PDA

View Full Version : На какви теми... HLEP



frikomiko
03-10-2008, 19:56
Kak da razbera za kakvo da si govorq s edno momi4e koeto ne poznvam mnogo sam kak se kazva i kade u4i ? nqmame ob6ti poznati i neznam za kakvo da q zagovarqm mislq da q pokanq na kafe no neznam za kvo 6te si govorim tolkova .. neznam za kakvi temi da i govorq ;] smsial znam no kak da razbera za kakvo da i govorq dolu gore tq e na 15

w0sh
03-10-2008, 19:58
Музика... най-универсалната тема. На кои партита си ходил.. кой нов Диджей те кефи... не забравяй песнета Лъки ю

Serseri91
03-10-2008, 20:31
Музика... най-универсалната тема. На кои партита си ходил.. кой нов Диджей те кефи... не забравяй песнета Лъки ю

Не мисля,че т0й слуша хаус,х0ди по партита,и знае други ДиДжей-и освен балтазар 8-)

w0sh
03-10-2008, 20:32
Музика... най-универсалната тема. На кои партита си ходил.. кой нов Диджей те кефи... не забравяй песнета Лъки ю

Не мисля,че т0й слуша хаус,х0ди по партита,и знае други ДиДжей-и освен балтазар 8-)
Е напоследък е модно...Всеки знае поне някой Диджей. Поне Мастик Соул.

Serseri91
03-10-2008, 20:43
Музика... най-универсалната тема. На кои партита си ходил.. кой нов Диджей те кефи... не забравяй песнета Лъки ю

Не мисля,че т0й слуша хаус,х0ди по партита,и знае други ДиДжей-и освен балтазар 8-)
Е напоследък е модно...Всеки знае поне някой Диджей. Поне Мастик Соул.

Мастик какв0.. ?!?!? :lol: базик..е има ги и такива дет и т0ва не знаят ама са 'твърдите фенове' на хаус-а :lol:

MiMcHeToOo
03-10-2008, 20:46
Говорете си колко е умен Панталей от твоя клас.

w0sh
03-10-2008, 20:47
Говорете си колко е умен Панталей от твоя клас.
Че аз винаги съм го намирал за доста интелигентен.

gandji
03-11-2008, 11:34
Е и аз винаги са чудех кво ше си говоря с момиче което изобщо не познавам , нооо темите идват от самосебе си . Първото момиче с което излизах ( имам предвид да я свалям не че съм ходил с нея и хора от класа или компанята ) ми е била от детската градина ама не я помня ( тва мисля че не са счита че сме са познавали понеже аз не я помних , пък за детската градина изобщо не сме си говорили освен в Скайп* . И примерно ако незнайш кво да я питаш или ква тема да почнеш ..... кажи 1-то което ти идва на акъла или я питай кво е прайла през времето преди да са видите или нещо от сорта .

*И тъй де аз с тва момиче така напрайх , оплаках и са за 1-2 неща и почнахме темите и от 5 до 8:30 сме си говорили за 100000 теми сигурно

А също така може и за някоя забележителност да си говорите ;)

tan0
03-11-2008, 11:35
Говорете си колко е умен Панталей от твоя клас.
Че аз винаги съм го намирал за доста интелигентен. :razz: :razz: :razz: :razz:

prettyIdeath
03-11-2008, 12:34
Абе ти я покани на кафе и само не се спичай! Другото ще си дойде от самосебе си ;)

5StaR
03-11-2008, 12:42
1.Училище
2.Някой даскал
3.Няква случка
4.Кино
5.Музика
6.Екскурзии
7.Партита
8.Случки по-време на партита.
9.Концерни на които си бил/иска ти се да бъдеш ( гледай да не кажеш няква музика , която тя изобщо не понася бтв )
10.Може да я питаш и какво мисли за Мусик Идол/Пей с мен атм те са по твто .. ;P

!!! Не забравяй - Питай я, но споделяй и за себе си да не стане като разпит.Усмихвай се!!Бъди забавен,може малко самоирония,не забивай поглед в бутилката с "кока кола", не се заигравай с ципа на дрехите си...Гледай я в очите като ти говори.

