PDA

View Full Version : Глупаво е,но пък истинско :s



eXuSe My FrEnCh
03-10-2008, 20:17
Амии ще го кажа накратко- от тази година съм в ново училище,още от начало с класът ми си допаднахме много,но 2 момчета и 3 момичета станахме по-близки от начало.Работата е там,че в началото харесвах едното момче-не много,просто ми беше доста симпатичен.После с едно от момичетата,съседка на това момче започнахме да не си говорим особено много,а покрай това вече не се прибирахме заедно (аз,тя и той)и контактите ми с него станаха по-малко.Един ден по скайп той ми каза " Абе Ники(един негов приятел,с който ме запозна)ме пита имаш ли гадже.Кажи кво д аму отговоря." При което аз му казах че нямам. И той вика ОК. В даскало не си говорим много,но от време на време се лигавиме заедно в класната стая и се получава много весело,всеки път когато си пишем по скайп е най малко 2-3 часа,в които винаги има обсъждане на досадницата от съседния клас,която го преследва а той мрази.Един път тя ме попита дали има гадже и и казах че има(нз защого направих,въпреки че той никога не е имал гадже,за което причина е само това че е много притеснителен на тази тема)ии...той даже мн ми благодари...иии така скромното привличане което изпитвах към него в началото,прерастна в едно доста по-сериозно чувство.Постоянно мисля за него.До сега никога не ми се е случвало да харесвам само едно момче,камо ли пък с такива чувства.Сега ще кажете ами като той е притеснителен,направи 1та крачка ти.Ами не мога,защото и аз не съм от най-отворените и се притеснявам.Понякога си мисля,че може би и той има някакви чувства към мен,но не го е доказал по кой знае какъв начин и е възможно това е моя измишльотина.. :?
Знам,че няма как да ми помогнете,но ми е много гадно,постоянно мисля за него-от около края на стачката,събъждам се с мисълта за него,заспивам с тая мисъл,в училище постоянно си търся повод да си говорим за нещо или пък да се пусне няква музика и да си потанцуваме наволя :lol: Тъпо е ама... :shock: мн го харесвам... :-# Та,на всички които го прочетохте страшно мн ви благодаря...просто исках да си излея мъката :-#

w0sh
03-10-2008, 20:20
И аз го прочетох.. поне да имаше въпрос... Като си женско не можеш ли да му намекнеш поне,че го харесваш или ще оствиш момчето да гадае по звездите.

Gothique♫
03-10-2008, 20:22
Ах защо ли ми е толкова познато...Еми пробвай някой път да изленете двамата,но виж той може да те харесва,но ти самата казваш,че е притеснителен и едва ли иска да ти го покаже...Може би се страхува да не бъде наранен.Просто продължавай със закачките и когато ти покаже,че има нещо към теб действай ;)

aninceto
03-10-2008, 20:23
Не мисля,че е глупаво! :) Напротив!А,ако искаш някакъв съвет,въпреки,че не съм чак толкова опитна,можеш да се обърнеш към мен!С удоволствие ще ти помогна с каквото мога. :grin: 8) :)

Presley
03-10-2008, 20:30
Така не ставало,ама и така не ставало.Ми какво да ти кажем?Щом не става ,не става и това е.Трай си,мълчи си и се надявай.
Пу,куха.. :D Намекни му го поне.Не му се мятай на врата,че ще се шашне,ама поне можеш да му го намекнеш някак.Ако и эа тва нямаш смелост,чакай да мине малко време,и тогава тръгвай по гаджета.Но колко сте?

MiMcHeToOo
03-10-2008, 20:59
И аз го прочетох.. поне да имаше въпрос... Като си женско не можеш ли да му намекнеш поне,че го харесваш или ще оствиш момчето да гадае по звездите.

Абсолютно верно.. Намекни му някак си!

taffy
03-10-2008, 21:26
Ми направо говори с него..Пък като сте притеснителни и двамата, давай по скайпа..Мн по лесно е да се говори така, отколкото на живо...Та изяснете и и се оправяйте...

MartiSSima
03-10-2008, 22:19
Защо да е тъпо?!Чесно казано ми звучи много готино.Имаш шанс, действай момиче.Той нема да те ухапе!Намекни му някак си щом общувате в скайп-а и както казваш ти 2-3 часа не са малко!Щом се притесняваш очи в очи да му кажеш или намекнеш,използвай тогава скайп-а.Малко тъпо ама само тфа ми иде сега на ум!Успеееееееех! :-)

5StaR
03-10-2008, 23:16
Еми, той те е питал дали имаш гадже ... ся не че нещо но предполагам от поста ти, че си на 12-15 години ..тия простотии с "един фр пита" и аз може да съм ги правил навремето.. :)..Та явно може и да те харесва ..Намекни му,ако не схване от пръв път ..още 1-2 ... те момчетата на тая възраст са срамежливи ;)

MoHuTo
03-11-2008, 07:08
Намекни му по някакъв начин. Ако отвърне на намека - действай. Ако и двамата чакате и се срамувате - ще си останете с чакането. Единия трябва да действа. Ако той не посмее - давай ти. Не вярвам момчето да яде хора :)

sLaDkA_GrEsHkA
03-11-2008, 07:33
taka i taka ste priqteli moje da po4ne6 ot vreme na vreme da mu lepvash nqkoq celuvka po buzkata i nqkoi put kogato ve4e ste samo dvamata istinska si celuvka 8)

Sevt
03-11-2008, 07:40
Действай. Друг съвет няма. Особено като е притеснителен представяш ли си и двамата се побърквате ама никой нищо не прави - тъпо. А в противен случай нищо няма да изгубиш. Такаче давай смело ;)

BlueFace
03-11-2008, 10:23
Намекни му по някакъв начин. Ако отвърне на намека - действай. Ако и двамата чакате и се срамувате - ще си останете с чакането. Единия трябва да действа. Ако той не посмее - давай ти. Не вярвам момчето да яде хора :)
+1 :)

eXuSe My FrEnCh
03-12-2008, 17:53
Ами мерси много на всички ви,ще видим кво ше става от сега нататък :-o