PDA

View Full Version : Към момчетата ;)



lonely_sin
03-10-2008, 19:58
Кое предпочитате и защо? :-)

eblio
03-10-2008, 19:59
Зависи от настроението, от мястото и още няколко фактора. Все пак не навсякъде може да правиш секс.

Иначе въпроса е леко лишен от смисъл :)

FantaMen
03-10-2008, 20:01
Зависи от настроението, от мястото и още няколко фактора. Все пак не навсякъде може да правиш секс.

На същото мнение съм :)

lonely_sin
03-10-2008, 20:01
Eblio, защо да е лишена от смисъл?

eblio
03-10-2008, 20:04
Eblio, защо да е лишена от смисъл?

Защото е ясно, че всеки предпочита секса, било то вагинален или анален. Френските ласки са като предястие, което допринася за удоволствието от секса ;)

naze
03-10-2008, 20:07
oralen cyknah za6toto samo si sedi6 i ti lapat ...... a po princip i dwata mi hareswat .... daje w nqkoi situacii predpo4itam da pliu6tq a ne da mi swirqt no nqkoi pyt me myrzi .....

trqbwa6e da sloji6 otgowor i za dwata .... i analen !

ZaRiBeN
03-10-2008, 20:08
квото и да си говорим най-голямо удоволствие носи френската любов :)

eblio
03-10-2008, 20:11
oralen cyknah za6toto samo si sedi6 i ti lapat ...... a po princip i dwata mi hareswat .... daje w nqkoi situacii predpo4itam da pliu6tq a ne da mi swirqt no nqkoi pyt me myrzi .....

trqbwa6e da sloji6 otgowor i za dwata .... i analen !


квото и да си говорим най-голямо удоволствие носи френската любов :)

Като ви чета мненията нищо чудно, че много мои познати се оплакват от некачествен секс ;) Е как ще е качествен, като мислите само за вас? ;)

ubuntu
03-10-2008, 20:13
По принцип е яко докато ти духат да си пиеш бира ... ама щом си има дупка предназначена за тая работа значи там трябва да се ръга и тва е :grin:

ZaRiBeN
03-10-2008, 20:21
oralen cyknah za6toto samo si sedi6 i ti lapat ...... a po princip i dwata mi hareswat .... daje w nqkoi situacii predpo4itam da pliu6tq a ne da mi swirqt no nqkoi pyt me myrzi .....

trqbwa6e da sloji6 otgowor i za dwata .... i analen !


квото и да си говорим най-голямо удоволствие носи френската любов :)

Като ви чета мненията нищо чудно, че много мои познати се оплакват от некачествен секс ;) Е как ще е качествен, като мислите само за вас? ;)

щом казваш така да е само, че постарай се да вникваш малко в пост, от който си решил да съдиш :wink:

eblio
03-10-2008, 20:28
oralen cyknah za6toto samo si sedi6 i ti lapat ...... a po princip i dwata mi hareswat .... daje w nqkoi situacii predpo4itam da pliu6tq a ne da mi swirqt no nqkoi pyt me myrzi .....

trqbwa6e da sloji6 otgowor i za dwata .... i analen !


квото и да си говорим най-голямо удоволствие носи френската любов :)

Като ви чета мненията нищо чудно, че много мои познати се оплакват от некачествен секс ;) Е как ще е качествен, като мислите само за вас? ;)

щом казваш така да е само, че постарай се да вникваш малко в пост, от който си решил да съдиш :wink:

Вникнал съм на базата на това, което си написал.
Специално за момичетата/жените френската любов не е най-голямото удоволствие ;)