Момичетата ОБИЧАТ да говорят

asi_basi
03-12-2008, 12:37
1.Училище
2.Някой даскал
3.Няква случка
4.Кино
5.Музика
6.Екскурзии
7.Партита
8.Случки по-време на партита.
9.Концерни на които си бил/иска ти се да бъдеш ( гледай да не кажеш няква музика , която тя изобщо не понася бтв )
10.Може да я питаш и какво мисли за Мусик Идол/Пей с мен атм те са по твто .. ;P

!!! Не забравяй - Питай я, но споделяй и за себе си да не стане като разпит.Усмихвай се!!Бъди забавен,може малко самоирония,не забивай поглед в бутилката с "кока кола", не се заигравай с ципа на дрехите си...Гледай я в очите като ти говори.

Момичетата ОБИЧАТ да говорят

Dobre kazano.Saglasna sam s teb, dobri idei

BlueCat
03-12-2008, 12:59
Мисля, че ако започнеш с нещо от сорта: "Леле днеска каква видях в автобуса..." и да кажем и разправяш за тия 12-13 годишните кухи лейки (надявам се тя да не е от тях) и си изказваш мнението, ще се почне интересен разговор. Или за цигари/наркотици, ако си изкажеш мнението, че това са вредни неща и бля бля...и тя ще си изкаже мнението и така.

BlueFace
03-13-2008, 10:06
1.Училище
2.Някой даскал
3.Няква случка
4.Кино
5.Музика
6.Екскурзии
7.Партита
8.Случки по-време на партита.
9.Концерни на които си бил/иска ти се да бъдеш ( гледай да не кажеш няква музика , която тя изобщо не понася бтв )
10.Може да я питаш и какво мисли за Мусик Идол/Пей с мен атм те са по твто .. ;P

!!! Не забравяй - Питай я, но споделяй и за себе си да не стане като разпит.Усмихвай се!!Бъди забавен,може малко самоирония,не забивай поглед в бутилката с "кока кола", не се заигравай с ципа на дрехите си...Гледай я в очите като ти говори.

Момичетата ОБИЧАТ да говорят

Dobre kazano.Saglasna sam s teb, dobri idei
Е браво!!!! +1

frikomiko
03-14-2008, 13:42
i az za tva si misleh :)

GameMaster
03-14-2008, 14:43
Muzika,kino,uchilishte ( :lol: :smt078 ) interesi...v smisal hobita tova onova,lubimi izp1lniteli,interesni sluchki....Takiva razni

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-14-2008, 18:57
ne mojesh li da razberesh.. prosto ima hora s koito mojesh da si govorish cql den i drugi s koito ne mojeshh .. si4ko zavisi ot 4oveka ako na neq i se prikazva nqma da o4akva samo ti da i govorish i samo ti da q pitash razni gluposti.. ;}

spyk22
03-14-2008, 19:21
Говорете си за Косово :razz: много нашомяла тема напоследак е :razz: :razz: 8-)

tan0
03-14-2008, 20:25
1.Училище
2.Някой даскал
3.Няква случка
4.Кино
5.Музика
6.Екскурзии
7.Партита
8.Случки по-време на партита.
9.Концерни на които си бил/иска ти се да бъдеш ( гледай да не кажеш няква музика , която тя изобщо не понася бтв )
10.Може да я питаш и какво мисли за Мусик Идол/Пей с мен атм те са по твто .. ;P

!!! Не забравяй - Питай я, но споделяй и за себе си да не стане като разпит.Усмихвай се!!Бъди забавен,може малко самоирония,не забивай поглед в бутилката с "кока кола", не се заигравай с ципа на дрехите си...Гледай я в очите като ти говори.

Момичетата ОБИЧАТ да говорят
+1

Darling88
03-14-2008, 20:31
Оооо изобщо не се притеснявай,давай го небрежно !

Ние обичаме този стил и начин на общуване!

Успех :grin: