било едно голямо Лайно. Ебаси ограниченото мислене, как може да спорите за това. Всеки е с вкуса си, някой да те задължава да го слушаш? И за мен метала е едно голямо лайно и мазните метали с мазните коси. Тъпото е, че всички се копират и както каза един в стремежа си да станат различни всички станаха еднакви.абсолютно съгласна съм. И стигате вече с тъпите спорове, тая музика била проста оная била проста. Цветовете и вкусовете не се оспорват.

R&amp;B_kychka
04-22-2008, 20:11
ти пък можеш да се смееш на тея глупаци рокаджии дето те хранят тука щото ако знаеш те колко са необразовани и глупави и на онея момиченца с готините никчета на по 15 16 години дето си мислят, че знаят всичко бии им го в в дупетата :) 8)

И ще ви кажа да опонирам ви щото съм 1 милион пъти по начетен във всички музикални жанрове от вас мишоци :)

Така мишок незнам на кой ще викаш, но не и на хората които пишат в този форум и по тази тема....
Така а онези момиченца с готините никчета на по 15 и 16 год дето си мислят че знаят всичко не ги барай, защото аз съм една от тях и мога да ти кажа че съм видяла много повече неща от теб и съм преживяла много повече от теб.
И последно не си 1 000 000 пъти по-начетен във всички музикални стилове... Сигурна съм че знам много повече от теб във всички стилове освен поп фолка и чалгата... Това са единствените стилове които не съм слушала... а съм само на 16 имаш ли нещо да ми кажеш...
И сега по темата...
Съгласна съм че house музиката е популярна сега и затова всички слушат нея, но хаусърите да не се чувстват комплексирани от това, защото много добре знаят- те просто могат да го почустват че фешъните ги копират... Аз съм сигурна, ако попитате някои фешън за някой DJ в house и techno стил той ще ви каже едва ли не че DJ Balthazar изпълнява techno, а DJ Tiesto изпълнява house...
И да ви кажа че на мен ми се е случвало
Така, че спокойно след 2 месеца ще е модерна друга музика и те ще започнат да копират друг стил...

techsoul
04-22-2008, 20:27
Хммм... Не слагам под общ знаменател електронната музика определено преминал съм през повечето и етапи като се почне минимал в края на 90те, hardtechno, psychedelic, goa, ambient, chillout и стигнем до Хауса. Да на мен ми харесва Хауса и мога да ви изброя на всичките куп причини защо ми е харесвала тази музика... И не отричам много правилно каза ОБИЧАМ страшно много - Soul, Jazz&Bluss това са стилове, който предпочитам да слушам дори на афтър :D Всеки сам си избира какво да слуша и какво да влече ама извиняваи, не искам да сравняваш ГНУСНАТА чалга с Хауса. Ще се обоснова с това, че понятието ЧАЛГА съществува само и единствено в България и само и единствено тук се вазхвалява докато електронната музика има милиони последователи и т.н.. Вярно е, че стана прекалено "модерна" тук и всеки с верижките от казанчетата на кенефите и гелосаните коси се определя себе си като халсер ама заради това не можеш да съдиш масата, която е извън БЪЛГАРИЯ и адски обича този стил на музиката. Сега ще ви дам нещо да проследите развитието на електронната музика та така да се образовате малко и да не бъдете като овчарите на полето -----> http://techno.org/electronic-music-guide/ :)
8)

techsoul
04-22-2008, 20:32
:razz: :razz: Да начетен съм не 1, 000 000 пъти повече от теб, начетен съм милярд пъти повече от теб хаха защо ме разсмиваш какво си видяла искаш ли да ти кажа какво съм виждал аз ? Не искам да споменавам факти около мен не е нужно да се обеснявам на, който и да е особено на комплексари като теб дреме ми на к*ра за теб. Умираи пали се пиши си безразлични сте ми такива хора казах ти крии се там зад псевдо никчето и не пиши излишни коментари да МИШКА си, със снимката на Мишо Шамара от пред и си на 16 години представям си колко си интелигентна и нормално мислеща нямам повече коментар относо вашата особа прекално сте дребнава и незначителна, че да си отделям от времето и да си хабя приказките за хора като теб каквото имах да кажа го казах в горния си коментар това е :)

Mooo6no
04-22-2008, 20:37
И аз се кефя на нещата на Мишо Иамара, но много вероятно разбирам повече и слушам по-качествена музика от теб. Това не винаги е критерии.

techsoul
04-22-2008, 20:38
Ще ти дам точно две дати, който съм запаметил да ми отговориш (разбира се винаги може да погледнеш гуугъл, ама то си е за теб сама ще разбереш колко си проста и ограничена ако незнаеш отговорите и как пишеш празни коментари да се правиш на оборотна ама уви комична си повярваи ми не всъщност ТРАГИКОМИЧНА си) това на страна та:

Септември 23, 1930 – Юни 10, 2004
Януари 27, 1756 - Декември 5, 1791

ЗНАЧИ РАЗБИРА СЕ ТИ ЗНАЕШ ПОВЕЧЕ ОТ МЕН СЛУШАШ ПО-КАЧЕСТВЕНА МУЗИКА ОТ МЕН ХАХАХАХ ЗНАЕШ ЛИ КОЛКО МНОГО ГОВОРИ ТОВА ЗА ТЕБ, ЧЕ КУМИР ТИ Е МИШО ШАМАРА НА КОЛКО СИ И ТИ ЛИ НА 15 ?????? АХАХ :razz: :razz: ПРЕСТАНЕТЕ МОЛЯ ВИ ХГАХА

R&amp;B_kychka
04-22-2008, 20:42
Браво радвам се, че си толкова образован н стила който слушаш. както се радвам че ти си един от малкото хора, които знаят какво слушат, защо го слушат и какво им харесва в стила на музика който слушат. ако всички бяха като тебе България (и особено фешънчетата) щяха да тръгнат към по-добро бъдеще, а не бъдеще на неознаваемост и да не знаят на къде отиват...
Но това не ти дава право да се мислиш за по-добър от всички- за по- добър от някои ДА, но не и за по- добър от всички! :)
И не не слага под общ знаменател чалга и house защото те са коренно различни и това че чалгарите си мислят че като слушат хаус и чалга ще се променят... Ще им кажа само че много жестоко се лъжат...
Ей, хора осъзнайте се къде се намирате и защо сте там...
Не се влияйте от другите за да не сте еднакви...
Само това мога да кажа аз, защото през последната година и половина разбрах, че животът не е Филм... А това мисля че не трябва да го осъзнавам само аз а всички които се мислят за нещо повече от другите...

techsoul
04-22-2008, 20:45
Напротив не ме познаваш рядко парадирам с качествата си и съм 100% ЗЕМЕН човек просто когато чета некомпетентни мнения ме избива буквално агресия и това, че съм написал коментар и че съм искал да споделя един сайт в който някои хора ще разберат нещо повече за музиката не ме кара да се чуствам повече от другите просто коментарите на хората над мен ме подтикнаха да напиша това - ДА тези хора точно тези хора искам да ги накарам да се чустват мизерни, неграмотни и общо музикални инвалиди :) 8)

R&amp;B_kychka
04-22-2008, 20:51
Аз не говорих за коментара със сайта...
Аз говорих за коментара за всички малки момиченца с яки никчета, които си мислят че знаят всичко...
Неисках да ти намеквам нещо... Исках просто да ти докажа че не всички са такива, а колкото до това че има неграмотни и необразовани хора в музикалните стилове които слушат- напълно съгласна съм с тебе...
А ако наистина си 100% земен човек се радвам че има още някой присъединил се към малкото такива :)

techsoul
04-22-2008, 20:58
Разбира се самата идея за музиката според мен е много по величествена... Аз найстина ОБИЧАМ музиката и когато я слушам преживяването е сюреално. Ми да може да съм сгрешил, че всички са такива ама 80% от тях тук са такива Емо момиченца, Фиешън такива, които си мислят, че всичко е тяхно и, че те са принцесите на света но уви... Искам да им го кажа вие сте жалки и същевременно в такива филми, че не можете да се изкарате от там до 20 години. Пиша го това защото имам наблюдения над такива "момиченца" -->

1. Малки емоционални копеленца всички знаем останалото...
2. Вече тръгваме към Scene...
3. Прослушваме от време на време чалгийца и ходим на Вселена и Планета...
4. В момента сме най-фиешън звездите на небосвода, "НИЕ СМЕ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ", Друсаме се толкова е модерно, "ТИ ЩО НЕ СЕ ДРУСАШ ЗАДРЪСТЕНЯК"...
5. Работата им е толкова пораснала, че като ги видя по улиците с удоволсвие мога да им повърна от горе (бляк :()
6. Накрая ще свършите или в психодиспансер или в комуна
7. ВСЕ МИ Е ТАЯ ЗА ВАС :)
8. И ПАК... ВСЕ МИ Е ТАЯ ЗА ВАС, На мен нали ми е добре?
9. С обич techsoul feat R&B_kychka 8)

R&amp;B_kychka
04-22-2008, 21:02
Напълно съгласна съм с осемте неща за тях които каза, но за деветото не съм трябва да е:
9. С обич techsoul feat R&B_kychka
Съгласен? :D :D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

techsoul
04-22-2008, 21:03
Става макар, че според тебе Егото ми трудно се събира в рамките на тоя форум пък чуда се с твоето кво ще стане...
Разбира се :) 8) :-P

Mooo6no
04-22-2008, 21:08
ЗНАЧИ РАЗБИРА СЕ ТИ ЗНАЕШ ПОВЕЧЕ ОТ МЕН СЛУШАШ ПО-КАЧЕСТВЕНА МУЗИКА ОТ МЕН ХАХАХАХ ЗНАЕШ ЛИ КОЛКО МНОГО ГОВОРИ ТОВА ЗА ТЕБ, ЧЕ КУМИР ТИ Е МИШО ШАМАРА НА КОЛКО СИ И ТИ ЛИ НА 15 ?????? АХАХ :razz: :razz: ПРЕСТАНЕТЕ МОЛЯ ВИ ХГАХА
Ми... хубо като слушаш Рей Чарлс и Моцарт.... Яки са, ама друго си е да си надуеш Мишо Шамара, Гошо от Почивка или GGP... просто размазват. :D Заради тъпият хаус всичко в БГ стана "хляб и амфети".

И скоро ставам на 18, и съм мъжко.

techsoul
04-22-2008, 21:10
Няма лошо както написах - всеки сам си избира стила просто не виждам смисъл в песните на тези хора, особено впечатление ми направи това, че слушаш GGP добре за Мишо... ок ама тея наистина за въжето :D

R&amp;B_kychka
04-22-2008, 21:12
Става макар, че според тебе Егото ми трудно се събира в рамките на тоя форум пък чуда се с твоето кво ще стане...
Разбира се :) 8) :-P
Е, моето его не е голямо... :)
И да казах че ако си мислиш, че си най- най да егото ти е голямо, но ти пък каза че си 100% земен човек, а щом го мислиш и вярваш- означава че си достоен за уважение... Ако не в на другите то поне в моите очи- е да де моето мнение може да не е от особено голямо значение, но все пак притежава някакво минимално- нали?

techsoul
04-22-2008, 21:15
Това разбира се го казах в квадрата на шегата (за егото става на въпрос) разбира се ужанието е едно от нещата, който най-много ценя в хората. Ама не смятам, че Егото е някво монополитно то е комплексно :) и това, че се взимаш за нещо повече от другите не го прави по голямо, малко го издува ама :D

Mooo6no
04-23-2008, 12:23
techsoul - Смисълът на тези песни е толкова дълбок, че само хора с доцентска степен и нагоре могат да го разберат. 8-) :-o

Примерно в "Gang Bang в нощта" на ГП е доста смислена песен. :)

бтв кажете ми хаус песен с найстина смислен текст, защото аз за такава не знам.

techsoul
04-23-2008, 13:45
Говориш ебати глупостите чесно заклевам се ти си ебати retarda, пиши ми лично съобщение и ще ти дам тонове deep vocals с 300 пъти по смислен текст от всички зети заедно на GGP hahah

sexy-boy
04-23-2008, 16:34
Аз пък никога не споря за музика, така стават най-грозните скандали като почнем да се делим на такива и онакива. Не съм скандална личност просто, пък и музиката честно казано я приемам такава каквато е. Иска ми се поп да е модерно, ама не. И затова като ме питат каква музика харесваш (аз харесвам поп, денс, хаус и малко техно) аз казвам "ми сяква", така им показвам, че този въпрос е тъп. Музиката трябва да се чувства иначе, не да се принизява до този въпрос, пък и защо да се определям, че Сульо и Пульо ме попитал?

Mooo6no
04-23-2008, 16:38
Ми покажи ве брат. Ама не на лично, ми на всички че да им се израдват хората. :)

Иначе бтв знайш ли кво значи Gang Bang? :D :D :D

И ГП (Гошо от Почивка) е различно от ГГП.

sexy-boy - То твоето "ми сяква" значи, не че слушаш всякаква музика, а каквото ти пуснат по Сити и Дъ Войс. Има огромна разлика. Особено като техното е техно-поп, хаусът - хаус-поп и т.н.

И аз слушам всякаква музика, но това не значи квото ми пуснат. Всъщност съм бая притенциозен.

DjBaloon
04-23-2008, 16:52
techsoul - Смисълът на тези песни е толкова дълбок, че само хора с доцентска степен и нагоре могат да го разберат. 8-) :-o

Примерно в "Gang Bang в нощта" на ГП е доста смислена песен. :)

бтв кажете ми хаус песен с найстина смислен текст, защото аз за такава не знам.

А кой каза че музиката трябва да е със смилен текст? 8-)
В самото понятие музика... ама хич не става дума за текст дори...
На кое се казва музика от песента?!?!?
Умирам от желание да си пусна песен, в която да се говорят за проблемите не някой си (сигурно това е смислен текст),уви аз слусшам музика, за да РАЗПУСКАМ,а не да се натоварвам... както правят и нормалните хора :)
А другите нека си слушат "смислените" песни и да не се бъркат в това-кой,какво и как слуша