PDA

View Full Version : Хората в днешно време



NightGuardian
03-10-2008, 20:08
Всички се смеят като разберат ,че ми харесват балади и .тн ?! Момче съм. Харесват ми песни като "Румяна - само с теб" от този род... Какво странно има ? Харесвам вскякаква музика стига да ми хареса ,но най-много на този жанр наблягам и на всички им се струва странно. :x

Exothermic
03-10-2008, 20:13
К`во ти пука слушай си .... к`вото искаш....

psychopath
03-10-2008, 20:46
много се вкарваш във филми бате

Jeuelle
03-10-2008, 21:01
Всички се смеят като разберат ,че ми харесват балади и .тн ?! Момче съм. Харесват ми песни като "Румяна - само с теб" от този род... Какво странно има ? Харесвам вскякаква музика стига да ми хареса ,но най-много на този жанр наблягам и на всички им се струва странно. :x

Mмммм и на мен ми е странно - даже смешно :) Не се убиждай , но ми клони на селяндурщина (манталитет - не местожителство! ) >...

gorska
03-11-2008, 08:50
Всички се смеят като разберат ,че ми харесват балади и .тн ?! Момче съм. Харесват ми песни като "Румяна - само с теб" от този род... Какво странно има ? Харесвам вскякаква музика стига да ми хареса ,но най-много на този жанр наблягам и на всички им се струва странно. :x

Румянка чалга певица ли е? Е, разбира се, че можеш да си харесваш и да слушаш к'вото си искаш.. Кой ще ти забранява?! И аз харесвам бавни песни, само дето съм момиче. 8-) Например Big Big Girl еми как да не й се зарадва човек на тая песничка. Ти, като момче, като човек си имаш право на избор. Това, че на някои е смешно/ странно, не е твоя работа.

XceSS
03-11-2008, 15:24
Абе слушай си квото си искаш.Какво па му е смешното- има много готини стари балади които са си класики направо.Не може всеки да слуша ХАУС и да е ХАУСЪР :o :o

zloto
03-11-2008, 15:30
какво ти пука? :-o
слушай си каквото ти харесва...

kPuCkA
03-11-2008, 15:50
Ем,аз пък слушам Beatles,адски много им се кефя и доста хора също го мислят за смешно просто защото не е тъпия комерсиал...

martoo
03-11-2008, 18:21
az pyk si4ko koeto mi xaresa i bob marley :)

scene_lady
03-11-2008, 20:03
Awe slu6ai si kakvoto iska6,tfa 4e mom4etata ne trqbvalo da slu6at baladi sa t1pi predras1d1ci.Karai si kefa i da ne ti puka,vsi4ki,koito namirat za stranno tfa 4e slu6a6 baladi sa kompleksari i konservi ;)

ANTIHUMAN
03-12-2008, 12:36
Xa i az sym Mom4e! I az haresvam baladi az samo tva slu6am de :D Predpo4itam bavnata muzika otkolkogoto byrzata
SLu6am metal no pesni koito sa bavni :) Prosto se naslajdavam na baladite gotini sa !
PoZdRaVi s -> TeA-PrEdAtElStVo :)

Jamalska
03-12-2008, 16:28
Е всеки ше си слуша кфото си иска.Какво ти пука кфо слушат другите...Ето аз например го намирам за тъпо...и за женски да го слушат пак го намирам за тъпо.Ама що трябва да ти пука?!

Viki_berk1
04-05-2013, 12:50
Всички се смеят като разберат ,че ми харесват балади и .тн ?! Момче съм. Харесват ми песни като "Румяна - само с теб" от този род... Какво странно има ? Харесвам вскякаква музика стига да ми хареса ,но най-много на този жанр наблягам и на всички им се струва странно.

Защо се влиаеш от чуждото мнение? Ако всеки се влиаеше от другите до къде ли щяхме да стигнем?? Да не ти пука, те са свикнали да слушат тъпата чалга и другата музика не оценяват. Гордей се, че си различен, а не еднакъв като тях.

sunman
04-06-2013, 20:47
Ем,аз пък слушам Beatles,адски много им се кефя и доста хора също го мислят за смешно просто защото не е тъпия комерсиал...

БИЙТЪЪЪЪЛСС <3 ! Аз не обръщам внимание, от толкова много време ги слушат хората, че то си показва самата музика за кво става въпрос ! :D

LilB
04-07-2013, 10:08
Да не ти пука!!! Бъди такъв, какъвто си и не се повлиявай от чуждото мнение! Всеки си има вкус! Не е нужно всички да слушаме чалга или метал или рап и т.н.... :)

kolegata88
04-07-2013, 10:18
Поредния чалгар който пуска тъпи теми

Mary_Jane_69
04-07-2013, 14:04
Музиката не е мирогледа, музиката просто го допълва. Придава му цвят, смисъл. Прави това, което те кефи даеа.

LilB
04-07-2013, 15:12
абсолютно и аз съм на това мнение.. евала .. :)